Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) vzsryl válasza syIex (#450) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kár, hogy így el van osztva. Most kezdődhet elölről a fight, ami itt is és a Mininél is volt. :(

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#452) Viktor0610 válasza vzsryl (#451) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd figyelünk, esetleg az egyik oldal nem kezdi el / nem hagyja magát belevonni a vitába, mire a másik oldal abbahagyja. :))

Addig is, egy párhuzamos univerzumban:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#453) syIex válasza vzsryl (#451) üzenetére


syIex
veterán

Főleg, ha még a Max is külön lesz.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#454) vzsryl válasza Viktor0610 (#452) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez inkább merőleges univerzum. :DDD

Btw. rögtön az elején töröld ki a csába' az összes idióta hsz-t, és akkor csak abbahagyják. Az a baj, hogy túl sokáig vársz. Fene azt a nagy türelmedet. :DDD

sylex1:
Pro teszt: 120Hz, nagyobb akksi, nagyobb zoom.
Pro Max teszt: Nagyobb Pro, még nagyobb akksi.

Ezeken kívül semmi más. A sima 13-asok is túl világos képeket csinálnak, tehát azt sem kell már leírni.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#455) Drp81 válasza vzsryl (#454) üzenetére


Drp81
aktív tag

“Btw. rögtön az elején töröld ki a csába' az összes idióta hsz-t”

Neee. Akkor mihez ropogtatjuk a popcornt???
;]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#456) <Lacy85> válasza Drp81 (#455) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem ne töröljék. Tudni akarom, hogy épp melyik 100 ezres Xiaomi alázza mindenben IS az iPhone-t. :DDD

(#457) gattolino válasza <Lacy85> (#456) üzenetére


gattolino
senior tag

Jönnek majd a videók, hogy a legújabb Xiaomi Mi Pro Ultra Explorer Edition 12 3ms-el gyorsabb az Apple-nél :DDD

Vivo X90 Pro Plus

(#458) mertens


mertens
újonc

Sziasztok! Aki már használja a "sima" iPhone 13-at, mit tud mondani az üzemidejéről? Bár sok teszt van a neten, nem tudom mennyire valid 1-2 éves telefonokkal hasonlítani az újdonságokat... (az ilyen képernyőidős tesztvideókban). Kb 3 évekig használok egy telót, 6-os után a 8-ast nyúzom három éve de borzasztó az akksi... újonnan 2 naponta töltöttem őket, most meg naponta kétszer. Szívesen váltanék a 13-ra, de félek ezzel is ugyanez lesz pár hónap után.

(#459) vzsryl válasza mertens (#458) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kb. 2 évig olysn, mint az új. Utána ha kevésnek érzed, akkor cseréktetsz akksit, mint ahogy ezt sok-sok millió Iphone tulajdonos megteszi. :)
Btw. legalább kétszer addig bírja szuflàval, mint egy 8-as. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#460) Sleepgo82


Sleepgo82
újonc

Kollegam kerdezi hogy 11pro-t erdemes e lecserelni 13ra vagy csak 13pro-ra?

(#461) mertens válasza vzsryl (#459) üzenetére


mertens
újonc

köszi. a 8-ashoz való kábel és töltőfej ugye jó az új sorozathoz? (ha lassú is).

(#462) Luck Dragon válasza mertens (#461) üzenetére

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#463) Navaren válasza Sleepgo82 (#460) üzenetére


Navaren
aktív tag

Egyéne válogatja.
Nekem pl. megérte 11 Pro-t 13 Pro-ra cserélni, mert a szögletes dizájn már tavaly is nagyon tetszett de én mindig kétévente váltok, az akku teljsítmény (most már) jobb, a high refresh screen rég óta hiányolt feature volt, illetve nekem duplázódott a tárhelyem is.

De mindennapos használat közben túl sok újítást egyelőre nem ad, a lóerő többlet majd később, az újabb és újabb rendszerek megjelenésével fog igazán megmutatkozni a gyakorlatban is, a papíron valamivel jobb kamera pedig igazából az éjszakai, illetve félhomályos képeknél érhető csak tetten, ahol a Deep Fusion dolgozik, nappali képeken nem igazán - másik topikban egyesek szerint ilyen körülmények között a 11 Pro még részletesebb is, bár én nem íagy vettem észre saját képek alapján.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#464) syIex válasza Sleepgo82 (#460) üzenetére


syIex
veterán

Sima 13-al bukna egy lencsét. Ha cserélni akar Pro-ról én csak Pro-ra váltanék. Egyébként szerintem simán megéri a csere már csak az újabb kamerák, ProMotion kijelző és akksi idő miatt. Ha ez neki egyik sem számít akkor pedig ne cseréljen. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#465) NemMo válasza Sleepgo82 (#460) üzenetére


NemMo
őstag

Én 11 pro-ról váltottam 13 pro-ra és elégedett vagyok. Az akkumulátor idő valami egészen brutális gondolom a pro motion kijelző miatt. Szerintem érdemes váltani, de mindenkinek magának kell eldöntenie

(#466) Sleepgo82 válasza NemMo (#465) üzenetére


Sleepgo82
újonc

Oke en is 13Pro-ra valtottam es elegedett vagyok, de ő sima 13ra valtana.

(#467) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Csak jöhetne már a teszt... :(

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#468) tibcsi0407 válasza szubrutin (#467) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van már mindenhol, jó ideje.

https://utdetailing.hu/

(#469) szubrutin válasza tibcsi0407 (#468) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Ja, csak itt nincs..

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#470) Sleepgo82 válasza szubrutin (#469) üzenetére


Sleepgo82
újonc

És?

(#471) jilian


jilian
addikt

Sima 13 vagy 12Pro a jobb választàs?

(#472) tibcsi0407 válasza szubrutin (#469) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na és? Csak a Mobilarena tesztek alapján lehet telefont venni? :F

https://utdetailing.hu/

(#473) Sleepgo82 válasza jilian (#471) üzenetére


Sleepgo82
újonc

12Pro

(#474) kajarin válasza mertens (#458) üzenetére


kajarin
csendes tag

Hello!
én i6S 64gb-ról váltottam most kedden i13 256gb-ra. Az i6S-t már napi 3x töltöttem, átlag 5-6 óra kijelzőidővel. Most nap végére, ugyan ilyen (meg az újdonság miatt kicsit még aktívabb) használattal is marad 40%-50% lefekvés előtt. Sok közösségi média, sok telefonálás, böngészés Safarin, és Google Maps navigálás megy, mivel nagyon sokat ülök autóban. Nagyon jó akksija van ennek a 13-nak, maximálisan elégedett vagyok vele. Ha elmúlik az újdonság varázsa, simán 2 napos akkuidő lesz nekem.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#475) Luck Dragon válasza kajarin (#474) üzenetére

Jól hangzik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#476) szubrutin válasza Sleepgo82 (#473) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Ez engem is erdekel, miert jobb?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#477) vzsryl válasza szubrutin (#476) üzenetére


vzsryl
nagyúr

12 Pro: van zoom kamera, 6GB RAM
13: nagyobb akksi, több fényt érzékel a kamerája, 4GB RAM

Kb. ezek a különbség. Mindenki el tudja dönteni, hogy mi a fontosabb.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#478) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Váltott valaki 8-ról 13-ra? Ég és föld a különbség gondolom?!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#479) Sleepgo82 válasza Ngtx (#478) üzenetére


Sleepgo82
újonc

Egyértelmű.

(#480) nozs23 válasza jilian (#471) üzenetére


nozs23
addikt

13: jobb fokamera + szenzorstabival, cinematic mode, jobb SOC, + 1 ev tamogatas, bar csak szoftveresen, de az UW is kamera is jobb.

12P: 2x zoom, acel keret, matt hatlap, +2GB RAM, ProRAW

Mindkettonam van elonye-hatranya, talan a 12Pronak tobb elonye van.

(#481) mertens válasza Ngtx (#478) üzenetére


mertens
újonc

én végül öt napja használom a 8-as helyett, egyelőre szuper, kb. 20 perc után a vezérlés (home gomb hiánya, face id) is teljesen egyértelműen és stabilan működik. képernyő, kamera és üzemidő még, ami jelentősen jobbnak tűnik, ez is várható volt persze.

(#482) zunga


zunga
tag

Lassan egy hete használok egy i13 128-ast, eddig elég nagy megelégedéssel. 10 év droid után érkeztem, féltem tőle, de semmi félnivaló nincs benne. Minden ésszeszerű, a helyén van. Ami furcsa, az a csengő és jelzőhang beállítás,hogy nem lehet mindennek állítani, de megszokható.
Az értesítéseknél van annyi hiba, hogy elég hektikusan működik. Hol jó, hol nem. Főleg a Mail nem akar jelezni (céges IMAP van rá beállítva) Megjön rá minden e-mail, de nagyon ritka, hogy jelzi. Kitenni főképernyőre talán eddig 1x tette ki, jelvényben szokta általában jelezni az ikonnál, de van amikor csak akkor jön meg, ha megnyitom az appot. Erre jó lenne valami megoldás, hátha valamelyik frissítéssel javítják.

(#483) ricshard444


ricshard444
veterán

Most szerettem volna egy 13 Pro / Max -t rendelni Telekomnal es latom keszlethianyos. Valaki figyelte, hogy milyen idokozonkent szokott lenni vagy mennyire gaz ez a hiany? :R

Vannak dolgok...

(#484) Navaren válasza zunga (#482) üzenetére


Navaren
aktív tag

'Push' képes az email fiók, amit beállítottál?
Az email-ről akkor kapsz azonnal értesítést, ha ún. 'push' a rendszer.

Ha nem az, akkor azt tudod beállítani, hogy mennyi időnként ránézzen a szerverre:
Beállítások\Fiókok\Új adatok begyűjtése, és ha nincs push opció, akkor manuálisan állítsd be.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#485) bigrock válasza ricshard444 (#483) üzenetére


bigrock
addikt

Grafit i13Pro 256 GB-ost jelzett, hogy van raktáron.
Végigmentem a megrendelésen a legvégén kiírta ezt: "SIKERTELEN MEGRENDELÉS
A megrendelni kívánt készülék lefoglalása nem sikerült."' :W

(#486) zunga válasza Navaren (#484) üzenetére


zunga
tag

Köszönöm a segítséget. Nem akarok azonnali értesítést kapni, mert valóban nem push képes a mail fiók. Az a bajom, hogy szinte soha nem jön értesítés. Illetve már jön mert attúrtam az összes értesítési beállítást és találtam olyat ahol nem volt beállítva a Mail app, és most már jó.

(#487) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Aki esetleg a telenornál vette előfizura, most a 13–as széria függelten a telenornál? Mert az iPhone topikban többen jelezték, hogy igen.

(#488) T.ati


T.ati
tag

Sziasztok, ha a kijelző minősége az elsődleges szempont, a 12 pro vagy a 13 az ajánlott telefon?

(#489) Viktor0610 válasza T.ati (#488) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez alapján szerintem a 13 megkapta a 12 Pro kijelzőjét: [link].

Samsung Galaxy A54

(#490) kajarin válasza pauliboy23 (#487) üzenetére


kajarin
csendes tag

Telenoros céges előfizetésem van, telefon is tőlük van, független, nincs SIM-zár. :)

(#491) speter87


speter87
csendes tag

Sziasztok!
az Apple oldalán 5-7 napot írnak szállítási időnek iPhone 13 vásárlás esetén. Ez mennyire valós?
A feleségemnek most már több mint egy hónapja elő van rendelve APR-ből egy rózsaszínű 128 gigás, de azóta sem hallottunk semmi infót az érkezéséről. :(

(#492) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Végre van a Telenornál 5G az iphone 13-on.Eddig ez volt az egyetlen problémám,mert míg a másik telefonomon (Xiaomi MI10 )mindig volt 5G,ezen soha.Ma bekapcsoltam,és láss csodát hasít a net a telefonomon.Köszi Telenor.

[ Szerkesztve ]

(#493) tragabi


tragabi
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, most váltottam IOS-re, és egy olyan problémába ütköztem ami a következő.

Huawei watch GT párosítás megtörtént, de óraszámlapokat nem tudok letőlteni. Mi lehet az oka?

előre is köszönöm a segítséget

(#494) Black_Raven válasza tragabi (#493) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Mert a letöltés csak androiddal működik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#495) szabonagyur válasza Black_Raven (#494) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez azért fura, mert pl Xiaomi óráknál tudok letölteni hátlapot a saját appjukban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#496) Black_Raven válasza szabonagyur (#495) üzenetére


Black_Raven
veterán

De ez Huawei óra és nem lehet, csak droidon.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#497) szabonagyur válasza Black_Raven (#496) üzenetére


szabonagyur
félisten

Elhiszem, csak meglepett, kollégám nem panaszkodott erre sosem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#498) Black_Raven válasza szabonagyur (#497) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet meg sem jelenik neki és nem tudja. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#499) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

tud valaki segíteni?

Eddig androidom volt,igy könnyű volt az életem,adott egy iphone 13,amire filmet szeretnék feltenni,egy MKV filet,de sehogy se tudom megcsinálni,hogy le is játsza.Konvertálgatni kell?Vagy mit csinálok rosszul?

(#500) Eiki


Eiki
tag

Kérdésem lenne eredeti Apple szilikon tokot használókhoz: a telefont elölről nézve látszik a telefon eredeti színe vagy a tok pereme teljesen eltakarja? Piros telefonhoz szeretnék zöldet, de csak akkor ha nincs elől piros körvonal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.