Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) feherzaj45


feherzaj45
csendes tag

Sziasztok! Az összefoglalóban lévő link frissült! Custom rom gyári & Custom rom cyanogenmod. Esetleg érdemes benézni. :K

[ Szerkesztve ]

(#7102) lovi27 válasza jano_77 (#7087) üzenetére


lovi27
addikt

"...tényleg pofás az az óra alvó módban! Azt nem lehetne vmi app-al a ZF-ra vagy bármi más androidos telóra rávarázsolni!?"

Most látom fals információt kaptál. Lehet! Ez az Ambient Display funkció és a LP óta elérhető. Takarékosabb persze az amoled kijelzőn lesz, mert ott nem kell a teljes háttétfényt kapcsolgatni, de az LCD kijelzőn is jól használható. Az app neve AcDisplay.
Root-olt telefonon ez az app sem kell, xposed-en keresztül aktiválható.

(#7103) Joe.36 válasza gusthy (#7091) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem is kicsit, sztem még, most is a legjobb ár/érték arányú telefon a Zenfone 2. 100 ért.

(#7102) lovi27

Nem tudtam, igazából még nem is volt ilyen nekem eddig nagyon, csak ezen, de akkor ezek szerint lehet, csak gondolom meríti jobban az aksit.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7104) lovi27 válasza Joe.36 (#7103) üzenetére


lovi27
addikt

Igen, LCD-én többet fogyaszt, de azért lehet vele megtakarítani például azzal, hogy megnézzem az időt nem kell alvó módból teljesen felébreszteni a mobilt.

Szerintem az Asus jelentősen túlárazva árulta a ZF2-t Európában. Nem rossz telefon, de semmi extra. Egy átlagos középkategóriás kínai telefon. Az Intel kivonulásával a laikusok számára egzotikusan hangzó Intel chipszettes varázsszó is eltűnt. Eddig többen azt hihették valami különleges birtokában vannak, de lassan ez a valami inkább hátrányukra lesz, amit megfejel az Asus pofátlan magatartása, hogy még egy közlemény kiadására sem méltatja vásárlóit. Tudom, keményen dolgoznak és nekik sem jó ez ami kialakult, na de akkor is. Ne így!

Szerintem az a követendő magatartás amit a Oneplus cég csinál. 400 USD, vagy 370-380 EUR, vagy 125e HUF. Most, hogy a Brexit után erősödik vissza a forint, már egy kicsit sok a 125, de még elfogadható. Nem nézi fejős tehénnek Európát, pedig ők is a haszonért dolgoznak. De majd nézzük meg. Holnaptól árulják a ZF3 családot, benne a 250 USD-t érő Zenfone 3-mal. Kíváncsi leszek az európai árára. Bár lehet azt csak később hozzák nyilvánosságra.

Ez csak egy véleményem!

(#7105) Joe.36 válasza lovi27 (#7104) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos ezekben igazad van, de amikor megjelent akkor még nagyon ott volt a 4G memóriával, aszem ez volt az első ilyen telefon talán ?

Azért van extra:

Aktív dual sim. ( Nálam profin ment )

4/32 GB memória

Talán a legszebb gyári launcher szerintem :)

Ereje meg sokáig elég lesz szerintem mindenre szinte, kár hogy az intel kivonult, és elvan hanyagolva picit ez a típus, és gondolom ez így is marad, talán lesz majd 6.0, de ott vége is lesz. Pedig ez a telefon többet érdemelne szerintem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7106) obligat válasza lovi27 (#7102) üzenetére


obligat
senior tag

Az xposed felpakolása ugyanaz mint a gyári rendszernél? És a cm frissítése előtt itt is érdemes leszedni és utána visszatenni, vagy csak telepítem a zip-et és kampó?

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7107) gusthy válasza lovi27 (#7104) üzenetére


gusthy
veterán

1, Az Asus nem kínai.
2, szerintem nem volt túlárazva. Sose feledd, hogy a magyar ár a világ legmagasabb áfáját + az Artisjus díjat + a vámot is tartalmazza, széles e föld kerekén ennyi sápot nem vesz le az állam telefonról.
300 USD volt a nyitóára, ami akkor a tudásához mérten extrém alacsony volt. Ma valóban egy középkategóriás telefon, de másfél éves modellről van szó (amúgy 4GB RAM ma sincs sok készülékben).

Mint ahogy ma se tudja sok telefon s QuickCharge-ot, nem jellemző a Dual Active, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7108) jano_77 válasza lovi27 (#7102) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi az app nevét. bár amit a végén írtál, totál homály a számomra. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7109) gusthy válasza jano_77 (#7108) üzenetére


gusthy
veterán

Pedig úgy van, ahogy a kolléga írja :)

(#7110) jano_77 válasza gusthy (#7109) üzenetére


jano_77
nagyúr

én nem is vitattam, csak épp semmit nem értek belőle - tudom ez az én szegénységi bizim :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7111) obligat válasza jano_77 (#7110) üzenetére


obligat
senior tag

nem ördöglakat. Azt hiszem csak rootolt gépre megy fel.
Az xposed honlapjáról leszeded a neked megfelelő *.zip-et. Ha 5.xx android van a telón sdk21-és x86 legyen a nevében, ha 6.xx, akkor sdk23-és x86. Ezt sideloaddal, vagy recovery-vel telepíted (recoveryvel csak akkor, ha van cwm, vagy twrp recovery), aztán rákeresel az xposed+apk összetételre, az telepíti az alkalmazást, amivel tudod kezelni az xposed framework-öt. Ha mindkettő fent van a telefonon, akkor rengeteg új beállítási lehetőséged lesz, főként ilyen direkte ehhez letölthető (az alkalmazáson belül) modulokon keresztül. Mint például az ambient display. :)

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7112) jano_77 válasza obligat (#7111) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát azt hiszem ezt inkább kihagyom, nem kísérletezgetek vele. :N azért hálás :R

Hívtak a szervizből:
Kérdezték, hogy cseréltem-e meg a két SIM kártyát - hátha a szolgáltatónál van a hiba - mondtam, hogy ugyan az mindkettő - vagy akár a kártyával lehet gond és cseréltem-e már ki. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Elmondásuk szerint 10-ből 10x fel tudták venni a bejövő hívást. Érdekes! :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7113) lovi27 válasza jano_77 (#7112) üzenetére


lovi27
addikt

Ne add fel ilyen könnyen! Felejtsd el az utolsó mondatom, nem neked szólt! Root-olt mobilt vagy alternatív rom-ot használóknak.
Nem kell semmi, csak azt az egy appot feltelepíted, beállítod és kész. Szerintem tök jó. Örülsz neki, ha még sem, mehet az uninstall...

Más.
Az Asus beépített hardver tesztet a Zenfone-okba. Ezt egyszerűen az Asus Számológépbe (Calculator) beütött
.12345+= [pont 1 2 3 4 5 pluszjel egyenlőségjel]
karakterekkel tudod előhívni. Teszteli a SIM kártyát is!

Most te mosolyoghatsz a létező vagy nem létező bajszod alatt, mert ezt én, és a nem gyári rom-ot használók nem tudják megtenni. Hiányzik ez a funkció.

(#7114) lovi27 válasza obligat (#7111) üzenetére


lovi27
addikt

Ezzel jó belökted a fórumtársat a mély vízbe! Az úszástól is elment a kedve... :DDD

Viszont, látom megtaláltad az xposeddel kapcsolatban a kérdéseidre a választ. Az általam használt rom-ot csak 2-3 hetente frissítik és mivel ez még a fejlesztési periódus, így én frissítéskor mindig legyalultam a rendszert.

Az előző hozzászólásomnál lemaradt a link: katt ide érte.

[ Szerkesztve ]

(#7115) jano_77 válasza lovi27 (#7113) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infókat!
A calculátoros dolgot meg majd kipróbálom, ha végre vissza kapom a telefonomat. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7116) F.E.K.. válasza lovi27 (#7113) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hopp, na ez mehetne az összefoglalóba szerintem :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7117) R4E/B válasza lovi27 (#7113) üzenetére


R4E/B
tag

Ez nagyon tetszik, nem tudtam, hogy van ilyen a számológépben. Ilyen új dolgok jöhetnének, mert szeretem az új dolgokat, biztos vagyok abban, hogy a telefonról még sok mindent nem tudunk, mik lehetnek elrejtve stb...

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#7118) lovi27 válasza R4E/B (#7117) üzenetére


lovi27
addikt

Csak oda kellett volna figyelni. Ezt az információt már tavaly ősszel obligat társ megosztotta a fórummal, de akkor nemigen figyelt fel rá senki és szépen feledésbe merült...

(#7119) obligat válasza lovi27 (#7114) üzenetére


obligat
senior tag

Megtaláltam, de a millió governor miatt további átolvasást igényel részemről a babszár. Az xposeddel pedig úgy voltam, van már twrp-m, mi baj történhet? ;) Sikerült.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7120) obligat válasza jano_77 (#7112) üzenetére


obligat
senior tag

Ez olyan dolog, hogy leírni tovább tart mint véghezvinni ;)

Amúgy azt figyeltem meg, ahol nagyon necces hogy lát-e hálózatot, ott a sim1-es hívás sem mindig felvehető. Jellemzően valami réten, vagy hegyek között előfordult nálam is, de ha van térerő akkor nem csinálja. Gondolom a hívás érkezésekor még valami adótorony utolsó pár méternyi hatótávjában álltam, mire felvettem volna meg már nem. De ez csak az én tapasztalatom, nem tuti.

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7121) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezt a telefon venném meg, de honnan tudom, hogy működni fog a Vodafone 4G-vel (B20)?

Asus ZenFone 2 (ZE551ML) (Dual Active SIM) 32GB kártyafüggetlen okostelefon, Glamour Red (Android)

(#7122) aha.e válasza #20221952 (#7121) üzenetére


aha.e
tag

Szia!

Igen, tudja. Nyugodtan megveheted!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#7123) #20221952 válasza aha.e (#7122) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ó, nagyon köszönöm!

Még valami, ez a telefon is használható aktív Google fiók nélkül?

(#7124) aha.e válasza #20221952 (#7123) üzenetére


aha.e
tag

Aktív google fiók? Ezt nem hallottam még. Természetesen google fiók nélkül használhatod, de akkor nem lesz Play áruházad sem.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#7125) #20221952 válasza aha.e (#7124) üzenetére


#20221952
törölt tag

Az nem is kell, ami alkalmazás kell, az meg van külső tárolón és onnan fogom telepíteni.

Sajnos azt vettem észre a mostani telefonomnál, hogy ha aktív Google fiókom van, akkor lassú és gyorsan merül, ezért választottam ezt a megoldást.

(#7126) gusthy válasza #20221952 (#7125) üzenetére


gusthy
veterán

Miért lenne lassú és merülne gyorsan?
Figy, ennek a telefonnak a hardvere egy gyengébb PC-vel vetekszik, simán lefut rajta a Windows 7. Gondolod, hogy a Play áruház kifog rajta?

Egyébként ez a módszer, amit írtál, biztonsági szempontból nem feltétlenül a legjobb.

(#7127) Edi77 válasza #20221952 (#7125) üzenetére


Edi77
őstag

Egy rosszul megírt program is lehet ludas a gyors merülésben. Én is javaslom, hogy ne külsős helyről telepítsd az appokat, biztos, hogy nem a Play áruház és egy gmail fiók miatt merül a telefon gyorsabban

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7128) CorsairS


CorsairS
csendes tag

Pont tegnap beszéltem egy sráccal, neki a nexus 6-osa google app mentes rommal majdnem kétszer tovább bírja egy feltöltéssel.

Legújabb zenui launchernél valahogy ki lehet kapcsolni az asztalon az alsó pöttyöket, amik azt mutatják, hogy melyik oldalon vagyok?

(#7129) F.E.K.. válasza lovi27 (#7118) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Pont az ilyenek el nem merülésére van az összefoglaló kitalálva :)

Topikgazdááááák! :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7130) lovi27 válasza F.E.K.. (#7129) üzenetére


lovi27
addikt

Nekem hiába írogatod, nem vagyok a TG-k kedvence... ;] ;] ;]
De ha egyszer nem valós, féligazságok hangzanak el... :W

Nem az SD kártyáról való telepítés jelent biztonsági kockázatot, hanem ha az app ismeretlen, bizonytalan helyről származik! Én is ROM módosítás előtt az SD kártyára mentem ki az alkalmazásaimat, a fájljaimat, majd telepítem vissza, de ettől nem vagyok jobban veszélyben, mint itt bárki más. Különben is, a telepítéshez a beállításoknál külön engedélyezni kell a külső forrásból történő telepítést. és ott az android figyelmeztet a kockázatra. Tehát aki ezt csinálja tisztában van a veszélyekkel.

Azt sem kell elbagatellizálni, hogy a Google appjai sokat szeretnek az interneten lógni, aminek van előnye és hátránya. Elhagyásukkal lehet energiát spórolni, de cserébe nem lesz szinkronban a rendszerünk. Kinek mi a fontosabb. Én sem engedem teljesen önálló életet élni a Google appjait. Határokat szabok nekik, ezért is root-olt a telóm. Számomra ez az elfogadható kompromisszum és nem a teljes mellőzés. Nem csináljuk egyformán.

(#7131) lovi27 válasza obligat (#7119) üzenetére


lovi27
addikt

A kernelbe befordított adiutor ijesztett meg? Vagy a több beállítási lehetőség? Ezeknek a CM moddoknak ez a lényegük.

(#7132) gusthy válasza lovi27 (#7130) üzenetére


gusthy
veterán

És a külső tárolón lefutnak a biztonsági frissítések is?

A Google appok nagyjából mindegyikén be lehet állítani, hogy ne csináljon semmit automatikusan, ne lógjon a neten.

(#7133) lovi27 válasza CorsairS (#7128) üzenetére


lovi27
addikt

Abból a rom-ból szerintem másokat is száműztek, nem? Ennyire nem vészes a gapps.

Nem a legfrissebb, de hátha...: ZenUI User Guide

(#7134) #20221952 válasza gusthy (#7126) üzenetére


#20221952
törölt tag

Azért írtam ezt, mert ez az igazság.

Ha létrehoztam Google fiókot, még kikapcsolt szinkronizálás mellet is lassú lett, még egy fél napot sem bírt ki, arról meg nem is beszélve, hogy több napos használat után instabillá vált.

Pedig négy, azaz négy külső alkalmazást használok, azt viszont szeretném használni és csak így működik nekem stabilan és gyorsan a telefon.

A külső alkalmazások a következők: Here Maps, Vonatinfó, BKK Futár, K&H mobilbank,
Én azt gondolnám, hogy ezeknek menniük kellene ezen az Asus telefonon.

(#7135) lovi27 válasza #20221952 (#7134) üzenetére


lovi27
addikt

Persze, ezekkel nem lesz gond. De áruld már el a mobilod típusát. És hogy milyen akksi van benne?

[ Szerkesztve ]

(#7136) gusthy válasza #20221952 (#7134) üzenetére


gusthy
veterán

Lehet.
Mindenesetre nekem a Google szolgáltatások összesen most pl 4%-ot vittek el az aksiból, amit nem neveznék drámainak.

Ennél lényegesen több és komolyabb alkalmazás esetén, bekapcsolt Google cuccok mellett se szokott lelassulni egy ZF2, csúcskategóriás játékokból három - négy lefut rajta párhuzamosan akadásmentesen.

Szerintem amúgy ehhez a négy alkalmazáshoz totál felesleges a ZF2, aminek fő erőssége a multitasking a 4GB RAM miatt. De ez egy másik kérdés.

Biztos, hogy ilyen telefonod van?

[ Szerkesztve ]

(#7137) Joe.36 válasza #20221952 (#7134) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezzel a telefonnal biztos nem lesznek ilyen problémáid, szép is lenne ha lenne, egy vicc az egész...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7138) #20221952 válasza lovi27 (#7135) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ez a készülékem van és az Asus-t ajánlották nekem, hogy az biztosan jó lesz.
Én bízok Asus-ban, mert olyan alaplapom is van már lassan nyolc éve és hiba nélkül megy.

(#7139) Joe.36 válasza #20221952 (#7138) üzenetére


Joe.36
addikt

Nézd a két készüléket egyszerűen nem lehet összehasonlítani, az egy nagyon durván elavult darab, nem csoda hogy gondod volt vele, felejtsd el az egészet amit gondoltál, ezzel nem lesz gond . Használd mindenre sokáig! :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7140) gusthy válasza #20221952 (#7138) üzenetére


gusthy
veterán

Figy, ez olyan, mintha egy 0.9-es Daewoo-ból készülnél átülni egy háromliteres diesel Mondeo-ba, és azért akarnál izzadni, mert a Daewoo-t nagyon visszafogta a klíma :) :)

Ne vedd bántásnak, nem annak szántam. Ez a telefon, amit mutattál, kemény 512MB RAM - Mal rendelkezik, magát a 4.4-es Androidot futtatnia is komoly feladat. A ZF2 ehhez képest űrrakéta. RAM - ból van benne annyi, mint a te régi telefonodban háttértár.

[ Szerkesztve ]

(#7141) jano_77 válasza gusthy (#7140) üzenetére


jano_77
nagyúr

Micsoda hasonlat! :DDD

Írtak a szervizből, hogy lezárták a telóm javítását azzal, hogy náluk nem jelentkezett a hiba! Most akkor WTF van ilyenkor?!? :W :Y :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7142) gusthy válasza jano_77 (#7141) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor vissza a boltba, és elmondani nekik, hogy dugják fel maguknak a szervizt, és választhatnak, hogy kicserélik, vagy fogyasztóvédelem.

(#7143) Joe.36 válasza jano_77 (#7141) üzenetére


Joe.36
addikt

Erről beszéltem hogy ekkor van a gond... Várható volt... Vinni kell vissza megint pár nap múlva, hogy nálad megvan a hiba, esetleg valahogy bemutatni nekik. :F

3-4 szerviz után nem lehet kérni cserét ? Vagy ahhoz javítani is kell a szerviznek ha jól tudom ?

Boltból a szervizbe küldik, a fogyasztóvédelem meg a békéltető testülethez.

Esetleg az asus képviseltnek elküldeni a hiba jelenséget valahogy rögzítve azt.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7144) osztraksajt válasza #20221952 (#7138) üzenetére


osztraksajt
őstag

"Vodafone Smart 4 Fun" Lefordítom: "Viccnek jó. "

Ez már 5 éve is elavult volt, nem is csodálom hogy minden bajod van vele. És ráadásul ezek még tele voltak tömve a voda bloatwarejeivel amik még tovább eszik az amúgy is harmatos hardvert. Hidd el a zenfone 2-vel nem lesz semmi olyan problémád mint ezzel a vacakkal.

(#7145) jano_77 válasza Joe.36 (#7143) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na de ez szerintem NONSZENSZ! Elmennek a jó ****** muterjukba!
Elhihetitek, hogy nem találtam ki ezt a fel nem vehető bejövő hívás storyt, mert ezt leszámítva viszont tetszik a telefon és egy jó készüléknek tartom, nem kellene más, ha MŰKÖDNE! :U

Az a legszomorúbb az egészben, hogy menet közben már írtam levelet a NFH-nak, de még csak válaszra sem méltattak eddig! :(

Hazai képviseletre gondoltál vagy a kintire!? Mert a hazainál nem nagyon láttam hajlandóságot bennük. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7146) Joe.36 válasza jano_77 (#7145) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos egyikben sincs, de a hazai fog veled csak foglalkozni. Mondtam hogy ez egy érdekes történet lesz. Én feltennék egy CM romot és kész.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7147) gusthy válasza jano_77 (#7145) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, persze, ebben igazad van, csak a probléma orvoslásához valami normális országba kéne költözni.

(#7148) lovi27 válasza #20221952 (#7138) üzenetére


lovi27
addikt

Így érthető az aggodalmad, de ez a mobil már egy másik kategória. Ott a bűvészkedéssel, a gapps elhagyásával a működik vagy nem működik volt a tét, ennél az lehet, hogy 5 vagy 10%-ot spórolj meg. Műszakilag megoldható, de szerintem sem éri meg. Ráadásul a gyári ROM-mal vannak telepítve a Google appok, és a garancia idő alatt nem csinálhatsz tetszőlegesen változtatásokat, pl. ROM cserét, így ez idő alatt ezért sem érdemes ebben gondolkodnod.

(#7149) #20221952


#20221952
törölt tag

Joe.36:
Köszönöm a jókívánságot!

gusthy:
Nincs sértődés, értettem a példát is.

osztraksajt:
Lehet, hogy vicc, de kívánom, hogy legyen igazad és problémamentes használatban legyen részem az Asus készülékével.

lovi27:
Nem csináltam én a korábbi telefonnal sem semmit, csak nem aktíváltam rajta a Google fiókot.
Szerintem ez garanciavesztés nélkül megtehető.

(#7150) e-newsee válasza #20221952 (#7149) üzenetére


e-newsee
addikt

Én pl nem foglalkozom a Google carjaival. Menjen, ha akar, ez a telefon elbírja. Eleinte mindig bezárogattam, letiltottam őket, meg az újságost, könyvolvasót, stb-t nem engedtem neki frissülni.
De aztán meguntam, és nem igazán vettem észre visszaesést semmilyen téren. Se akku, se sebesség. Pedig nálam is van két jó nagy játék (MKX, Injustice), de csak a Chrome képes őket kitúrni a memóriából. Ami amúgy egy vicc, de ez nem a telefon hibája. Persze hozzá kell tenni azt is, hogy az adatforgalom nem érdekel, szerencsére a cég biztosít egy kellően nagy méretű csomagot.
A lényeg, hogy ha szabadjára engeded a Google-t, ezen a kütyün akkor sem fogod megérezni, max az adatforgalmon.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.