Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) honeker válasza bbendre (#1150) üzenetére


honeker
őstag

Pixel 6a ...nem akartam frissiteni 13 ra de rá mászott azota bug bug hátán...nem tudok hang eröt állitani,videozás közben zomolok és ujra indul a telefon és végül blutusz nem kapcsolodik semihez...ez volt az utolso csepp.... :W2009 ben debütált az anroid azota csak ilyen volt....na tesék ezt is el cseszték

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1152) bbendre válasza honeker (#1151) üzenetére


bbendre
őstag

Én egy darabig feladtam az Android és a Pixel vonalat. Tuti veszek majd játszani egyet-egyet, de végre van egy telefonom ami szuper stabil.

Hozzáteszem azért az Iphone-t és az Apple Watchot is sikerült párszor totálisan lefagyasztani. Mindegyiket már jópárszor újra kellett inditani, de még mindig jobb a helyzet mint az Androiddal. Sokkal

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1153) Imi1981 válasza bbendre (#1150) üzenetére


Imi1981
veterán

Nagyon köszönöm! Na ez jó hír, hogy szól a zene lezárt képernyőn! Majd biztos szoknom kell (én szeretem az Androidot de most lehetőségem van váltani csúcs készülékre és iPhonera így megteszem) xiaomi mi note 10 lite után de ez van. Üzemidő a mi note 10 lite - on is nagyon jó volt de sajnos 2 év után 4 méter magasról leesett és betört a kijelzője (ahhoz képest nem vészesen) ezért veszek új telót. Iphonokat 0 Ft kezdőrészlettel ki lehet hozni yettelnél pedig az alsó kategóriás telóknál elég sokat kell előre befizetni ezért gondoltam iPhone-ra és még a havidíj +törlesző is megfelelő.
Van Apple-TV 4 2021 - em amit imádok és így elvileg szövegbevitelt meg tudom majd oldani iPhone-ról és nem kell távirányítóval bajlódni. Őszintén már várom, hogy elhozzam (hétfőn) .

Van olyan dolog ami android után érdemes tudni? Csakhogy ne érjen meglepetés?

(#1154) NavySeal válasza honeker (#1151) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem az S20+-al nem volt gondom, csak batár nagy volt. Előtte iP6s-én volt, szóval én visszatértem. Nem vagyok egyik rendszer “hívőket” sem, de ez a 13-as iPhone eddig nagyon meggyőző. Majd egy AW-ot szeretnék még hozzá.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1155) honeker válasza NavySeal (#1154) üzenetére


honeker
őstag

Hétfön este talán jön up....talán meg oldodik...talán :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1156) bbendre válasza Imi1981 (#1153) üzenetére


bbendre
őstag

:) Nincs olyan amit tudni kellene. Amikor megjelenik az IOS16 akkor a lock screen (képernyőzár) testreszabható lesz. A rendszer sokkal zártabb, nem tudsz oda rakni ikonokat ahova akarod, de 2 perc alatt érhető mire gondoltak a rendszer tervezésénél. Nálam azonnal minden rendben volt 1000év és kb 100 androidos telefon után.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1157) honeker válasza bbendre (#1156) üzenetére


honeker
őstag

Ez az el rendezés megy :F [kép]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1158) Imi1981 válasza bbendre (#1156) üzenetére


Imi1981
veterán

Nagyon köszönöm! Sokat segítettél :R ! Így már nem aggódok annyira a váltás miatt. Nem találtam 13 pro fórumot csak ezt és a 13 pro max fórumot itt pH - n. Gáz ha ide írok? Vagy inkább a pro max fórumba menjek?

[ Szerkesztve ]

(#1159) bbendre válasza honeker (#1157) üzenetére


bbendre
őstag

Ilyened sajnos tuti nem lesz. Lock screen utan jon a “drawer” a widgetekkel.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1160) bbendre válasza Imi1981 (#1158) üzenetére


bbendre
őstag

Szerintem csak ez az egy van. Ide ir altalaban mindenki. Van még egy altalanos iphone topic de az nagyon porog

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1161) Jakob.rabbi válasza Imi1981 (#1158) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Írhatsz a Pro Max topikba is. A különbség csak a kijelző és az akkumulátor. A Pro releváns dolgok inkább oda valók.

(#1162) Pattila1972


Pattila1972
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég a lányomnak vettünk egy iphone13-ast,amit nagy örömmel használ,viszont ami probléma,hogy valamiért a messenger üzenetekről nem kap értesítést,csak akkor látja,ha belép az alkalmazásba.Már próbálkoztunk több dologgal(letörlés-újratelepítés,az értesítéseknél be lett jelölve a messenger is),esetleg tudna valaki megoldást rá?Előre is köszönöm a választ!

(#1163) Kbali válasza Pattila1972 (#1162) üzenetére


Kbali
nagyúr

Alkalmazás frissítése a háttérben be van kapcsolva?

(#1164) Pattila1972 válasza Kbali (#1163) üzenetére


Pattila1972
csendes tag

Ezt megkérdem a lányomtól ha hazajön,bár erre pont nem is gondoltunk!Köszönöm szépen!

(#1165) Tibee86 válasza Pattila1972 (#1164) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem is kell erre gondolni, mert semmi köze az értesítésekhez.

(#1166) oszi666 válasza kajarin (#1145) üzenetére


oszi666
őstag

Neked es Kbali-nak is koszonom a javaslatokat. Vegul a Spigen oldalarol rendeltem egy Caseology Vault tokot. Allati jo a tapintasa, egyaltalan nem csuszos, es annyira nem lesz buflak a telo.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1167) legenda007 válasza oszi666 (#1141) üzenetére


legenda007
aktív tag

szia, milyen akció ez pontosan?

(#1168) oszi666 válasza legenda007 (#1167) üzenetére


oszi666
őstag

A telekomnal a sima iphone 13akra van 44000 forint kedvezmeny. Ha felmesz a webshopra, ott kivalasztod h uj huseggel vagy meglevore iphone 13, es a kedvezmenyeket kilistazod akkor ott van h 44 000 Ft egyedi kedvezmeny. Masfel hete mar biztos tart.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1169) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok!

Azért egy új iPhone kibontása és beüzemelése - az enyhén fanatikus apple rajongóknak - mindig egy kicsit felemelő érzés. Ma sikerült nekem is átélnem ezt, most már negyedjére.

De mikor bekepcsolás után meglátja az ember a pixelhibát.... na az aztán az igazi felejthetelen érzés... :U :(((

Telekom kkv flottás vagyok, már jeleztem a flottakezelőnknek a problémát. Ha egyből, három napon belül jelzem ezt a problémát, akkor zökkenőmentes a csere, vagy szívózni fognak?

Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

(#1170) Jakob.rabbi válasza tomi5244 (#1169) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Nincs már 3 napos szabály, céges vásárlás esetén nem is volt. Le kell adni javításra. Mivel nem javítható az eladó cserélni fogja, de csak rajta múlik hogy mennyi idő alatt.

(#1171) pitiless


pitiless
senior tag

Láttátok az új árakat? iPhone 13 induló ára 389000...

(#1172) Doki42 válasza pitiless (#1171) üzenetére


Doki42
őstag

[link]
ja ja :Y

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1173) NavySeal válasza pitiless (#1171) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mennyire jó, hogy behúztam egy sima 13-at a múlt héten...durva árképzés, bár a dollár nagyot erősödött az euro-hoz képest és még a jó gyenge forint is.
Apple Watch-ot nézegettem, de lehet a tavalyi 7-es lesz a befutó.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1174) bbendre válasza NavySeal (#1173) üzenetére


bbendre
őstag

Én le akartam cserélni a 13PM-et egy 14PM-re és az AW7-et egy 8as ra.... hát nem.
Majd ha lesz USB-C.A kamera sem lett valami nagy dobás ahogy nézem, de majd a tesztekből kiderül. Persze jó ez a Samsung féle tovább vitt pill controll, de a 200.000-al drágább és kapsz hozzá AOD-t...?
Mondanám, hogy ideje ismét Androidot venni, de ott is pont ilyen dárga lesz minden.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1175) pitiless válasza NavySeal (#1173) üzenetére


pitiless
senior tag

Én tegnap előtt rendeltem még egy Series 7-es órát, tegnap napközben már nem volt közvetlenül rendelhető, este meg már az előrendelés élt a 8-asra. 55000 ott is az emelkedés, éjfekete alumínium 45 mm-es tok + éjfekete sportszíj.

(#1176) pitiless válasza bbendre (#1174) üzenetére


pitiless
senior tag

2010 óta van androidom, de azt vettem észre, hogy egyre inkább cseszik el. A legutolsó két példányom meg úgy felhúzott, hogy inkább vettem egy iPhone 13-at.

(#1177) NavySeal válasza pitiless (#1175) üzenetére


NavySeal
senior tag

Meglátom, hogy haladva karácson felé, hogy alakul az új AW7 ára. Remélem lesz valami jó kis akció, vagy marad a használt.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1178) bbendre válasza pitiless (#1176) üzenetére


bbendre
őstag

Én is. Pedig nem terveztem

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1179) Jakob.rabbi válasza pitiless (#1175) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

iStyle-ban még mindig van készleten AW s7, az eredeti áron.

(#1180) pitiless válasza Jakob.rabbi (#1179) üzenetére


pitiless
senior tag

Ma délután érkezett meg az enyém. Még időben rendeltem.

(#1181) zyben


zyben
tag

Üdv!
Valakinek van esetleg információja, hogy a yettelnél forgalmazott iphone 13 és 13 pro az hálózat független e? A boltban azt mondják függő, a yettel ügyfélszolgálat meg azt hogy független.
Köszönöm

(#1182) eddie17 válasza zyben (#1181) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem onnan van és független!

(#1183) pitiless válasza zyben (#1181) üzenetére


pitiless
senior tag

Yettel topicban többször említették, hogy független.

(#1184) kajarin válasza zyben (#1181) üzenetére


kajarin
csendes tag

A yettelnél függetlent kapsz.

(#1185) zyben


zyben
tag

Köszönöm szépen kedvesek vagytok.
Rettentő bosszantó hogy az eladó csaj azt mondta hogy függő. Pedig kértem kérdezze már meg a kolleganőjét…. És már csak 1 db volt belőle. Hát nem tudom szerencsém lesz e holnap.
Szerintetek mikor veszik ki a 13 pro t a kínálatból? Az most a legjobb vétel árérték arányban szerintem.

(#1186) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok
2020SE-ről váltanék, mert a 82%-os kapacitású akksival az üzemidő kevés.
13 minivel szemezek feketében, a jelenlegi árváltozás miatt ez most az Alza-nál a legolcsóbb, fekete a hivatalosoknál nincs már.

érdekelne viszont, hogy aki touch id-ról váltott, a face id-val mit tapasztal? Pontosság, gyorsaság érdekel elsősorban, pl félhomályban, vagy reggel ébredéskor féloldalt párnán fekve :-)

Illetve ha a két készülék közötti ár/érték arányú tapasztalat/gondolat van, amivel segíthetitek a döntést, azt is megköszönöm.

(#1187) beeci válasza gonger (#1186) üzenetére


beeci
csendes tag

Nekem sima 13-asom van, , sötét háttér, vaksötétben is működik a FaceId.

(#1188) papirzsepi93 válasza gonger (#1186) üzenetére


papirzsepi93
tag

Nekem egészen elenyésző az esetek száma amikor nem működik elsőre a faceid. Amikor nagyon eltorzítom az arcom vagy az egyik szemem nem látszik akkor nem nyitja fel, de amúgy mindig és irtó gyors!
Illetve van ugye a maszkos feloldás, az nekem valahogy annyira nem működik, bár lehet ott a szemüveg párásodás zavar be neki :/

(#1189) Doki42 válasza gonger (#1186) üzenetére


Doki42
őstag

I13 mindig felold, tökéletes még maszkban is :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1190) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sziasztok! Jó 10-év Android után tértem vissza. A legutolsó egy 3GS volt, nem mostanában. Az utolsó döfést a Samsung S22 Ultra adta. Nagyon keserves produktum egy 500-ezer forintos készüléktől amit nyújt (a kijelző valamint a kamera rendben van). Pedig anno nagyon kedveltem a Galaxy S6 majd a S8+ aztán a Note10+. De nagyon nem bántam meg, hogy váltottam. Egyenlőre semmi fennakadást nem okozott az IOS. Minden sokkal jobban és gördülékenyebben működik mint eddig. Annyi kicsit a bajom, hogy vettem egy vadi új Apple Watch-ot is a telefon mellé, ami a dobozból kivéve meg sem nyekkent majd 24-óra töltés után sem. Remélem a szervizből hamarosan keresnek bár 3-hetet mondtak.

(#1191) bbendre válasza Greg-77 (#1190) üzenetére


bbendre
őstag

Szia, mi volt a gond az Ultra-val?
Az órát első alkalommal töltőre kell rakni és ott kell(ene) bekapcsolni. Melyik series?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1192) Greg-77 válasza bbendre (#1191) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Az óra series5 Nike. Sajnos nem kapcsolt be több töltőt is kipróbáltam, majd a szerviz megoldja. Az Ultra nem váltotta be a hozzáfűzött elvárásaimat. Három generációval volt korszerűbb mint a N10+ de igazándiból semmivel nem volt jobb. Kamera és a kijelző az fejlődött persze, de a rendszersebesség semmivel nem volt fürgébb, több frissítés után is voltak laggok, olyan meleg volt a telefon sokszor, hogy indokolatlan és ezt más is jelezte nem az enyém volt a hibás, ez ilyen. Biztosan rosszul fogtam! :U

(#1193) NavySeal válasza Greg-77 (#1192) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én S20+-ról váltottam sima 13-ra. Nálam a rendszer sebességgel nem volt gond, de a melegedés az tényleg brutál volt úgy, hogy nem játszottam a telefonon.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1194) Kbali válasza Greg-77 (#1190) üzenetére


Kbali
nagyúr

Talán az S6 volt az utolsó jó Samsung ebből a szériából, de az is már újkorában minden volt, csak nem jól használható. S7-8 időszakban elég sokat nyomkodtam napi szinten ezeket, meg az akkori iPhone-okat (6-7-s), meg Huawei, meg minden egyebet munkámból kifolyólag, de már akkor az volt a meglátásom, hogy Samsungot soha. Annyira meghágják az androidot, hogy amiatt lesz sokkal rosszabb a működés, a szoftveres támogatás meg sosem volt az erősségük.

(#1195) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, ket kerdesem lenne, bar lehet az elso inkabb a messenger topicba tartozik:
1.) ha kapok egy xlsx filet messengeren keresztul, hogy tudom gyorsan lementeni es megnyitni? Probaltam a megosztas -> file letoltesevel de nem talaltam ilyen opciot, es vegul ugy oldottam meg hogy feltoltottem google drivera es onnan leszedtem, de ez eleg szuboptimalisnak erzodik

2.) az lehetseges hogy az ingyenes 5gb felhotarhely nem eleg egy biztonsagi mentesre? Jelenleg az 5gb-bol 2.8 van felhasznalva ennek a 99%a egy “Bizt. mentesek” nevu valami. A fotomentest kikapcsoltam, azok mehetnek google fotokba ahova van mar elofizetesem. Megis azt az ertesitest kapom folyamatosan, hogy nincs eleg tarhely az iCloudban egy biztonsagi mentesre.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1196) Kbali válasza oszi666 (#1195) üzenetére


Kbali
nagyúr

1. Ha magára a file-ra hosszan nyomsz, nem adja fel a mentési lehetőséget?
2. Nekem most a lányom telefonja hülyéskedik hasonlóval: van egy 300 megás bizt. mentés, a képek szinkronja nincs beállítva, mégis azt írja ki, hogy nem elég a hely a mentéshez - én sem jöttem rá, hogy miért. Már kiléptettem iCloud-ból, majd vissza, de mégsem.

(#1197) oszi666 válasza Kbali (#1196) üzenetére


oszi666
őstag

Ha hosszan ranyomok akkor a messenger sajat opcioi jonnek ki: valasz, tovabbitas, tovabbiak es emojik.
Ha pedig a file melletti megosztas ikonra akkor egy previewt hoz be a filebol, ee nem engedi sehogy sem lementeni telora, vagy megnyitni numberssal, office-al vagy google sheets-el

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1198) pitiless válasza Kbali (#1196) üzenetére


pitiless
senior tag

Engem is az őrületbe kergetett, állandóan rárakott egy számlálót a beállításokra, így inkább előfizettem a havi 300 Ft-os csomagra, amit a feleségemmel meg is osztottunk. Így neki sincs gond a mentéssel, nekem sem.

(#1199) bbendre válasza Kbali (#1196) üzenetére


bbendre
őstag

Hehe, a backup-al szívtam tegnap 3 órát. Majdnem felgyujtottam a telefont. Nem írta ki a telefon, hogy a netflix kb 50Gb és ezt is backupolni akarja, legalábbra is hozzá számolta a backup-hoz pedig ki volt kapcsolva. Előfizettem, kilép belép minden megvolt. :W

16 os frissítés után már rendesen tudtam configurálni szerencsére. Kiírta, hogy mi miatt nem tud és mekkora lesz a következő backup mérete. :C

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1200) oszi666 válasza bbendre (#1199) üzenetére


oszi666
őstag

Lol erre raneztem most en is, es a hearthstone appot akarja biztonsagi menteni 2.6 giga tarhellyel… :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.