Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#701) HoldfenyLuna válasza Yogibear974 (#698) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én tegnap egy lyukkal szűjebbre vettem, így este mért és a délutáni szundimat is rögzítette. Valamennyire tuti nyúlik a pánt, mert most az utolsó előtti lukon van a pöcök és eddig eggyel előtte hordtam, mert az utolsó előtti már szoros volt, a másik meg úgy elment, most viszont az utolsó előtti pont jó.

(#702) wwhy


wwhy
veterán

Az LTE-s változatok hálózatfüggőek :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#703) dvtkfan válasza wwhy (#702) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Jelenleg csak a Telekom forgalmaz itthon LTE típust szerintem, ha jól tudom, ők pedig függetlenül árulják az eszközöket!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#704) Yogibear974 válasza HoldfenyLuna (#701) üzenetére


Yogibear974
senior tag

A szilikon valamelyest nyúlhat, sőt idő után az aktuális lyuk is tönkre fog menni. Úgy majd maradnak a szomszédosak. Legalább is a Gear Fit-en ez volt a szitu. Ezen most ugy. fém szíj van (gyári bőr), így állandó a szorossága.
Pulzust is rögzítette?! Nekem valamiért nem, kb 2 hete hibákat jelez.

Üdv: -=Yogibear=-

(#705) Yogibear974 válasza pleslie82 (#700) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Az szép! :o Gondolom most joggal vagy ideg.(volt itt topiklakó, aki 2 órára rá csapta oda a medence falának)Azért az edzett üvegnek többet kéne bírnia! Nekem mikrokarc található az ezüst óraházon .Nyomásérzékelő környékén.(Most lesz 2. hónapos) Pedig vigyáztam rá! Lehet törölgetés közben. Kicsit attól tartok, hogy a fém óraszíj csatja alulról 'karistolni' fogja majd idővel a házat. Óvatosan félig állítva/hajtva van a szíj az egyik fülhöz. Eddig még rendben! :)

Üdv: -=Yogibear=-

(#706) HoldfenyLuna válasza Yogibear974 (#704) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem kezdettől fogva jó, csak az az egy alkalom volt eddig, mikor este nem mért, de mióta szűkebbre vettem minden tökéletes. Bár tervezem, hogy estére veszek egy Fit bandet, úgy félek, hogy falnak csapom, vagy a szekrény sarkának :)

Egyébként mi eszik többet, ha Bluetoothon csatlakozik a telefonhoz(S10) vagy ha Wifin?

(#707) thomeee91 válasza HoldfenyLuna (#706) üzenetére


thomeee91
csendes tag

A Wifi a Bluetooth sokszorosát eszi. Viszont rossz térerővel az LTE még a Wifi-nél is többet zabál.

(#708) Reggie0


Reggie0
félisten

Az alu vazas rose/pink gold es az acel vazas gold kozott mekkora az arnyalat elterese? Esetleg valaki latta egymas mellett a kettot vagy esetleg pink gold oraja van, le tudna fotozni, hogy mondjuk egy arany gyuruhoz kepest mennyire ter el?

(#709) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Elvileg van uj frissités de en még nem kaptam meg

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#710) HoldfenyLuna válasza Reggie0 (#708) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Az egyik az tényleg rózsaszín, amolyan babapink, a másik az a most divatos rózsaarany, amiről nekem az a (réz)vörös arany árnyalat ugrik be.

mShumi87 ettől lenne újabb? :R

[ Szerkesztve ]

(#711) Argenon


Argenon
csendes tag

Nektek megy a telefonálás IOS alatt?

A jelenség a következő: Az óra csatlakoztatva egy Iphone Xs-hez (az értesítések működnek, tudok programokat telepíteni). Ám amikor hívni szeretnék valakit kiírja az óra, hogy csatlakoztassam a telefonhoz. Az itt leírtakat megcsináltam (a telepítéskor is kiírta a program, hogy 2x kell csatlakozni az órához). Egyszer hajlandó is csatlakozni "mindkét" órához a telefon és működik is minden, de kb. fél perc múlva már csak ahhoz az "órához" csatlakozik, amin keresztül nem megy a hívás. Utána csak Factory Reset után tudom használni. SES-ben az IOS 13-ra fogták.

(#712) Reggie0 válasza HoldfenyLuna (#710) üzenetére


Reggie0
félisten

Ahh az szivas, mert a nem rozsaszint csak az LTE/acelhazas verzioban van, az meg extra 25k nagyjabol.

(#713) mSchumi87 válasza HoldfenyLuna (#710) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igen

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#714) guifater


guifater
tag

Hali!
Mi van a R825F (LTE) verziosokkal? :F

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#715) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Megérkezett...Remélem nem fog csalódást okozni! :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#716) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

4 naposan ma reggel felvételnél kiesett a kezemből. 130 cm-ert esett kőre :D Mintha picit eldeformálódott volna vagy csak én beszélem be magamnak már nem is tudom és a "Lünetta" helyén pedig mintha 1 pötty lenne felül ahova esett mintha lejött volna a festék. 1 mm-en kb. Bekarikáztam. :D

[ Szerkesztve ]

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#717) jacis válasza hadogabi1 (#716) üzenetére


jacis
nagyúr

Egész jól megúsztad a dolgot.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#718) Reggie0 válasza hadogabi1 (#716) üzenetére


Reggie0
félisten

Az a durva, hogy ennel 100x meredekebb sztoriakt csinaltam meg a galaxy s2-vel es kb semmi nyoma, csak a lunettan van par hajszalkarc, amit azert olcsobb is cserelni. Meg foliam sincs rajta, de a kijelzo erintetlen. Ami lunettan van azt is kilogo csavarszarral okoztam(nem figyeltem csavarozas kozben).

[ Szerkesztve ]

(#719) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Folia nekem sincs rajta de elgondolkoztam rajta a reggeli utan. Nektek pontosan meri a lepesszamot? Nehezen hiszem el hogy ennyit gyalogolok napkozben. Oran a hely van bekapcsolva es annyi. Vagy ez ennyi es en gondolom kevesnek? 6-7 ezer lazan megvan du 2-3 ra.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#720) Reggie0 válasza hadogabi1 (#719) üzenetére


Reggie0
félisten

Autozok, buszozok kozben is szamol :)

(#721) hadogabi1 válasza Reggie0 (#720) üzenetére


hadogabi1
senior tag

En is jarok kocsival eleg sokat de most azt neztem hogy indulastol erkezesig kb 30 km fel ora nem szamolt csak 10 lepest. Fura. Kb a pulzusszamot sem mindig ertem. Amikor reggel felveszem akkor mintha nem jol merne magas mindig. 1 perc mulva mar jo lemegy.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#722) Reggie0 válasza hadogabi1 (#721) üzenetére


Reggie0
félisten

En mar kikapcsoltam joideje ezeket, ugysem kell nekem, csak az ertesiteseket es a kihangositast tudja. Wifit talan eletemben 2x kapcsoltam be rajta.

(#723) Devan


Devan
csendes újonc

Sziasztok. Észrevettem hogy sokan írják ide fórumra, hogy hol a pulzust nem méri, vagy nem jól, akadozva, összevissza méri, hol a lépés számot összevissza, akadozva, méri, hol jól működik az akkumlátor, hol egy este alatt lemerül sok % -ot, hol ez a baja hol az. Ezek azert vannak mert gagyi anyagokat használtak az órába, vagy a szoftver hol jó, hol nem? Lassan itt a Black friday és ezért kérdezem ezt így mert tetszik és most akartam megvenni pénteken, de egyre több ilyen kommentet látok amibe rosszakat írnak. Szerintetek? Akinek van azt nem zavarják ezek a dolgok, vagy meritek ajánlani?
Köszi.

(#724) guifater


guifater
tag

Hali!
Mi van a R825F (LTE) verziósokkal? :F Ezekre nincs frissítés???

guifater (Galaxy S9 és SM-R825F)

(#725) Yogibear974 válasza hadogabi1 (#721) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem a Gear Fit számolt cefetül autózás közben. Ezen nem vészes, csak pár lépés 1/2 óra autózásnál. Viszont a pulzust tovább sem méri alvásfigyelésnél. Szerintem sw update bug. Alaphelyzet lesz majd.

Üdv: -=Yogibear=-

(#726) Yogibear974 válasza hadogabi1 (#716) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Mivel edzett üveg, szerintem a felületi edzésből pattant le egy picit. Mindenesetre 'mázlid' volt, hogy nem kiálló kavicsra/betonra esett.
Ott a pontszerü felületi feszültségnél be is robbanhatott volna :o
Tiszta ideg vagyok én is, hogy le ne zúzzam, nekicsapjam valaminek.
A Gear Fit-em is kapott az évek alatt, de szerencsére megúszta a nagyobb 'baleseteket' Sőt volt egy Seiko chronograph-om az is szép patináns lett több, mint 20 év viselés alat. Volt ám az üveglapon karc, horzsolás :DDD (Azután jött az okosóra időszakom)
Jelenleg így néz ki a mostani óra lassan 2 hónap után. Persze a makro felvétel igen csak felnagyítja a karcokat. Igazából nem adja vissza és csak egy látszik, ha nagyon forgatom a fény felé. Persze ne is várjuk, hiszen használjuk az órát. Remélem nagyobbak nem lesznek az évek alatt. (Hacsak nem lesz perecelés pl. bringázás közben)

Üdv: -=Yogibear=-

(#727) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Én amúgy is különösen szerencsés vagyok ilyenekben :)
S7 Edge telefonom 4 x volt törve 2 év alatt. Majd megjött az S9 + 2! azaz kettő naposan kettétört kijelző egy kavicsra esett :D Lekopogom most lesz 2 éves a készülék márciusba azóta 1 hete tört el válogatott meccsen :) Így most van még csak javíttatva másodjára. Remélem az órával nem fogok így járni mivel itt biztosításom sincs rá :D Gondolom olcsó a kijelző csere ha lehet egyáltalán.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#728) HoldfenyLuna válasza Devan (#723) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem nincs bajom vele, mióta húztam egyet a pánton, azóta nem maradt ki az alvás mérés sem. Ráadásul szoktam néha tesztelni, hogy mennyit mér az S10-esem meg a watch és hellyel közel azonosak. Pontos orvosi mérőműszerem nincs, sztetoszkóp van itthon, de azzal meg még nem mértem pulzust :DD

A lépést - szerintem - több minden alapján méri, pl GPS. Még az óra előtt használtam a korábbi telefonomon csak a Health appot önmagában, ami a telefon GPS-e alapján mért, és most ugyanazt az útvonalat teszem meg, és kB stimmelnek az adatok. Nem számolgatom menet közben a lépéseimet, így számszerűsíteni nem tudom, mi a diffi. Nekem 10 perc után indul az auto felismerés, ugye a kézikönyvben is az van, hogy annyi idő után indul.

BTW, online rendelsz és 14 napon belül elállsz. Ha nem orvostechnikai eszközt keresel, hanem egy kütyüt, ami mellé motivál az egészségmegőrzésben, akkor ez egy jó eszköz. Nekem alu van, sem a vásárlást, sem azt nem bántam meg, hogy nem SS lett. Minden be van kapcsolva, folyamatos BT a telefonnal, naponta egyszer töltöm, míg fürdetem a kisfiam, meg én fürdök, így 24-ből több, mint 20 órát van rajtam. Tegnap 9 körül vettem fel, ma este még 57%-on van és ez a kisebb, tehát az akksija is. Edzés jelenleg csak a gyaloglások, 10 percenként pulzus, fényerő automatán. Ertesítések bekapcsolva, Bixby off. Újravenném :)

(#729) Devan


Devan
csendes újonc

Okés köszönöm.

(#730) Reggie0 válasza Devan (#723) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert mert samsung, az s2 is ezt csinalja. Ha sikerul egy olyan firmware verziot kifogni, amivel elegedett vagy, akkor meg kell allni a frissitessel, amig lehet.

[ Szerkesztve ]

(#731) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A 44mm es alu fekete active 2 fényes vagy matt fekete az óra?

[ Szerkesztve ]

(#732) |AP| válasza gyuri2008 (#731) üzenetére


|AP|
veterán

ugyan nekem nincs, én még vacillálok a 40 vs 44mm, illetve az alumínium vs acél kérdésen, de annyi biztos, hogy az alu matt, az acél fényes. És egyik sem teljesen fekete, van bennük egy árnyalatnyi kékes beütés.

Más kérdés: iphonnal használja valaki az óráját? Egyelőre még droidos vagyok, de benne van a pakliban egy későbbi váltás. Milyen funkciókat vesztek el, ha iphone-nal használom? Amit eddig találtam az annyi, hogy nem lehet közvetlenül óráról válaszolni üzenetekre. Van más is?

(#733) HoldfenyLuna válasza |AP| (#732) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Remélem nem baj, hogy angol, de
"What are those limitations when using Galaxy Watch with iPhone?

The limitations when using a Galaxy Watch with an iPhone are as follows (taken directly from Samsung's site:

Reply function unavailable (replying and message syncing for features such as text messaging, messenger app, emails).S Health features unavailable (viewing map, workout of the day recommendations, etc.).Samsung device-only features unavailable (Samsung Pay, T-money, Nike Running, SOS functions, etc.).Music Manager (PC web version) must be used to send music files to the Watch for playback on the Music Player.Only free apps and Watch-specific apps can be downloaded from the Samsung Galaxy Apps.Availability of app download may also vary by app developer, OS, software version and service region"

(#734) |AP| válasza HoldfenyLuna (#733) üzenetére


|AP|
veterán

Köszi!
Nem jó, de nem is tragikus. Ezekkel talán együtt lehet élni.
Ami nem tiszta még az az, hogy akkor ezek szerint az ingyenesen letölthető appok azok működnek minden további nélkül, viszont ami fizetést igényelne a Galaxy Store-ból (pl. számlapok, ilyesmi) az már nem?

(#735) HoldfenyLuna válasza |AP| (#734) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

A fizetős app a mobiltelefonokra szánt appokra vonatkozik, de ami órára megy (watch specific) és fizetős, az letölthető, hiszen az nem telefon függő.
Gyakorlatilag minden, ami a telefonod iranyítását tenné lehetővé funkció, az felejtős, tehát a kamerával csinálok egy fotót a ruháról, hogy olyan színű óralapom legyen, vagy irányítom a telefon kameráját az óráról.

Illetve valahol olvastam, hogy mivel az "óra nem tudja írányítani a telefonod", így nem lehet pl kapott üzenetekre válaszolni sem, max 3rd party appok, mint Viber, Messenger. Tehát nem szifon saját appok.

(#736) |AP| válasza |AP| (#732) üzenetére


|AP|
veterán

addig-addig vacilláltam, hogy 40 vagy 44mm, illetve alu vagy acél legyen, hogy végül csak arra jutottam, hogy a lehető legdrágább modell lesz a nekem való :) (acél, 44mm)
Férfi létemre kislány csuklóval bírok (a csuklócsontom felett 16cm a kerület), de még így is valahogy a 40mm olyan furcsán kicsinek hatott. A 44mm még nem lóg le a csuklómról és összességében sokkal komolyabb hatása van (pláne acél kivitelben).
Szóval az eredeti kb. 80k-s tervem most 135-nél jár... :F
Viszont ha már 44mm, akkor képbe került a Fossil gen5, csak hogy még bonyolultabb legyen a választás :)

(#737) jacis válasza |AP| (#736) üzenetére


jacis
nagyúr

Az extrem digital-nál most 124-ért el lehet hozni.
Én jövő hét pénteken fogom rendelni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#738) |AP| válasza jacis (#737) üzenetére


|AP|
veterán

Itt még olcsóbb.
(2 év hivatalos Ssmsung garral)
Én egy időre halasztom a vásárlást, tegnap belefutottam egy akcióba és 179EUR-ért gyorsan berendeltem egy Skagen Falster 2-t. Tudom, ósdi SOC, meg gyenge üzemidő, de beleszerettem a design-ba, és ennyiért nagyon jó áron volt. Majd veszek active 2-t ha kifutó lesz :)

(#739) jacis válasza |AP| (#738) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi szépen. Ha jövő hét péntekig marad az ár innen veszem. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#740) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hol lehet beállítani, hogy a viber hívást jelezze az óra A70 telefon.

(#741) HoldfenyLuna válasza gyuri2008 (#740) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Minden értesítést a wearable appon kell beállítani. Értesítés, és ott felsorol egy rakás appot. Nekem S10 telefonnal flottul működik.

(#742) gyuri2008 válasza HoldfenyLuna (#741) üzenetére


gyuri2008
veterán

De nincs köztük a Viber.
Az üzenet átjön de a hívás csak később amikor már leteszi a hívó.

[ Szerkesztve ]

(#743) HoldfenyLuna válasza gyuri2008 (#742) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Bocs, benéztem, hogy a hívást keresed... Úgy tudom, az nem működik jelenleg. :(

(#744) bigdigit


bigdigit
addikt

Mióta felment az új szoftver naponta többször eldobja a BT kapcsolatot pár másodpercre. .....eddig ilyen nem volt.

(#745) Reggie0 válasza gyuri2008 (#742) üzenetére


Reggie0
félisten

Whatsapp hivas S2-re sem megy at, szerintem a viber se.

(#746) róland


róland
veterán

Endomondo (Runtastic esetleg Strava) telepíthető rá?

Telekomnál eSIM-es változat mikortól kapható?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#747) thomeee91 válasza róland (#746) üzenetére


thomeee91
csendes tag

Endomondo és Strava van a galaxy app storeban.
eSimes gwa2 1 hónapja már kaptató Tnél.

(#748) Land


Land
veterán

Üdv! Ebből a nagyobb milyen lehet egy 46os Galaxy watchhoz képest? Vagy érdemes várni bármelyik új órára?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#749) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Aki védeni szeretné a kijelzőjét, annak én is csak ajánlani tudom thomeee91 által linkelt fóliát. Lassan 3 hete használom, és bitang jó. Észrevehetetlen, csak a lünettánál érződik kicsit a pereme, ami vezeti az ujjad, ergo még hasznos is. :) Felrakni is nagyon egyszerű volt. Egy barátommal közösen vettük, mivel 6 db van a csomagban, feleztünk. Mindketten meg vagyunk vele nagyon elégedve. Vegyétek bátran, ajánlott vétel. :) Link: https://www.amazon.com/gp/product/B07VSJ8B4Z/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

[ Szerkesztve ]

(#750) babosmiki válasza mastadoc1 (#749) üzenetére


babosmiki
addikt

Mennyire maszatolódik a gyári üveghez képest?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.