Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#151) Skynet258 válasza rayman2006 (#148) üzenetére


Skynet258
veterán

A helyedben írnék a Samsung ügyfélszolgálatra, hátha tudnak még neked biztosítani töltőt így utólag. Csatold be a rendeléskor kapott mailt, vagy amit az Euronics küldött és van benne dátum, meg az óra és az ajándék. ;) Egy próbát megér sztem. Megmondod Samsung Experience Store-ban vennéd át.

https://geekpulse.hu

(#152) madkiller válasza icecave (#147) üzenetére


madkiller
őstag

Utánvéttel rendeltem mégis megküldték.
Lehet, hogy számított a sorrend és annyian rendelték elő, hogy készlethiány lett?

(#153) Scrydhan válasza madkiller (#152) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Elvileg készlethiány a ludas, többünknek is azt mondták.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#154) Kerio


Kerio
őstag

Kicsit off: Csak nekem nem tölti gyorstöltéssel az S10+-t ez az ajándék duo töltő?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#155) predakon válasza Kerio (#154) üzenetére


predakon
őstag

Ennyit talaltam uk samu oldalon
Does not work in the UK
Avoid this if you live anywhere but the US as this will not work.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#156) Kerio válasza predakon (#155) üzenetére


Kerio
őstag

Köszi!
Bár ezt nem értem...
A magyar Samsung honlapja szerint működnie kellene: [link]
Szerintem az enyém hibás, mert van mikor bedugom és csak sípol. Ki kell húzni és újra be, akkor működik, de csak normál töltéssel. Érdekes, mert garilevelet nem adtak hozzá.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#157) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Most hivott fel az Allee sestore üzlet,hogy jövő hét végén várható az óra,amit online rendeltem. :(((

(#158) nbwpv9


nbwpv9
csendes tag

Aqua-tól rendelt valaki? Kapott bármi infót esetleg? :)

(#159) modeller


modeller
aktív tag

Edigital-ban előrendelve, előre kifizetve, tegnap voltam bent náluk, azt mondták nem érkezett meg és nem is tudják mikor fog... :(

(#160) bg612


bg612
tag

Tiszta vicc, amit csinálnak ezzel az órával. Nem biztos, hogy ez a legjobb reklám.
Egy ilyen cég, mint a Samsung, hogy engedhet meg magának ilyet?!

(#161) FuRiONight válasza bg612 (#160) üzenetére


FuRiONight
őstag

Pontosan így! 2 helyről lett előrendelve, nem direkt csak így alakult. Azt veszem àt, amelyik hamarabb ideèr.

(#162) bg612 válasza FuRiONight (#161) üzenetére


bg612
tag

Hol rendelted?
Úgy gondolom, még egyik helyről sem kaptad meg... :(
Csoda lesz, ha egyáltalán megkapjuk. Lásd az Euronics-os történetet...

[ Szerkesztve ]

(#163) FuRiONight válasza bg612 (#162) üzenetére


FuRiONight
őstag

Sestore (bravophone) ès Speedshop. Az első nem akarta odaadni az ajàndèkot csak ha szemèlyesen veszem àt, igy le is mondtam róla, a speedhop-ból utàna rendeltem meg. Aztàn hívott a sestore, hogy mègis megoldható. Jövő hetet mondtad a szàllítàsra.

[ Szerkesztve ]

(#164) bg612 válasza FuRiONight (#163) üzenetére


bg612
tag

Ezt a cirkuszt...!

(#165) icecave válasza gyuri2008 (#157) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem mikor ott voltam személyesen (lásd a sírásom előrébb :D), még jövő hét eleját mondtak. Kíváncsi leszek. Ezek után örülök, ha jövő hétvégére megkapom, hogy végre használhassam. Másik órát meg eladtam (Fitbit Versa), most már több napja úgy edzek, hogy nem tudom, mennyi a pulzusom. Hát ez szörnyű, nem is megy úgy az edzés, sőt, az alvás sem ;]

(#166) predakon


predakon
őstag

Titeket legalabb hiv valaki 😀 media nulla infot ad

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#167) madkiller válasza Kerio (#154) üzenetére


madkiller
őstag

Tökéletesen tölti az s10+t és az órát is egyszerre. Az óra töltöje maradt a dobozban. A hozzá adott adapterrel próbáltad?

(#168) Kerio válasza madkiller (#167) üzenetére


Kerio
őstag

Köszi az infót! Igen, a hozzá adott atapterrel próbáltam, utána egy másikkal is. Próbáltam másik kábellel is. De a helyzet változatlan. Lassan tölt és néha nagyon sípol, a ventillátor sem indul el. Megpróbálom visszavinni hétfőn.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#169) raulicio


raulicio
senior tag

Samsung payről nincs valami hír? Vagy meg lehet vhogy buherálni, higy használható legyen itthon?
Samsung órát szeretnék venni de az egyik legfontosabb dolog a fizetés lenne, higy bankkártya és telefon nélkül is tudjak fizetni.

(#170) Skynet258


Skynet258
veterán

Ma átvettem én is, jó kis cucc. Kicsit féltem, hogy méretben nagyobb lesz mint as Huawei Watch 1st gen-em, de lényegében ugyanakkora. Fém szíj megy majd rá szerintem és akkor elegáns is lesz, most inkább sportos a szilikon szíj miatt, de amúgy szép. Töltőt még nem próbáltam.

https://geekpulse.hu

(#171) madkiller válasza Benex (#128) üzenetére


madkiller
őstag

Tegnap reggel vettem le 8kor a töltőről (első töltés ) Most 60%on van.

(#172) predakon válasza madkiller (#171) üzenetére


predakon
őstag

Az nem is rossz, pedig gondolom nyomkodtad eleg sokat elejen

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#173) icecave válasza madkiller (#171) üzenetére


icecave
nagyúr

Én arra leszek kíváncsi, hogy AOD-al (legalábbis nappal) és napi egy 1,5 órás edzéssel (GPS nélkül) mit hoz majd. A pulzusmérés elég lesz 10 percenként, vagy csak edzés alatt. Állandó az felesleges számomra.

(#174) predakon


predakon
őstag

Azért lassan köthetnénk fogadásokat, hogy kinek mikor érkezik meg ez a hiánytermék. Az MM oldaláról tokkal vonóval törölték őket :) szép kilátások (nekem)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#175) bg612 válasza predakon (#174) üzenetére


bg612
tag

Hogyhogy törölték? Nem is lesz? Kész, pont?

(#176) icecave válasza predakon (#174) üzenetére


icecave
nagyúr

Sestore oldalán meg az rozsdamentes acélnél ki van írva,hogy nincs és nem is lehet rendelni :D Viszont ahogy nézem, 40-esből van minden színben, és 44-esből is a női színből. A szürke és a fekete az, amiből hiány van (nyilván ebből rendeltek a legtöbben, ahogy én is).

(#177) bg612


bg612
tag

És vajon mi lesz azokkal, akik előrendelték?

(#178) Iceman83 válasza predakon (#174) üzenetére


Iceman83
tag

Én hívtam MM-t azt mondták nem tujdák pontosan csak azt szept 23-okt6 között érkezik.

(#179) FuRiONight válasza icecave (#176) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mèg jó, hogy egy 40mm-s ezüstöt rendeltem elő. :DD azt se tudjàk mikor jön. :U

(#180) icecave válasza FuRiONight (#179) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezek szerint nem is, most megint megnéztem, csak a fektéből van készleten (40mm), meg az arany 44-esből. Fél óra múlva lehet megint változik :D

Nekem mindegy igazából tudok várni, és mondták, hogy megkapom az előrendelői ajándékot is. Majd ha nem, akkor fogok rinyálni. Addig meg nézegetek másik okosórákat is...

(#181) FuRiONight válasza icecave (#180) üzenetére


FuRiONight
őstag

Èn is tudok vàrni (a pàromè lesz, ő nem :DDD ), èn az Apple Watch S5-re vàrok inkàbb :DD

(#182) gyuri2008 válasza bg612 (#177) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem azt mondták a sestore-üzletben(Alle),hogy jövő hét végén realizálódik,de az sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#183) gyuri2008 válasza icecave (#176) üzenetére


gyuri2008
veterán

A Sestore-val amúgy is gondok vannak.
Az üzletben arra hivatkoznak hogy a vebes részt nem ők kezelik.Hibát hibára halmoznak.
Pl a galaxy watch 40mm ezüst,nem jó áron van a honlapon,ott 79990ft az üzletben meg 69990ft. [link]
Galaxy Watch Active
64 990 Ft – 79 990 Ft
Szín Válassz egy lehetőséget Tenger zöld Ezüst Fekete Rózsaarany Kiürítés
SM-R500NZSAXEH
79 990 Ft
Központi: Készleten
Alle: Készleten
Pólus: Készleten
Köki terminál: Készleten
Győr Árkád: 2 munkanapon belül
Downtown: Készleten

Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#184) icecave válasza gyuri2008 (#183) üzenetére


icecave
nagyúr

Mikor én voltam, volt egy kinyomtatott listájuk az előrendelőkről, én is ott voltam. Megnézték és ugye mondták,hogy kevés jött, így azokat szolgálják ki előre, akik előre kifizették. Nekem csak annyit mondtak, hívni fognak, szerintük a jövő hét közepe felé és természetesen jár az előrendelői ajándék.

Mindegy, addig is nézelődök, főleg a Polar Ignite-t, az kijelzőben sehol sincs, de legalább mér rendesen VO2MAX-t.

[ Szerkesztve ]

(#185) gyuri2008 válasza icecave (#184) üzenetére


gyuri2008
veterán

Engem felhívtak késő este szombaton és akkor közölték velem azt amit leírtam.

Itt az a gond,hogy hülyítik az embereket,és ez már nem az első eset. :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#186) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Nagyon bejövős lett az active 2, de őszintén az árat kicsit sokallom. Talán karácsony környékére lemegy valami akció keretein belül és 70-80k körül meg lehet majd szerezni a 44mm-es alu változatot.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#187) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Most írtam nekik egy levelet,kíváncsi leszek rá,hogy mit válaszolnak.

A levél tartalma

Minek ígérnek olyat amit nem tudnak teljesíteni?
Rendelés száma: 56...
Szombaton este felhívtak,hogy egyenlőre nem tudnak semmi pontos dátumot arra,hogy mikor lehet átvenni,persze az ajándékkal együtt,gondolom én.
Vagy a késés miatt már az nem fog járni az óra mellé?
Nem az első eset,sajnos.
Pedig hűségkártyám van önöknél.
Igaz nem sokra megyek vele.
Üdv György

Majd publikálom a választ,ha egyáltalán válaszolnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#188) chrisss89 válasza gyuri2008 (#187) üzenetére


chrisss89
csendes tag

Szintén sajnos sestorebol előrendelt óráról 0 info. Koki storeba az eladó nagynehezen méltatott válaszolni annyit, hogy majd jövőhét hétfő vagy kedd talan szólnak. Ha nem hívjam fel őket. ( És adott egy névjegykártyát amin teljesen más elérhetőség volt mint a weboldalukan)
Ezekutan kíváncsi leszek milyen választ kapsz :(

(#189) predakon


predakon
őstag

Tekintve a "megkapott/nem megkapott" arányt szerintem kijelenthetjük, hogy ez előrendelősdi nem nagyon érte meg... bezzeg McHawer aki már nyilván megkapta :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#190) icecave válasza predakon (#189) üzenetére


icecave
nagyúr

Kiderül mi lesz. Egyre jobban szemezek másik órával, még eldöntöm, mi legyen. Aztán ha a másik mellett döntök, vagy lemondom az előrendelői ajándékkal együtt, vagy megveszem, és ugyanannyiért felteszem apróra, vagy valakinek átadom (de az csak úgy megy, ha megveszem és egyből átveszi). Ahogy nézem a töltő külön 30k, persze gondolom, ~20-ért lesz csomó az aprón majd.

(#191) madkiller válasza chrisss89 (#188) üzenetére


madkiller
őstag

Akkor nagy mákom volt, hogy péntek reggel 7 15kor megkaptam a 44 mm Rozsdamentes ezüstöt. Sose rendeltem elő még semmit. Vagyis egy ps4 játékot max.

(#192) predakon válasza madkiller (#191) üzenetére


predakon
őstag

Mindenkeppen meglepo, mikor fizetted ki pontosan? En 16.an

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#193) bg612 válasza madkiller (#191) üzenetére


bg612
tag

Az nem is mák. Az egy hatalmas csoda!
Mi meg itt csak kácsingunk utána :(

[ Szerkesztve ]

(#194) Skynet258 válasza madkiller (#191) üzenetére


Skynet258
veterán

Alzán ki volt írva, hogy előrendelés, 21-én adják a töltővel együtt. Megrendeltem 10-én, fizetni csak az átvételkor kellett, ami időben, 21-én meg is történt. Minden simán ment ahogy kellett, nem is értem a többi üzlet mit bénázik... :F

https://geekpulse.hu

(#195) madkiller válasza predakon (#192) üzenetére


madkiller
őstag

20.án utánvéttel :D

(#196) Scrydhan válasza madkiller (#195) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nagy mázlid volt akkor, gratu.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#197) predakon válasza madkiller (#195) üzenetére


predakon
őstag

Akkor lehet h a stainless szallitassal van a gond. Ja es szegyeld magad, hogy ilyen gyorsan megkaptad :DD

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#198) madkiller válasza predakon (#197) üzenetére


madkiller
őstag

Szombat reggel 8kor levettem a töltőről, 39%-on van ma reggel . Mai nap jó lesz, de sztem este már tölteni kell, hogy a holnapi napot is végig bírja. + itt egy kép a gear s3 classic mellett

(#199) gyuri2008 válasza madkiller (#198) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor nem sok mindent használtál ki az órán.
Csak az időt mutatta?

(#200) Benex válasza madkiller (#198) üzenetére


Benex
senior tag

Gear S3-hoz képest akkor kicsi előre lépés ( nekem 2-2 és fel napokat bír), de pl egy galaxy watch-hoz képest vissza lépes lehet.

Köszi, hogy leírtad :R

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.