Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#201) predakon válasza madkiller (#198) üzenetére


predakon
őstag

Köszi :)
Egész véletletlenül nem te raktad fel ezt a videót youtube-ra? :D
https://www.youtube.com/watch?v=0ocbEuB-hFY

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#202) Scrydhan válasza predakon (#197) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Alu feketére várok személy szerint, szóval mindannyian szenvedünk.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#203) madkiller válasza gyuri2008 (#199) üzenetére


madkiller
őstag

Volt pár hívás, értesítéseket nézegettem róla, ha nem volt zsebembe a teló. Meg az s health adatokat amiket monitoroz közben. Számlapokat variáltam, tettem rá pár appot. Navigálni nem navigáltam vele, úgy azért más lenne.
predakon: Egész véletlenül én :D

(#204) petymeg


petymeg
addikt

Tetszik nagyon ez az okosóra. Már csak azt nem tudom, hogy az acél megéri e azt a magas felárat. Gondolom jóval strapabíróbb, mint az alu.
Várok pár hónapot mire kiderül, mennyire karcolódik az alu.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#205) pzoley


pzoley
őstag

A BestMarkt-nál rendeltem 19.-én, előre fizettem. Ott még a töltő színét is megválaszthattam.
Most hozta a GLS. :)
Garancia levél mind a 2 termékhez.

(#206) bg612 válasza pzoley (#205) üzenetére


bg612
tag

Én is ott rendeltem, de sehol semmi. :O

(#207) bg612


bg612
tag

Most szeptember 30-át mondtak :O
Kezd elegem lenni. :W

(#208) Iceman83 válasza bg612 (#207) üzenetére


Iceman83
tag

Melyik változatot rendelted?

(#209) bg612 válasza Iceman83 (#208) üzenetére


bg612
tag

40 mm acél, arany színű

(#210) #10949376


#10949376
törölt tag

Az lehet a baj ,hogy sokan csak az időt nézik rajta ,aki meg kihasználná annak nem jut :DD

(#211) predakon válasza #10949376 (#210) üzenetére


predakon
őstag

Pontosan, kivették a gyerek szájából az okosórát :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#212) gyuri2008 válasza bg612 (#207) üzenetére


gyuri2008
veterán

Neked hol mondták a szeptember 30-át?

(#213) bg612 válasza gyuri2008 (#212) üzenetére


bg612
tag

BestMarkt.
Kérdeztem a debreceni sestoreban is, ők egyenesen azt mondták, hogy majd egy hónap múlva. Rózsaszín meg fekete van. A 40es arany nincs sehol :((

(#214) madkiller


madkiller
őstag

Most tettem fel tölteni 4%on szombat reggel 8tól ment. Ez volt az első feltöltés.

(#215) nokia123


nokia123
aktív tag

Ezt most kaptam sorszámú rendelésed kollégáink feldolgozták.
Megrendelésed hamarosan átadjuk a futárszolgálatnak, melyről visszaigazoló e-mailt fog küldeni rendszerünk. 2019.09.19. rendeltem a Konzolvilág.hu Hát remélem úgy is lesz.

(#216) bg612 válasza nokia123 (#215) üzenetére


bg612
tag

Bocs, látom, 19. Az még előrendelés.
A Konzolvilág nekem is azt mondta, hogy ha most megrendelem náluk a 40 mmes, acél, arany színűre, akkor 1-3 nap és lesz.
Kár, hogy akkor már nem jár hozzá a töltőpad. Úgyhogy marad a kilátástalan várakozás :(

[ Szerkesztve ]

(#217) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Iponról valakinek vélemény? Van náluk 119ért acél 44-es elvileg.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#218) icecave


icecave
nagyúr

Na, én közben más mellett döntöttem, úgyis az edzés volt a fontosabb, nem az okosóra funkciók.

Nem tudom, mikor mehetek az előrendelésemért, de vagy lemondom, vagy ha valakinek kell, akkor átadom némi sörért, vagy ilyesmi :D
szóval írjon, akoi szeretne előrendelői töltőpaddal egy 44 mm-es fekete alu-t és megbeszéljük. Kérem olyan írjon, akinek kell is az előrendelői ajándék, mert nyerészkedni én is tudnék, de nem akarok, ha van kinek átadni, aki tényleg használná az ajándékot is hozzá.

(#219) nokia123 válasza bg612 (#216) üzenetére


nokia123
aktív tag

Azóta jött sms + e-mail is hogy becsomagolva a futárszolgálatnak átadva szerintem így már okés lesz

(#220) Skynet258


Skynet258
veterán

Egész elszoktam ettől az akkuidőtől, reggel 100-on vettem le, ok nem nyomkodtam egész nap de jött értesítés, viber, mail, meg némi nyomkorászás, most van 86%-on. Ez így nekem már egész jó, masszívabb használattal is benne lesz a 2 nap. Minden rádió (Wifi és GPS is) bekapcsolva, illetve a folyamatos kijelző is.

https://geekpulse.hu

(#221) predakon


predakon
őstag

MM oldalára felkerült pár active2 vicces "akciós" áron. Alu 44mm 135.000ről AKCIÓZVA 105.000-re.... sosem volt 135, az a stainless. Már pont kezdtem felhúzni magam...
[link]

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#222) bg612 válasza nokia123 (#219) üzenetére


bg612
tag

Ha feketét vagy alu rózsaszínt kértem volna, már valószínűleg én is megkaptam volna.
Nagyon úgy fest, hogy ezzel az egész promóval, nincsenek a helyzet magaslatán.
Elég szégyen!

(#223) Xady87


Xady87
csendes tag

Szept. 13-án előrendeltem online Sestore-ból egy 44m-es fekete alu órát, ki is fizettem, de azóta is csak "feldolgozás alatt" állapotban van a rendelésem. Tegnap délelőtt írtam nekik, hogy mi a helyzet, de semmi válasz...

(#224) #32577792


#32577792
törölt tag

üdv

Ebben van mikrofon?

(#225) Atlantis válasza #32577792 (#224) üzenetére


Atlantis
veterán

Van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#226) nbwpv9


nbwpv9
csendes tag

Aqua-val most beszéltem telefonon, náluk már központi raktárban van az óra, viszont az ajándék töltőpadból van hiány és azt nem is tudják mikor érkezik :W 1-2 nap múlva érdeklődöm, hogy átvehetem-e az órát külön és (ha majd beérkezik) a töltőpadot később.
Simán lehet, hogy más helyen is ezért vannak csúszások.

(#227) Scrydhan válasza nbwpv9 (#226) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

SES-ben azt mondták hogy az ajándékok megvannak csak az órák nincsenek.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#228) predakon


predakon
őstag

[link]
MMet lemondtam, nincs keszlletuk. Szarok a toltopadra, linkelt helyen van meg silver stainless

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#229) petymeg válasza Scrydhan (#217) üzenetére


petymeg
addikt

Rendben van az üzlet. Onnan rendeltem a Buds-ot meg drón akksit is.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#230) modeller válasza nbwpv9 (#226) üzenetére


modeller
aktív tag

Valószinű. Edigital most küldött levelet, ami szerint az óra 20-a óta a központi raktárban van, a töltőpad beérkezése szept. 26.

De ha ez igaz, akkor nyugodtan odaadhatták volna 20-án az órát, a padért meg később be lehet menni.

[ Szerkesztve ]

(#231) Csedit


Csedit
aktív tag

Most jött egy email az extrem digitaltól, hogy a töltőpad várhatóan szept. 26-án érkezik és másnap lehet átvenni az órával együtt.

Az előző órát már hetekkel ezelőtt eladtam és azóta rájöttem, hogy ragyogóan tudok futni óra és telefon nélkül is. :DD :DD
De azért hiányzik a kontroll.

(#232) gyuri2008 válasza Xady87 (#223) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én is írtam nekik még a múlt héten és nem válaszoltak semmit.
Linkek mint a véres hurka :(((

(#233) gyuri2008 válasza predakon (#228) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez [link] más cég mint a Samsung sestore?

(#234) predakon válasza gyuri2008 (#233) üzenetére


predakon
őstag

Ses store ez is de más az üzemeltetője, ezekért a boltokért a Strong & Unique Kft.felel.
Mivel őket sosem dobja ki a google csak a másikat (Allee) így náluk vannak raktáron órák. Egyébként madkiller fórumtársunktól jött az ötlet, hogy keressek rájuk. Ő is tőlök vette.
Délután megyek az árkádba.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#235) denes.hars


denes.hars
újonc

Kicsit döcögősen ment a SES-nek, de végül tegnap csak átvehettem én is, úgyhogy most megy a barátkozás. (Pólus SES-ben)
Amire eddig nem jöttem rá, hogy hol kéne megtalálnom az official youtube appot, google translate-et és twitter appot. Nem mintha gyakran használnám ezeket, de ha már ezzel (is) reklámozták az órát, akkor kipróbálnám őket.

[ Szerkesztve ]

(#236) bg612 válasza denes.hars (#235) üzenetére


bg612
tag

Nincs valahol magyar nyelvű felhasználói kézikönyv? Én csak az angolt találtam meg.

(#237) Xady87 válasza gyuri2008 (#232) üzenetére


Xady87
csendes tag

Közben ma meghozta a futár az órát mindenféle értesítés / előrejelzés nélkül, szóval van remény. :)
Sestore-ban még mindig feldolgozás alatt a rendelésem.

(#238) predakon válasza Xady87 (#237) üzenetére


predakon
őstag

Profi :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239) Erdei88 válasza denes.hars (#235) üzenetére


Erdei88
veterán

Mikor rendeltél elő? Kifizetted előre?

(#240) denes.hars válasza Erdei88 (#239) üzenetére


denes.hars
újonc

18-án délután rendeltem elő a sestore.hu -n és nem fizettem ki előre. Személyes átvétellel kértem és az üzletben fizettem.
Hívogatni kellett őket, mert nem küldtek semmi értesítést, sem pénteken, sem utána. Hétfőn mikor felhívtam őket, akkor végül csak sikerült kideríteniük, hogy mehetek az óráért.

Ja és megkaptam hozzá a töltőpadot is. Ami egyébként nekem kicsit csalódás abból a szempontból, hogy zúg (ventilátoros hűtése van, mint kiderült). Na nem hangosan, de ha a fejem mellett van az éjjeli szekrényen, akkor azért zavaró lehet. Illetve egyel töb dolog, ami tönkremehet.

[ Szerkesztve ]

(#241) Erdei88 válasza denes.hars (#240) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez érdekes, én is akkor rendeltem elő. Akkor azt mondták aki fizetett az kapja meg első körben.

De ezek szerint akkor érdemes rájuk telefonálni, hátha kicsit meg tudják sürgetni

[ Szerkesztve ]

(#242) gyuri2008 válasza Erdei88 (#241) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem érdemes rájuk telefonálni, én személyesen bent voltam,de semmi nem történt.
Rendelés óta 3x voltam bent személyesen az Allee sestore-ban,de csak hitegetnek.

(#243) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Ma kaptam meg a 44mm fekete ami inkab sotet kek/lila. Igaz Szlovakia es Alzabol volt rendelve. Toltopad is megjott vele.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#244) nokia123


nokia123
aktív tag

Én is ma kaptam meg nekem jöt sms e-mail is, a futár is hívót 2019.09.19. rendeltem a Konzolvilág.hu :DD De jön a Note 10 holnap így megvárom és akkor üzemelem be. És pápá Iphone X.

[ Szerkesztve ]

(#245) tomiii007 válasza nokia123 (#244) üzenetére


tomiii007
senior tag

mi baj az iphonnal?

(#246) sazo


sazo
tag

Nekem a "fekete" SEStore küldözgeti az e-maileket, hogy értékeljem azt a terméket, ami még "Feldolgozás alatt" státuszban van. Valami nagy gond lehet ...

(#247) nokia123 válasza tomiii007 (#245) üzenetére


nokia123
aktív tag

Hát nagyon egyszerű meguntam volt iphone 3g és 4 utána 5S és most az X most úgy érzem váltanom kel.Majd kiderül hogy jól döntöttem e.

(#248) rayman2006 válasza mSchumi87 (#243) üzenetére


rayman2006
tag

Milyet rendeltél Alut vagy Acél-t?

(#249) predakon válasza rayman2006 (#248) üzenetére


predakon
őstag

A szin alapjan alu

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#250) tomiii007 válasza predakon (#249) üzenetére


tomiii007
senior tag

De miert irjak h aqua black ha meg valojaban kek? Szerintem ez gaz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.