Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#8001) Badboys válasza benczeb (#8000) üzenetére


Badboys
őstag

Igen papíron. Az mindent elbír és ami a lényeg nem reklamál. Amennyiben utána olvasol az alvásmérés egy órának sem erőssége. A többi meg akkor, ha hiszel benne. Az általad elvárt eü. dolgok csak tájékoztató jellegűek. A valósággal sokszor köszönő viszonyban sincsenek az adatok. Ebben az árkategóriában megnézném a Garmin vonalat. Ugyanis az SGW4 enyhén szólva is csak kísérleti stádiumban van a vásárlók a tesztelők. Viszont most jó árban van az MM ben.

(#8002) modd3r


modd3r
őstag

2020. márciusa óta van meg az órám (44mm, E-SIM), többször volt jacuzziban, termálfürdőben velem, semmi baja nincs. (vízalatti mód mindig bekapcsolva)
Remélem ez így is marad. :DD

(#8003) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A telemaxtol kaptam samsung csereutalványt, ma cserélte a telekom egy másikra.
Watch4-re.
Gondolom telemax nem vezetett félre.

(#8004) ollie válasza szalai112 (#8003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Félre lehet vezetni valakit csereutalvánnyal?

***

(#8005) szalai112 válasza ollie (#8004) üzenetére


szalai112
senior tag

Akkor gondolom bevizsgálták, de nem értesítetek se telefonon se email-ben.
Hogy csere utalványt kapok, telemax szak szervíz állította ki.

[ Szerkesztve ]

(#8006) róland válasza szalai112 (#8003) üzenetére


róland
veterán

Szerencse a szerencsétlenségben. Nem gondolkodnék a váltáson, ha a GWA2-vel is lehetne itthon fizetni. (A hardver benne van, csak szoftveresyen nem akarják itthon elindítani a szolgáltatást.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8007) kmarci25 válasza róland (#8006) üzenetére


kmarci25
veterán

A bankok is kellenének az SPay-hez.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8008) róland válasza kmarci25 (#8007) üzenetére


róland
veterán

Nekem jó lenne a GPay is. :D (Pl. a szintén zárt Huawei rendszeren meg tudták oldani.)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8009) ShadowX válasza róland (#8008) üzenetére


ShadowX
őstag

Wow, erről nem is tudtam... :)

(#8010) róland válasza ShadowX (#8009) üzenetére


róland
veterán

Én is a héten láttam egy Huawei-t, amin simán be lehetett volna állítani a GPay-t, ha az illetőnek lett volna megfelelő bankkártyája hozzá. (Az alkalmazás ott volt az órán.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8011) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Azon kívül, hogy az óra mutatja üzenetem érkezett Messengeren, van lehetőség hogy magát a teljes szöveget is elolvassam rajta? A telefonra irányit, de csak jobb lenne magán az órán látni magán a teljes üzenetet is.

[ Szerkesztve ]

(#8012) $atirka válasza Sera26 (#8011) üzenetére


$atirka
senior tag

Az utolsó olvasatlan üzeneteket lehet az órán olvasni. Az előzményeket nem.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8013) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sziasztok. Gondolkodom 1 ilyen oran. Kb csak sportra hasznalnam. Megeri ilyet vasarolni manapsag? Par tapasztalatot szivesen olvasnek. :R

(#8014) zzola válasza LoGeN90 (#8013) üzenetére


zzola
félisten

Hát, ez nem egy sport óra.
Ha sportra kell, arra Garmin esetleg Polar.

(#8015) LoGeN90 válasza zzola (#8014) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Seta, kocogast gondolom megoldja, szeretnek Samsungot az okoszisztema es az UI miatt.

(#8016) zzola válasza LoGeN90 (#8015) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#8017) adamklark válasza LoGeN90 (#8013) üzenetére


adamklark
senior tag

milyen sportra gondolsz? futás, bringa, minimális edzőgépre (pl ellipszis) arra jó. komolyabb sportra vannak jobb órák. ez inkább ilyen Jack of all trades okosora (ami nekem megfelelő)

(#8018) LoGeN90 válasza adamklark (#8017) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Igen kb nekem is erre kene.

(#8019) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Azt vettem észre, hogy ha elmegyek futni, és otthon hagyom a telefonom csak az e-simes órát viszem magammal, nem kapom meg a telefon értesítéseit (pl fb üzenetek értesítései). Ezt valahol be kéne állítani?
Wifin gondolom hasonló gond lenne.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8020) Sera26 válasza $atirka (#8012) üzenetére


Sera26
aktív tag

Arra gondolok, hogy nem tudom egyáltalán elolvasni mit irtak Messengeren, csak jelez, hogy van új. Az ora csak ennyit tud vagy valamit még be kell allitani hogy elolvasni is eltudjam?

(#8021) ShadowX válasza Sera26 (#8020) üzenetére


ShadowX
őstag

A messengerben magában is engedélyezve kell legyen az értesítések megjelenítése. Ha csak a wearable appban van megadva a messengernek, akkor annyit jelez, hogy jött valami. Mennyit szívtam viberen ezzel, mire rájöttem. :N

(#8022) Sera26 válasza ShadowX (#8021) üzenetére


Sera26
aktív tag

És tényleg, nagyon szépen köszönöm :R
Mióta keresem már.. :D

(#8023) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Mi a véleményetek a blood o2 managerrol? Elvileg ezzel lehet merni a veroxigent active 2vel is. Tenyleg lehet merni, vagy csak manualisan lehet gyűjteni benne?

Amd power: az ora tudja a funkciot csak le van tiltva. A hw benne van, szoftveres tiltas van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8024) AMD Power válasza S@c@ (#8023) üzenetére


AMD Power
titán

Az érdekes. Hogy méri ha maga az óra nem tudja a funkciót? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8025) adamklark válasza AMD Power (#8024) üzenetére


adamklark
senior tag

elvileg szoftveresen tudja csak ki lett szedve hogy másik órát vedd, emlékszem hogy régebbi samsung health appban ott volt a véroxigén és tudta mérni az óra is csak eltűnt.

(#8026) AMD Power válasza S@c@ (#8023) üzenetére


AMD Power
titán

De "jó" fejek... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8027) $atirka


$atirka
senior tag

Eladtam az Active 2-t, Watch 3-ra váltok, leginkább a dizájn miatt. A W4 talán jobb választás lett volna, de annyit nem akartam most rászánni. De nem bánom, tetszik a Tizen is.
Köszi minden segítséget és
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8028) AMD Power


AMD Power
titán

Be lehet lőni akkor valahogyan a véroxigén mérőt az Active 2-re?! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8029) ollie válasza AMD Power (#8028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet.

***

(#8030) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Sziasztok, én a napokban vettem egy Active 2-t elég jó áron.Bontatlanul.
Be is üzemeltem, nekem is frissítés után piszok módon merült, és olvastam fórumon hogy egy alaphelyzetbe állítás megoldja a problémát.Nagyságrendekkel jobb a helyzet,de érdekelne, mit várhatok üzemidőben? Mert nekem még így is nagyon merül, érdekelne, mennyi a normális ennél az óránál?
Köszi Richo

(#8031) $atirka válasza Richoo44 (#8030) üzenetére


$atirka
senior tag

Nekem kibírt 2 napot folyamatos pulzusméréssel, AoD-vel full fényerőn és folyamatos GPS-szel. Egész nap jöttek az értesítések, sokszor ezen indítottam hívást is. De ha már ebben aludtam, akkor a második nap végénél már sikított a töltőért. Ha picit visszavettem a fényerőből, akkor bírta estig.
Így inkább feldobtam sokszor reggelente fél/egy órára...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8032) Richoo44 válasza $atirka (#8031) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Az durva, nekem ennél határozottabban jobban merül.
Reggel 10kor vettem le ma, és most tart 42%-nál.Semmi extrát nem csináltam vele.Holnap kelleni fog, most energiatakarékosságot kapcsoltam, megnèzem így meddig húzza...
(Még csak 2* töltöttem, elképzelhető, hogy beáll normálra majd?)
Köszi a választ!
Richo

(#8033) $atirka válasza Richoo44 (#8032) üzenetére


$atirka
senior tag

Hát... Sokkal nem hiszem, hogy jobb lesz tanulás után, ha egyáltalán itt van ilyen tanulás.
Inkább nyomj most gyorsan egy gyári visszaállítást, ott több esélyed lehet. Hagyj gyári számlapot, meg úgy mindent gyárin.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8034) adamklark válasza Richoo44 (#8030) üzenetére


adamklark
senior tag

attól függ, nekem bluetooth van nem LTE, aktív használat 2 nap, azon kivűl 4-5 nap simán elmegy, az LTE ennek a fele kb

(#8035) adamklark válasza Richoo44 (#8032) üzenetére


adamklark
senior tag

kb 1 hét mire nekem beállt normálisan az akksi jelzése

(#8036) Richoo44 válasza $atirka (#8033) üzenetére


Richoo44
aktív tag

A visszaállítás megvolt, ahogy írtam, tegnap frissített le 😐.
Gyári számlap van, minden ki van kapcsolva ,kíváncsi leszek :D .Köszi szépen!!
Richo

(#8037) Richoo44 válasza adamklark (#8035) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nekem sima nem LTE.Remèlem beáll, mert ez így necces, bár egy munkanapot ki fog bírni, de este sem ártana mèg kicsit ha jelezne.Köszi,
Richo

(#8038) AMD Power válasza Richoo44 (#8030) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam a 44mm acél 2 napot elmegy. Folyamatosan pulzus méréssel. Értesitések jöttek, GPS vevővel...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8039) Richoo44 válasza AMD Power (#8038) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Háááát attól mèg rohadt messze vagyok, remélem tanul mèg.Legalábbis azt írja :D
Köszi Richo

(#8040) ArthurShelby válasza Richoo44 (#8030) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én miután kikapcsoltam az ébresztés érintéssel-t, azután drasztikusan megnőtt az üzemidőm.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8041) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#8019) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Erre van valakinek tippje?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8042) Richoo44 válasza ArthurShelby (#8040) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Komolyan? Durva, ezt kipróbálom !!
Köszi
Richo

(#8043) Oldman2 válasza ArthurShelby (#8019) üzenetére


Oldman2
veterán

Gondolom az értesítések bluetooth/wifi kapcsolaton keresztül mennek (csak) át.

Ha nem elérhető ezek valamelyikén a telefon, szerintem értelemszerű, hogy nem mennek át az értesítések.

(#8044) Richoo44 válasza ArthurShelby (#8040) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nos, hibás volt az òra, azèrt merült ilyen veszettül. Kikapcsolt! állapotban is merült reggelre 100%-ról 90%-ra.
Visszavettèk szerencsère.Gondolom megjelenès óta állt a polcon.Sajnálom mert remek óra.Köszi mindenkinek a segítséget.
Richo

(#8045) #82935552


#82935552
törölt tag

Sziasztok!
Még mielőtt, nem árazásra van szükségem, ezért is kerülöm az egyébként szünetet tartó topikot.
Szóval van nekem is egy ilyen órám, ami tényleg nagyszerű, viszont én konkrétan sem sportra, sem fizetésre és még az életfunkcióim figyelésére sem használom. Tényleg számomra csak mint egy óra funkcionál, még nagyon értesítéseket sem kell rajta néznem.
És emiatt a kihasználatlanság miatt merült fel bennem az eladásának a lehetősége, viszont nagyon sok ilyen órát látok mindenféle hirdetési platformon és így számomra nagyon úgy tűnik, hogy nem veszik ezeket az órákat. Legalábbis használtan nem.
Ebből következik a kérdésem az olyanok felé, akik esetleg már adtak vagy próbáltak eladni egy ilyen órát, hogy mennyire nehéz eladni, vevőt találni?

(#8046) Oldman2 válasza #82935552 (#8045) üzenetére


Oldman2
veterán

Tedd fel, majd meglátod.

Mindig változó, hogy épp ki, mit keres.

Én pl. épp amiatt vettem első verziós Watchot, mert az újabbak topikjában azt láttam, nem sokkal lennék előrébb egy újabb típussal.

[ Szerkesztve ]

(#8047) ollie válasza #82935552 (#8045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egész jó áron adtam el az enyémet, viszont hibátlan állapotban volt, volt még rá több, mint 1 év gyári garancia, és még így is volt vagy 2 hónap, mire találtam vevőt.
Az a probléma, hogy rendszeresen vannak akciózva, és még a Watch4-et is kifejezetten sokszor akciózzák.
De ha türelmes vagy, és az állapotához képest jó áron adod, akkor lesz előbb-utóbb vevő.

***

(#8048) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Még az óra (samsung) is boldog új évet kíván gif-ekkel
(betenném ide, csak a ph nem engedi a gifeket).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8049) Barca81


Barca81
csendes tag

Sziasztok, Szeretnék segítséget kérni abban a kérdésben, miszerint az active 2 képes-e arra, hogy egyszerre egy időben egy Android és egy IOS rendszerű telefonhoz is kapcsolódjon? Köszönöm előre is! :)

(#8050) ollie válasza Barca81 (#8049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem!

Ezek az órák egyszerre csak 1 telefonhoz kapcsolódhatnak. A rendszer ilyen szempontból tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.