Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) bbendre válasza No.01 (#900) üzenetére


bbendre
őstag

Itthon csak T és a Digi ad ilyen szolgáltatást ha jól tudom. Ezekbe tartozol?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#902) pitiless válasza No.01 (#900) üzenetére


pitiless
senior tag

Nálam 2 db Telekom kártya van a telefonban (1 fizikai, 1 eSIM) és simán ki-be tudom kapcsolgatni a VoWifit kártyánként akár. Digi kártyával nem próbáltam, de ha még aktuális a beállítási segédletük, akkor nem is megy.

Szeretnénk felhívni a figyelmét,
hogy az iPhone készüléken a
DIGIMobil szolgáltatást használva
a VoWiFi szolgáltatás és a konferenciabeszélgetés nem működik,
valamint a VoLTE állapotát nem
mutatja a telefon felső sarkában.

(#903) No.01


No.01
őstag

T es Yettel.

A paromnak Yettelel is mukodik.
Ha kicserelem az eSIM-et fizikaira akkor mukodik forditva nem megy a proba mert a ceges eSIM meg nem opcio nalam. Maga a menuben tudom kapcsolni, ki is irja, h rendben, de ahogy pitiless irja az allapotsavban nem jelenik meg. (igaz ez sem zavarna), de mivel rossz a terero a melohelyen igy a rasegites igencsak jol jonne)

(#904) pitiless válasza No.01 (#903) üzenetére


pitiless
senior tag

Yettelnél még nincs VoWifi. Csak Telekom és DIGI. Készítik elő a bevezetést, de nem tudni, hogy mikor vezetik be.

(#905) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Par napja azt csinalja a telefon, hogy a fizikai sim ki se csong, de ha az e-simet hivjak utana rogton, akkor ahogy felebred a telefon, megjon az sms a nem fogadott hivasrol.
Mi lehet a bug?

(#906) Doki42 válasza KrAt (#905) üzenetére


Doki42
őstag

Nem vagyok guru, de a szolgáltató hibára gyanakszom.
Hívd fel őket, szerintem :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#907) Vityahun


Vityahun
tag

Sziasztok!

Szerdán tulajdonosa leszek én is egy 13-as modellnek. Kérdésem az lenne, hogy
használtok a telefon kameráján védőüveget? Érdemes? Képminőségben nem okoz problémát?

Köszönöm a válaszotokat.

Üdv.

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#908) la_cc válasza Vityahun (#907) üzenetére


la_cc
addikt

Szvsz felesleges, ha van egy olyan tokod, ami miatt kicsit eláll a telefon a tok nélküli síkjától.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#909) Doki42 válasza Vityahun (#907) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Tok nélkűl ajánlott, amúgy nem kell.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#910) Red product válasza Vityahun (#907) üzenetére


Red product
csendes tag

Én vettem rá és nincs semmi hátránya. szerintem érdemes rátenni egy "Milka csoki ára" :)

(#911) potty355


potty355
lelkes újonc

Sziasztok! A héten veszem meg a telót. Néztem a topikban, egész sokan ajánlottak fóliát és tokot. Adapterből erről (https://tok-shop.hu/Halozati-tolto-adapter-20W-USB-Type-C-aljzat-gyorstoltes-PD-feher) is van tapasztalat vagy vegyek mindenképp gyárit?
BTW. kipróbáltam egy MM-ben, tényleg nagyon fluid, semmit nem gondolkodik. Ha tettek volna bele legalább egy 90 Hz-es kijelzőt, tökéletes telefon lenne.. (így se rossz, meg én 60Hz-es kijelzőről váltok, szóval nekem nem lesz nagy váltás..de azért 380k-t egy pro-ért nem adnék ki..)

(#912) Skynet258 válasza potty355 (#911) üzenetére


Skynet258
veterán

Ami 20 Watt és power delivery-t tudja azt veheted. Annyi, hogy én az utángyártott cuccoknál is keresem azért a nevesebbeket, így pl. Xiaomi-t vettem, de a LIDL-ben nemrég volt saját márkás (meg kábel is) abból is bevásároltam. Teljesen jó mindegyik, nem csak a gyári a megfelelő.
Ahogy tokoknál is érdemes körbenézni, most vettem az Ázsia Centerben például Hoco átlátszó szilikont amiben benne van a mágnes, így kompatibilis lesz a Magsafe tartókkal is, 5k volt. Gyáriban ugyanez kicsit zsebbenyúlósabb, érdemes körülnézni. :K
Én egy 90Hz-es Xiaomi-ról jövök, de az iOS van annyival fluidabb, hogy konkrétan fel sem tűnik.

https://geekpulse.hu

(#913) potty355 válasza Skynet258 (#912) üzenetére


potty355
lelkes újonc

Köszi a tippet, körülnézek majd ott is. Végül Spigen tokot és fóliát rendeltem, sokan ajánlották. Már csak fel kell raknom szépen a fóliát. Ma elvileg meglesz a teló, kiváncsi vagyok, nekem is hasonló tapasztalataim lesznek-e.
Van még otthon egy 22.5W-os Huawei töltőm, just for fun kipróbálom vele majd azt is :D

(#914) pitiless válasza potty355 (#913) üzenetére


pitiless
senior tag

Spigenhez nekem adtak felhelyező keretet. Gyerekjáték volt vele felrakni.

(#915) potty355


potty355
lelkes újonc

Az appokat is át lehet másolni droidról? Használtam a Move to IOS-t de csak a képek (nagy részét), kontaktokat és sms-eket másolta át.
Hogyan rakjam át az appokat? Sok évvel ezelőtt volt Iphone és apple ID-m, de nem tudta bejelentkezni, mert fogalmam sincs, mi a jelszava. lehet ez a probléma?

(#916) Silenzio


Silenzio
addikt

Segítséget szeretnék kérni. Nem hiszem el ugyanis, hogy bent maradt az iPhone-ban egy ilyen durva tervezési hiba. Vettem egy 13-as készüléket. Közben eSIM-re váltottam. Eléggé el vagyok keseredve. Vissza akartam állítani az iCloud mentésemet, de ezt a telefon csak a telepítéskor engedi. Mire nekiálltam volna, az eSim törölte a sim kártyám, a fizikait. Mivel a bizonsági telefonszámom eSIM-re váltott, nem kaptam meg az aktiváló sms-t. Így nem tudtam beaktiválni az apple fiókom. Nyomtam olyat, hogy fiók nélkül menjen a telefon, így nagy nehezen be tudtam aktiválni az eSIMet, aztán én, naiv nyomtam egy visszaállítást, de nem töröltem az apple fiókom a készülékből. Azt hittem, az eSIMet a készülék megjegyzi. Hát, nem. Most így icloud zár van, nem tudok belépni a saját telefonomra, mert nem kapom meg az SMS-t, és el se lehet érni engem, mert nem tudok belépni. Van valakinek valami ötlete?

Szerk: mégis engedte, hogy icloud fiók nélkül pisztergéljem a telefont. Viszont az hogy lehet, hogy egy szimpla telefon visszaállítás után esim költöztetést kell kérni?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#917) Kbali válasza Silenzio (#916) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem nem tervezési hiba, csak egy kicsit kapkodtál: az teljesen egyértelmű, hogy az eSIM-mel törlődik a fizikai. Az iPhone visszaállításkor megkérdezni, hogy az eSIM-et törölje-e. Ha kicsit jobban átgondolod előre, hogy mit szeretnél és csak utána vágsz bele, akkor megkíméled magad az idegtől. De majd legközelebb :)

(#918) H@lott.p3nz válasza Kbali (#917) üzenetére


H@lott.p3nz
újonc

Jelen esetben mi lehet a megoldás? Más mit tegyen, ha nem akar így járni?

(#919) Kbali válasza Kbali (#917) üzenetére


Kbali
nagyúr

Olvasd el, hogy mit ír ki a telefonod, mielőtt bármire rányomsz.
Jegyezd meg, hogy eSIM mindig törli a fizikait - de a telefon visszaállítás előtt rákérdez.
Ne csinálj egyszerre minden változtatást: itt előbb kellett volna mentésből visszaállítani a telefont, belakni, majd ha midnen úgy működik, ahogy kell, akkor váltás eSIM-re, majd biztonsági mentés az új rendszerről.
Az sajnos később is probléma lesz, ha a készülék nem tudja fogadni az aktiváló kódot és nincs másik, amiben a SIM-et beletennéd.
Én pl. úgy szoktam csinálni, hogyha veszek új telefont, akkor a régiről leklónozom az újat és ha meggyőződtem, hogy minden OK az új készüléken, akkor állítom csak alaphelyzetbe a régit.

(#920) la_cc válasza Kbali (#919) üzenetére


la_cc
addikt

"Én pl. úgy szoktam csinálni, hogyha veszek új telefont, akkor a régiről leklónozom az újat és ha meggyőződtem, hogy minden OK az új készüléken, akkor állítom csak alaphelyzetbe a régit."

Máshogy nincs is értelme. Minek rúgnánk ki magunk alól a széket, amíg nincs meg a másik? :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#921) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!
Én is gondolkoztam, hogy váltok eSIM-re, de ha ilyen könnyen ki lehet zárni magunkat a rendszerből, akkor maradok inkább a jó öreg fizikai SIM-nél.

(#922) H@lott.p3nz válasza Buckey (#921) üzenetére


H@lott.p3nz
újonc

Ha jól értem, akkor igazából nem könnyű, csak észnél kell lenni.
Az illető pont rossz sorrendben hajtott végre vissza nem állítható lépéseket.

(#923) Buckey válasza H@lott.p3nz (#922) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen, ezt én is így gondolom, hogy rossz volt a sorrend.
Viszont, ha én fizikai SIM-el csinálok egy mentést, majd átváltok eSIM-re, és megint csinálok mentést, akkor nagy gond már nem lehet? Vagy, ahogy olvastam, az eSIM-et nem szabad kitöröltetni visszaállításkor, mert akkor annyi?
És mi van akkor, ha a telefon működésképtelen lesz eSIM-mel. Akkor megint nem lehet belépni?
Vagy hogy van ez?

(#924) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Pénteken lesz a nagyobbik lányom ovis ballagása és érdekelne a véleményetek, hogy milyen felbontással és FPS-sel videózzak aminek nincs időkorlátja? Tehát akár 1 órás felvétel is készíthető a lehető legjobb minőségben!

köszi!

(#925) Kbali válasza Hoes (#924) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem az időkorlát lesz a lényeg, hanem a tárhely. Meg majd az, hogy utána milyen eszközön szeretnéd visszanézni.

(#926) Hoes válasza Kbali (#925) üzenetére


Hoes
aktív tag

128Gb, szóval spórolósan kell felvennem…én 1080p 60fps-re gondoltam!
Szerinted?
Youtubere lesz feltöltve, onnen nézem vissza!

(#927) Kbali válasza Hoes (#926) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha nem akarod lassítani, akkor felesleges a 60 FPS is.

(#928) Hoes válasza Kbali (#927) üzenetére


Hoes
aktív tag

Lassítani nem akarok de a felvétel folytonosabb 60fps-sel nem? Ahogy a fiatalabbak szokták írni : “smoothabb” :C

(#929) bbendre válasza Hoes (#924) üzenetére


bbendre
őstag

Szia, Ez nehez kerdes. 4K 60 FPS ha jok a fenyek. Ha nincs jo feny akkor 30 FPS. Legyen sok szabad helyed.
A 60 FPS preferencia kerdese. De inkabb tobb mint kevesebb

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#930) Silenzio válasza Kbali (#919) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem elhamarkodtad a választ, nem volt elég információd, hogy feltételezd, én kapkodtam el. Bár látom, hogy nem fogalmaztam egyértelműen. Kivéve a végén, ami azért felvethetett volna a számodra is pár kérdést.

A lépések a következők voltak:

1. Volt 13 Pro Maxem, de túl nagy és túl drága, viszont a sensor shift IS és a Cinematic Mode miatt visszavágytam a 13-as szériára. Szépen belaktam, emiatt kellett volna az iCloud visszaállítás. Közben Androidot nyúztam, és eztán is fogom használni az iOS mellett, pl. Sony Xperia 5-öt, mert a legjobb a mai napig videóra (mcpro24fps).
2. Telekomnál dolgoztam, beszéltem egy exkolleginával, aki osztott-szorzott, majd megállapította, hogy féláron jár a 13-as Alma, ha havonta 2000 Ft-tal többet perkálok (256 GB-os, kb. 184 ezer Ft-ért, 165-ért, ha megvárom, míg bekötik az új netem). Kiszámoltam, rájöttem, megéri. Nem vártam meg a netet. Megbeszéltünk egy időpontot.
3. A kisasszony előre beállított mindent, és előkészítette a papírokat. Jeleztem, hogy jobb' szeretem, ha csak egy telefon van nálam, így esélyes, hogy a magán előfizetésem eSIM-re váltom. Mondta, ha most szeretném, intézi. Aláírtam a papírt a váltásról. A két SIM a tartalék telóban volt.
4. Betettem a magán SIM kártyát. Aktiváltam az iPhone-t a melóhelyen. Belőttem a Wifit. Kérte az iCloud adataimat visszaállításhoz. Írta, SMS-ben kapom meg a kódot. Nem jött semmi. Visszatettem a Pocóba a SIM-et, ekkor vettem észre, hogy már nem él, mondom, hoppá, 22-es csapdája. iCloud fiók nélkül aktiváltam, majd a papíron kinyomtatott lépéseknek megfelelően az eSIM-et állítottam be:
a. nyisd meg a kamera appot
b. olvasd be a QR kódot
c. kövesd az utasításokat
Innentől érdekes.
5. Kerestem a menüben az iCloud visszaállítás lehetőségét. Nem találtam. Hozzátenném, Androidon van erre mód, nem kell Factory Reset. iTunes-os laptopom nem volt nálam.
6. Mondom, semmi baj, akkor már él az eSIM, feltételeztem, hogy hardware id-hoz kapcsolódik, mint a Windows kulcs. Ezért nyomtam egy factory resetet. Feketeleves: ismét nincs térerő. Még az iCloudból sem léptem ki. Ennek ellenére engedte, hogy visszatipegjek a főmenübe.
7. Itt aztán ismét kamera app be, QR-kód beolvas. Ismét hidegzuhany, hibaüzenet: az előfizetés nem aktiválható. Pánikba estem, ötször egymás után megpróbáltam.
8. Beléptem a Telekom fiókomba, ott eSIM költözést kértem. Ismét kamera app be, QR-kód beolvas. Hidegzuhany ismét: az előfizetés nem aktiválható.
9. Lázas kutakodás a Settings menüben: volt egy opció, Mobilhálózat -> Mobil előfizetés hozzáadása. Itt már működött a QR-kód. Lehet, a Telekom fiókos "költöztetés" funkció nélkül is ment volna az eredeti QR-kód, már sosem derül ki. iCloud restore nem lett.

Kérdéseim a következők:

- Miért nem lehet iCloud visszaállítást nyomni aktiválást követően?
- 10 költöztetés ingyenes a T-nél. Utána mi van?
- Miért nincs egyéb opció az SMS-es kétlépcsős hitelesítés mellett, pl. emailes? Ha iCloud visszaállítást kérek, miért kell NAPOKIG várni? Nicehash-nél még megértem...
- Miért működik először és utoljára az aktiválás a kamera appból, utána miért kell menüben kotorászni?
- Ld. eggyel fentebb: ha menüben kell kotorászni, erre miért nem hívják fel a figyelmet?
- Miért nem kommunikálja az Apple, hogy mondjuk a Telekom is le tudja oktatni a dolgozóit, hogy eSIM-mel az iCloud visszaállítás problémás a kétlépcsős hitelesítés óta?

Nem hiszem, hogy én kapkodtam volna, ez egy átgondolatlan rendszer, reagáltak a GDPR-ra, csak épp szarul.

Más. Droidra remek Swype keyboardok vannak. Itt is feltettem a Swiftkey-t, de a szavak felismerése, hát hogy is mondjam, fos. Droidon swype gesztusokkal fluid a szövegbevitel, itt többet nyomom a backspace-t, mint amennyit gépelek. Gondolom, tanul is közben azért. Tudtok jobb alternatívát? És egyáltalán: ha szófelismerés után backspace-t nyomok, miért nem törli az egész szót, mint Androidon?

Egyelőre ennyi. A 13 marad, mert nekem való. A Pro felára aránytalan, ha más látószöget akarok, felrakom a Moment lencséimet. A noobságomról meg csak annyit, hogy az elmúlt 11 évben volt kb. 75 okostelefonom, ebből 30 iPhone. Szeretem cserélgetni őket kíváncsiságból. Ritkán futok bele ökörségekbe, de ez az, méghozzá vastagon.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#931) karldergroße válasza Silenzio (#930) üzenetére


karldergroße
senior tag

A billentyűzetekről: katasztrofálisak az iPhone-os billentyűzetek. Talán ebben van az iPhone leginkább elmaradva az androidtól. Én is lázasan keresek - egyszerűen nincs normális megoldás. A SwiftKey androidon egy álom volt. Itt egy fos. Gondolom a rendszer korlátai miatt. A gyári billentyűzet még rosszabb.

Ott tartok, hogy az emailjeimet a régi samsungommal írom.

[ Szerkesztve ]

(#932) la_cc válasza karldergroße (#931) üzenetére


la_cc
addikt

Nyugodtan menj vissza droidra.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#933) KunEmber válasza la_cc (#932) üzenetére


KunEmber
senior tag

Szokásos hozzászólás...Ami szar, az szar. Szerintem is szar. Androidon is megmondtuk, itt is megmondjuk. Őszintén remélem, hogy lassan ebben a topicban is elmúlik az a kor, mikor csak dicsérni lehet valamit, ami egyértelműen nem az. Mert sok minden jó, nagyon jó és tökéletes ezen a rendszeren. A billentyűzet nagyon nem az.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#934) kajarin válasza KunEmber (#933) üzenetére


kajarin
csendes tag

Én meg sokkal jobban szeretem az iPhone billentyűzetét, mint a droidosat, na bumm. Ez is ízlés és megszokás kérdése. Droidon nem találom el a gombokat, meg kell szokni ha azt kell használjam pár hétig. Swiftkeyt utálom.

(#935) KunEmber válasza kajarin (#934) üzenetére


KunEmber
senior tag

Oké, de ez egy normális hozzászólás. Nem az, hogy akkor húzz vissza Almára.

Sose a vita és az érvek ellen vagyok, hanem a céltalan böfögés ellen.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#936) pitiless válasza KunEmber (#933) üzenetére


pitiless
senior tag

Nekem a SwiftKey vált be iOS-en. Amióta van rezgés gombnyomásra, azóta teljesen komfortos. Extra funkciókat nem nagyon használom. Illetve az idegesít, hogy váltogat a telepített billentyűzetek között.

(#937) bbendre válasza kajarin (#934) üzenetére


bbendre
őstag

Én a Google gyári keyboardot szeretem. Abban van 10000 funkció. A Pixelekre meg egy halom exclusive feature ami sajnos Almán nincs. Nekem valahogy mégis az Apple jön be jobban. A Pixeleken sokkal többet félre gépeltem.
Ráadásul van Iphonon rendes jobb click menü másolás/beillesztésenek. Jobb a kurzor pozicionálás is. (Bár ezt már másolta az Android)

Szerk
Amit csak a Google keyboard tud a PIxeleken az pl a nyelvhelyesség ellenörzés amit még nem láttam máshol.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#938) karldergroße válasza KunEmber (#935) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm. Soha nem értettem azokat az embereket, akik fanatikusan, szurkolóként rajonganak egy használati tárgyért, és képtelenek elviselni a jogos kritikát. Nekem most iphone minim van, amit első sorban a mérete miatt vettem. Nagyon sok tekintetben meg vagyok vele elégedve, de vannak dolgok, amelyek az androidon jobbak voltak. Miért nem lehet ezt normálisan megbeszélni? Miért kell fanboynak lenni? Komolyan pont ugyanazt művelik, mint a párttrollok a politikai fórumokon.

(#939) Skynet258 válasza karldergroße (#938) üzenetére


Skynet258
veterán

Én amikor androidos telefonokat teszteltem, blogoltam, már akkor is kiborultam amikor jöttek, hogy az iPhone szar. Dehogy szar, sőt, rengeteg minden átment droidra az almáról. Nem szar csak más. Tizenév droid után meg megvettem az első almás telefonomat mert érdekelt milyen, és nem bántam meg. Itt is vannak f*szságok meg ott is. Mint ahogy vannak baromi jó megoldások ott is meg itt is.
Aki meg fanatik, annak tök mindegy, mindig csak az a jó amit használ, mert csak. Érvekkel úgysem lehet meggyőzni. :N

https://geekpulse.hu

(#940) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
Nemrég váltottam androidról.
Az lehetséges,hogy google mapssal való navigáláskor nem tudom az aktuális sebességet a kijelzőre varázsolni?
Vagy csak szimplán béna vagyok? :W

[ Szerkesztve ]

Zsooti

(#941) Oldman2 válasza zsooti1 (#940) üzenetére


Oldman2
veterán

Kérdés: ez Androidon ment? Nem emlékszek hogy lett volna erre lehetőség.
:F

(#942) pitiless válasza Oldman2 (#941) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen, Androidon azonnal kirakja a sebességet, iOS-en nem.

@zsooti1:
Waze biztosan kiírja, de gondolom okkal szeretnéd a Google Maps-et használni.

(#943) la_cc válasza KunEmber (#933) üzenetére


la_cc
addikt

Max csak neked szar, ezért javasoltam, hogy menj vissza droidra nyugodtan, teljesen feleslegesen fikázod az almát egy almást topikban, nem hiszem, hogy bárkinek hiányzona a kétezredik "droidról váltottam és valami nem pont ugyanolyan" sírás. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#944) karldergroße válasza zsooti1 (#940) üzenetére


karldergroße
senior tag

Szerintem a Google Maps-ban androidon sem lehet kirakni a pillanatnyi sebességet. Illetve android auto-n biztos nem. Tehát nyilván iOS-en sem lehet.

(#945) karldergroße válasza la_cc (#943) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem csak neki szar, (a billentyűzet) nekem is az. Mindenki azt ír, amit akar, demokrácia van - ez nem egy templom, nem Vatikán, nem kell imádni az "urat".

Úgyhogy - ha máshogy nem megy - vegyél be valamit, ha kell, fordulj pszichológushoz, dolgozd fel. És ha rendben vagy, majd visszajössz.

(Annyira nevetséges az összes fanboy. :W)

[ Szerkesztve ]

(#946) la_cc válasza karldergroße (#945) üzenetére


la_cc
addikt

Nem vagyok fanboy, de a sírásnak sincs sok értelme ebben a formában. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#947) karldergroße válasza la_cc (#946) üzenetére


karldergroße
senior tag

Mindenféle kritika segíthet meggyőzni a gyártót, hogy javítson az eszközén. A kritikát a forumokon, illetve pl. az AppStore-ban azért kell megfogalmazni, hogy javítsanak a dolgokon. Az Apple-re is hat a konkurrencia, illetve a fogyasztók kritikája. Az iOS 14-en és 15-ön már sok változás volt az UI-n és a rendszer testreszabhatóságát bővítették. (Widgetek, pl.). A 16-on állítólag megint többet fog tudni a rendszert. És lehet, hogyezt az volt androidosok kritikái érték el. Talán egyszer egy iOS-os billentyűzet is megközelíti egy androidos tudását. A billentyűzet az egyik legfontosabb dolog az eszközön, fontos lenne javítani.

(#948) KunEmber válasza la_cc (#943) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ki lett beszélve, hogy nem csak nekem szar. Azt is jeleztem, hogy a Samsung topicban is elmondtam a negatív véleményemet, és a pozitívakat is. Ahogy itt is. Szerencsére én nem élek csőben. Ezért is jöttem át és használom (ezt is) alapvetően elégedetten.

Puszi, pacsi :B

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#949) pitiless válasza karldergroße (#944) üzenetére


pitiless
senior tag

De, navigáció közben kirakja. Telefonon néztem, Android Auton nem tudom, mert Wazet használtam.

(#950) karldergroße válasza pitiless (#949) üzenetére


karldergroße
senior tag

Lehet. Majd kipróbálom. Valószínűleg akkor később iphone-on is mutatni fogja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.