Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Joe.36 válasza Siffredi (#2849) üzenetére


Joe.36
addikt

Holnap nehéz lesz :D De remélem kapsz választ :)

Használ valaki Víbert telefonálásra ? Amikor megvettem és felraktam jó volt, azóta jött a telefonra és a víbere is frissítés, azóta engem jól hallanak, de én csak szakadozva rossz minőségben hallom a másikat.
Már letöröltem és újra raktam a víbert de a helyzet nem javult. Mindegy hogy LTE vagy WIFI megy a net.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2852) Siffredi válasza Joe.36 (#2851) üzenetére


Siffredi
senior tag

Bakker, tényleg, mindig benézem az ünnepnapokat, mivel folyamatos műszakrendben dolgozom (hétköznap-hétvégén egyaránt meló van, ahogy éppen kiadja a beosztás).

Akkor a legközelebbi munkanapon felhívom őket. :)

(#2853) Joe.36 válasza Siffredi (#2852) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezzel én is így vagyok :D a munkám is hasonló, szerencsére az asus naptárban az új frissítés óta be lehet ezt is kapcsolni, nagyon tetszik hogy így foglalkoznak a zászlóshajóval :)

Ha a telefon sorszámával regisztrálsz a magyarországi asus oldalán ( én megtettem ) akkor is él a 2 év magyarországi asus garancia + szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2854) obligat válasza Siffredi (#2852) üzenetére


obligat
senior tag

az összes háromműszakos zenfone-t vett? :D Én is. ;)

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2855) Siffredi válasza obligat (#2854) üzenetére


Siffredi
senior tag

Valamivel el kell ütni az időt az unalmasabb éjszakai műszakokban... :)

(#2856) boken


boken
senior tag

Sziasztok,innét rendelt már valaki? Mennyire megbízhatóak?
Előre is köszi. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2857) cotag válasza boken (#2856) üzenetére


cotag
senior tag

Nem kaptam meg viber üziket mert éjjel saját magát átrakta energiatakarékos üzemmódba

Vodás kártyám naponta háromszor eldobja.
Váltás lesz...... :W

(#2858) twollah1976 válasza cotag (#2857) üzenetére


twollah1976
őstag

Ez a hiba csak a CN verziós telefonoknál áll fenn vagy a WW verzióknál is?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2859) boken válasza cotag (#2857) üzenetére


boken
senior tag

Köszi, és mire váltasz?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2860) Joe.36 válasza cotag (#2857) üzenetére


Joe.36
addikt

CN verzió nem ajánlott a Vodafonosoknak csak a WW verzió.
WW verziónál nincsen ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2861) boken válasza boken (#2856) üzenetére


boken
senior tag

Itt azt írják hogy 4gb Ram de a típus Z3560,a tesztben itt azt írják hogy a 3560 2GB,és a 3580 a 4gb-os verzió.
Akkor most a hirdetésben lévő 2 vagy 4 gb?

ITT IS MÁST ÍRNAK

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2862) Joe.36 válasza cotag (#2857) üzenetére


Joe.36
addikt

Tiltsd le az LTE és csak a 2G és a 3G legyen engedélyezve. Ez nem a készülék hibája hanem hogy CN verziós a telefonod, és hogy vodafonos vagy.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2863) Joe.36 válasza boken (#2861) üzenetére


Joe.36
addikt

Semmi baja ennek szériának, de ha lehet 3580 vegyél és megbízható forrásból.... ( 3560 is van 4Gigás CN )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2864) boken válasza Joe.36 (#2863) üzenetére


boken
senior tag

Köszi,sajnos a pénz behatárol, maximum 75000 tudok költeni rá,azért is kérdeztem ezt a helyet mert apróságokat már rendeltem innét,azokkal nem volt gondom,meg itt lehet PayPal -al fizetni.Nekem Telekom -os a kártyám,ott is gond hogy cn?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2865) gusthy válasza boken (#2861) üzenetére


gusthy
veterán

109-ért rendes WW van, ez így nem jó ajánlat.

A tesztben a kínai / taiwani változatokat nem sorolták fel.

[ Szerkesztve ]

(#2866) Joe.36 válasza boken (#2864) üzenetére


Joe.36
addikt

Hol akarod használni helyileg ?

gusthy

75000 re van rá...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2867) cotag válasza Joe.36 (#2860) üzenetére


cotag
senior tag

WW verzióm van...
Iponban vettem, de most eladom.
Honor7 lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

(#2868) Joe.36 válasza cotag (#2867) üzenetére


Joe.36
addikt

Lehet sim kártya hiba is. Én is ott vettem Tmobil semmi gond, csak a víber hang minősége rossz frissítés óta.
Nekem 2 Honor 4X em volt 2 napig, mindkettő sajnos hibás volt, elment a kedvem ettől a márkától, a topikjában is sok rosszat olvastam a Honor 4X röl, reméljük a 7 es jobb.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2869) gusthy válasza Joe.36 (#2866) üzenetére


gusthy
veterán

Az a link, ami ott van, az 109 és z3560, arra írtam, hogy erős túlzás.

(#2870) boken válasza Joe.36 (#2866) üzenetére


boken
senior tag

Nagyrészt Budapest és környéke, de Magyarországon kívül nem tervezem, Gusthy, de most 68 000Ft,azért kérdezem mert a 2 gb verziót 55-60 körül árulják itthon garanciával.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2871) Joe.36 válasza gusthy (#2869) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon is :) picit többért magyar WW kap.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2872) Joe.36 válasza boken (#2870) üzenetére


Joe.36
addikt

Budapesten lesz LTE és nem lesz gond Tmobilnál. CN verzióval is. Picit többért a 4 Gigás CN nel jobban jársz. Csak szoftveresen kel vele variálni.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2873) gusthy válasza boken (#2870) üzenetére


gusthy
veterán

Valószínűleg a 2GB-os verzió se rossz, de olyan telefonból, amiben csak annyi vamvan, melég komoly a választék, nem tudom, hogy pont ezt választanám - e.

68-ért a CN elég jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2874) boken válasza Joe.36 (#2872) üzenetére


boken
senior tag

Köszi, körbe nézek hátha találok jó árban.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2875) #70516736 válasza Joe.36 (#2860) üzenetére


#70516736
törölt tag

Ez urban legend
3 hónapja használom egy vodás kártyával az egyes szlotban és egy telenor kártyával a kettesben.
Egyszer sem dobta el egyik kártya sem a hálozatott és az összes értesités megjön
Ellenben az elözö xiaomival amin a viber csak akkor jött ha bent volt a memoriában

[ Szerkesztve ]

(#2876) Joe.36 válasza gusthy (#2873) üzenetére


Joe.36
addikt

Ennek a telefonnak a lényege a 4 Giga ram és a 32 Giga rom és persze még sok más is :) , nekem nem kéne 2 Gigás.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2877) Joe.36 válasza #70516736 (#2875) üzenetére


Joe.36
addikt

Gondolom nem CN verziós ? Én arra írtam. Víber hang nálad jó minőség ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2878) #70516736 válasza Joe.36 (#2877) üzenetére


#70516736
törölt tag

Aláírás :)

De cn
Nem beszélek viberen
Mind a két kártya flottás jórészt ingyen hivok mindenkit az alapdijon kivül nincs is nagyon fizetni valóm

[ Szerkesztve ]

(#2879) Joe.36 válasza #70516736 (#2878) üzenetére


Joe.36
addikt

Ja :D És van LTE ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2880) #70516736 válasza Joe.36 (#2879) üzenetére


#70516736
törölt tag

Vodás elöfizetésemet még nem engedték fel a 4g-re de pesten h+ van szinte mindenhol egyszer áttettem a telenorost azon van 4g

(#2881) Joe.36 válasza #70516736 (#2880) üzenetére


Joe.36
addikt

Telenor és Telekom lesz LTE de Vodafone sajnos nem lesz. CN nem kezeli azt a frekvenciát. De szerintem nem olyan nagy gond. Víber hang minősége nálad milyen ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2882) gusthy válasza Joe.36 (#2876) üzenetére


gusthy
veterán

Úgy úgy, hát még a 64GB-os, nekem olyan :)

(#2883) Joe.36 válasza gusthy (#2882) üzenetére


Joe.36
addikt

Jó hát nekem a 32 is maga a végtelen csoda :) végre nem kell nézegetnem mi fér fel !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2884) #70516736 válasza Joe.36 (#2881) üzenetére


#70516736
törölt tag

Mint már irtam nem beszélek viberen
Amúgy is 90% ban wifivel használom
Ami van 150mb az sem fogy el sosem ez a 4g mizéria nem igazán izgat
Ha lejár a vodás hüségem le is mondom róla a nettet és megy át az elsőbe a céges telenoros azon csak 60 mega van de bőven eléglesz föleg hogy csak lassitják nem tiltják ha lefogy

(#2885) boken


boken
senior tag

Nekem per.pill Xiaomi MI3 van,16GB,azon sincs 4G,nem különösebben zavar, tárhelyből 3 GB szabad, csak megvan lassan egy éve, és ennyi ideig nem szokott meglenni egyik telefonom sem,most láttam valakinél ezt az ASUS-t és megtetszett, ezért is nem akarok sokat pluszba hozzátenni az MI3 árához.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2886) Joe.36 válasza #70516736 (#2884) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem sem nagy gond, nekem 500 Mb van a csomagban, de a nagy dolgokra Wifit használok. Gyorsaságon kívül nagy előnye van hogy LTE lassabban meríti az aksit mint a 3G.
Van olyan csomag még amihez nem adnak netet ?

boken

Megéri, nagyon jó telefon :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2887) #70516736 válasza Joe.36 (#2886) üzenetére


#70516736
törölt tag

Aksi nem igazgat úgyis naponta töltöm most is 46% van 3h kijelzőidővel folyamatos nettkapcsolattal 2 kártyával hajnali fél3 kor vettem le a töltőről
Ez az előnye a 3650 es procinak kevésbé melegszik és kevesebbet eszik

[ Szerkesztve ]

(#2888) Joe.36 válasza #70516736 (#2887) üzenetére


Joe.36
addikt

Én 2 naponta töltőm, kíváncsi vagyok mennyit bír az aksi majd így gyors töltéssel. A csere gondolom érdekes lesz, mert én hosszú távra vettem.
Energia takarékos módban mindkettőt leveszi gondolom minimumra.Nekem töltés közben melegszik.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2889) obligat válasza cotag (#2857) üzenetére


obligat
senior tag

a 40.97 végű rom csinálja. a 40.20 nem. bár nem másztam bele az energiagazdálkodásba, lehet a .97 sem csinálja, ha átvariálom.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2890) gusthy válasza obligat (#2889) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, sajna ki kell irtani belőle. Már nem emlékszem, hogy pont a .97 hozta ezt, vagy valamelyik korábbi, de arra igen, hogy első dolgom volt kikapcsolni :)

(#2891) boken


boken
senior tag

Köszönöm szépen a sok segítséget,úgylátszik hogy ennél több pénzem nem lesz rá,úgyhogy megrendeltem a Tinydeal-től 68.000 Ft,ha nem baj akkor majd jövök kérdezgetni ha elakadok.Elvileg Péntekre itt kell lennie. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2892) obligat válasza Joe.36 (#2888) üzenetére


obligat
senior tag

A gyors töltés a 2A-es töltőt jelenti? Nem nagyon használom, van egy sima 1A-es töltőm is, azt gyakrabban. Meg van egy színezüst töltőkábelem még régről, annak a csatlakozói is ezüstből vannak, alig van ellenállása, félek agyonveri az akksit a gyors töltés. A lassú töltés nem melegít, de a gyors igen, főleg 90% felett. A meleg meg úgy emlékszem nem jó az akksinak, pláne ha polimer.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2893) anonym1s válasza obligat (#2892) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
A normal toltonel is 2A a tolto aram, a kulonbseg a feszultsegben van.
Normal tolto 5V/2A
Gyors tolto 9V/2A.
Nehany honapja olvastam valahol, hogy az akksi legfob ellensege a magas homerseklet. Nem irtak mi szamit magasnak, gondolom 50 fok mar magas, de annyira nemigen melegszik be gyorstoltes kozben.

(#2894) gusthy válasza obligat (#2892) üzenetére


gusthy
veterán

1A-es töltővel elég hosszú móka a töltés egy 3000-es aksi esetén :)

(#2895) maggi1886076 válasza gusthy (#2894) üzenetére


maggi1886076
addikt

Éjjelre épp elég. :) reggelre nekünk is feltolti.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2896) obligat válasza gusthy (#2894) üzenetére


obligat
senior tag

2 óra körül alszom el, 5:30 az ébredés. Annyi idő alatt az 1A töltő 90 százalék köré feltölt, ha 10 alól indítom. Nem szeretem lenullázni, sem maxra tölteni az akksit, szóval nekem ez az ideális felállás. ;) Mióta Li-akkumulátorok vannak, mindig így csinálom, sosem volt észrevehető baj egyikkel sem. Ezeket a megformázni meg tökig kisütni butaságokat a nikkel-kadmiumos akksikkal együtt el kell felejteni.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2897) Siffredi válasza obligat (#2896) üzenetére


Siffredi
senior tag

Akkor te sem alszol túl sokat... :)

(#2898) obligat válasza anonym1s (#2893) üzenetére


obligat
senior tag

Nekem az ipon egy töltőhöz képest nehéz dugvillás holmit adott, egy darab USB-lyukkal, meg egy röhejes, saccra 40 cm-es zsinórt. Az ezüstmadzag meg 1,75 m, mindenre elég és ugyanolyan gyorsan tölt, ha nem gyorsabban. (akkor csináltattam, amikor a gyártók rászoktak a <50cm-es kábelekre, utángyárottban meg csak olyanok voltak, amelyek majdnem megduplázták a töltés idejét, kritikán aluli anyagból). Nincs nálam így nem tudom az akkor most milyen feszkóval működik, de 2A az output erősség, arra emlékszem.

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2899) obligat válasza Siffredi (#2897) üzenetére


obligat
senior tag

Rövid az élet aludni. Egy nap 24 óra plusz az éjszaka ;)

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2900) Siffredi válasza obligat (#2898) üzenetére


Siffredi
senior tag

1,75 m színezüst kábel? Az azért kemény... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.