Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) aujjobba válasza Hallosz (#146) üzenetére


aujjobba
addikt

A valosag az, hogy a kommentedben nem a 'keves' szot kellene kiemelni, hanem a 'nekem' (szamomra) szot.
Vegyuk eszre, hogy sokan akik itt a specifikacios (szerintuk) hianyossagokat hozzak fel, egy tech szemleletu kozosseg tagjai, akiket izgatnak ezek a dolgok es elvarjak hogy a keszulek ezeket nyujtsa ilyen arszinten.
De ez csak egy buborek belseje!
Lehet felhozni ezt a nonszensz dolgot, hogy a CEG mossa az emberek agyat es emiatt nem erdekli a felhasznalokat a PPI, a Mpx, meg az AOD, es meg a fene tudja mi.
De most oszinten mi a valoszinubb, hogy valoban agymosas tortenik es mindenki birka, vagy egyszeruen az emberek tobbseget egy fikarcnyit sem erdeklik ezek a technikai reszletek?
Kerdezz meg egy atlagembert, mennyire problemazik azon hogy a kamera 12Mpx, hanyszor erzi hianyossagnak ha 10x-esre nagyitva nem tud egy tavoli szoveget kiolvasni a fenykeprol, hanyan tudjak es foglalkoznak vele milyen felbontasu a kijelzojuk ha egyebkent szepen olvashato.
Es ezek az emberek nem hulyek, nem agymosottak, szemellenzojuk sincs, egyszeruen nem erdeklik a technikai reszletek.
Kepzeld autos hasonlat, sokan nem tudjak hany LE a kocsijuk, vagy azt se hany ccm, ha egyebkent kelloen erosnek erzik es nincs bajuk a kocsival.

(#152) Navaren válasza hroberto (#131) üzenetére


Navaren
aktív tag

Jogos, tényleg nem írtad le, hogy szar.
De a hiányzó dolgok, amikre Te gondolom, itt utalsz, elsősorban specifikációs számok, nem funkciók vagy feature set.
A specifikáció magában csak egy szám, és a nagyobb pedig nem feltétlen garantálja a minőségi ugrást.
Pl.: hiába van a csúcs Xiaomi-ban 5000mAh-s akku, ha a Pro max kényelmesen lenyomja akkuteljesítményben négyezer-párszáz körül.
Pont náluk egyébkét pl. teljesen nyíltan mentek rá irgalmatlanul a számadatokra, mert papíron jobb ajánlat akarnak lenni a Samsungnál adott kategóriában.

Kibontottuk már többen is: csak azért, mert papíron több, még egyáltalán nem biztos, hogy a specifikációt kihasználó szolgáltatás érdemben is jobb eredményt ad.
MIért baj az, ha a usert a végeredmény érdekli, nem az, hogy a telefon hogyan és milyen számokkal csinálja? Érted a különbséget?

Ha pl. az lenne a bajod, hogy iPhone-t továbbra sem lehet mondjuk hordozható pendrive-ként használni, azt megérteném, egyet is értenék, mert baromi macerás lenne.
De nem, az a gond, hogy a telefon kamerája alatt nem 50, vagy 108, hanem 12 MP van, miköben ettől függetlenül elég jó képeket lő, ami azért pariban van a xiaomi felvételeivel, nem (mondjuk a belenagyításban lehet, éppen igazad van)?

Teljesen rendben van, hogy Neked fontos, hogy a telefon abszolút tudása a specifikációkban is mutatkozzák, de urambocsá', ne legyen para, ha másnál nem így van :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#153) Mezcal válasza M3aN (#129) üzenetére


Mezcal
addikt

Hát csak gratulálni tudok a 2 órás töltéshez és mindenhez, ami neked nem hiányzik :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#154) pethYeti


pethYeti
addikt

3 éve váltottam iOS-re, előtte én is úgy voltam mint a fórumozók 99%-a. Fröcsögött meg mondtam hogy drága, mindenféle tapasztalat nélkül...

Na ami miatt én viszont a büdös életbe nem váltok vissza, az az iOS. Ezen belül is az, hogy ha kijön egy új főverzió akkor 90%-ban régi iPhone is megkapja AZONNAL az újdonságokat mint az összes többi modell.

Na korábban ez Samsung esetén úgy nézett ki, hogy kijött egy új Note vagy S pl egy új időjárás widgettel, na azt te nem láttad, nem kaptad meg. Vagy veszel új telefont vagy marad a régi. Én ebből köszönöm nem kérek.

(#155) xZer0kidx válasza batai15 (#142) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A droidot muszáj görcsösen hasonlítgatni, mert a legtöbb termékbemutató is leginkább erre épül ott, lásd pl. kínai gyártók. De valamit ezzel tényleg rosszul csinálnak, mert a felhasználóik egy részét mégis bizonytalanságban tartják. Folyamatos önigazolásra késztetik őket, tehát amit letesznek az asztalra azt én úgy értelmezem, hogy "sokaknak" nem elég, kell még mellé némi megerősítés. Ha van egy terméked ami az aktuális csúcs és ezt te jól tudod, akkor miért kell mindig a legfőbb konkurenciához hasonlítgatni? Ennek akkor van értelme, ha mégsem vagy benne biztos, hogy a legjobbat vetted meg, ez pedig az adott cég hibája. Ezt az Apple csinálja jól, mert miután tied a telefon, nem szükséges bizonygatnod magadnak, hogy jól döntöttél.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#156) Tuomas válasza pethYeti (#154) üzenetére


Tuomas
addikt

Jah, igen, én is emiatt hajlok első sorban a váltás felé, ez nagyon pontosan leírja a helyzetet. :K

We were here

(#157) Essentials válasza Mezcal (#48) üzenetére


Essentials
aktív tag

Ahhoz hogy megértsük a közvéleményt, és azt hogy miért mem érdekli az emberek tömegeit az hogy mi az ami mondjuk szerinted ciki, el kell fogadnunk hogy az Apple nem androidos gyártó, és nem azokra a témákra húzza fel az eladásait, ami androidosok között zakatolnak a hype vonalon.

(#158) Essentials válasza hroberto (#126) üzenetére


Essentials
aktív tag

Pontosan ezt tettem, ezért próbáltam veled megérterni, elfogadttatni, hogy van egy olyan gyártó, ami nem a fősodorral utazik, más a víziója egy jó telefonról. Az hogy ez neked nem tetszik, vagy hiányérzeted van olyan funkciók miatt amit te szerersz vagy használsz, az a saját igényed- attól viszont mások ( a többség ) szemében nem lesz ciki, és előbb nyúlnak az iPhone-hoz ha sok pénzt hajlandóak áldozni a telefonra, mint bármelyik androidos felső-közép, csúcs, vagy flagship modellhez. Ennel oka van, és ez nem a "Szemellenző", ekkora szórásban pláne- nem lehet minden iPhone vásárlóra rásütni hogy márkarajongó, mert ez rohadtul nem igaz. Egyszerűen többre értékelik azt amit az Apple csomagban nyújt nekik, amibe ugyanúgy mérlegelték a töltő, AOD, hiányát, vagy a 60hz-et vásárlás előtt. Ezt fontos szerinrem elfogadni, a milliárdos bázis bélyegzése helyett. Ha szerinted ciki, akkor az, másoknak meg más a ciki, ami felett te szívesen szemet húnysz. Béke :R

(#159) syIex válasza Mezcal (#153) üzenetére


syIex
veterán

Nem teljesen mindegy, hogy éjszaka mennyi idő alatt tölt fel vagy a dokkolón tárolva? :F
Úgyis van benne annyi kraft amennyivel végig viszi a napot simán, mire kell a 120W töltés pl? A 7-8 óra alvás közepette 30 perc alatt legyen feltöltve ne 2 óra? :DDD
Frankón nem értem. :N
Ha ezelőtt 5 évvel lennénk amikor az akksi idők katasztrófák voltak és mindenki battery packkal járkált mert 3 SoT már komolynak számíott azt mondom ok, de így 2021-ben nem látom ezt a nagy érvelést! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#160) Navaren válasza syIex (#159) üzenetére


Navaren
aktív tag

Abban egyébként van valami, hogy a gyorstöltést felajánló telefonok tekintélyes részében ez asszem kikapcsolható, hiszen tényleg nem feltétlen akkor kell, amikor van egy egész éjszakája a telefonnak feltöltődnie, hanem éppen akkor, ha vagy elfelejted este töltőre rakni, vagy mondjuk második napja használod, de valamiért hirtelen sokkal többet merül (nonstop GPS, telefonnal kamerázol valamit, hotspotnak használják többen is, stb.), mint megszoktad és már délután töltőt kér a telefon, a lemerülés pedig nem opció, mert mittudomén, muszáj elérhetőnek maradnod.

Olyankor azért klasszul tudna jönni, hogy mondjuk 15 perc alatt teljesen megnyugtató szintre lehetne húzni a 3.1-4.3k mAh-s telefont is, még akkor is, ha az ember félti az akkut, egyszer-egyszer azért belefér.

Nem hülyeségek ezek a fícsörök sem és megvan a maguk haszna és helye csak mintha nehéz lenne elfogadni odaátról, hogy nem dealbreaker a hiányuk, mert annyit azért nem érnek, hogy az ember kimásszon a megszokott ökoszisztémából - amire mondjuk az egszisztencia is épül már -, vagy feladja a rengeteg, Apple platformon megvett App-ot, stb.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#161) syIex válasza Navaren (#160) üzenetére


syIex
veterán

Ez pontosan így van. Én nem azt mondom, hogy hülyeség, mert nyilván ritkán jól jöhet amikor hirtelen el kell menned valahová és 15 perc alatt bele tesz 40%-ot az akksiba, de azért valljuk be ezeknek a dolgoknak nagyon ritkán vesszük tényleges hasznát és ritkán fordulnak elő. Legyen az a 120W töltés, a 108 MP kamera vagy a manapság kijelzőbe épített "rejtett" kamerák amik nincsenek meg az iPhone-ok egyikében sem, de nem hiába. Amikor az alma valamit behoz (mostanában később, mint a droidosok) azok általában azért úgy vannak megcsinálva, hogy nem igazán van semmilyen béta illata. :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#162) mrThomi válasza <Lacy85> (#141) üzenetére


mrThomi
addikt

Kibeszéltük 2 kollegával a lejebbi hsz-ekben mire gondoltam pontosan. Mindenkinek megvan a maga felhasznaloi szokasa, nekem egy par helyen elverzik az iphone sajnos, de meg igy is hasznalom a rendszert.Egy pár hasznos kenyemi funkciot nyugodtan el lehetne lesni az android rendszertol. En hasznalnam a periszkopos jo zoomlencset is peldaul ha lenne, de olvass vissza ki lett targyalva a dolog, mit miert nem hajlando az apple ilyen lepeseket tenni :U

Nothing Phone (2a)

(#163) swayze válasza FіkuszKukіsz (#149) üzenetére


swayze
tag

köszönöm! :D

(#164) swayze válasza mrThomi (#162) üzenetére


swayze
tag

Neked is köszönöm :R !

(#165) temes69 válasza pethYeti (#154) üzenetére


temes69
aktív tag

Én is ezért váltottam tavaly. Nekem is ebből lett elegem.

(#166) #40047616 válasza xZer0kidx (#155) üzenetére


#40047616
törölt tag

Mondjuk ez az "önigazolás" dolog azért az ios felhasználók részéről is meg van tisztességesen......

[ Szerkesztve ]

(#167) <Lacy85> válasza mrThomi (#162) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Meg az is ki lett tárgyalva, hogy van bőséges választék. Akinek ezek kellenek, megtalálja a neki való telefont.
Nekem android után épp elég nagy innováció az Apple ökoszisztéma, valamint az, hogy működik rendesen a telefon.
Pedig van itthon Note9, meg P30 Pro is.
Mindegyiknek vannak bőven olyan dolgai, amit az iPhone nem tud.
De mégsem váltanék vissza egyikre sem.

(#168) joey04 válasza Navaren (#160) üzenetére


joey04
titán

a gyorstöltést felajánló telefonok tekintélyes részében ez asszem kikapcsolható

sajna pont nem. samuban igen (de ők alig gyorsabbal mint amit az iphone tud), de xiaomiban pl nem. majd az új verzióban valamikor, ha jól olvastam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#169) mrThomi válasza <Lacy85> (#167) üzenetére


mrThomi
addikt

Nagyon sok dolgot elfogadtam az ios-ben hiszen napi szinten hasznalom is, viszont van par dolog amint szivesen viszont latnek. Nem kell nagy dologra gondolni, peldaul a notification bar lehuzhato lenne a kepernyo kozepetol is, vagy a vissza ugras lehetne opcionalisan jobrol balra huzhato esetleg az ikonok szabad elhelyezese, hogy ne kelljen a bal sarokrol szemettel teli rakni hogy jobb alul elerjem a mapset peldaul. Haverom 12 pro max-jat egy kezzel nem tudom olyan jol kezelni ellenben egy 11 pro mondjuk mar jobban navigalhato. Kis dolgok ezek, de nekem mar nagy elorelepes lenne a szoftverben kenyelmi funkciokat tekintve. Tobbi dologrol szerintem mar szo esett, kamera, ar, design stb...

Nothing Phone (2a)

(#170) Navaren válasza joey04 (#168) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ok, köszi :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#171) Hallosz válasza aujjobba (#151) üzenetére


Hallosz
senior tag

Végül is miért ne? Nézzük innen. . . amit az iOS számomra nyújt az sok helyen kevés.
Kiegészítem, vagy amit nyújt helyette az nekem szükségtelen.

Ellenben, a részletes híváslista baromira kellene, nem csak az utolsó 100
Az SMS kézbesítési jelentés csak imesssage estén működik, az SMS-nél nem.
Csoportos SMS-nél egyesével tudom csak bedobálni a neveket. (nem találtam más lehetőséget) Időzítőt sem találtam.
Szerettem volna csoportos e-mail küldeni, nem sikerült. Ha van rá opció, akkor én bénáztam és előre bocsánatot kérek.
STB.

Engem sem a PPI AOD meg ezek érdekelnek. A zsebbarát méret, megbízhatóság és a fentebb leírtak, és még pár olyan funkció, amit nem fedeztem fel az iOS-ben ami szempont.

De maga a telefon, rohadtul tetszik. (ezért is csábultam el időről időre :K )

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#172) 7Heads Drago válasza nozs23 (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jó példát mutatsz te is ahogy látom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#173) #40359168 válasza persil (#145) üzenetére


#40359168
törölt tag

Lehet, hogy te tökéletesen értetted, de a kolléga, akinek válaszoltam, szemlátomást nem. :( Szimplán markánsan véleményezett dolgokat, aztán amikor leírtam a saját nézőpontomat meg pár tényt mindenféle hittérítő felhang nélkül, bepakolt az alma-fan skatulyába és kész.

(#174) aujjobba válasza Hallosz (#171) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezzel nem tudok vitaba szallni, nyilvan ha szamodra fontos funkciok hianyoznak, akkor az iOS nem lesz megfelelo, ebben egyetertunk.
Nekem azzal van problemam, amikor szemellenzosnek allitanak be amiatt, hogy nem problemazok olyan tulajdonsagok hianyan, amit mas gyartok adnak, de nekem egyaltalan nem fontos, vagy abszolute nem is erdekel.

Azt hiszem hroberto nyomta itt ezt, nem te.

[ Szerkesztve ]

(#175) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

335-ért ajánlott? Akkor én is kérnék egy ajánlást egy munkahelyre ahol meglesz rá a lé. Nevetséges :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#176) 7Heads Drago válasza mrThomi (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez a telo nem 120 hz-es. Csak 60.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#177) aujjobba válasza 7Heads Drago (#175) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez inkabb attol fugg milyen vegzettseged/szakmad van, mennyi idot es penzt vagy hajlando onfejlesztesre tanulasra forditani, esetleg koltozesre az orszagon belul vagy kulfoldre.
Ehhez a termek aranak, vagy az apple-nek semmi koze, ahogy a keszulek sem lesz attol kevesbe jo, hogy nem mindenki tudja megfizetni.

(#178) 7Heads Drago válasza emvy (#39) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én se használom. :))
(p30)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#179) 7Heads Drago válasza aujjobba (#177) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szóval én vagyok a hibás. Értem.
Szerintem jobb ha nem merülünk bele a témába. Más a véleményem és nem ide tartozik.
Viszont szerintem nem normális hogy egy magyar átlag fizu feletti árban lévő telo ajánlott kategória.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#180) vzsryl válasza 7Heads Drago (#179) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Viszont szerintem nem normális hogy egy magyar átlag fizu feletti árban lévő telo ajánlott kategória."

Pedig jobb lesz hozzászoknod. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#181) aujjobba válasza 7Heads Drago (#179) üzenetére


aujjobba
addikt

Egy szoval nem mondtam, hogy hibas vagy barmiben.
A jobban fizeto munkahely megszerzesere probaltam otletet adni, az tobbnyire onfejlesztessel, tovabbtanulassal esetleg uj szakma megszerzesevel, vagy akar ezzel egyutt koltozessel tud sikerulni.
:R

(#182) 7Heads Drago válasza Hallosz (#171) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak 100-as a hívás listája??? 128 gb rammal?
Na ilyenkor nagyon elbizonytalanodok kell nekem iPhone. Alap dolgokat sorolsz fel amiket használok is droidon. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#183) Teo.


Teo.
aktív tag

Szeretném megkérdezni iOS-re lehet telepíteni a YouTube vanced-et ?
Ha igen nagy macera ?

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#184) 7Heads Drago válasza aujjobba (#181) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Gyerünk lopni. :W Itt minden arról szól, hogy ki tud úgy lopni tőled hogy simán lenyeled.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#185) 7Heads Drago válasza Teo. (#183) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nah azt felejtsd el kérlek. Az egy másik bolygó lesz, egy másik Nap körül.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#186) 7Heads Drago válasza Essentials (#107) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hmmmmm....
Nem tetszik az Apple felhasználóknak az új iPhone

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#187) 7Heads Drago válasza gepardlacee (#101) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sztem kb még 1 hónap.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#188) janeszgol válasza 7Heads Drago (#179) üzenetére


janeszgol
félisten

En laptopbol is tudtam tavaly olyat mondani, ami cca felmillio es ajanlott. Aki ennyi korul keres notit, annak ahanlott.
Alarcsak ez is. Aki 250k folott nezelodik, annak ajanlott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#189) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Gyönyörű telefon
Piros pont a nagyobb akksiert

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#190) Mezcal válasza syIex (#159) üzenetére


Mezcal
addikt

Frankón nem töltöm éjszaka, mert eleve nem szoktam 100-ig tölteni, akkor meg vagy fel kell kelni, vagy maxon lesz. Nappal gyorsabban, mint lassa éjszaka. De elhiszem, hogy nektek jó így, lényeg, hogy alma. :) Mondjuk nekem inkább a körte.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#191) FіkuszKukіsz válasza Mezcal (#190) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Látod a másik oldalon még fel sem kell kelni. :)

Tudnivalók az iPhone Optimalizált akkutöltés funkciójáról

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#192) Mezcal válasza FіkuszKukіsz (#191) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem is be van állítva, hogy 96%-ig tölt. :) De én nem töltöm este, nekem mindegy. Nappal legyen gyorsan rátöltve. :)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#193) smc válasza 7Heads Drago (#182) üzenetére


smc
addikt

128 giga ram jó lenne. ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#194) Hallosz válasza aujjobba (#174) üzenetére


Hallosz
senior tag

Tökéletesen megértelek.

Mert lakni, muszáj.

(#195) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#186) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt kb. minden évben ellövik, aztán mennyire látszik az eladásokon, hogy nem tetszik az embereknek. :D

(#196) Hallosz válasza 7Heads Drago (#182) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igen ezek a munkámmal kapcsolatos dolgok, ami nélkül meg vagyok lőve.
Szerencsére, mindenki megtalálhatja a számítását, remélhetőleg a neki szimpatikus eszközön.

Most az kúszott a fejembe, hogy veszek egyet "magán célra" amin nem dolgozom, hanem csak a közeli ismeretségi kör tud hívni. :U

Mert lakni, muszáj.

(#197) hroberto válasza Navaren (#152) üzenetére


hroberto
veterán

Értem, és abszolút meg is értem amit írsz. És bár jó ideje nem használtam már iPhone - t biztos, hogy szoftveresen jobban össze van rakva mint bármelyik droid. :R
Nem véletlenül mondják, hogy "hülyebiztos" telefon.
De, hogy értsd miért kell nekem minél több MPixel: mikor elmegyünk motorozni előfordul, hogy egy-egy kanyarban megállunk, és csinálunk pár képet.
És ilyenkor nagyon jól jön a 100+ MPixel-es kép, amiből ki lehet vágni a lényeges részt (magát a motorost). És így a kivágott kép is egész tűrhető. Nos ehhez 12 MPixel nagyon karcsú.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#198) <Lacy85> válasza Mezcal (#190) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ennek mondjuk pont semmi köze ahhoz, hogy alma.
Note9-ről váltottam. 15W-os töltést tudott. Nem rémlik, hogy belehaltam volna. :D
A 11 Pro Max ráadásul nem ~5 óra SoT után merül le, hanem 8-10. Kb. ennyit bír a 13 Pro Max is. Az meg még erős használat mellett is ~2 nap.
A napi merülést kb. fél óra alatt visszatöltöm 20W-on.
Ennyi időm meg azért van meló előtt.

(#199) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Bírom ezt az időtállóság bullshitet az alma userektol (főleg itt) közben mindenki veszi megjelenéskor az újat (hogy részletre meg hitelből azt ugye hagyjuk is..) kurva időtálló ha cserélni akarja..(nyilván megalomán apple user aki benneragadt a marketing meg tarsadalmi státusz bűvös körében, vagy egyszerűen csak hülye, már bocs..)

Eszem megáll amikor azt olvasom, hogy a másik oldal featurejei (120hz, AOD) tök feleslegesek stb.

Nekem erdekes modon a 9t prom 2 éve van meg, köszöni jól van, nem kell telefosni mindennel..nagy titok..ugyanolyan gyors mint amikor kivettem a dobozból

Elképedve olvasom, hogy tapsoltok az almás "innovációnak" (ami nincs) 350-500ezerert, meg AOD is van apple watchal.. hurrá +200k..Jézus..

Tényleg ennyire elbutult mindenki h meglehet etetni velük minden szart? Mindenki örül fejlesztett aksiidőnek, holott az már 2 éve megvolt csak időközben lecsökkentették? Elveszik a töltőt mert környezettudatosak vagyunk, de külön csomagolásban megvehetjük plusz pénzért? 400ezer után vegyek eszközt amivel használni tudom??? Really?

Tényleg behulyit mindenkit egy brand meg marketing? Az apple kb 10-12 éve volt innovativ és kb azóta ebből él..nem igazán bírtam ezt a Jobs nevű kamuhájpolt (azóta meg méginkább) figurát, de h 3x megfordul a sírjában ezen dolgokat látva az egészen biztos..

És felháborodva ír mindenki a h balck fridaynél is megetetnek minden szart az emberrel..ennek meg tapsikoltok..

Egy szakmai oldalon meg gond nélkül rányomják az ajánlott plecsnit.. elszomorító

(#200) typical bro


typical bro
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni: szerintetek 11 Pro Max 64 GB-ról megéri 13-ra váltani? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.