Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) la_cc válasza C.Brigante (#550) üzenetére


la_cc
addikt

Nekem pont ma jött meg Amazon-ról az Anker 20 wattos töltője (Anker 511 Nano Pro 20W PIQ 3.0 Charger USB-C Power Supply) bebaszna, ha rongálná az aksit... :P

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#552) C.Brigante válasza la_cc (#551) üzenetére


C.Brigante
veterán

Hát sajnos tényként kell kezelni, h ami melegedést okoz az aksinak az nem (annyira) jó neki.
Az 5w-ostól nem melegszik a 20-astól azért érezni különbséget hőmérsékletre...
Itt talán csak az a kérdés mennyivel rövidítheti az aksi életét!? (jelentős e a rövidülés, lehet h nem)
Az előző telefonomat (X) pontosan 1 év és 1 hónapig tudtam 100%-on tartani a 7,5w-os wireless töltővel (10w)
Felmerült a kérdés ez 20-assal is menne e?

Mennyit fizettél a töltőért?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#553) kajarin válasza la_cc (#549) üzenetére


kajarin
csendes tag

Apple.hu-ról rendeltük mi is a feleségemnek(nem volt rózsaszín az országban, pedig elorendeltem istyle-ba is, de 2 hét után meguntam, hogy semmit se tudtak ígérni, közben meg Apple honlapon volt raktáron..), szintén céges számla kellett. Mivel nem találtam hol kell, beszéltem a supporttal, és elmagyarázta. Javaslom neked is, hogy hívd fel, fél perc alatt megleszel vele, és hamar ide is ér a telefon (2 nap alatt jött, a csehektől)

szerk.: Fizetésnél kártyával fizess, alatta egyből ott a számlázási adat, vedd ki a pipát, és tudod bármire kérni. Nem emlékszem pontosan, de úgy kell, hogy a vezetéknévhez a cégnév, keresztnévhez hogy kft/zrt stb.. (vagy pont fordítva, de a számlázási adatok ellenőrzésénél úgy is látod hogy jó-e.)
a cím alatti további információhoz írd be az adószámát a cégnek. Az előző oldalon levő adószám csak az EU közösségi adószámnak van, nem kell kitölteni.

Remelem segítettem!

[ Szerkesztve ]

(#554) la_cc válasza kajarin (#553) üzenetére


la_cc
addikt

MM-ből lett megrendelve, nem akartam szarakodni a számlázással.

Más téma: általános iphone topik-ban mondták, hogy voltak panaszok az esim kezeléssel. Erről tudna vki vmit mondani? Én 2 esim-et is tervezek, szóval minden infót megköszönöm ezzel kapcsolatban. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#555) Rise17


Rise17
tag

Sziasztok! Rendeltem 1 Iphone 13-at,viszont ugye nem jár hozzá töltő. A huawei mate 20 pro mellett volt ugye 1 40w-os supercharge töltő,fel tud venni róla 25w-ot?

(#556) Kbali válasza Rise17 (#555) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kb. bármilyen toltovel használható, úgyis a telefon dönti el, mennyit vesz fel

(#557) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. Tudna valaki ajánlani valamilyen galeriát amiben a szerkesztővel ha mondjuk vágok a képből és mentem, nem törölné az eredetit. Tehát ott lenne az eredeti és a szerkesztett kép is?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#558) Kbali válasza ShadowLac (#557) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én PS express-t használtam egy ideig, asszem abban van mód az eredeti megtartására.

(#559) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok
most csatlakoztam a klubba. Előtte androidos voltam.
tudnatok abban segíteni kérlek, hogyan tudom a viber és whatsapp beszélgetéseket visszatenni iphonra?
csak iCloud backup lehetőséget hoz fel, és mivel androidom volt eddig, ezért nincs honnan restore-olni…

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#560) C.Brigante válasza RocknRoller (#559) üzenetére


C.Brigante
veterán

Régen amikor én váltottam, azt hiszem egy data transfer nevű progival csináltam. Keress rá hátha..

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#561) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok,

Mennyi idő alatt tanulja meg a telefon az optimalizált akku töltést? 10 ciklus alatt még nem tanult be, és idegesít, hogy feleslegesen löki fel 100ra a telefont éjjel 1re.

Köszi a segítséget! :R
Üdv,
Csabi.

(#562) Luck Dragon válasza csabi94 (#561) üzenetére

Az optimalizált töltés csak azokon a helyeken aktiválódik, ahol Ön az ideje nagy részét eltölti, például az otthonában és a munkahelyén. A funkció nem aktiválódik, ha változatosabbak a felhasználói szokásai, például utazások során. Emiatt aktiválni kell néhány helybeállítást ahhoz, hogy aktiválódjon az Optimalizált akkutöltés. A funkcióhoz használt helyadatok közül egyet sem kap meg az Apple.
A következő beállításokat kell aktiválni:
Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Helymeghatározás.Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Rendszerszolgáltatások > Rendszer testreszabása.Beállítások > Adatvédelem > Helymeghatározás > Rendszerszolgáltatások > Jelentős helyek > Jelentős helyek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#563) Drbonci válasza la_cc (#554) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Szia

Nálam hibátlan a 2 kártya kezelés

(#564) csabi94 válasza Luck Dragon (#562) üzenetére


csabi94
őstag

Köszi, ezt vissza kapcsoltam, és próbálkozom újra. :D

(#565) Luck Dragon válasza csabi94 (#564) üzenetére

Szívesen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#566) ShadowLac válasza ShadowLac (#557) üzenetére


ShadowLac
addikt

Köszönöm.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#567) bbendre


bbendre
őstag

Hogyan lehet az, hogy itthon tudsz venni bontatlan Iphone-t 1 éves garival? Ha magánszemély akkor értem, de ha egy GSM bolt adja akkor gondolom az 1 éves gari papír semmit sem ér mivel a 3/2 év jogszabályi minimum amitől kevesebbet nem lehet adni. Vagy ezt itthon hogyan oldják meg?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#568) kajarin válasza bbendre (#567) üzenetére


kajarin
csendes tag

Ha cégre veszed, akkor csak 1 év él, bárhol is veszed. Cégként ezért szokták a legolcsóbb helyet keresni, nem a legmegbízhatóbbat…

(#569) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Vannak felhasználói tapasztalatok? Hibák esetleg?
Ajánlott fólia, tok van? :R

(#570) merqree válasza noorbertt (#569) üzenetére


merqree
őstag

Most vettem Spiegen tokot és fóliát sima 13asra.
Az iPhone topicban linkeltem is ;)

https://mobilarena.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_256522-256522.html

[ Szerkesztve ]

(#572) noorbertt válasza noorbertt (#569) üzenetére


noorbertt
őstag

Próbáltam ma venni.. Lurdy Telenornàl , február..
Van értelme másik Telenor boltot nézni vagy ez központilag probléma a Telenornál?

(#573) merqree válasza noorbertt (#572) üzenetére


merqree
őstag

Egy hónapja minden nap kb fél órát azzal töltöttem, hogy a Telekom webshopjában nyomogattam a frissítés gombot a böngészőben. Egyszer csak egyik nap (2021.12.20) kéket lehetett rendelni. Így lett kék.
Poénból másnap is néztem, akkor fekete volt kb 5-10 percig rendelhető.
Szóval kitartás!

[ Szerkesztve ]

(#574) noorbertt válasza merqree (#573) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem szarabb a szitu.. Telenor flottás vagyok, online nem tudok telót venni XD

(#575) la_cc


la_cc
addikt

Mért nem veszitek meg máshol? Ennyire "olcsón" adják? Ekkora kiadásnál már nem mindegy az a különbség más helyekhez képest?

TeleNER-nél amúgy sem költenék pénzt... :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#576) noorbertt


noorbertt
őstag

Nem feltétlenül iPhone a cél nálam, csak ebben a konstrukcióban megfelelő, samu-ert nem adnék 20* ezret havonta..
Nekem így kényelmes:
https://www.telenor.hu/letoltes/dolgozoi-flotta-arlista-20211216.pdf

(#577) merqree válasza la_cc (#575) üzenetére


merqree
őstag

Magenta1ben havi 14ezer az iPhone 13. Független.
Nekem így jó ;)

[ Szerkesztve ]

(#578) Rotyi válasza merqree (#573) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Telekomnál be lehet állítani készletértesítőt.
Nekem is így sikerült, igaz negyedszerre a 13 pro.

Ami majdnem az, az nem az!

(#579) noorbertt


noorbertt
őstag

Telenor várólisták vannak:D az egyiknél november óta..

(#580) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Èrdemes váltani XS-ről ?

(#581) Sani0423 válasza muszi0521 (#580) üzenetére


Sani0423
csendes tag

Hát figyelj :) Csak, hogy ha nincs nagyobb baja én nem cserélném le. Xs is még jó pár évig telefon.

(#582) bigrock válasza muszi0521 (#580) üzenetére


bigrock
addikt

Én 13-ról váltottam vissza Xs-re a méret meg a forma miatt. :)

(#583) verser233


verser233
senior tag

iPhone 13 telekomos tulajoktól szeretném kérdezni, hogy akkor ebbe a készülékbe 2 db nano SIM is tehető, vagy csak 1 és a másik kártyát esim megoldással kell használni?

Ha két kártya tehető be, akkor hogy működik a hívás? Pl ha pont beszélek az sim1-en, és közben a sim-re jön bejövő hívás, akkor a hívó fél azt hallja, hogy a szám kicseng, vagy foglalt vagy azt, hogy a szám nem elérhető?

Köszönöm a válaszokat!

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#584) Luck Dragon válasza verser233 (#583) üzenetére

Csak egy kártya , másik e-SIM .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#585) la_cc válasza Luck Dragon (#584) üzenetére


la_cc
addikt

Vagy 2 esim.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#586) Luck Dragon válasza la_cc (#585) üzenetére

:K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#587) merqree válasza verser233 (#583) üzenetére


merqree
őstag

Telekomnál vásároltam.
eSIM telekomos (saját), fizikai Vodafone-os (céges).

Működnek szépen egymás mellett.

(#588) la_cc válasza merqree (#587) üzenetére


la_cc
addikt

Nálam is ez 2 telekommal. Egyik legjobb feature... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#589) bbendre válasza la_cc (#588) üzenetére


bbendre
őstag

állítólag már csak 2 év és az Apple teljesen átáll eSIM-re ahogy a nanoSIM-el tette és lesz valóban egy teljesen port/csatlakozó mentes iphone ami valóban vizálló lehet(ne)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#590) la_cc válasza bbendre (#589) üzenetére


la_cc
addikt

A kábeles töltés elhagyásának én nem örülnék... :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#591) bbendre válasza la_cc (#590) üzenetére


bbendre
őstag

Mar csak a usb-c maradt az Apple számára is. Ha nem akarja akkor csak wireless töltés lesz.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#592) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Minden szolgáltató független telefont ad már, ugye?

(#593) Tibee86 válasza Mátésum (#592) üzenetére


Tibee86
veterán

A vodafone nem, a másik kettő igen.

(#594) Mátésum


Mátésum
aktív tag

O, ez szomorú. Köszi!

(#595) Karcub


Karcub
senior tag

Helló!
tényleg dualsimes a telefon? két fizikai sim kártya megy bele vagy az egyik esim másik pedig egy fizikai? nekem ez új bocsi, nemsoká beújitok egyet aztán ezt jó lenne tudni. :)

(#596) verser233


verser233
senior tag

sajnos 1 fizikai és 1 esim. Vannak Kínának szánt iphone 13, ezekbe valóban 2 fizikai sim mehet bele.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#597) Karcub válasza verser233 (#596) üzenetére


Karcub
senior tag

azóta már sikerült választ találnom, köszönöm! Egyébként nincs ezzel gond, hisz a Telekomnál van esim szóval azzt tudom úgy használni, telenor meg mehet fizikailag. Ezek közt gondolom lehet váltogatni, hogy melyikről menjen a mobilnet éppen vagy melyikről menjenek a hívások, gondolom.

(#598) Karcub válasza Tibee86 (#593) üzenetére


Karcub
senior tag

telenor is függő készüléket ad.

(#599) Tibee86 válasza Karcub (#598) üzenetére


Tibee86
veterán

:N

(#600) snorbi82 válasza Karcub (#597) üzenetére


snorbi82
senior tag

Telenornál is lesz idén e-sim!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.