Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) pethYeti válasza Aryon87 (#395) üzenetére


pethYeti
addikt

Mondjuk ennek a tesztnek aztán sok értelme van 2 év elteltével különböző iOS verziókkal...

(#402) tibcsi0407 válasza pethYeti (#401) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Közben még a fa is eltűnt onnan. :D Nagyon releváns az összehasonlítás...ja nem

https://utdetailing.hu/

(#403) ForRedGlory válasza tibcsi0407 (#402) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem eltűnt, hanem a 13P olyan szar, hogy nem látja jól.

(#404) Metilalkohol


Metilalkohol
csendes újonc

Van itt valaki aki samuról váltott Iphonera? Mennyire volt nehéz az átállás? A ios működik együtt samus órával, fülessel is? (Láttam youtubeon, hogy elvileg igen, de mindent nem cserélnék, csak ha már elöregszik, elromlik) Szívesen kipróbálnám az IOS-t (megbízhatóság, sw update, fotózás stb okán), eljutottam arra a pontra ahol a spec pet**ngnél fontosabb a hosszú távú megbízható működés, amiben a samu is egész jó, igazából a túlságosan megszokott rendszert leszámítva nem is nagyon tudok rosszat mondani a 2.5 éves s10-re. Pörög gond nélkül, pedig kap hideget meleget...

Siemens c35i =》Siemens c75=》Nokia E51 =》 Nokia 5230 =》Sony Eric. Neo V =》LG G2 =》Huawei P8 =》Galaxy S8=》Galaxy S10=》Galaxy S20 FE

(#405) joey04 válasza pethYeti (#401) üzenetére


joey04
titán

Jobban járunk, ha marad a huaweinél. gms nem kell neki, szóval hajrá. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#406) <Lacy85> válasza Metilalkohol (#404) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Note9-ről váltottam 11 Pro Max-ra. Nagyjából 2 nap alatt megszoktam az iOS-t.
Eltelt 1-2 hónap, újra elővettem a Samsungot és kb. csak annyi volt a reakcióm iPhone után, hogy “hogyan tudtam ezt eddig használni?” :D
Nem azért, mert rossz a samu. A OneUI-t is szeretem. Csak valamiért iPhone-on sokkal jobban működik minden.
Samus kiegészítőim viszont nem voltak. Erről nem tudok mit mondani.

(#407) Mezcal válasza Metilalkohol (#404) üzenetére


Mezcal
addikt

Arra azért számíts, hogy sok minden hiányozni fog majd alma mellett. Persze, ha csak telefonálni akarsz, akkor nem lesz probléma, de ha személyre akarod majd szabni a jól megszokott dolgaidat, egy falba fogsz ütközni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#408) vzsryl válasza Mezcal (#407) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"a csak telefonálni akarsz, akkor nem lesz probléma"

Így van, egy Iphone-nal csak telefonálni lehet. :C

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#409) Viktor0610 válasza Mezcal (#407) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Kicsit" túlzol, de az tény, hogy egy hónap iOS-használat után azért tértem vissza droidra, mert az összes problémámra az volt a válasz, hogy ez iOS-en így működik, nincs rá app, workaround.
Illetve nekem PC nélkül nem volt annyira használható az iPhone, mint a droidos telóim, ez szintén zavart.

De persze, mások vagyunk. Kinek mire van szüksége, ki mennyire kompromisszumkész.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#410) csatoth79 válasza hroberto (#106) üzenetére


csatoth79
tag

Segíts már melyik az a telefon ami tudja videóban az alma minőséget?
Azonnal váltok!
Munkám miatt bármelyik telefont tesztelhetem és ki is szoktam próbálni,hátha...
Eddig én nem találkoztam olyan telefonnal ami videóban jobb lenne.
Olyannal már igen ami egy egy fronton jobb,de összességében még mindig azt mondom úgy ,ahogy össze van rakva ez a telefon én nem találtam jobb opciót(hangsúlyozom,nekem),ezért fogadjuk már el ha valaki ilyent vesz :)

(#411) <Lacy85> válasza Mezcal (#407) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ja, hatalmas falba ütköztem. Nem lehet lecserélni az ikonokat. Majdnem eret is vágtam. :DDD

Update: Bocs, le lehet cserélni. :D

[ Szerkesztve ]

(#412) batai15 válasza <Lacy85> (#406) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan erről a készülékről váltottam. Van nálam eladásra kolléga s20 ultraja is nem nagy cucc az se.

(#413) Navaren válasza Viktor0610 (#409) üzenetére


Navaren
aktív tag

Az vitathatatlan, hogy ha az ember pont ugyanúgy akarja az iPhone-t is használni, mint a korábbi droidos telefont, akkor nagyon sok falba fog ütközni.
A legtöbb funkció adott, de nagyon sokszor nem, vagy nem pontosan úgy, mint androidon, akkor sem mindig, ha ugyanazon gyártó appját használjuk.
Ellenben szerintem nagyon gyorsan megtanulható, megszokható.

Mivel odaát a közös rendszer miatt telefonok nagyjából kb. ugyanazt tudják és ugyanúgy működnek, ezért könnyű az egyikről a másikra költözni és átszokni, Alma viszont alapjaiban más.

For better or for worse.

A File menedzsment sok droidról jött embernek pl. az iPhone Achilles-sarka marad.
A testreszabásról, profilozhatóságról, nüansznyi dolgok egyedi beállítási lehetőségekről nem is beszélve. Almának.... hát mondjuk úgy, nem ezek az erősségei ;].

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#414) <Lacy85> válasza Navaren (#413) üzenetére


<Lacy85>
addikt

De ez visszafelé is megvan. Ha most kellene iPhone + Mac-ről visszaváltanom Android + Windows-ra, szerintem jó darabig anyáznék és hiányolnám a meglévő fícsöröket.
Ha valaki ugyanúgy akar használni egy teljesen más platformot, az nem az eszköz hibája. :D

(#415) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#414) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az elébb még pont az ellenkezőjét írtad. Akkor most csak vannak falak Ios-on?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#416) joey04 válasza Viktor0610 (#409) üzenetére


joey04
titán

nincs rá app, workaround.

én droion jártam így. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#418) Navaren válasza <Lacy85> (#414) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ez kétségkívül így van :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#429) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Droid vs. iOS vitát abbahagyni!

Elég volt, hogy mára is jutott egy ismerős, aki iOS-re vált.. :O
:DDD

Samsung Galaxy A54

(#433) Kacsasült


Kacsasült
junior tag

Iphone, ipad, pixel keszulekek kozul ossze lehet valamelyiket kotni hdmi kabelle a tv-t, es azt kulso kepernyokent hasznalni?

(#435) vdavid4


vdavid4
tag

Használja valaki dual simmel az ifont? Most vàltottam vissza droidról és ott minden hívás előtt láttam melyik kártyáról telefonálok. Itt is van valami hasonló beállítás vagy hogy tudnám a legkönnyebbé tenni az életem?

(#436) syIex válasza vdavid4 (#435) üzenetére


syIex
veterán

Természetesen igen csak nem kell külön beállítani, ha hívsz valakit viszont mindenkire külön is be lehet, hogy kit melyikről hívjon vagy a "Fő" simmel kezd.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#437) vdavid4 válasza syIex (#436) üzenetére


vdavid4
tag

Na pont ez a bajom, ha egymás után hívnék akkor mindig át kell állítanom a beállításokban melyik legyen a fő szám amelyikről hívok. Ha névjegyzékből hívok akkor egyszerű a beállítás de ha csak számot akkor szívás. Plusz a névjegyzékben pár szàmra beállítottam melyiket melyikről hívja. Újraindítottam a telefont és “elfelejtődött” vagy a frissítés miatt vagy a restart miatt. Azért ez idegesítő :W szóval nekem még mindig kényelmesebb lenne hogy kérdezze meg melyik simről telefonáljak

(#438) vdavid4 válasza syIex (#436) üzenetére


vdavid4
tag

Na közben rájöttem a dolgokra.kicsit máshogy müködik de megszokható. :U Kőszönöm a segítséget

(#439) tragabi válasza vdavid4 (#438) üzenetére


tragabi
tag

Szia, oszt meg kérlek!

Most tervezek droidról áttérni IOS-re. érdekelnének a buktatók.
Szintén két kártyát használok. mi volt a megoldás az IOS-nél?

köszönöm

(#440) vdavid4 válasza tragabi (#439) üzenetére


vdavid4
tag

Hát ugye e simmel megy csak a dual sim és az csak a tmobilnál van és az is csak előfizetésre. Nekem a fő kártyám fizikai az esim másodlagos. 2 hete használom igazából gondom nem nagyon volt vele csak máshogy választod ki melyik kártyát használod. Nem lent van a kis ikon mint a huaweiemnél hanem fent.plusz itt minden névjegynél külön betudom állítani melyik kártyáról hívja automatàn. Igazából se nem jobb se nem rosszabb mint androidon, ha megfelel a telekom. Ha másnál is van esim szívesen hallgatom én is.

(#441) FіkuszKukіsz válasza vdavid4 (#440) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Meg a Vodánál.

Romanes eunt domus

(#442) vdavid4 válasza FіkuszKukіsz (#441) üzenetére


vdavid4
tag

Jó tudni. Nekem az ügyintéző csaj azt mondta ne használjak esimet mert nem működik még jól…nem tudom én nem tapasztaltam vele hibàt. Vodánál minden oké vele?

(#443) Albert.Tamas


Albert.Tamas
tag

Sziasztok!
Iphone 13 Pro telom van , most jött ki egy frissítés ,(Nem tudom köze van e hozza , eddig őszintén szólva nem vettem eszre) kameránál mondjuk lövök egy portré képet , aztán bezárom a kamera appot , ilyenkor nem vissza kellene menni alapra fotóra? Nincs beállítás megőrzése , másik mondjuk egy szóbába ahol ég a villany elindítod a kamera appot , kicsit sargas a kép aztán vissza áll rendesen , nálatok is így van ?

(#444) Petyyyyy válasza Tuomas (#9) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Időnként én is hasonló gondolatokban találom magam. Aztán rájövök hogy spúr vagyok annyi pénzt adni érte, mint amit elkérnek. :))
Másba nem tudok belekötni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#448) panav3


panav3
csendes tag

Sziasztok!

Amerikából szeretnék rendelni I13pro-t, kérdésem hogy gond nélkül használhatom itthon? Valami megkötés, magyar menü, hálózat stb. érdekelne. Első Iphone lenne... Köszi a választ

(#449) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Iphone 13 pro teszt akkor nem lesz?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#450) syIex válasza szubrutin (#449) üzenetére


syIex
veterán

De lesz, talán a hétre ígérték.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.