Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) merqree válasza tomboy0013 (#800) üzenetére


merqree
őstag

Amiket találtam leírásokat, azokban valami érdekes, "keleties" vallású oldalra vezetett minden esetben, így elengedtem a dolgot.

(#802) ZiD


ZiD
tag

Sziasztok,
Valószínű nem trendi, de hátha :) Az Alza saját márkás MagSafe kompatibilis tokjait próbálta már valaki?

Köszi!

(#803) Doki42 válasza Luck Dragon (#764) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! Ez hol van? Play áruházban nem hozza be..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#804) szaki04 válasza ZiD (#802) üzenetére


szaki04
senior tag

Nekem 12 Minin volt ilyen tok. Az árát megéri.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#805) Oldman2 válasza Doki42 (#803) üzenetére


Oldman2
veterán

(#806) ZiD válasza szaki04 (#804) üzenetére


ZiD
tag

Köszi szépen!

(#807) #16377600 válasza la_cc (#789) üzenetére


#16377600
törölt tag

Nálam most nem üveg,hanem a már korábban tárgyalt Media Marktos fólia van fent, ez így most teljesen kompatibilis a tokkal. :) Üveggel sajnos sosem próbáltam..

(#808) Doki42 válasza Oldman2 (#805) üzenetére


Doki42
őstag

Köszi! :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#809) Doki42


Doki42
őstag

Na belakás folyamatban. Egy dolgon nem tudok túljutni:
A zene, app play, stb.. németűl jelenik meg :F
Mindenhol be van állítva a magyar régió, nyelv. Mi lehet a hiba?
Köszi :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#810) #16377600 válasza Doki42 (#809) üzenetére


#16377600
törölt tag

Az Apple ID-nál is az van beállítva,h Ország/régió: Magyarország?

Az Apple ID azonosító országának vagy régiójának módosítása

[ Szerkesztve ]

(#811) Doki42 válasza #16377600 (#810) üzenetére


Doki42
őstag

Ott a bibi, de nem tudom átírni...németűl ír..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#812) #16377600 válasza Doki42 (#811) üzenetére


#16377600
törölt tag

iTunesban próbáltad (PC-ről)? Itt van németül is az útmutató ‑ a kulcsszavak miatt ‑ hátha segít.

(#813) Doki42 válasza #16377600 (#812) üzenetére


Doki42
őstag

Reggelt :D
Sajnos nincs pc, de majd a support nak írok.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#814) Doki42 válasza #16377600 (#812) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! Sikerült mivel még a feltételeket nem fogadtam el.
Google szinkronizálást is megcsináltam. :C
Csak nehéz volt a német szavakat felfogni, végre minden magyar, még a zene rész van vissza.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#815) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Úgy meg lehet oldani a dupla Facebook fiókos bejelentkezést hogy egyik fiókkal Facebook appba, a másikkal Facebook lite appba jelentkezem be?

(#816) #16377600 válasza Doki42 (#814) üzenetére


#16377600
törölt tag

👍🏼szuper, örülök,h sikerült, reméljük innentől csak használni kell.. :)

(#817) Energie X


Energie X
őstag

Volt aki droidról váltott iPhone-ra? Mostanság tervezem a P30-am cseréjét, S21FE és S22+ van még a kalapban. Sose volt iPhone-om de izgatja a fantáziám :) Ha ezt a telefont választanám mire kell figyelnem?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#818) bbendre válasza Energie X (#817) üzenetére


bbendre
őstag

Én most váltottam sok sok év Androidról iPhone-ra. Igazából már nagy különbség nincs. Sok minden sokkal könnyebb. Sok minden nehezebb. Pl minden app jobbam működik nekem. De pl a kamera nem annyira erős (Pixel után) és nem könnyű lementeni a képeket. Viszont van a kamerában egy csomó minden extra és a videok sokkal jobbak. Igazából ki kell próbálni...
Én személy szerint nem bántam meg. Az utóbbi években az Android nekem csalódás pláne az Android 12 és 3 hónapra rá a 12.1. Az IOS sem hibátlan, de nekem most jobban tetszik. Lehet csak az újdonság varázsa. Egy dolgot szeretnék. Elérni a fotóimat a telefonon nagyon egyszerűen Windows-on keresztűl :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#819) #16377600 válasza bbendre (#818) üzenetére


#16377600
törölt tag

"a kamera nem annyira erős (Pixel után)" Jó, hát,ha Pixel a mérce...... :)

"Egy dolgot szeretnék. Elérni a fotóimat a telefonon nagyon egyszerűen Windows-on keresztűl :D" Telepítsd az iCloudot,majd az iCloud-fotók bekapcsolásával azonnal megjelennek a képek PC-n,ill. oda‑vissza.. :) kell ennél egyszerűbb?? :D

(#820) Coulson válasza bbendre (#818) üzenetére


Coulson
tag

Nem szoktam képeket átvinni a telefonról, de itt leírva annyira egyszerűnek tűnik. [link]

(#821) karldergroße válasza Energie X (#817) üzenetére


karldergroße
senior tag

Én a héten váltottam pont amiatt, hogy android vonalon elszálltak a méretek. Még kíváncsi is voltam. Mondjuk nekem minim lett, mert kis telefont akartam. Majdnem minden megvan, ami androidon, viszont sok olyan dolog is van, ami itt jobb.

A legnagyobb veszteség számomra a Google play-es választék és a testreszabhatóság. A másik: nagyon béna az iPhone-os billentyűzet és a SwiftKey sem úgy működik, mint androidon. Viszont tetszik a letisztultság, az átgondoltság, a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#822) Doki42 válasza Energie X (#817) üzenetére


Doki42
őstag

Most váltottam :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#823) bbendre válasza #16377600 (#819) üzenetére


bbendre
őstag

6 évig volt Pixelem, megszoktam :R
Most akarok átvinni kb 100Gb képet, videot :D A cloud tárhelyem csak 5Gb. Lehet előfizetek egy hónapra.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#824) karldergroße válasza karldergroße (#821) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ja, a gmail-es email-cím és a Google-val történő bejelentkezés szinte mindenhol működik. Nekem nem is lett apple-s e-mail-címem.

Apropó: tud valaki egy olyan színvonalú billentyűzetet, amilyen androidon a SwiftKey vagy a Google-billentyűzet?

(#825) bbendre válasza Coulson (#820) üzenetére


bbendre
őstag

Röviden, sajnos nem ennyire jó a helyzet. 3 megoldást találtam. Mind a három más fileméretet eredményez és minőséget. Én is ezzel kezdtem és örültem is neki ameddig nem jöttek az error-ok

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#826) Energie X válasza bbendre (#818) üzenetére


Energie X
őstag

Iagzából Droidon amit én használok a képekre, az a Onedrive. Mivel aktív az előfizum az office-al együtt ez mindenképp fontos lenne, hogy megmaradjon. A másik nagy kedvenc a YT Vanced. a többi alkalmazásom általános FB, messenger Whatsapp stb.

Testreszabhatóságból nekem annyira van szükségem, hogy háttérképet tudjak állítani, a csengőhang pedig úgy hallottam itt egy külön téma.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#827) pitiless válasza karldergroße (#824) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen, SwiftKey és GBoard :D. Mindkettő van, csak ha jelszavakat írsz be, akkor átkapcsol az Apple saját billentyűzetére. A legjobb az egészben, hogy ezeknél be lehet állítani a haptic feedbacket.

(#828) Kbali válasza bbendre (#823) üzenetére


Kbali
nagyúr

Minek átvinni? Google Photos és minden ott van, ahol eddig.

(#829) karldergroße válasza pitiless (#827) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Fleksy egész jó billentyűzet. Tudja, ami nekem nagyon fontos, hogy vagy vessző után szóközt illesszen be.

(#830) karldergroße válasza Energie X (#826) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nekem is van onedrive-előfizetésem, és minden tökéletesen működik ios-en is. Viszont a youtube vanced nehéz eset lesz.

(#831) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Segítsetek:
Ha a sima Facebook appot és a Liteot is telepitem egy iPhone-ra akkor különböző fiókokkal be tudok jelentkezni?

(#832) Kisszaboo válasza tomboy0013 (#831) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Szerintem nem. Ezért is engedtem el ezt a vonalat. Marad a jó kis droid. :R

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#833) Kisszaboo válasza bbendre (#818) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

A fotók nem győztek meg a tesztek alapján. Ennyi pénzért többet várok. Valóban egy pixel szintet. DXO markt teszt torzít. Persze felfelé.... Messze nem olyan jó fotós képességű, mint aminek beállítják...... :R

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#834) bbendre válasza Kbali (#828) üzenetére


bbendre
őstag

Pixel 1 el töltöm fel a képeket :D Ingyenes tárhely eredeti méretben forever (ameddig a telefon él és mozog)

@Kisszaboo: Nagyon nem Pixel az Iphone.. Videoban jobb, de azért nem fényévekkel. Kamerában még mindig a Pixel az igazi király, de a minnapokra az Iphone is tökéletes.
Én is többet vártam az Iphone-tól a tesztek után de kb mindegyik eléggé torzított, de ma pl egy Karate versenyre vittem el a két telefont. (I13PM és P6Pro) és a P6Pro messzemenőleg sokkal sokkal jobb képeket készít.
Mozgó gyerekek mellett beltéren, esős időben a Pixel algoritmusai kellenek nagyon.

Ok, ez nagyon first world problem. Soha nagyobb gondom ne legyen az életben mint a Machine learning White balance és a Face unblur valamint a familiar faces ...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#835) Kisszaboo válasza bbendre (#834) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

P6 PRO: a legjobb mobil fotókat készíti. Döbbenetes a minősége ....

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#836) bbendre válasza Kisszaboo (#835) üzenetére


bbendre
őstag

Hat igen, csak telefonálni nem lehet vele. Lehet csak 2G lesz csak elerheto a fel EUban. Heteket csusznak a beigert javitasok… tulmelegszik, egy halom bugja van sajnos

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#837) Kisszaboo válasza bbendre (#836) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Én megvárom. Megszokhatatlan az iPhone- ok zártsága pluszban. :R

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#838) Sgr_A válasza Energie X (#826) üzenetére


Sgr_A
addikt

A vanced droidon is megszűnt
amíg fent van tudod használni de letölteni már nem lehet
ios-én a musi-t használtam

[ Szerkesztve ]

(#839) KunEmber válasza Energie X (#817) üzenetére


KunEmber
senior tag

S10+ról jöttem néhány hete, itt sokkal jobb az üzemidő, nincs mikrolagg, cserébe van pár kötöttség (pl az MVM Next küldött nekem egy PDFet, egyszerűen képtelen voltam megnyitni, Androidos telefonon szó nélkül ment).

Két rendszer már nagyon hasonló, szerintem simán használható az Iphone Samsung után is. Azt mondjuk ne várd, hogy a Nova Launchert gesztusokkal turbózva lesz egy egyedi telefonod ;] ezt leszámítva rendben van a platform.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#840) tomboy0013 válasza Kisszaboo (#832) üzenetére


tomboy0013
veterán

Van egy Friendly Plusz Social Browser nevű 3rd party app amivel úgy olvasom hogy lehet több Facebook account is. Csak 2 dollár, így senki nem fogja itt kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#841) Tibee86 válasza tomboy0013 (#840) üzenetére


Tibee86
veterán

Elutalnád a 2 dollárt én kipróbálnám neked, de nemhogy 2, még 1 fb profilom sincsen. ;] :D

(#842) Energie X válasza Sgr_A (#838) üzenetére


Energie X
őstag

Na megnézem, azt a musi alkalmazást, ios-es alkalmazásokról nem tudok semmit.

#839 KunEmber : Nem használtam gyári launcheren kívül sose mást. Háttérképváltoztatás nekem már elég :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#843) Roland8622 válasza Kisszaboo (#835) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Sajnos a makró része ugyanúgy nem megy mint a sima iPhone 13-nak :(
Azért vettem meg, mert már a csúcs androidos készülékek sokkal drágábbak mint az alma vonal. Szóval elpasszoltam a sima 13-at. A 13 pro már komolyan tud makrózni.
De az meg már olyan árkategória aminél már elgondolkodik az ember.
Szóval maradt a jó öreg HTC U11 megtóldva egy kis gcam-al és a gyárinál mégjobb képeket lehet kihozni belőle.
Különösen nem volt nagy bajom az IOS rendszerrel, hamar megszoktam, de nálam ez a makrófotózás a "dili" +azért a többi fotó is rendben legyen. Jelen állás szerint nem tudok mit választani ami az igényeimnek és legfőképpen a pénztárcámnak is jó lenne.
Nem tudom, hogyha bejön majd ősszel a 14-es széria, akkor a 13-as ára lejjebb megy-e.
Vagy gyűjtögetek és hátha droidos vonalon lesz valami olyan amiért esetleg nem sajnálok kiadni akár egyösszegben is nagyobb pénzt. Belegondolok, hogy a HTC-t 4éve 170e Ft-ért vettem, ma meg már a duplájával dobálóznak az árcimkéken.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#844) #16377600 válasza tomboy0013 (#831) üzenetére


#16377600
törölt tag

Nálam nincs is olyan,h Facebook Lite az App Store-ban.. :F

(#845) tomboy0013 válasza #16377600 (#844) üzenetére


tomboy0013
veterán

Közben felvettem a kapcsolatot egy iphone-os ismerőssel és ő is mondta, hogy nincs Lite (YouTube videóban láttam, gyanítom lekerült azóta a storeból). De úgy látom a Friendly app nem fizetős csak appon belüli tranzakciók vannak. Azt próbálta, de az meg gagyi, olyan mintha böngészőben használná a Facebookok. De gondolom a böngésző és app kombóban működne 2 külön profil amúgy is.

(#846) Coulson válasza tomboy0013 (#845) üzenetére


Coulson
tag

Facebook Lite nincs a mi régiónkban. Esetleg a webhely ikonjának hozzáadása az Főképernyőhöz… [link]

(#847) Energie X


Energie X
őstag

Huawei Watch GT óra illetve Freebuds 4i headset tud együtt működni a telefonnal?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#848) Red product


Red product
csendes tag

Segitséget kérnék hátha valaki már járt így. Itunes programot letöltöttem a számítógépemre /Windows10/ de a telefont nem ismeri fel a program/iphone13/. 3 kábelem van mindegyiket kipróbáltam már. mikor rádugom a gépre akkor veszi a töltést egy kis idő múlva kéri hogy megbízom e a gépben de utána problémát ír csatlakozási hibával. Ezekkel a kábelekkel az SE telefonom simán müködött. Azt a kábelt amit adtak a telefonhoz sajnos nem tudom kipróbálni mivel az C usb.
Esetleg a számítógépen kell valamit állítani, vagy kábel lehet a probléma? /zenéket szeretnék rá másolni/
Köszi.

(#849) Sgr_A válasza Energie X (#847) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem watch gt 2 és huawei freelace simán együtt működött még az akkuk között is megjelentek

(#850) #16377600 válasza Red product (#848) üzenetére


#16377600
törölt tag

Ezeken már túl vagy?

v iTunes helyett próbáld a 3uToolst..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.