Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8262) Energie X válasza Blac1 (#8260) üzenetére


Energie X
őstag

Az nem baj, ha a garancia lejár, a telefon még működik tovább :) Nekem is tavaly nyáron járt le a gari, én is tépelődtem miatta, ez lett volna az egyik ok, hogy veszek másik készüléket. Aztán mivel nem találtam magamnak értelmes alternatívát, (ami előrelépést jelentene főképp kamera fronton) így megmaradtam a p30-nál. Egyenlőre úgy érzem anyagilag jobban jártam :) Mondjuk az enyém független, 2 különböző simmel használom. De ha ez segítség amiért nekem mondjuk megéri p30-on maradni: 8000 Ft bele egy akku és 8000 ft a munkadíj a cserére hivatalos szervízben. Ha szervíznapokon megyek, akkor 8000 ft kedvezménnyel végzik el a nem garanciális alkatrészek cseréjét. De nem akarom itt rontani a levegőt az én sztorimmal. A lényeg, hogy jó az S20 FE szeretik is a családban, 2 rokonnak is ezt ajánlottam. A 2 cserélt telefon: Huawei P10, a másik pedig egy Honor 9 volt. Vagyis tökrégiek. Azokhoz képest érdemes szerintem cserélni. 2-3 éves készüléknél meg elgondolkodtató. Ha mondjuk annyira jó áron kapnád meg és kihagyhatatlan lehetőségnek érzed ne habozz. Ha habozol akkor viszont ne tedd, hanem szerintem bármilyen telefoncserével várj egy pár hónapot.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.