Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Locco


Locco
tag

Első írásom, sok értelme nincs, de szerintem jól sikerült, és van ám mögöttes tartalma is, kiv vok ki veszi észre :) Építő jellegű kritikákat szívesen olvasok.

(#2) Samus válasza Locco (#1) üzenetére


Samus
addikt

érdekes, nemtúl vicces, nemis komoly, érdekes. a nevekről. ki az a Móni? (mármint milyen részegység)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Gaben01 válasza Samus (#2) üzenetére


Gaben01
őstag

Móni: Mint mindig -válaszolta nyájasan a kis 22 colos LCD. ;)
Kellemes kis írás.A mögöttes tartalom az lenne,hogy védjük a környezeteünket és spóroljunk az energiával?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#4) Makaveli válasza Samus (#2) üzenetére


Makaveli
senior tag

Monitor...

Gaben01: Vagy arra, hogy szar a Crysis? :DDD

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5) Locco válasza Makaveli (#4) üzenetére


Locco
tag

Jó az a Crysis, csak muszáj votlam vmi erőforrásigényes programot mondani :D

(#6) Locco válasza Gaben01 (#3) üzenetére


Locco
tag

Végülis attól függ honnan nézed, sokfajta mögöttes tartalmat lehet látni ebben (legalábbis egy haverom elég sokat felfedezett). De ezt is vehetjük annak :)

(Jobb ötlet lett volna az off-topicba rakni, mert végülis nem kimondottan szakmai írás..)

(#7) LLKobe válasza Locco (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

Hű apám :DDD Te egy igazi mértani kocka lehetsz :DDD Ha azt mondod hogy nem, azt csak akkor hiszem el ha publikálsz egy anatómiailag helyes disszertációt a p*nciról :DD :DDD

PEACE

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8) rviktor25


rviktor25
aktív tag

nekem bejött ez a "story" xD

Crysis meg szar xD fele ekkora gépigénnyel kéne így mennie kb...

Chiwasuu!!!

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyon jó, felvidító kis írás :) Gratula!

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) Gaben01 válasza Makaveli (#4) üzenetére


Gaben01
őstag

Ott a pont,nálam nem volt többet a gépen a crysis fél óránál. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#11) Locco válasza Gaben01 (#10) üzenetére


Locco
tag

Nekem tetszett, nektek nem. Ez van.

(#12) Locco válasza LLKobe (#7) üzenetére


Locco
tag

Te se lehetsz különb, ha ilyen fórumot olvasol :)

Mellesleg k***ára nem ismersz, szal nem vágom hogy mire fel írsz ilyeneket, de te érzed.

[ Szerkesztve ]

(#13) Gaben01 válasza Locco (#11) üzenetére


Gaben01
őstag

Nem is neked szántuk a b@sztatást. ;) Csak ha már az általad életre keltett gép is hőbörög ellene. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#14) LLKobe válasza Locco (#12) üzenetére


LLKobe
veterán

Félre ne érts, nem akartalak sértegetni. Ha ez megnyugtat én is írtam ide cikket:)
Csak szerintem ha vki egy teleforrasztgatott NYÁK-darabak ad nevet, annak kicsit többet kéne a levegőn lennie:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) Locco válasza Gaben01 (#13) üzenetére


Locco
tag

Háh, milyen igaz. :D De tételezzük fel hogy az egy P3-as, Geforce4-es gép. xD

(#16) yash


yash
senior tag

Jó kis mese :)

(#17) Locco válasza LLKobe (#14) üzenetére


Locco
tag

Nem vettem úgy, csak nem ismersz, szal azt se tudhatod hogy mi érdekel :) Valamivel muszáj volt kicsit feldobni, mert még annyi értelem se lett vna benne, mint amennyi most van, ezért adtam neveket az alkatrészeknek. Amúgy eljárok én itthonról, és a p*nciról is van egy kevéske fogalmam :DDD (Elvégre nyolcadikban ötös dogát írtam belőle xD)(No meg amúgyis van... ;))

[ Szerkesztve ]

(#18) Locco


Locco
tag

Többieknek is köszi h elolvastátok :)

(#19) anulu


anulu
félisten

kifejezetten tetszett :)

nalam az "Esztikek" nem arvalkodnak, 6-an csak megbeszelik egymassal a legujabb noi divatot :DDD

amugy meg nem ertem, miert gond, ha valaki nevet az pl a gepenek... enyemnek is van :) (sot, anyukamenak is.;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Locco válasza anulu (#19) üzenetére


Locco
tag

Köszönöm :) Enyémnek is van: "Konyhai számítógép" xD

(#21) anulu válasza Locco (#20) üzenetére


anulu
félisten

fantaziadus nev :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) sztyui2


sztyui2
őstag

Jó kis írás, tetszenek ezek a nevek :D

(#23) Locco válasza anulu (#21) üzenetére


Locco
tag

Hádde vágod, ha alap Windowst teszel fel, akkor ezt a nevet adná neki. ;) Am semmilyen neve nincs, mer Reborn-t használok, az pedig nem tesz fel ilyen hülye kérdéseket.

(#24) Locco válasza sztyui2 (#22) üzenetére


Locco
tag

Köszönöm neked is :)

(#25) Speeedfire válasza Locco (#23) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

vagy "Dorka számítógépe" :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26) szepko


szepko
tag

Ki Fekete Istvánt szereti,rossz ember nem lehet.

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#27) Lars


Lars
őstag

Hát feldobott.
Értelme nem biztos hogy van. Viszont bármit bele lehet olvasni.
Vicces, feldobott. Ne gondolkozzatok az értelmén :)
Köszi :)

(#28) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nekem tetszett az írás, jót nevettem rajta! :)

(#29) Locco válasza Speeedfire (#25) üzenetére


Locco
tag

Jaja xD

Többieknek is kösz :)

(#30) drizzt1666 válasza Locco (#29) üzenetére


drizzt1666
tag

Nekem is tetszett, nagyon olvasmányos. Simán elképzeltem fejben ahogy ezek a cumók beszélgetnek egymással :DD

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#31) Locco válasza drizzt1666 (#30) üzenetére


Locco
tag

Akkor megnyugodtam nem csak én tok ilyet... :D

(#32) Khan13


Khan13
senior tag

Ember... :C nagyon szórakoztató és elgondolkoztató iromány, gratulálok! : ))

Nekem Vistán Khan-PC vagy mi a gép neve - szintén default a usernévből :) .

(#33) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Emberek, ébresztő! Itt egy új meseíró.

Aki olvasgat, az tudja, eléggé otthon vagyok a mesékben.
Kapott kritikát a szerző, de szerintem nem érdemelte meg. Hátra kell dőlni, és átengedni magunkat annak a hangulatnak, amelyet az írás áraszt magából. Hiszen csak mese...

Élvezetesnek találtam, és örülök ennek a hangvételnek. Csak így tovább. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Locco válasza Vakegérke (#33) üzenetére


Locco
tag

Na ez kiváltképp jól esett, köszönöm Neked, és Khan-nak is! :)

(#35) CimbiX válasza Vakegérke (#33) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Csatlakoznom KELL, mert huz magaval, s kicsit ringat is a szösszenet. Kedves. :R

(#36) anulu válasza Locco (#23) üzenetére


anulu
félisten

jaja :) nalam nem ilyen "hegesztett" Wind van, ugyhogy mind az en, mint anyukam gepenek van neve, es nemcsak "belso", szuk csaladban hasznalt, hanem pl az en gepemrol meg itt a forumon is paran tudjak, hogy mi a neve. de mind2 PC mar-mar csaladtagnak szamit :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Szerintem jópofa írás, nincs vele semmi gond.
Bár amit említettél, a túl nagy mögöttes tartalmat nem fedeztem fel, de maga az írás még jó ;)

- http://pazsitz.hu -

(#38) parandroid válasza anulu (#36) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hajaj, 7 hálózatba kötött gépből álló itthoni hálózatnál már muszáj neveket adni, bár ezek leginkább a 'Dorka számítógépe' kategóriájúak. Bár gondolkoztam már a 'konyhai számítógép'-en is. :U

Az írás egyébként tetszett. Jöhet folytatás, akár szappanoperakét is. Biztos sok jelentős esemény van egy számítógép 'lakóinak' életében is: új jövevények, cserék, soknapos uptime-ok, szülinapok... ööö, már ha megéli ezt a matuzsálemi kort bármi egy helyen. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Tetszett! Leginkább azért mert képes volt agyban fullra lekapcsolni. Köszi! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#40) anulu válasza parandroid (#38) üzenetére


anulu
félisten

nekem kb 7-8 eve az a gepem neve, ami :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) kukola válasza Locco (#34) üzenetére


kukola
újonc

Nekem tetszett. Mosolyt csalt az arcomra egy pár percre és ha más nem - akkor már emiatt az írásnak igenis volt értelme! :) :))

[ Szerkesztve ]

(#43) parandroid válasza anulu (#40) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy értem, jelenleg minden számítógépünk annak a nevét kapja, aki legtöbbet, ill. jellemzően használja (ezért a Dorkás elnevezés), az én esetemben kiegészítve egy notebook/desktop szócskával. A 'konyhai számítógép' elnevezésen azóta gondolkozom, amióta tényleg tervezek egy számítógépet a konyhába is, csak oda igazából várok valami elérhető árú ügyes érintőképernyős megoldásra. :D Tudom, ennek is van remek topikja.

Amúgy igen, amíg nem volt hálózat, az én gépemnek is minden telepítésnél ugyanazt a nevet állítottma be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) Locco


Locco
tag

Köszke mindenkinek, jól esnek ezek a szavak :D

(#45) Viszlát


Viszlát
addikt

Kellemes kis írás, jót nevettem a Crysis-on. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46) atee


atee
őstag

Tetszett az írás. :) Kicsit bárgyú, de legalább nem kellett mindenféle adatra koncentrálni!
Elképzeltem magam előtt az egész gépet szinte benne voltam :)
Ma asszem áramtalanítom buliba indulás előt :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#47) Locco válasza atee (#46) üzenetére


Locco
tag

Szegények... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.