Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1555) ToniSoprano válasza #86564352 (#1549) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Az én notebokkomban is van USB-C bemenet de csak ezért nem dobtam volna ki a szemétbe a notebookot, vagy az Apple ez várja el? Ahogy a régi USB-s telefon kábelek is mind kukába mennek előbb utóbb sajnos mindig van átmenet. De ha az újabb telefonokba már mind type-C kerülne egységesen akkor pl. android és Apple terméke van valakinek az akkor tényleg kevesebb töltő és vezeték kéne hosszabb távon párhuzamosan.

Egyébként nem értem ezt a hulladék kérdést napi szinten most is csak a 1 hét alatt súlyra 2-3szor több hulladékot termelek sajnos mint egy töltő súly pl. Lidl narancslés flakon, tejes műanyag flako csomagolópaprír stb. Egy töltőt meg kb. annyi ideig használ az kb. amíg a telefont, de pl. nem értem hogy miért jó hogy a régi 5-10 Wattos töltőt használjak egy olyan telefonhoz ami 20 Wattos gyorstöltést is tud? Pl. van egy Ipad Air 2 10 wattos töltőm azzal fele annyi idő alatt tölt fel a telefon ez nem baj ? Mit csinál az ember előbb utóbb úgyis megveszed a 20 Wattos töltőt ja és az új kábel is kell hozzá, ami miről szól a profitról!!! Ja és 2-3 év múlva ha lecseréled a telefont akkor lehet 30wattos töltést tud, akkor mit is csinálsz ha gyorsabban akarod tölteni a telefont? Megveszed az újabb töltőt külön, mit spóroltál hulladékon? Semmit. ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.