Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#301) ljsbudai válasza plgr (#299) üzenetére


ljsbudai
csendes újonc

Bocs, csak azért hoztam be a garmin pay-t, mert a google pay is meg lett említve ami tudtommal szintén nem megy a samsung órákon. De javítsatok ki, ha nem így van (örülnék neki, mert az is megy revolut-tal)

(#302) tomiii007 válasza ljsbudai (#301) üzenetére


tomiii007
senior tag

Ezzel az oraval itthon semmilyen pay nem hasznalható

(#303) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Ti tudjátok tolteni az orat a samsung powerbankal ami van vezeteknelkuli toltés?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#304) predakon


predakon
őstag

Akku infók:
Reggel 6:45kor indultam 100%ról
Always on display ON
Folyamatos bluetooth kapcsolat, hívásfogadás és pár perc telefon
Sms értesítés, bogarászás, lépésszámlásá be, 10percenként pulzus
1,5 óra konditerem - health app folyamatos követés és élő pulzus majd a végén 10 perc futás szintén live pulzus
Most értem haza státusz 57%
Este végigtolom az alváskövetést, reggelre kiváncsi leszek mennyi marad.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#305) Scrydhan válasza predakon (#304) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Én tegnap este töltöttem fel, 99%-ra (nem volt kedvem várni még). Reggelre 90%-on voltam, egész nap ment a bluetooth, max fényerő, always on display off.
Lépészámlálás, 1 óra edzés után 58%.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#306) tomiii007 válasza Scrydhan (#305) üzenetére


tomiii007
senior tag

40 vagy 44mm?

(#307) Skynet258 válasza mSchumi87 (#303) üzenetére


Skynet258
veterán

Első blikkre azt mondtam volna szabvány és megy mindennel, de kipróbáltam itthon 2 Qi töltővel mindkettő úgy viselkedett mintha csak valami fémet tettem volna rá (és ilyenkor csak jeleznek, hogy oda nem illő tárgy került rájuk), a Mate 20 Pro fordított töltése sem viszi, és még a hozzá adott dupla töltő sem viszi azon a helyen ahová a telót kell rakni, csak a kisebb részen ami az órának van fenntartva. Szóval első körben erre is azt mondanám, hogy nem fogja tölteni, de ez viszont Samsung, így nem 100%... az biztos, hogy nálam csak a saját töltője és az ajándékba kapott dual töltőpad tölti (az óra részen).

https://geekpulse.hu

(#308) Scrydhan válasza tomiii007 (#306) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

44

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#309) mSchumi87 válasza Skynet258 (#307) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Sajna nem tolti vagy is probalkozik vele 1% tolt aztan megszakad a toltes hat ez kar erte de kivancsi vagyok a telo tudja e tolteni ma ki is probalom.

Nekem aku meglepetest okozot, rossz ertelembe. Este feltoltottem 100% reggel 70% lett ugy hogy a polcon pihent. Remelem csak kell neki par toltest es rendbe jon. Samsung Health -t volt a legnagyob zabalo a wear app szerint

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#310) Atlantis válasza mSchumi87 (#303) üzenetére


Atlantis
veterán

A Gen1-et csak ilyennel szoktam tölteni, nem gondolnám, hogy a 2-est ne töltené. Acél vagy alu verzióval próbáltad?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#311) mSchumi87 válasza Atlantis (#310) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Alu verziom van. Sot a telo se tolti csak egy ideig igaz tokkal probaltam. Vagy nagyon nagyon pontosan kell bealitani kozepre az orat

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#312) predakon


predakon
őstag

Hat ennyi egy alvassal kesobb. Az elozo kommentemben irtam, hogy milyen feltetelek mellett birta idaig.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#313) mSchumi87 válasza predakon (#312) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez jonak mondhato nem? Volt mas galaxy watch-od is hogy ahoz kepest milyen az aku?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#314) predakon válasza mSchumi87 (#313) üzenetére


predakon
őstag

Ez az első okosórám ezért sajnos nincs összehasonlítási alapom. Nekem az óra órasága volt a fontos (bármennyire hülyén hangzik). Az always on talán a legfontosabb feature és az értesítések/telefonhívások.
Apropó nekem meglepő volt de az óra tök jól kezelni az autós gyári kihangosítót, nem akad össze semmivel stb... teljesen jól működik.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#315) Atlantis válasza mSchumi87 (#311) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor még az acél tokozás sem zavarhatja...telefonnál eléggé pontosan kell igazítani, ezt én is észrevettem, de a power banknél ugye adott a helye, ha oda teszed, akkor tölti simán.

predakon: éjjelre bekapcsoltad az éjszakai módot? Igen sokat merült estétől reggelre.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#316) mSchumi87 válasza predakon (#314) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi az eszreveteleket, meg majd johetnek az erdekessegek tovabra is.

Kozben update a powerbank toltessel kapcsolatosan. Nagyon precizen kell elhelyezni az orat es kb levegot se venni a kozeleben de toltodik vele. Nem tudom ez mennyire kenyelmes igy de egy pici mozdulat vagy asztalra tett kezek ahol a powerbank is van es mar is eldobta a toltest. Gondolom ugyan ez lesz a telefonnal valo toltessel is hogy nagyon el kell talalni azt a helyet.

A tolto padnal amit adtak hozza nem kell ennyire pontosnak lenni ott azert ez jobban mukodik. Vagy a powerbankon tul vastag ez a gumi resz ahova az ora kerul es emiat nem annyira pontos

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#317) modeller


modeller
aktív tag

edigitalban most lett átvehető.

(#318) Csedit válasza modeller (#317) üzenetére


Csedit
aktív tag

Edigital, nálam még mindig semmi, csak beszállítás alatt. :((

(#319) modeller válasza Csedit (#318) üzenetére


modeller
aktív tag

Én az Ezred utcába kértem, mert onnan szállitják a többi boltba, de az +1 nap.

Eddig tetszik az óra.

(#320) rizso


rizso
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy SES mikor értesít az átvételről, eddig semmi konkrét infó beérkezésről :( Ha nem lenne a bónusz dupla töltő, már megvettem volna MM-ban, egy raklapnyi volt nekik tegnap is...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#321) gyuri2008 válasza rizso (#320) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én ma hívtam fel őket azt mondták, hogy jövő hét közepén talán lessz meg az óra.
Hétfőn megveszem a bestmarktba,2 év samsung garancia.Nem érdekel a bónusz töltő, kenjék a hajukra.

[ Szerkesztve ]

(#322) Csedit válasza modeller (#319) üzenetére


Csedit
aktív tag

Felhívtam a központot, azt mondták, hogy amit rendeltem, 40 mm-es alu ezüst, várhatóan a jövő hét közepén érkezik.
Kérdeztem a konzolvilágnál is, ott is azt mondták, hogy náluk se lesz előbb. :(

(#323) bg612


bg612
tag

Én a 40es acél, aranyszínűt várom, de hiába.
Első körben e hét keddet mondtak, aztán 7végét utána a jövő hetet.
Ha nem lenne a töltőpad, már én is feladtam volna :(

(#324) Csedit válasza bg612 (#323) üzenetére


Csedit
aktív tag

Kérdeztem hátha lenne acél ezüst 40-es, még azt is bevállalnám, de olyan sincs.
Sajnos a 44-es nekem nagyon nagy, pedig az akku miatt az tetszett volna jobban.

(#325) bg612 válasza Csedit (#324) üzenetére


bg612
tag

Méghogy nem a méret számít... :))

(#326) jacis


jacis
nagyúr

Ma megnéztem a kecskeméti MM-ben az órát. A 40mm-es kicsi (nekem). A 44mm-es viszon nagyon rendben van. Nagyon elegáns az acél verzió. A régi Samsung órák nagyon csúnyák ehhez képest. :)
Karácsonyra meg is lepem magam egy ilyen ezüs acél verzióval.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#327) BossBoss válasza jacis (#326) üzenetére


BossBoss
őstag

Pont ma néztem én is MM-ben. Alut láttam az nem tetszett. Acél viszont nagyon szép szerintem. A régebbi óráik tényleg ilyen 2 pálcás hatásúak. Ha meglesz a Note én is beszerzek egy SS-t. :K

(#328) Csedit válasza Csedit (#324) üzenetére


Csedit
aktív tag

A 220 voltnál találtam készleten 40-es SS ezüstöt. Ha tényleg van, akkor én is lemondok a töltőpadról. :)

(#329) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Nem olvastam vissza, de neten nem igazán találtam arról infót, hogy az eSIM-es verziók mikor és hol lesznek (úgy tudom csak szolgáltatóknál) ill. hogy mennyibe fognak kerülni? Köszi!

Nekem egy 44mm-es, ezüst SS-verzióra fáj a fogam barna bőrszíjjal :)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#330) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Mi a franc miat merul ejszaka 60% ugy hogy nem is hasznalom?

Nektek milyen verzio a firmaware?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#331) Bathalsar


Bathalsar
aktív tag

Az óra tulajdonosokhoz lenne egy kérdésem. Ugyan külön applikáció létezik arra, hogy gpx fájlt az órára töltve, valamilyen szintű navigációt nyújtson, de vajon tudja ezt az óra gyárilag is, telepített alkalmazás nélkül?

Azoknál az óráknál, amik ezt tudják, ott a Workout-ot lehet indítás előtt úgy testreszabni, hogy nem km- és/vagy időcélt adsz meg, hanem betallózod a feltöltött gpx fájlok egyikét. Edzés közben - a szokásos adatok és képernyők mellett - tudja mutatni a térképet (útvonal rajzolatát), rajta egy egy pöttyel vagy nyíllal (aktuális GPS pozíció).

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#332) predakon


predakon
őstag

Teljesen jol kovette az ora a mai turat, 100%rol vegig AODval 50%ra merult.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#333) jacis


jacis
nagyúr

Azt gondolom hogy a Samsung ebből a tipusból most nagyon sokat el fog adni. Nagyon el van találva ez a verzió.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#334) tomiii007 válasza jacis (#333) üzenetére


tomiii007
senior tag

Mivel sajnos kb ez az egyetlen konkurense az apple watchnak....

(#335) predakon válasza mSchumi87 (#330) üzenetére


predakon
őstag

[kép]
Ime

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#336) mSchumi87 válasza predakon (#335) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi nekem is ez van. Csak youtuben a sok nemet kicsomagolas utan rogton kapot frissitest azt hittem van uj. De gondolom ok ezt kaptak meg mivel ott hamarab volt elerheto

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#337) sztyud


sztyud
újonc

Sziasztok! Akinek volt esetleg mind kettő, a 44 verzió üzemidőben mennyivel másabb mint a korábbi 42 mm GW? Méretben sokkal nagyobb? Sajnos vékony csuklóm miatt a 46os GW túl nagy lenne.

(#338) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hol tudom megnézni azt,hogy az adott terméket mikor és hol hozták forgalomba és,hogy mikor gyártották?
Itt gondolok a S/N ra.Régen amikor még regisztrálni kellett,akkor az az oldalon meglehetett nézni,de most nem találok semmit.
Ebben az esetben órára gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#339) Balázs06


Balázs06
csendes tag

Sziasztok.

Nagyon szemezek egy 40 vagy 44mm-es acèl szíjas LTE-s órával. Erre is feltelepíthető a messenger meg a whatsapp? Tudok rajta válaszolni és értesítéseket fogadni? Vagy ez csak a sima watch-al lehet? Megèri a kb 150 euros felárat a watch-hoz képest?

Előre is köszi a válaszokat

(#340) Csedit


Csedit
aktív tag

Ma megvettem én is az órát, 40 mm-es ezüst, acél. Nem vártam tovább az edigitálos rendelésre, igaz, hogy ott az alu verziót rendelem.
Nem bántam meg, hogy az acélt vettem, sokkal jobb döntés, sokkal szebb, mint a matt alumínium. Egyedül a bőr szíjat érzem egy kicsit fiúsnak, ezért lecseréltem egy műanyag nőiesebbre. Szíjat úgyis veszek még néhányat hozzá. :)
Nekem volt actíve 1 is, ahhoz képest picit nagyobb és a teljesen fekete előzőhöz képest sokkal szebb. :)
Most még ismerkedünk, de egy érdekesség. Az actíve 1 mentését teljesen vissza tudtam tölteni erre az órára, azonnal meglett minden beállítás és az összes eddig letöltött óraszámlap is.

(#341) tomiii007 válasza Csedit (#340) üzenetére


tomiii007
senior tag

Galaxy watch active 1 szíjat nem tudod rárakni az active 2re?

(#342) Csedit válasza tomiii007 (#341) üzenetére


Csedit
aktív tag

Bármilyen 20mm-es szíjat rá tudok rakni, ebay-ről rendeltem párat, most azok közül van rajta az egyik.
Az active 1-et már eladtam.

(#343) Atlantis válasza Balázs06 (#339) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem kell rátelepíteni semmit, a telefonra érkezett értesítések ezen is megjelennek, ha úgy állítod be és válaszolni is lehet, ha arra van gusztusod. Tapasztalatom szerint lehet ugyan szöveget bevinni az órán, de nem túl komfortos, inkább csak rövid válaszoknál használom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#344) nbwpv9


nbwpv9
csendes tag

Miért van az, hogy egyik helyen 1 év másik helyen 2 év GYÁRI garanciát írnak az órára?
A Samsung nem 2 évet ad?
Én is úgy vagyok vele, hogy nem várok már az előrendelésre, ezért néztem az Ipon-nál az órát, de 1 évet írnak garira ott is.

(#345) nbwpv9 válasza nbwpv9 (#344) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Meg is válaszolom magamnak, mert írt az Ipon:
Nem közvetlenül a gyártótól szerzik be a terméket, így csak 1 év garanciát biztosítanak rá.
Akkor már érthető, miért került a 44-es alu 89e Ft-ba tegnap :D

(#346) predakon válasza nbwpv9 (#345) üzenetére


predakon
őstag

hanem valami szlovák áfacsalotól :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#347) Erdei88


Erdei88
veterán

Valakinél van már valami fejlemény előrendelés kapcsán? Én még mindig "türelmesen" várok :W

(#348) sazo válasza Erdei88 (#347) üzenetére


sazo
tag

Én az Edigitalos rendelésnél azt látom, hogy a töltőpad átvehető, az óra (acél, fekete 44 mm-es) mozgatás alatt. A "fekete" sestore-s rendelés státusza "Feldolgozás alatt".

Üdv:

Z

(#349) nbwpv9 válasza Erdei88 (#347) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Én tegnap eldöntöttem, hogy a hét második felében bemegyek valahová és megveszem az órát, erre jött az email az Aqua-tól, hogy beérkezett a töltőpad, úton van az üzletbe a csomag :DD Remélem ma/holnap meg is érkezik.

(#350) rizso


rizso
addikt

Tegnap megkaptam az előrendelt 40mm alu arany órát. Asszonykának nagyon tetszik :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.