Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#711) Egon válasza Ance (#708) üzenetére


Egon
nagyúr

Az vicces, hogy van róla a fórumban több pozitív vélemény, ami azt mondja, hogy ezért az árért egy korrektül ősszerakott gépet kapsz, vannak tesztek, ahol ugyanezeket a véleményeket írják a tesztelők, meg van egy negatív vélemény, olyantól, aki igazából nem is tudod, hogy akart-e ilyet venni, te mégis ezt az egyet veszed alapul. Ez amolyan ősi magyar népszokás :)

Egyrészt most már kettő negatív vélemény is van róla, ami pontosan kétszer annyi mint az egy... ;]
Másrészt az én megfigyelésem szerint, ősi magyar népszokásnak inkább a saját sz*runk cuccunk agyondícsérete jellemző: kevesen ismerik el, hogy rosszul választottak...

Mielőtt belekötnél, hogy a tulajok nem fognak rosszat mondani róla, ők is úgy vették meg, hogy előztte azért érdeklődtek, ha megtehették megnézték

Nekem nem úgy tűnik: MM-ben csak 1-2 napja van, laptop.hu-n csak kikapcsolt állapotban lehetett megtekinteni.

A tablet rész: a képernyő egy képernyő, ezen nem tudom mibe lehet belekötni

Kijelző és kijelző között kb. ég és föld tud lenni a különbség minőségileg (pl. a már említett TN vs. IPS).

Summa summarum: a minőségérzet meglehetősen szubjektív. Sok mindenben nyilván igazad van, de szerintem abban egyetérthetünk, hogy célszerű élőben szemügyre venni a masinát vétel előtt...

satz18: nekem már a Surface 2 ára is meglehetősen fájdalmas... ;]

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.