Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#801) Scofield07


Scofield07
csendes tag

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy ha galériában megnyittok egy képet arra lehet-e fokozatosan zoom-olni szét-összehúzással vagy csak dupla koppintással lehet egy fix pontra nagyítani?
Köszi a segítséget! :)

(#802) HoldfenyLuna válasza Scofield07 (#801) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Csíptetéssel zoomolsz, aztán oda pásztázol, ahova szeretnél.

(#803) HoldfenyLuna válasza sanyika987 (#800) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Hát az, hogy Neked melyik éri meg, azt Neked kell eldöntened. Nekem a sima watch jobban tetszett, de a beígért EKG miatt választottam a GWA2-t.

[link] egy kis segítség angolul, ha nem tudod melyiket vedd a kettő közül

(#804) sanyika987 válasza HoldfenyLuna (#803) üzenetére


sanyika987
aktív tag

nagyon köszönöm a segítségedet

iphone 14

(#805) Darth11


Darth11
aktív tag

Az órára másolt zene valahogy beállítható az Ébresztéshez vagy csak az alapok közül lehet választani? Vagy esetleg hova és hogy kell másolni, hogy beállítható legyen?

(#806) eje


eje
csendes tag

Sziasztok! A megjelenés óta megvan az óra, de mostanában a készenléti ideje elfogadhatatlanná vált: a megjelenéskor két napig bírta ma pedig fél nap alatt lemerült. Más is tapasztalt ilyen gondot, valami szoftw. gond lehet, vagy vihetem vissza gariban megnézetni?

(#807) mSchumi87 válasza eje (#806) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Egy heten egyszer erdemes kikapcsolni, a legfrisseb firmware rajta? Nem volt telepitve valami app vagy watchface ami okozhatja?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#808) sanyika987 válasza eje (#806) üzenetére


sanyika987
aktív tag

én 8 órája vettem le a töltőről és 50% van szerintem sem okés valami

iphone 14

(#809) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

Egészségügyi szempontból megközelítve érdemes választani ezt a tipusú órát vagy alkalmasabb valami más gyártó terméke?

Csak most értesültem a watch active 2 'létezéséről' - a tesztekben korábban említett EKG funkció mára elérhetővé vált?

(#810) Csedit válasza sanyika987 (#808) üzenetére


Csedit
aktív tag

1 nap és 6 órája vettem le a töltőről és még 59% van hátra, 40mm-es változat.
Szerintem semmi gond sincs.

(#811) sanyika987 válasza Csedit (#810) üzenetére


sanyika987
aktív tag

nekem a nagyobbik van esim verzió
akkor már nem tudom
2 napja használom de 3x töltöttem

iphone 14

(#812) worxland válasza sanyika987 (#811) üzenetére


worxland
addikt

AOD, BT, automatikus Wifi, napi 50-100 értesítés ~ 1,5 napot bír.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#813) sanyika987 válasza worxland (#812) üzenetére


sanyika987
aktív tag

rendben kköszönöm kipróbálom

iphone 14

(#814) HoldfenyLuna válasza F1DO (#809) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Még nem sajnos, én is nagyon várom :)

Egyébként mit vársz tőle eü szempontból? Pulzus szerintem jól mér, meg alvást is, de ugye nem orvos technikai eszköz. :))

(#815) trskv


trskv
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a sportok között síelés valahogy hozzá lehet adni esetleg?

(#816) HoldfenyLuna válasza trskv (#815) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Az órán nincs, de a Health appban van és onnan indíthatod. Vagy órán az egyéb edzés opciót választod.

(#817) F1DO válasza HoldfenyLuna (#814) üzenetére


F1DO
senior tag

Az elvárás annyi lenne, hogy tudjon ilyen téren annyit mint az apple watch 4/5...

Igaz az sem szentírás, de sok esetben lehetett olvasni hogy segített..

(#818) HoldfenyLuna válasza F1DO (#817) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem ez az óra abban biztos segít, hogy valamennyire motivál, hogy felemeljem a sejhajom, és például lift helyett csak a lépcsőt használjam. Jó tudni, hogy mire hogyan reagál a szervezetem. Arra használom még, hogy lássam mennyi kalóriát égetek el, ami önmagában csak mobil appal használva is nagyon hasznos volt, de ugye ez még pluszba adja a pulzus és jobb eredményt hoz. Ha valaki rosszul van, és hirtelen nincs más, akkor hozzávetőlegesen tud legalább egy pulzus mérni, hogy mire dokihoz kerül, addigra tudjon némi plusz infót mondani a dokinak. Az Apple Watch egyik szériáját én ahhoz nem tudom hasonlítani, de YT-n van fent videó.

(#819) trskv válasza HoldfenyLuna (#816) üzenetére


trskv
csendes tag

Ez a health app rendesen működik nem samsung telefonokon is? Attól tartok, hogy nem fog jól kommunikálni a huawei mate 10 proval 😕

(#820) HoldfenyLuna válasza trskv (#819) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem Meizu 15-ön volt tesztelve óra nélkül, direkt előre, és pöpec volt akkor is. Töltsd le, és nézd meg Te is :) 🤗

(#821) worxland válasza trskv (#819) üzenetére


worxland
addikt

Huawei P Smart (2018)-al tökéletesen működik.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#822) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok.
Ezzel a fóliával van esetleg tapasztalat?
https://tok-shop.hu/Samsung-Galaxy-Watch-Active-2-44-mm-SM-R825-/-R835-Kijelzovedo-folia-az-ives-reszre-is-3MK-Arc-Clear-Premium-4-db-/-csomag

Köszi.

(#823) ckaresz122


ckaresz122
tag

Nektek is néha lezárol attól független hogy nem vettétek le a karotokról?
Köszi.

(#824) BossBoss válasza ckaresz122 (#823) üzenetére


BossBoss
őstag

Még nem tapasztaltam ilyet. 44mm SS

(#825) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hogy all az ekg meres? Bekerult mar vmelyik szoftverrel?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#826) jacis válasza Schuler888 (#825) üzenetére


jacis
nagyúr

Keresőt használd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#827) Schuler888 válasza jacis (#826) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszi a kimerito valaszt.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#828) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#825) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

még nincs sajnoa

(#829) Schuler888 válasza HoldfenyLuna (#828) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszonom a normalis valaszt! :R azert ez valahol sajnalatos, valahol meg orulok, nyaron ezert valtottam volna le a mostanit mert ez benne van, de valszeg mar a kovetkezo model lesz igy az utod, ha out of box mar mukodni is fog talan..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#830) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#829) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én várok, az Apple-nek is sokáig tartott, míg mukodesre bírta, aztán mire használni lehetett Magyarországon is.

(#831) F1DO válasza HoldfenyLuna (#830) üzenetére


F1DO
senior tag

Én is erre várok, jóformán két selling pointja van számomra:
- az egyik hogy Androidos
- a másik ez a ECG mérés

Érthetetlen hogy az apple pl elintézte hogy elfogadják, a Samsung ami szintén nem kis cég meg (még) nem...

(#832) Schuler888 válasza F1DO (#831) üzenetére


Schuler888
senior tag

Akkor a masik indokod is bedolt, mert nem androidos, hanem Tizenes :) ami egyebkent jobb az Androidos oraknal ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#833) F1DO válasza Schuler888 (#832) üzenetére


F1DO
senior tag

Igaz, bocsánat, úgy értem hogy legalább Androiddal együtt tud működni..

(Az apple watch pl emiatt nem jön szóba.)

[ Szerkesztve ]

(#834) Schuler888 válasza F1DO (#833) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ja hogy ugy... nalam az mar a krumpli design miatt kiesik :)) ez nagyon tetszene. Bar a mostanit is kimaxoltam szepsegben ugy erzem, de valahogy a moto 360 1st gen egyszerre retro elegans egyszerre modern designjat semmi nem tudta szamomra uberelni. Talan a kovetkezo active meg nagyobb kijelzovel es keskenyebb rotating bezellel

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#835) HoldfenyLuna válasza Schuler888 (#834) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ha már a designnál tartunk: én vettem Aliexpressről egy tpu tokot rá, és folyton abban van. Tök jó, hogy este nem aggódom, hogy mi lesz, ha a falnak verem a kezem álmomban :DD Ja, és van a hupililától kezdve minden szín belőle. Fentebb raktam fel képet róla.

Új szíj amúgy nekem kell, mert ez a belül dugó megoldás nem gyere be.

(#836) FőDudu


FőDudu
addikt

Sziasztok!

Beleptem en is az okosora hasznalok koze. SM-R820, 44mm.
Mivel eleg vastag a csuklom igy az utolso 2 lyuk hasznalhato a borszijon.

Van valami bevalt szijbeszerzo oldal? Az vilagos, hogy sima 20mm szeles szij jo hozza, igy kb barmelyik oras tudna ra szijat adni.

A masik kerdes a QI tolto. Sima Lidl-ben vasarolt tolto nem tolti.
A hozz adott meg eleg benacska - lebillen, helyezgetni kell.

Samsung Dual tolto kb 60-100 Euro.
Ki mit hasznal a mellekelt tolton kivul?

Hasznalja valaki a Samsung Pay funkciot?
Ker PIN kodot minden vasarlasnal?
(ha ker, akkor marad az ujjlenyomatos mobilapp, maceras lenne PIN-t potyogni ekkora kijelzon)

Koszonom!

FőDudu

(#837) HoldfenyLuna válasza FőDudu (#836) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én úgy tudom a Samsung pay kishazánkban még nem működik, egyelőre csak az Apple pay, ami megy.

(#838) Viper26


Viper26
nagyúr

Úgy néz ki 2020Q1 az ECG indulása Amerikában, az EU start még még kérdőjel.
Fall detection valamivel előbb jön állítólag.

"Once enabled, the Watch Active2 will be able to take an electrocardiogram (ECG) and send a user notifications when it detects signs of atrial fibrillation, an irregular heartbeat that can lead to other heart-related complications. As for Fall Detection, the Watch Active2 will be rolling out that feature on a wider basis starting sometime in Q1 of 2020. It’s unclear when ECG or AFib notifications will be available in other markets

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#839) Schuler888 válasza Viper26 (#838) üzenetére


Schuler888
senior tag

Fall detection :DDD beugrik magyarosi tesztje hogy applen mennyire hiszterezises a mukodese, na meg fenenek hianyzik hogy egy jol sikerult bulin egy totagas eloadasa utan kihivja a mentoket :)) ezt idoseknel latom hasznosnak, csak ok meg elegge marginalis celcsoport. De az ECG-t varjuk nagyon, meg en speciel egy nagyobb atmeroju activeot tavasszal

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#840) Viper26 válasza Schuler888 (#839) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem a 44mm pont ideális, talán még 47mm jó lenne, de afölött már krumpli, főleg 24 órás viseletre.

Pixel 7 | FR955

(#841) Schuler888 válasza Viper26 (#840) üzenetére


Schuler888
senior tag

47re gondoltam en is :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#842) mrThomi válasza F1DO (#831) üzenetére


mrThomi
addikt

Én lehet hogy pont az apple watch miatt fogok váltani samsungról iphonra :/ Szal ha a samu nem kapja össze magát váltok. Nagyon jo az apple watch engem elvitt az a cucc

Nothing Phone (2a)

(#843) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezzel a nagyon lassú töltéssel lehet csinálni valamit? :F

Pixel 7 | FR955

(#844) Kasya válasza Viper26 (#843) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem hiszem. Volt, aki rendes QI toltore rakta az orat, amin toltott ugyan (megfelelo tekercs meret mellett), de tulmelegedes miatt aztan lekapcsolt az ora.

(#845) Land


Land
veterán

Szép óra témákat honnan érdemes beszerezni ingyen? Lehet skót vagyok, de nem adnék ki pár 100 Ft-ot egy óra skinért. Vagy szépek csak "törten" vannak?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#846) Skynet258 válasza Land (#845) üzenetére


Skynet258
veterán

Facer. Van egy csomó ingyenes is. :)

https://geekpulse.hu

(#847) trance89


trance89
őstag

Van azért a galaxy store-ban is jópár ingyenes és nagyon fasza watchface, az én személyes kedvenceim:
IV FOR A2 és IV STYLE fizetősek, tegnap találtam rá az AWF Sharp +ra ez brutál jó

(#848) HoldfenyLuna válasza Land (#845) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Mr Time és még kreálni is tudsz.

(#849) Yogibear974 válasza trance89 (#847) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem most ez a tuti újra! Casio G-Shock a favorit. Kár, hogy visszavonatták a Faceren , copiryght miatt! :o Vagy ez a Waldhoff elegánsabb, pl. színházba bőrszíjal! ;)
BÚÉK!

Üdv: -=Yogibear=-

(#850) rikymeister


rikymeister
lelkes újonc

Sziasztok!
Karácsonyra megleptem a feleségemet és magamat egy 40, ill. 44-es órával.
Az a kérdésem, hogy a bluetooth kapcsolatot hogyan lehet automatikusra állítani? Ugyanis ha szétkapcsol (a 10 méter nem túl sok, főleg panelben), akkor nekem kell újra csatlakoztatni manuálisan. Mindkét óra ezt csinálja. A bluetooth fülhallgatóm automatikusan újracsatlakozik. Van erre valami beállítás?
Köszönöm a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.