Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) #79335424 válasza vadkörte (#300) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! 4.1.2 van a telón (SGS2) és 4.1.1 a mini PC -n. Csak a mini PC -re raktam fel a Greenify -t a ram miatt. Az RK3066 -osokban csak 1GB ram van. Itt a ramra kicsit másképp kell tekinteni, mint egy telón. Ez tulképp egy asztali környezet. Símán lehet(ne) 5-10 órás böngészőhasználat (beágyazott flash videókkal), ami egy telónál nem nagyon fordul elő. Plusz letöltések, esetleg torrent, stb. A cache törlés sem túl hatékony, mert a futó alkalmazásét nem törli. Egyszerűen elfogy a memória és összeomlanak az alkalmazások. Szoktam monitorozni, látom, hogy mi történik. Ezért gondoltam arra, hogy valamiképp szabályozzam, hogy csak a legszükségesebb alkalmazások tudjanak elindulni. De a Greenify sem tűnik hatékonynak. Pl. mint írtam, a Youtube -ot hiába hibernálom, állandóan "nyomul". Az viszont bosszantó, ha egy linkre kattintva nem tudna indulni, mert egy Youtube videó sokkal "kíméletesebben" fut az alkalmazásban, mint beágyazottként a böngészőben. Már soxor bosszankodtam azon is, hogy hosszú klikkre nem mindíg azt az alkalmazást "dobja" a rendszer, amit épp szeretnék. Ezért szerintem duplán hasznos lenne egy ilyen E-Robot (vagy Elixír) feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.