Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) fornettisuti válasza morge (#1448) üzenetére


fornettisuti
veterán

Székhely egy társasház földszinti szükség lakás, bátor vagy; telefonban sok minden van...!
Azt mondja: "elvileg" :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1452) morge válasza fornettisuti (#1451) üzenetére


morge
tag

Árukereső szerint megbízható bolt minősítést kapott, 2018 óta árulnak.

(#1453) Tibee86 válasza morge (#1448) üzenetére


Tibee86
veterán

Nagyon félre lettél tájékoztatva. A sávos jótállás miatt 250 ezer fölött 3 évet kötelező vállalniuk. Abból ugye az első év Apple világgarancia, így viheted hivatalos Apple szervizbe, a 2. vagy 3. évben a teledepohóz tudod majd vinni és ők javítják.

[ Szerkesztve ]

(#1454) juve600 válasza eddie17 (#1434) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is megjött ma ,feltettem, hibátlan

(#1455) merqree válasza fornettisuti (#1451) üzenetére


merqree
őstag

Vannak menthetetlenek…

(#1456) morge válasza merqree (#1455) üzenetére


morge
tag

Kíváncsi lennék rá, hogy hívod azokat akik használtat vesznek.
Ez akkor is egy új telefon lesz, bárhonnan is jöjjön, az 1 év gyári garancia meg mindre jár.

(#1457) Doki42 válasza morge (#1456) üzenetére


Doki42
őstag

És egy évre tervezed? A többiek jó szándékkal jelezték neked mi a hiba lehetőség ebben.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1458) O.CS válasza Doki42 (#1457) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ha valaki 5 évre tervez, akkor 5 év garancia kell?Én nem tudom, hogy az USA-ban mennyi a garancia, de kétlem, hogy 3 év.

(#1459) Doki42 válasza O.CS (#1458) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Ezt nem igazán értem…
Nem a gari a lényeg, hanem honnan veszed a telót.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1460) fornettisuti válasza morge (#1452) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha neked az mérvadó, lelked rajta, nem az én pénzem volt.
Személy szerint fele annyiért sem vettem volna ilyen zug gsm eladótól.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1461) RexpecT


RexpecT
addikt

Most amúgy emagról éri meg legjobban szerintem.15 havi 0%-os THM-el a magas infláció miatt szinte sufnigsm árba jön ki a végére, és 3 év hivatalos garanciája lesz az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#1462) morge válasza fornettisuti (#1460) üzenetére


morge
tag

Mivel konkrétumot senki nem írt, (hardveraprón nem találtam),rendeltem onnan ahonnan jónak láttam. Médiamarkt alkalmazottakat nem finanszírozok. Használtan sem veszek 200-ért, így maradt 270-ért 1 év garanciával.
Szerintem 135ért vennél újat ,nem egyet :D

[ Szerkesztve ]

(#1463) merqree válasza O.CS (#1458) üzenetére


merqree
őstag

Ha 5 évre tervezek, akkor is 3 évig nyugodt vagyok. 2 év ami a saját rizikó. És van hova vissza vinni még abban a két évben is, ha szükséges.

(#1464) merqree válasza morge (#1462) üzenetére


merqree
őstag

Ha konkrétumra lettél volna kíváncsi, akkor vársz, és nem 24 óra alatt érkezett kettő hozzászólás alapján vásárolsz.
Amúgy itt is rákereshettél volna arra, hogy hivatalos apple forgalmazók Magyarországon, vagy akár az apple.hu-n is megtalálni azokat akik teljesen legálisan forgalmazzák és szervizelik a készüléket.
Nem a médiamarkt dolgozót finanszírozod, mert jellemzően elég szűk ársávban mozognak az apple eredeti termékei, amik nem szürke/fekete úton érkeznek Magyarországra.
Nemcsak az ÁFAra gondolok, hanem a rühes Artisjus-ra, aki a memória tárhely miatt tartja a markát... Azon kellene inkább felháborodni.

(#1465) kelly416 válasza merqree (#1464) üzenetére


kelly416
veterán

Nem is értem, miért tartja a markát almás termékek esetén, ahová csak szolgáltatótól megvásárolt zenét tölthetsz le elméletileg, azaz duplán fizetsz ugyanazért innen nézve.

(#1466) merqree válasza kelly416 (#1465) üzenetére


merqree
őstag

Bizony-bizony :R
Arról nem beszélve, hogy az általad készített fényképek kerülnek rá...

(#1467) morge válasza merqree (#1464) üzenetére


morge
tag

Én nem háborgok semmire, annyi az ára amennyi, de eleve nem gondolkodtunk hivatalos forgalmazókba, annyit nem szántunk rá.
Gondoltuk hátha van megbízható kisforgalmazó. De ezek szerint nincs.
Bevállaljuk,ma amúgy is veszélyes az élet :)

(#1468) O.CS


O.CS
aktív tag

Hogy megtörjem ezután a kellemetlen téma után a csendet, egy kis közvéleménykutatást végeznék :D Kék színben ez a tlefon mennyire tetszik neketek?Egy hapsinak nem cink ez a szín?

[ Szerkesztve ]

(#1469) Kbali válasza O.CS (#1468) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem kifejezetten ez a szín kellett :)

(#1470) merqree válasza O.CS (#1468) üzenetére


merqree
őstag

Nekem kék van, és direkt átlátszó tokot kerestem hozzá.

(#1471) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok, valószínű ma rendelek egy 13-at. Tudnátok ajánlani ha egyáltalán van olyan tok ami aránylag véd legalább kissebb eséstől, de vékony amennyire lehet? Utálom a vastag bumszli tokokat, mindenképp valami vékonyat / ultra vékonyat keresek, nyilván védelem szempontjából itt kompromisszumot kell kötni de van valami arany középút, vagy valami bevállt márka? :R

(#1472) kelly416 válasza Dyde (#1471) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem van egy vékony szilikon amit szívesen Neked adok ingyen. Ha másra nem lesz jó, legalább kipróbálni és addig használni ameddig lesz másik. Ne várj nagy durranást, aliról van olcsón. Ha kell, keress privátban.

(#1473) kelly416 válasza O.CS (#1468) üzenetére


kelly416
veterán

Kék? Az pasis szín.
Azt láttad volna, hogy milyen érdekesen nézett rám az eladó csaj, amikor mondta hogy náluk a boltba most csak csillagfény színű telefon van, én meg rávágtam, hogy nekem pont olyan kell. Nem is igazán értem, alapvetően fehér telefon, az meg semleges szín szerintem. De a kékkel nem fogsz mellé lőni.

(#1474) O.CS válasza merqree (#1470) üzenetére


O.CS
aktív tag

Milyen a tok amit vettél_?Nem gyűjti az újlenyomatot?

(#1475) fornettisuti válasza Dyde (#1471) üzenetére


fornettisuti
veterán

Spigenek közt érdemes szétnézni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1476) eddie17 válasza Dyde (#1471) üzenetére


eddie17
addikt

Caseology tokokat is érdemes megnézni, nekem olyan van, nem nagyon vastagít de jól véd.
Nekem a Vault van.

(#1477) Eiki válasza Dyde (#1471) üzenetére


Eiki
tag

Nézd meg a Nudient-et. Nem a legtartósabb, de szép, sokat véd és vékony.

(#1478) NavySeal válasza O.CS (#1468) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem is ez van. Ez tetszett :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1479) NavySeal válasza merqree (#1470) üzenetére


NavySeal
senior tag

Szintén zenész :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1480) Kbali válasza O.CS (#1474) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én pl. egy kék, Spigen Liquid Air-t használok. Nem túl bumszli, illik színben.

[ Szerkesztve ]

(#1481) RexpecT válasza Kbali (#1480) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is ezt néztem ki, gondolom rámegy úgy is a tok, ha rakok rá egy Spigen tR Align Master fóliát is.

(#1482) Kbali válasza RexpecT (#1481) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt passzolom, mert fólia nélkül használom, de általában a saját fóliákkal nem szokott probléma lenni.

(#1483) fornettisuti válasza Kbali (#1480) üzenetére


fornettisuti
veterán

Pont ez van nekem is rajta.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1484) RexpecT válasza Kbali (#1482) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi, jövőhéten kiderül(ma rendeltem meg a kombót).

(#1485) O.CS válasza Kbali (#1482) üzenetére


O.CS
aktív tag

Nem félsz, hogy karcos lesz a kijelző?

(#1486) Kbali válasza O.CS (#1485) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mi lesz, ha az lesz? Semmi. Biztosan van már rajta egy-ket hajszalkarc, ki bánja. Nem az esetleges következő tulajnak őrizgetem. Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy minden fólia rontja a kijelző érzékelését, minősegét.

(#1487) RexpecT válasza Kbali (#1486) üzenetére


RexpecT
addikt

Amúgy jogos, a mostani iPhone X-em több mint 3 éves, sosem volt rajta fólia csak tok, és csak akkor látszanak kis hajszálkarcoknál is kisebb karcok, ha úgy esik rá a fény. Használat közben nem látszik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1488) O.CS válasza RexpecT (#1487) üzenetére


O.CS
aktív tag

Szívem szerint én se használnék, mert zavar.Viszont ha karcos lesz, akkor meg az fog zavarni, de nagyon :DDD

(#1489) Giovan! válasza RexpecT (#1487) üzenetére


Giovan!
addikt

Én tokot sem használnék ha nem ajándékba kaptam volna, de így kénytelen vagyok :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1490) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

Korábban egyik telómat kivéve egyet nem használtam fóliát mert azon kipróbáltam és zavart meg úgy éreztem mintha rontaná az érzékelést és persze sosem volt egyiken sem karc. Mondom akkor erre sem kell úgyis vigyázok rá.
Aztán vigyáztam is rá és mégis összeszedett egy kis karcot persze nem tudom hogyan. Kicsi kar és csak bizonyos szögből látszik, de tudom hogy ott van és zavar. Szóval inkább vettem hozzá egy fóliát és nem érzek különbséget abban hogyan érzékeli a kijelző a kezem. A faceid is ugyanúgy felismer mint mindig. Persze nem tökéletes de meg lehet szokni és legalább ha karcos lesz akkor a fólia lesz karcos nem a kijelző és ezzel már jobban érzem magam és nem himestojásként teszem a zsembe.

(#1491) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok, nem rég megnyitottam a youtubot a telefonon és kifagyott az egész telefon. WTF :F . Gombokra nem reagál. Kijelző kivan fagyva. Így van már a telefon lassan 10 perce. Mit tudok csinálni?
nwm: Most újra indult..

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#1492) Doki42 válasza Krisztianby (#1491) üzenetére


Doki42
őstag

Ezek szerint jó lett?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1493) Krisztianby válasza Doki42 (#1492) üzenetére


Krisztianby
tag

Igen :R

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#1494) O.CS


O.CS
aktív tag

Tokok miatt kérdezném, hogy a 13pro meg a sima 13 tök egyforma, ugye?
Theát ha a 13pro van kiírva akkor a sima 13-ra azt megvehetem?

(#1495) kelly416 válasza O.CS (#1494) üzenetére


kelly416
veterán

Nem nagyobb a kamerasziget a 3 kamera miatt? A szélek, oldalak, gombok jók lesznek, de a kamerát nem úgy öleli majd körbe a tok. Szerintem.

(#1496) Cecevok válasza O.CS (#1494) üzenetére


Cecevok
tag

A pro-nak nagyobb a kameraszigete, úgyh nem.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#1497) PACSA75


PACSA75
őstag

Tudnátok ajánlani valami jó fóliát, amelyik nem gyűjti az ujjlenyomatokat és nem csillagászati az ára?

(#1498) O.CS válasza PACSA75 (#1497) üzenetére


O.CS
aktív tag

Alzában a Spigen üvegfólia 2790ft 2 db van benne.

(#1499) PACSA75 válasza O.CS (#1498) üzenetére


PACSA75
őstag

Tudnál adni egy linket? Én csak 8000 ért találtam 5 darabosat.

(#1500) Rotyi válasza PACSA75 (#1499) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Pl.
[link]

Ami majdnem az, az nem az!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.