Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv.
Gyors segítségre lenne szükségem.
Ha hibernáltam egy appot azt hol tudom visszaállítani?!?
Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7602) jano_77 válasza jano_77 (#7601) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve egyik napról a másikra elszállt a GPS! Teljesen mindegy hogy milyen appot indítok el, egyik sem talál GPS jelet. Már rohadtul bánom hogy felraktam ezt a szar MM-t! Hogyan tudom visszaállítani a régi jól működő LL verziót? :W :O
Jaaaa és az akksi meg merül mint állat.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7603) Dylan_ válasza jano_77 (#7598) üzenetére


Dylan_
tag

Ez én voltam, vagyis vagyok.
Nekem bekapcsol a BT, sőt, 2 másik eszközzel teljesen jól megy, az újratelepítés után még csak párosítani sem kellett őket, BT bekapcs és rögtön összekapcsolódik.

Arra gyanakszom, hogy nem támogatja valamiért a csak fülhallgató funkciót.
Ugyanis a BT fülessel és BT hangszóróval minden gond nélkül összekapcsolódik, mert azokban van mikrofon is.
Az autóm rádiójában viszont nincs, az lényegében csak egy külső hangszóró.
Érdekes, hogy még csak nem is mutatja a listában, pedig párom telefonján látszik és tud is hozzá kapcsolódni... :W Szóval tutira nem a rádió romlott el.
Eléggé hiányzik amúgy, rendszeresen hallgatok zenét a kocsiban. :U

[ Szerkesztve ]

(#7604) Söri0127


Söri0127
tag

Üdv!

Augusztus 31-én felkerült egy ilyen:

"ASUS ZenFone 2=ZE551ML(Z00AD/Z00ADA/Z00ADB/Z00ADC) software Image: V52.20.40.184 for WW SKU only*(Andriod M degrade to Andriod L)
This image will downgrade Andriod M to Andriod L."

Ha valaki esetleg visszakozna. (WW típus esetén)

Link

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#7605) Söri0127 válasza Söri0127 (#7604) üzenetére


Söri0127
tag

Link

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#7606) aha.e


aha.e
tag

6.0-ból készült már vmi jó főzet?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#7607) kiskacz válasza lovi27 (#7531) üzenetére


kiskacz
senior tag

Mostanáig csak mobilról olvasgattalak beneteket (azt is csak részlegesen, mert a mobilnetem véges...) mert külföldön voltam.
Hagy ne kelljen visszaolvasnom... :R
Nekem (sem) nem ajánlja fel a frissítést. Azt a 47 mega körülit még külföldön felraktam.
Mi az a security update ami után napokon belül jönnie kellene a frissítésnek?

Köszi!!!!

Huawei Mate 8

(#7608) Dylan_


Dylan_
tag

Skacok, legnagyobb meglepetésemre ma megjavult az autós rádiómnál is a BT kapcsolat! :DD

Vártam a feleségemre, mondom addig bekapcsolom, hátha (bár eddig már vagy 3-4 alkalommal próbáltam, sikertelenül).
Szóval BT bekapcs, nézem a listát, először nem is a BT nevét mutatta, hanem valami 00:bb:ff: stb címet (gondolom ez valami azonosítója a BT-nek, ami alapból nem látszik).
Először azt hittem, hogy valaki más BT eszközét látom, de mikor rányomtam a csatlakozásra, akkor felugrott, hogy párosítsam, és utána már a rádió nevét mutatta a cím helyett, és kapcsolódott is. :C

Nem tudom mi oldotta meg, rendszer frissítést nem csináltam. :U

(#7609) jano_77 válasza Dylan_ (#7603) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez azért érdekes mert én éppen BT fülessel szerettem volna párosítani, de mint írtam nekem be sem kapcsol a BT a telefonon! :(
Söri0127: ez milyen link, mert telefonon nézve nem látni semmit? Illetve hogyan tudjuk visszaállítani a Lollipoppot?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7610) SzLacik


SzLacik
csendes tag

Sziasztok. Be lehet állítani a telefonban ütemezett kikapcsolást? Ha igen, hol?
Azt az "érdekes" és felettébb bosszantó tünetet tapasztaltam tegnap és ma is, hogy a teló kikapcsolt állapotban van du. fél hét körül. Előtte 6 kor még tuti be volt kapcsolva. Kb 80-90%ra feltöltve, ergó nem merülhetett le.

Köszi a segítséget.

(#7611) Söri0127 válasza jano_77 (#7609) üzenetére


Söri0127
tag

Az asus.com oldal, ze551ml model támogatás (illesztőprogramok, firmware) oldala

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#7612) jano_77 válasza Söri0127 (#7611) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, ezt láttam, csak melyik driverre gondoltál? Ezek arra valók, hogy vissza állítsuk LL-ra az MM-et vagy ez maga az MM?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7613) Söri0127 válasza jano_77 (#7612) üzenetére


Söri0127
tag

Igen, a leírás szerint mm-ről visszaáll lolli-ra. Version WW-52.20.40.184 (down L) http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZE551ML/UL-Z00A-WW-52.20.40.184-user.zip?_ga=1.164839487.1241479366.1473283025

[ Szerkesztve ]

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#7614) jano_77 válasza Söri0127 (#7613) üzenetére


jano_77
nagyúr

THX...ezt lehet, hogy kipróbálom, ugyanis baromira eszi nekem az akksit az MM óta. Ilyen korábban nem volt gondom még GPS progi használatával sem! :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7615) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Belakott 5.x-ról érdemes 6.0-ra frissíteni? Biztonságos? Nincs belőle gond?

Köszi!

Üdv. core2

(#7616) F.E.K.. válasza Neil Watts (#7615) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hát, én például kivárok, aligha véletlenül van az asus honlapján egy olyan firmware verzió ami éppen a visszaállasra van... Jópáran panaszkodnak rá, itt a fórumon is és világszerte (van azért akinek gond nélkül megy persze ;)).

Szerintem nem kell sietni a frissítéssel...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7617) jano_77 válasza Neil Watts (#7615) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt javallom, hogy ne válts....még semmi képen NE! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7618) Söri0127 válasza F.E.K.. (#7616) üzenetére


Söri0127
tag

Nekem gond csak gps-szel van, akkuidő nálam jobb lett, várok egy MM frissítést.

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#7619) F.E.K.. válasza Söri0127 (#7618) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Én is ;)

Bízok benne hogy megoldják a felmerülő problémákat.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7620) mogyorosi55


mogyorosi55
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni reggel így találtam a telefonomat: Asus Nem vagyok nagy mágusa az android bűvölésnek, ha bonyolult megjavítani akár postán is elküldöm a készüléket és nyilván nem ingyen kérem :)

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#7621) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

én is feltettem végül is a 6.0-t. Meg volt egy factory reset is. Ami eddig kicsit zavaró, hogy a wifi sokkal lassabban kapcsolódik, mint régen. Ez vajon miért lehet? Ti nem tapasztaltatok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#7622) Sword válasza Huha81 (#7621) üzenetére


Sword
őstag

De, nekem is fura a wi-fi.
Későn kapcsolódik, mintha néha le is pottyanna (de akkor lehet, hogy a jel gyengébb, előfordul bent).
Nem vészes egyébként.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#7623) sajp63 válasza Sword (#7622) üzenetére


sajp63
tag

Nálam pár hete ugyanez van a wifivel, de 5.0 alatt, verzió .196 (.194en is ez volt már).

[ Szerkesztve ]

(#7624) youngboy válasza mogyorosi55 (#7620) üzenetére


youngboy
senior tag

Először azt hittem, ugyanaz a hiba, mint nekem, de nekem a boot sem jött be. Csak rezgett állandóan.
Ma jött vissza.

Ez van a szervíz lapon, mint cserlét alkatrész.

- IO FPC DUAL SIM
- BAT/ATL POLY/C11P1424

Rákeresve a 2. az akku, az első pedig a SIM és memória kártyát tartalmazó modul.
Ez azért érdekes, mert nem sokkal a hiba előtt kétszer eldobta a 2. SIM-t. Nem láta, hogy bent van.

Van még a végén egy vicces mondat, ami ellentmond minden eddigi ismeretemnek.

Növeli az akkumnátor élettartamát, ha alkalmanként lemeríti és azonnal feltölti.

(#7625) youngboy válasza youngboy (#7624) üzenetére


youngboy
senior tag

Megpróbáltam visszaállítani az alkalmazásokat (valamivel több, mint 100db) google fiókból, de valami nem stimmel. Nagyjából a felét elég gyorsan felteszi, lefrissíti, de utána megáll és hosszú percekig matekozik egy app felrakásával. Sok mindent próbáltam már. Kivettem a memória kártyát, töröltem a Google Play adatokat, leállítottam az összes telepítést. Ezután megpróbáltm egyesével. Újraindítottam, majd egyyesével próbáltam, de semmi. Ezután factory reset, de az eredmény ugyanaz. Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond?
194-vel kaptam vissza. Azzal is ezt csinálta. Lefrissítettem 196-ra, de ott is ez a helyzet.
A letöltés gyors. Utána viszont nagyon sokat vár, míg a telepítés elindul. Azt is nagyon lassan csinálja. Minden más jól működik közben.

(#7626) lovi27


lovi27
addikt

A lopásvédelemmel kapcsolatban lezárásként csak annyit, hogy nyitott bootloader-nél nem aktiválódik. Ezért nem futottam a lezárásba bele, pedig a kikapcsolása nélkül is volt gyári visszaállítás.

Az is kiderült, hogy a google fiókba lépéskor a Google valóban tárolja a router (hálókártya) paramétereit is.

Huxley: Szép új világ.

(#7627) Dylan_ válasza jano_77 (#7602) üzenetére


Dylan_
tag

Ilyen GPS probléma nekem is volt 1x, de aztán GPS ki/bekapcs megoldotta.
Az aksi az első 1-2 napban nekem is jobban merült, de most már beállt rendesen.
Wifi kapcsolódás: mintha picit lassabb lenne valóban, kb 5-10 másodperccel.

Ja, még 1 érdekes hiba:
BT fülessel ha összekapcsolódok, az első hívásnál mindig zörög a füles, erős rádiózaj effektus van, nem is hallom a másik felet, sőt, bántja a fülemet is. Ilyenkor hívás bontás + újrahívás után minden ok. Szóval azért ez se 100-as még. :(

(#7628) youngboy válasza youngboy (#7625) üzenetére


youngboy
senior tag

Eddig úgy tűnik, csak egy út maradt.
Visszaállítás nélkül minden az elejéről. Az összes beállítás.
:((

(#7629) lovi27


lovi27
addikt

Van egy egyszerű módszer amivel a gyári MM-met lehet feltelepíteni és mindegy, hogy előtte milyen típusú ROM futott: LP, béta MM vagy CM alapú. Csak egy fájlt kell telepíteni, nem kell parancsokkal bíbelődni, néhány kattintás és a végén önmagát frissíti az MM-re. Kiválóan használható downgrade-re is (MM-ről LP-ra), de akkor is hasznos amikor végleg lefagy az aktuális ROM.

Két dolog amit tudni kell:
1. Ha a mobil az érintőképernyőre nem reagál a kikapcsoláshoz 10 mp-ig (amíg ki nem kapcsol) kell folyamatosan nyomni a bekapcsoló gombot.
2. A bootloader-be lépéshez kikapcsolt állapotban nyomjuk a hangerő fel és a bekapcsoló gombokat együtt amig nem kezd rezegni, a rezgés alatt a bekapcsoló gombot, majd amikor megjelenik a kép a hangerő gombot is engedjük el. Néhány mp múlva megjelenik a bootloader menü.

Ami a telepítéshez kell:
- RAW firmware, WW_2.20.40.194 Lollipop 5.0 verzió
- iSoc USB-Driver (valószínűleg az Asus-tól letöltőtt is jó)
- Asus Flash Tool a telepítéséhez, amim után lesz egy alap gyári LP (a bootloadert nem zárja vissza)
- Asus MM 6.01 UL-Z00A-WW-4.21.40.134-user.zip fájl.

Másoljuk a külső SD kártya gyökerébe (nem könyvtárba) az Asus zip fájlt. Ha nincs külső SD, akkor majd később a belső SD-re.

A telepítéshez a bootloader-be kell belépni (az USB kábellel ne legyen összekötve). Indítsuk a Flash Toolt rendszergazdai módban. A Model-nél válasszuk a ZE551ML-t, majd dugjuk össze az USB-vel. Megjelenik a mobilunk, a sort kattintással jelöljük ki. A Wipe Data-nál Yes legyen és adjuk meg a raw fájl helyét (ahova másoltuk). Indulhat a telepítés, Start! Kb. 6-7 percig tart, majd újraindul a mobil. Fontos, hogy újrainduláskor a successfully (sikeresen) üzenetet kapjuk. Ha más üzenetet kaptunk, nem sikerült a törlés (wipe), csináljuk újra a telepítést (FTool-ból kilépni, usb-t széthúzni).

Konfiguráljuk a LP-t (csak annyira, amennyi a működéshez kell). Ha még nem tettük meg most másoljuk a firmware-t az SD kártyára (a gyökérbe, nem könyvtárba). Nem sokkal később (esetleg egy újraindítás után) a rendszer jelezi, hogy van újabb rendszerfrissítés, akarjuk-e telepíteni. Az üzenetre koppintva indul a telepítés.

A frissítés után befejezésül még csináljunk egy gyári visszaállítást (Beállítások / Biztonsági mentés és visszaállítás / Gyári adatok visszaállítása).

Én így telepítettem kipróbálásra CM-ről a gyári ROM-ot, de soft bricked-nél is kisegített. Hátha másnak is beválik.

(#7630) lovi27 válasza lovi27 (#7629) üzenetére


lovi27
addikt

- RAW WW_2.20.40.194
- iSoc USB-Driver
- Asus Flash Tool

Remélem, ez már működik. Igen, kipróbálva...

[ Szerkesztve ]

(#7631) alexw801 válasza youngboy (#7625) üzenetére


alexw801
senior tag

Én minden androidos telefon, tablet manipuláció után a Mybackup Pro alkalmazással viszem át az app-okat. Előtte csinálok egy New Backup-ot, és a keletkezett 1 GB körüli tömböt másolom az új eszközre, a megfelelően előtte létrehozott folder-struktúrába. Ezért az új helyen telepítem a MyBackup Pro apk-t, csinálok vele egy triviális New Backup-ot (1 elemet backup-olva), ezzel létrejött a folder struktúra.
Nagyon egyszerű. Ez kell nekem, for Dummies!

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#7632) lovi27 válasza aha.e (#7606) üzenetére


lovi27
addikt

Nem rég juthattak a forráshoz, mert a hétvégén jelent meg a CM13-ban. az Asus féle módosítás. A honlap szerint 9-én tette ki az Asus a kernel forrást, de a CM valószínűleg más kapcsolatból is hozzájut dolgokhoz. Szóval a lényeg a CM később, mostanában tudott csak lépni.

(#7624) youngboy

Nem mondott hülyeséget a szerviz. Időnként jót tesz az akksinak a "formázás".

(#7633) youngboy válasza alexw801 (#7631) üzenetére


youngboy
senior tag

Ez ok és meg is nézem majd az app-t. Tervezett költözésnél nincs is gond.
Ez viszont nem az volt és a Google féle visszaállítás csődöt mondott.

(#7634) alexw801 válasza youngboy (#7633) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem szoktam Google visszaállítást csinálni.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#7635) hzcs


hzcs
senior tag

Tegnap visszajött a telefonom a szervizből. Sajnos legyalultak róla mindent, de hát ez van.
Visszakatam a legújabb 5-ös rommal, így hát adódott a lehetőség, hogy frissítsek, fel is frissült, utána gyári visszaállítás, minden lement, oké.
Eddigi tapasztalatok: A fényerő már normálisan állítható (5ös romnál a legkisebb fényerő nagyot ugrik az 1-el nagyobbhoz képest, valamint az abban készült képernyőfotók sötétek.
Wifi: nekem eddig rendesen megy mikrotik routerekkel, a 4 ezer forintos tp link csodákkal egyelőre nem próbáltam.
Bluetoothot sem próbáltam még, bár csak egy autóba épített kihangosító van, majd kipróbálom valamelyik nap.
Akksi: talán pár órával tovább bírja, eddig a 2 munkanap nem nagyon jött össze, most talán összefog.
Beszéd: végre nem kell mp-eket várni, míg lehet beszélni, elhúzom és már hallanak ha beszélek.
Eddig még nem volt olyan, mint az előzőnél, hogy le van rakva a telefon egy helyre, hívnak és magától felveszi.
1 hibát vettem észre, de ezt is csak 1x csinálta: a telefonkönyvben a keresés nem működött, de bezárva és újra megnyitva már rendesen operált.

Konklúzió: eddig bevált nekem a MM.

(#7636) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Ha a telefont az eu.....ics-ba vettem. És kötöttem rá biztosítást (20000) de vibrál a képernyő és meg akarom csináltatni. Ilyenkor mi a teendő? Mert össze vissza makog mindenki. Van aki azt mondja, vigyem a biztosítóhoz ( amit marhára nem értek miért nem az foglalkozik vele az ahol kifizettem rá a pénzt miért nekem kell még oda is rohangálni ... na mindegy.) Eu....ics-ba felhívtam csak random egyet és egy muki azt mondta, hogy az asus honlapján nézzek utána mert 72 órán belül ki jön érte az asus és elviszi. Mi a menete ennek? Ha ahol vettem oda szól a gari miért nekem kell rohangálni vele máshova? Bocs a tudatlanságomért de ezen a telefonom kívül egyiket se kellett gariztatni . Illetve mennyi idő ez?

(#7637) kiskacz


kiskacz
senior tag

Én sokat (naponta) használom a GPS-t.
Általános hiba a MM-nél, vagy sem? Én még nem raktam fel, OTA nem talál... (196-on vagyok..) de olvastam, hogy többeteknél nem OK...

Huawei Mate 8

(#7638) lovi27 válasza kiskacz (#7637) üzenetére


lovi27
addikt

Nem használom naponta a GPS-t, de nekem mindig jól működött. Ma pont szaladgáltam és tökéletes volt.

Ez a kiadás nem OTA-n frissít MM-re. Letöltöd a megfelelő (21.40.134) zip fájlt, az SD kártyára másolod és szinte azonnal jelzi, hogy van újabb rendszerfrissítés. A 196-osra visszaállás is ugyanígy megy (megfelelő zip fájlt az SD kártyára).

Csak próbára telepítettem fel az Asus szoftverét, visszatértem a CM-re, az az én világom, de ami tetszett a kevesebb fogyasztás (érezhetően nőtt az akksi idő), jól menedzselt háttérfolyamatok, pörgős működés. Nálam nem jelentkezett működési hiba.

[ Szerkesztve ]

(#7639) e-newsee válasza levike92 (#7636) üzenetére


e-newsee
addikt

A biztosítás nem biztos, hogy kiterjed a garanciális dolgokra. Szerintem add be, mint garis cuccot. Vagy a boltba, ahol vetted, vagy regisztráld be az Asusnál, és ott indíts egy RMA-t.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#7640) levike92 válasza e-newsee (#7639) üzenetére


levike92
tag

És ha az Asusnak adom be akkor ha visszajön a teló nem kérnek érte pénzt ? Mer egyik ismerősöm anno még a padfone 2 vel járt úgy, hogy volt rajta gari. Asushoz vitte és a végén lett neki egy szép kis számla. Ez , hogy lehet?

(#7641) aha.e válasza levike92 (#7640) üzenetére


aha.e
tag

Az úgy lehet,hogy nem volt rajta garancia. Ha garanciában viszik-hozzák, akkor nem kérhetnek érte pénzt!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#7642) levike92 válasza aha.e (#7641) üzenetére


levike92
tag

Értem. És időbe ez mit jelent? Mármint, hogy hány napra számoljak kb. ? Csak azért mert eladtam az összes telefonom és ez az egy van illetve egy 20 ezer éves nokia amit tudnék használni .

(#7643) aha.e válasza levike92 (#7642) üzenetére


aha.e
tag

Mindjárt megkérdezem a kristálygömböm. :U Ezt senki sem tudja. Általában a gariztatási idő kb 2-3 hét szokott lenne. Annál kevesebb biztos nem.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#7644) balazs1956 válasza levike92 (#7642) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem 1 héten belül visszahozták,pedig (elvileg) sok mindent kicseréltek benne.
Viszont, reggel8-18-ig hozhatják,vihetik,amiből persze kicsúsztak,tehát vagy add oda vmi nyugdíjasnak, vagy rendeld őket a munkahelyedre.

(#7645) levike92 válasza balazs1956 (#7644) üzenetére


levike92
tag

Akkor a munkahely lesz a nyerő. Mert 7-től este 6-ig pont dolgozok... Előtte van valami egyeztetés telefonon? Vagy csak jönnek amikor jönnek?

(#7646) szori válasza levike92 (#7645) üzenetére


szori
tag

Ha felhívtad volna őket, nemcsak válaszoltak volna a kérdéseidre, de már el is vitték volna ennyi idő alatt.

(#7647) e-newsee válasza szori (#7646) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem mindenki olyan tapasztalt a gariztatásban, mint te. :R
Személy szerint én örülök, hogy eddig egyszer volt dolgom garanciával, azt pedig gond nélkül megoldották.
Ennek vagy az az oka, hogy szerencsém volt, és mindig kifogtam a hibátlan dolgokat, vagy nem veszek össze minden szart, hogy aztán meg legyen okom kitapasztalni a garancia művészetét Mo.-on.
Igazából szeretnék még nagyon sokáig tapasztalatlan lenni ezen a téren.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#7648) kiskacz válasza lovi27 (#7629) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszönöm a linkeket, és az érhető leírást. (Régi samujaimon' a hazaérkezéstől nem volt gyári rom :DD ) de ez olyan jó, hogy január óta nem bántottam - még... :D
Mivel ma ráértem (holnap dolgozom) feldobtam a MM-t. Nem volt (még) gyári vissza' sem, csak egy wipe/cache - egyedül a Handcent sms dobta be a törülközőt, minden más OK., és olyan mint volt... GPS gyorsan fog jelet, BT műxik - más nem is kell... :C

:R

Huawei Mate 8

(#7649) levike92 válasza szori (#7646) üzenetére


levike92
tag

Elhiheted, hogy nem véletlen írtam ide.
1. Mert több esélyes volt hova kell vinnem.
2. Mert már hallottam az asus szervízről érdekes dolgokat.
3. Jobban bízok a tapasztalatokba mint amit telefonba eldarál egy ügyintéző 1 perc alatt és rámrakja a telefont.
4. Nekem nem sürgős. Igazából eddig is kibírtam vibrálással egy hónapot , mert nem olyan zavaró. Csak most jutottam oda, hogy utána nézek hogy is megy ez a gariztatás.

Remélem eléggé kielégítő választ adtam a degradáló irományodra ... Gondolom te egyből magadtól tudtál mindent mi , hogy megy ;) Neked is ilyen jóindulatú válaszokat kívánok a továbbiakban felmerülő kérdéseidre! Szia.

(#7650) kiskacz válasza kiskacz (#7648) üzenetére


kiskacz
senior tag

MM-re frissítést követően nem csináltam gyári pucolást :) a Handcent sms-t kivéve működik, de most vettem észre, hogy nem tudok egyedi csengőhangot adni.
Hiába jelölöm ki - le is okézom - de csak az alap szól - és ha visszalépek, az is van kijelölve. Ez általános - vagy gyári állapot után megváltozik?
:R

Huawei Mate 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.