Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) kaosz86


kaosz86
aktív tag

http://m.ebay.com/itm/Soft-Gel-Skin-S-Line-TPU-Case-for-Asus-Zenfone-2-ZE550ML-ZE551ML-5-5-inches-/252073070224?varId=550924654108

(#7252) chipi-85 válasza kiskacz (#7244) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Nem normális....
Nekem is ez volt, .184es FW-vel.
Aztán váltottam MM Bétára.
De valamiért 1 hét után itt is előjött a folyamatos ébrenlét!

(#7253) kiskacz válasza chipi-85 (#7252) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi a választ!
Nem használsz automateit - et? Az az egyetlen olyan program (külső) amit engedélyeztem.../Előző telefonjaimon soha nem okozott problémát./
De ha egy hét után Neked ismét előjött, akkor nem váltok bétára... HÁTHA mostmár kijön a végleges! :) :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#7254) zolikaDB válasza kaosz86 (#7251) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!

(#7255) zolikaDB válasza kaosz86 (#7251) üzenetére


zolikaDB
veterán

Megvan Selfie-re is! :) Ennek élőben is ilyen vastag a pereme? Hogyha lerakom az asztalra, nem a képernyőre fekszik el? Mert akkor ezt rendelem is!

(#7256) Joe.36 válasza zolikaDB (#7255) üzenetére


Joe.36
addikt

Gyári tok is ilyen, pereme van az is védi,nekem olyan volt. Van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7257) kaosz86 válasza zolikaDB (#7255) üzenetére


kaosz86
aktív tag

igen van pereme

(#7258) woodlandarts


woodlandarts
tag

Megjelent a napokbam az Asusoldalán a selfire a 6os android ról 5 ös re vissza térés , ez miért jó illetve miért gondolták ezt ?

[ Szerkesztve ]

(#7259) lovi27


lovi27
addikt

(#7242) jano_77

Ne a grafikonra bökjél, hanem görgess lejjebb ahol százalékokban mutatja a fogyasztásokat és ott koppints a Kijelző sorra.

(#7240) obligat

Én sem szeretem a nem használt appokat, de a teljes száműzés már a másik véglet. A pico gappsra, ami az alapvető szinkronizációt és a play áruházat biztosítja szerintem szükség van.

(#7252) chipi-85

Várható volt, hogy nem a romtól fog függni, mert akkor többen is kiabálnának. Keresd meg melyik app vagy szolgáltatás nem engedi mély alvásba. GSam Battery Monitor? Ha root-olt.

(#7260) gusthy válasza woodlandarts (#7258) üzenetére


gusthy
veterán

Mert csomó embernek jobban tetszik a régi, vagy az újban bugok vannak, stb. Ezer és egy okból.

(#7261) woodlandarts válasza gusthy (#7260) üzenetére


woodlandarts
tag

Az újban jobb a kamera selfie módja és jobb a ram kezelés , ugyhogy én maradok ennél ....

(#7262) zolikaDB válasza woodlandarts (#7261) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ti már frissítettetek 6.0-ra?
Egy kérdés! Én a Xiaomimat ilyenkor lebombázom recoveryben, de ez párom telefonja. Beállításokban elég a gyári visszaállítás, majd frissítés MM-ra, vagy menjek be a recoverybe? Illetve egyáltalán ez engedélyezve van az Asus telefonoknál?

(#7263) obligat válasza nova001 (#7241) üzenetére


obligat
senior tag

Fastbootban, fastboot parancsokkal is lehet egy valamilyen rendszert felvarázsolni, ami után már megy az adb és a többi.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7264) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Ezt megkapta már valaki?
[link]

(#7265) matteo_szg válasza chipi-85 (#7264) üzenetére


matteo_szg
őstag

Meg, települ.

jupiiii

(#7266) kaosz86


kaosz86
aktív tag

1.Fix APP2SD issue
2.Remove 3rd party app (WW: Clean Master, CM Security, TW: EZ訂)
3.Update public warning

szal... nem valami egetrengető

(#7267) kiskacz válasza kaosz86 (#7266) üzenetére


kiskacz
senior tag

szal... nem valami egetrengető

... és még mindíg nem a hatos.... :))

Huawei Mate 8

(#7268) cneref69


cneref69
tag

Hali!

Használja valaki az alábbi programot?
g:hu a GC/GG segédeszköz
https://play.google.com/store/apps/details?id=g.hu

Az a gondom, hogy az iránytű forog, de sajnos sem a távolság, se a gps pontosság nem változik, így sajnos nem segít a keresgélésben.

Az iránytűt, hogyan tudom kalibrálni?

Xiaomi 10T Pro

(#7269) Edi77 válasza cneref69 (#7268) üzenetére


Edi77
őstag

Android alkalmazás topic

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7270) kiskacz válasza cneref69 (#7268) üzenetére


kiskacz
senior tag

Szia! Abban a programban nincs ilyen lehetőség - viszont van több (ingyenes) "compass" ami a kalibrálással kezdődik.

-- Ugyanez a hiba nálam akkor fordult elő, amikor mágneses tokot használtam (pedig csak egy külön kis "liffenytűn" :D van egy kis darab, ami nem engedi nyílni az egyébként bőr tokot. Nálad nem lehet hasonló?

Geocachinghoz mióta ezt észrevettem csak szilikon tokot használok... :K

Huawei Mate 8

(#7271) cneref69 válasza Edi77 (#7269) üzenetére


cneref69
tag

Köszi!
De én ezt a progit már az előző telefonommal használtam.
Ezért bátorkodtam itt feltenni a kérdést.

Xiaomi 10T Pro

(#7272) jano_77 válasza kiskacz (#7267) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lefutott ma reggel nekem is, és sajnos ez még tényleg CSAK az 5.0! Nem is értem, hogy ha annyi készülékre kiadták már a 6.0-t, akkor ide miért kellett még vmi köztest kiadni, miért nem már azt dobták ki!? :F
Na de hátha ez majd megoldja a felvételi problémámat. Várok még vasárnapig és ha nem változik a dolog, akkor újra irány a TMX......hurrá! :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7273) Edi77 válasza cneref69 (#7271) üzenetére


Edi77
őstag

Pont ezért irányítottalak a másik topikba, mert nem telefonspecifikus a program.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7274) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Már pár hónapja ha félnél nagyobbra rakom a fényerőt vibrál enyhén a képernyő. Lehet frissítés után jött , nem figyeltem. Egy másik rendszertől megjavulna? Amúgy semmi baja. Nincs beégve. Ha lejebb veszem akkor nem. Csak ha nagyon világosra állítom. Volt már valakinek ilyen?

(#7275) kiskacz válasza kiskacz (#7244) üzenetére


kiskacz
senior tag

Lehet, hogy nem tartalmaz eget verő újításokat a mostani frissítés, meg nem is 6-os, de végre átmegy deep sleep-be a kütyüm és ilyen jó még sosenem' volt a töltöttségi szint... (tegnap este kb. 20-kor vettem le a töltőről - azóta könyv olvasás/ IGO szülinapp több címmel, /telefon, /stb... és most 15,30 körül 67% !!!!!!!!!!!!! Szinte hihetetlen.... :C

Huawei Mate 8

(#7276) Giorgio1985


Giorgio1985
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Sajnos letégláztam a telefonom.

A rootolt + cwm-es 182-es végű romot frissítettem OTA-n keresztül, és nem indul a telefon. Bejön a logó és utána a pöttyözött körnél megakad és sehova sem megy tovább. Mit tegyek?

(#7277) kaosz86


kaosz86
aktív tag

nekem eddig se volt gondom az akkuval. ami siralmas az a kijelzo fenyereje. nyàron szinte hasznàlhatatlan szabadtéren. a fényképezésből nem látsz semmit, a fekete alapokon lévő menü gombokból sem.nem is értem hogytudtak belerakni egy ilyen hulladék panelt...a legkissebb fokozat túl világos éjszaka, a legerősebb fokozat tùl gyenge szabadtéren, ráadásul max fényerőn a kontrasztok nagyon csùnyák

[ Szerkesztve ]

(#7278) Joe.36 válasza levike92 (#7274) üzenetére


Joe.36
addikt

Barátom telefonja ezt csinálta, de nem mindig, de sokszor igen, cserélték a kijelzőt, kb 1.5 hét.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7279) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak!
Nektek hivatalos a MM? Mert Selfie nem jelzi...

(#7280) Giorgio1985 válasza Giorgio1985 (#7276) üzenetére


Giorgio1985
csendes tag

Sziasztok! Nem volna egy hátrány ha vki el tudná mondani, hogyan hozzam helyre a telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#7281) lovi27 válasza Giorgio1985 (#7280) üzenetére


lovi27
addikt

Először üsd be a keresőbe, hogy unbrick, tégla vagy valami hasonlót.
1. Én is megosztottam már egy linket erre: link1
2. Az összefoglalóban is van egy módszer megadva: link2
3. És ez is egy arról szóló leírás: link3

De biztos van még több is, gyakorlati tapasztalatot sajnos nem tudok átadni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7282) cneref69 válasza Edi77 (#7273) üzenetére


cneref69
tag

Hu, ez így nehéz lesz.
Nem a programmal van gondom!
Használtam már legalább négy telefonnal.
De ezzel a telefonnal, nem úgy viselkedik, mint az eddigi telefonjaimmal.
Gondoltam itt, ahol szinte mindenkinek, ilyen vas van a kezében, hátha rajtam kívül más is használja.
Esetleg lesz olyan vállalkozó szellemű egyén aki, a kedvemért, esetleg kipróbálja.

Válaszod számomra nem jelentett segítséget, sőt....

Xiaomi 10T Pro

(#7283) Toninho13 válasza lovi27 (#7281) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Nekem az xFSTK-downloaderrel nem ment. Szenvedtem vele egy 2 órát, de megcsináltam. :U

(#7284) lovi27 válasza cneref69 (#7282) üzenetére


lovi27
addikt

Lehet, hogy inkompatibilis a program az Intel CPU-val - a vele szerelt mobillal? Az első lenne amelyikről hallok, olvasok, de azért nem csodálkoznék. Nem lehetetlen...
Nálam össze-vissza forgott az iránytű és ha a térképre böktem, sajnos a program leállt üzenetet kaptam. Amúgy a helpjében le van írva hogyan kell kalibrálni az iránytűt: a 8-as módszerrel a 3 tengely körül jól megforgatni.

(#7283) Toninho13

Írtam, hogy csak elméletben tudok segíteni. Nem tudom melyik a könnyű és gyors módszer.

(#7285) Toninho13 válasza lovi27 (#7284) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Most viszont nem megy fel az update. Újraindul, aztán marad a 184-es rom. Tudja valaki, hogy hol van az update cache, hogy kitöröljem?

(#7286) lovi27 válasza Toninho13 (#7285) üzenetére


lovi27
addikt

Szerintem nincs verziófüggő update cache. Ha részleges frissítés jön a ROM megfelelő részét felülírja.

A megfelelő img fájlokat tetted fel?

(#7287) e-newsee


e-newsee
addikt

Na jó, ha még néhányan megerősítik, hogy az új update után nem olyan hektikus az üzemidő, akkor lehet, hogy felfrissítem a jelenlegi atomstabil .165-ömet. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#7288) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Cache, dalvik cache törlés megy gyári recovery-ből?

(#7289) Giorgio1985 válasza Toninho13 (#7283) üzenetére


Giorgio1985
csendes tag

Üdv!

Az xfstk downloaderrrel + Asus Flashtool-lal sikerült cirka 4 óra szenvedés árán. Mire találtam egy linket a RAW formátumú firmware-hez + letöltöttem, az kb 2 óra volt.Majd persze amit letöltöttem azt nem fogadta el a flashtool. Utána pedig a Flashtool szivatott... :W

Már azon gondolkoztam elhajítom a p*csába. Előzőleg javítottam már telefonomat ilyenek után ( LG Optimus Black, Sony Xperia SP), de ez majdnem kifogott rajtam :(((

[ Szerkesztve ]

(#7290) Giorgio1985


Giorgio1985
csendes tag

Na viszont van egy új problémám is! Eldobálja az Sd kártyát. Olyan mintha ki be rakosgatnám. Itt van az asztalon és állandóan felvillan a teló, hogy be lett helyezve, utána meg hogy el lett távolítva.

Van erre vmi megoldás?

Sandisk HC 1 16Gb class10

[ Szerkesztve ]

(#7291) kaosz86 válasza Giorgio1985 (#7290) üzenetére


kaosz86
aktív tag

pc is ezt csinálja?mert akkor formázás segíthet

(#7292) Giorgio1985 válasza kaosz86 (#7291) üzenetére


Giorgio1985
csendes tag

Éppen másolom fel a belsőre az adatokat, kíváncsi vagyok megoldja-e a problémát...

(#7293) manowarkill


manowarkill
tag

a patch note-ban nincs benne, megkapta a legujabb hivatalos frissitessel a telefon a 2016 juliusi security update-et. akkuido nalam is erezhetoen sokat javult.

[ Szerkesztve ]

(#7294) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak! Manapság jó árnak számít ez? Antelife 220$
Illetve, a ROM-okkal, custom recovery-vel hogy áll a készülék?

(#7295) szori


szori
tag

Ezt a 194-es verziót hol találtatok? Az Asus honlapján WW-re a 185 a legfrissebb, CN-re meg 195 van.

Mas: ma frissítette a párom a Laser-t Android 6-ra. Semmi változást nem tapasztalunk, még mindig nem értem miért ennyire fontos ez a frissítés. :-D Inkább ez legyen stabil és támogatott meg pár évig

[ Szerkesztve ]

(#7296) kaosz86


kaosz86
aktív tag

a postás hozta :Y

(#7297) zolikaDB válasza kaosz86 (#7296) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mit?

(#7298) kaosz86


kaosz86
aktív tag

a 194-es verziót:D

(#7299) chipi-85 válasza kaosz86 (#7298) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Szia!

Kérlek használd a válasz gombot, hogy tudjuk mire írtál!

(#7300) alexw801 válasza szori (#7295) üzenetére


alexw801
senior tag

OTA frissült, magától, csak meg kellett engedni.
Jó nyugodt lett, akku idő hosszú.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.