Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Intruder2k5 válasza lolchief70 (#7599) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Naming images (Google fordítóban lengyelről angolra)

Én nem hiszem, hogy a szoftver megromlott volna a routeren, így ha korábban stabil volt, de most már nem, annak más oka van. Vagy a beállításokban lett elrontva valami, ami egy reset-tel orvosolható, vagy pedig hardveresen fárad a router, vagy a tápja. Utóbbi azért mondjuk még korai lenne RT-N18U-k esetében.

(#7602) jel1


jel1
aktív tag

Tomato transmissionhöz tud valaki segíteni? Nem sikerül sehogy sem beállítani. Nem értem mit kellene megadni letöltési mappának. Merevlemez elvileg /tmp/mnt/Seagate_Expansion_Drive címen van, de nem akar elindulni sehogy sem.

(#7603) R0GERIUS


R0GERIUS
tag

Sziasztok!

(Legfrissebb) HGG-vel használom a routerem, és kisebb net-sebességbeli problémába ütköztem.
Itthon 120 Mbit/s T-Online netem van Cisco EPC3925 modemmel, amihez csatlakozik a router. A Cisco modem DMZ-zik a routerre, és a router router módban van (köszönhetően annak, hogy a Cisco modem teljesen pocsék routernek).

Sebességek (letöltés):
Router WLAN: 50 Mbit/s (közvetlen közelről)
Cisco modem LAN: 88 Mbit/s
Router LAN: 95 Mbit/s

Ebből nagyjából az látszik, hogy a net elérés az relatíve jó, de valamiért 40 Mbit/s eltűnik akár a router közvetlen közelében is...
Csak N-es eszközök vannak a hálózaton, így N-only módban van 20/40 MHz csatorna szélesség mellett.
WPA2-PSK AES titkosítás van a hálózaton, valamint az adóteljesítmény fel lett véve 100%-ra (50% mellett is ugyanilyen volt). A csatorna nincs (túl)terhelve és a CTF alapból engedélyezett a HGG-n (adaptív QoS; Level 1)

Esetleg van valakinek tippje, hogy mi okozhatja ezt?

(#7604) Gubek-Einste válasza R0GERIUS (#7603) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mutasd milyen a wifi helyzet nálad?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7605) Fboy


Fboy
aktív tag

Nemrég vettem én is egy ilyen routert. Gyári fw-vel esélytelen a torrentezés?
Kipróbáltam, de messze van a pc-n elérhető sebességtől még 1 db torrent esetén is. Emellett meg szinte fullon pörög a proci használata.
Legújabb fw van fent.

(#7606) Intruder2k5 válasza Fboy (#7605) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt ne is várd, hogy a PC-vel vetekedjen teljesítményben.

(#7607) Fboy válasza Intruder2k5 (#7606) üzenetére


Fboy
aktív tag

Azt nem várom, de nem gondoltam, hogy akár 4mbps sebesség is sok neki.

(#7608) Intruder2k5 válasza Fboy (#7607) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

4Mbps nem sok, valahol 5-6MB/sec körül lehet a vége, de én pl. 2-3MB/sec fölé nem nagyon szoktam engedni, ami már 16-24Mbit/sec. ugyebár.

(#7609) ra^ven


ra^ven
senior tag

Reggel feltettem a 380.65 HGG-final verziót, mit mondjak... amit a WIFI-vel művelt az brutális. :DD

2 szintes ház, a TV mellé raktam még1 routert switchként a wifi jel miatt, hát most nem kell konkrétan mert az ASUS jele bőven leér, minimális dB különbség van a 2 között, lehet inkább ki is váltom a TPlink 843ND-t egy gigabites switchre. :C

Wifit feltoltam 100%-ra (1mW) bírja ez?
Illetve tudnátok pár tippet adni, mit érdemes beállítani a stabilitáshoz, esetleg mik a még elérhető tuningok ami nem fogja le a kütyüt?

Köszönöm.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7610) Gubek-Einste válasza ra^ven (#7609) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A wifi-t 70%-ig éri meg feltolni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7611) ra^ven válasza Gubek-Einste (#7610) üzenetére


ra^ven
senior tag

Mire gondolsz, hogy éri meg? Károsodhat antenna vagy miegymás? vagy afelett már nem sok mindent csinál a 70%-hoz képest?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7612) ra^ven válasza ra^ven (#7611) üzenetére


ra^ven
senior tag

Illetve kérdezném, hogy entware-t és torrent klienst hogy kellene telepíteni, olvastam róla, hogy többen használják ezeket, avagy ez csak Tomatonál érvényes?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7613) Gubek-Einste válasza ra^ven (#7611) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Afelett már gondok lehetne.

Entware

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7614) ra^ven válasza Corsa02 (#7506) üzenetére


ra^ven
senior tag

Bocsi ez így egy kicsit kevés nekem. :/

Szakad a WIFI? Fizikailag tönkre mehet valami?

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7615) Gubek-Einste válasza ra^ven (#7614) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Tönkre nem megy, csak instabil lesz a működés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7616) Intruder2k5 válasza ra^ven (#7614) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem megy tönkre, de egyes esetekben a tápellátás kevés lehet, és instabillá válhat a router. Ezt tápja válogatja, van akinél bírja, van akinél nem. Volt aki alátett egy 2-3A-es (nem gyári) tápot, úgy persze mindjárt más a helyzet, és bátrabban lehet húzni a csúszkát.

(#7617) R0GERIUS válasza Gubek-Einste (#7604) üzenetére


R0GERIUS
tag

Ami a channeleket illeti:

A beállításaim:

Ezen kívül a WiFi adóteljesítménye lett 70%-ra felhúzva, illetve a modem felé statikus cím beállítva.
A többi default HGG.

(#7618) Gubek-Einste válasza R0GERIUS (#7617) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Rendben vannak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7619) ra^ven válasza Intruder2k5 (#7616) üzenetére


ra^ven
senior tag

Köszi nektek, így értem. :R
Fél napot ment maxon addig nem indult újra ,de visszavettem a javasolt 70%ra.
Akkor hosszú távra lehet veszek nagyobb tápot.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7620) Gubek-Einste válasza ra^ven (#7619) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Emiatt nem érdemes.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7621) MaCS_70 válasza ra^ven (#7619) üzenetére


MaCS_70
félisten

70% fölött már többen panaszkodtak interferenciaproblémákra is.

Amúgy a 70% kb. 400 mW-ot jelent, ami az alap (és szabályos) 100 mW-hoz képest elméletben kétszeres hatótávolságot jelent.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7622) odrif


odrif
MODERÁTOR

Megint nem megy a valamiért a Samba, és megint nem találom a TV-n a megosztott tartalmakat.
[kép]

20 éve a Prohardveren

(#7623) gabro0


gabro0
őstag

Van új gyári fw:

ASUS RT-N18U Firmware version 3.0.0.4.380.7266 (2017.02.17.)
Bug fixed
- Fixed Android phone tethering mode detecting issue in quick internet setup process.
- Fixed PPPoE related issue.
- Fixed client rename issue in network map.
- Fixed network tool issues.
- Fixed wake on lan issues. (ez érdekes, lehet javították a problémám :U )

Modification
- Added automatic standby mode for CE Ecodesign directive.

(#7624) Gubek-Einste válasza gabro0 (#7623) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Már itt volt az ideje, tavaly május harmadikán jött ki az előző verziós.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7625) plein


plein
csendes tag

Sziasztok!

Reggel felraktam HGG 380.64 helyett az új 380.65-öt. Egész délelőtt kísérletezgettem (volt nvram reset stb.), hogy menjen a média szerver és a hálózaton látszódjon a külső hdd, ami a router usb 3.0 portján lóg, de nem jártam sikerrel. Visszaraktam a 380.64-et, elsőre ment megint minden. A 380.64-et egyébként amióta kijött nagy megelégedettséggel használom, merem ajánlani.

Gondoltam megosztom, hátha más is ráfut erre. ;)

(#7626) cyber86


cyber86
őstag

Kicsit lekéstem róla de kirakom.

380.65: (13 FEV 17)*

- NEW: FW optimisations.
- NEW: Wireless optimisations.
- CHANGED: Auto refresh Signature Version page after checking for a new version.
- CHANGED: WEBUI Auto Logout timing to lower values.
- FIXED: RT-AC3100/RT-AC88U/RT-AC5300 wireless validation code.
- FIXED: RT-AC3200 PPTP/GRE missing modules showing on syslog.
- FIXED: RT-AC87U Traffic Monitor.
- FIXED: Several minor issues.
- FIXED: Specific model options.
- UPDATED: E2fsprogs to 1.43.4 version.
- UPDATED: GDB to 7.12.1 version.
- UPDATED: Libevent to 2.1.8 version.
- UPDATED: LibUSB to 1.0.21 version.
- UPDATED: mDNSResponder to 765.30.11 version.
- UPDATED: OpenSSL to 1.0.2k version.
- UPDATED: PCRE to 8.40 version.
- UPDATED: TCPdump to 4.9.0 version.
- UPDATED: Util-Linux to 2.29.1 version.
- UPDATED: Wget 1.19.1 version.

* Based on new GPL 4180 code, not on older GPL 3831 (RMerlin 380.65).
HW RESET/FACTORY DEFAULT AND MANUAL SETUP IS HIGHLY RECOMMENDED AFTER FLASHING, DO NOT USE OLD CONFIGURATION FILE IMPORT.

380.65.1: (19 FEV 17)

- NEW: Minor backports from ASUS 7266 GPL code.
- CHANGED: Firmware Upgrade page message.
- FIXED: Firmware Upgrade page JS error.
- FIXED: Kernel panic while using uPNP service.
- FIXED: Several minor issues.
- UPDATED: SQLite to 3.17.0 version.
- UPDATED: Strace to 4.16 version.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7627) gabro0 válasza gabro0 (#7325) üzenetére


gabro0
őstag

Miniteszt, amit ígértem.

- Dual WAN

- WiFi: Csak az asztali gépem és a telefonom WiFi képes (a nyomtatót most nem számolom ide), és mindkettővel hasonló eredmények jöttek. A linksebesség mindkettővel 72Mb/s a valós átvitel ~58 megabit körül áll meg. A legjobb eredmény mobillal: [link]. A távolság olyan 2,5m volt, tiszta rálátással. A gépem adaptere csak 72 megabites, azt tudom, a telefonomhoz nem találtam még a chipgyártó honlapján se infót mennyit tudhat 2,4GHz-en. Valószínű ennyit. A router többre képes, azt tudjuk, szóval ezzel nem sokra mentem.

- OC: 1000/666 órajelet lőttem be, minden oké, stabil. Hőmérséklet nem változott az alapórajelhez képest 65±3 °C. Az admin oldal kicsit talán gyorsabban töltődik be.

- VPN (szerverként): Ez még hátra van, csatlakozni tudok távolról, eddig rendben.

Közben a kapacitást is tudtam tesztelni, kábelen simán kihajtja a gigabitet [kép]. Az összesített sebesség 945, ráadásul torrenten, szerintem ez elég jó. Proci használtságot nem tudok mellé rakni, mert az admin felület ilyen sebesség mellett jócskán belassul, de inkább be se tölt, parancssorozni meg nem volt kedvem. Konfig oldal betöltés közben az átvitel is esik olyan 150 megabitet.

[ Szerkesztve ]

(#7628) jel1


jel1
aktív tag

Az előző problémám megoldódott egy újraindítással :D

Most olyan van, hogy a merevlemezt ledobálja. Médiaszerver megy rendesen, szóval nem az. egyszerűen mintha egyszercsak kihúznám a routerből a merevlemezt. USB funkciók kikapcsolása-újraindítása vagy merevlemezt kihúz-bedug után megy persze. De nem tudok rájönni miért felejtheti el menet közben, hogy be van dugva valami :S És teljesen rendszertelen időközönként történik ez. Konkrétan egy filmet végignéztünk, meg ment fél napig torrent minden. Aztán jött egy másik film, ahol meg kétszer is ledobta a merevlemezt.
Ezt használom, hozzászólások alapján legstabilabbnak tűnt:
Tomato Firmware 1.28.0000 -132 K26ARM USB AIO-64K

(#7629) adorjant válasza MaCS_70 (#7621) üzenetére


adorjant
senior tag

Tomatoban 400 a beállítható maximális érték,akkor ez biztonsággal használható?

(#7630) Gubek-Einste válasza adorjant (#7629) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7631) odrif


odrif
MODERÁTOR

Most hogy újraindítottam az ONT-ot és Routert, helyreállt a media server, ellenben egyes oldalak nem nyílnak meg, mint pl. Origo, Index, Port.hu.
[kép], [kép], [kép]

Előzmények törlése megvolt.

20 éve a Prohardveren

(#7632) odrif válasza odrif (#7631) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Megoldódott.
A google dns-t be kellett állítani.

20 éve a Prohardveren

(#7633) htc07


htc07
addikt

Sziasztok,

Továbbra sem sikerül dűlőre jutnom az openvpn-el, hogy elérjem a lan klienseket (bővebben: itt)

Meg tudná nézni nekem valaki ssh-n a routerén, hogy Ő is tapasztalja e a következő anomáliát:

ping 192.168.1.10 -I tun21
ping 192.168.1.10 -I 10.8.0.1

Ahol 192.168.1.10 egy LAN kliens címe, a 10.8.0.1 pedig a tun21 címe a routeren, mégis az első parancsra nem jön ping response, csak a másodikra.

:R

Tűzfalam ki van kapcsolva, bár nem sok köze kellene lennie hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7634) [BiG]


[BiG]
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a HGG 380.65.1-et (NVRAM törlés megvolt). De a QOS-nél jelzett adatforgalom igazán fura. A LAN-on lévő PC-mről, megy egy stabil 700 KByte-os torrent seed-elés (UPC 120/10-es net, csak a seed korlátozva jelenleg 700 KB-ra. A feltöltés valós és állandó.). Az Adaptív QoS/Sávszélesség monitorozása oldalon ez az állandó átvitel egyáltalán nem látszik. 0.02 és 0.01 Fel és letöltés mutat az órákon és az eszköz listában is csak 20/10 Kb sebességet mutat erre az eszközre. Ez így szerintem nincs rendben. Sem asz eszköz részletekben és sem a Adaptiv QoS/QoS Statistics olalon nem látszik az összegekben a torrent upload.
Ha átmegyek a Traffic Analyzer lapra, ott látszik a WAN és LAN fülön is az állandó 700 KB-os feltöltés.
Valami nem kerek a QoS körül.
A processzor terhelés 10% alatt. A RAM-ból csak 16% foglalt.
Bár tény, hogy a torrent titkosítottt csatornán megy, de azért valami egyéb forgalomba bele kellene venni vagy nem?

Köszi!
[BiG]

(#7635) Pete55555


Pete55555
addikt

Yo!

Eljutottam a webes recoveryig, csináltam nvram delt, tallóztam a file-t. Most azt írja ki a böngésző, hogy "a webhely nem érhető el"
Ez normális? Frissítsek rá? Opera böngésző. A router power led villog jelenleg.

...Szeretem leracsniztatni...

(#7636) Gubek-Einste válasza Pete55555 (#7635) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mennyi időt vártál?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7637) Pete55555 válasza Gubek-Einste (#7636) üzenetére


Pete55555
addikt

A böngésző eljezd tekerni, kb 1 percig aztan kiírja amit írtam. Itt vártam ugy 4-5 percet, frissítettem és ezt irja ki :

OK!

Úgy tűnik jó lesz, firefoxból felment 2 perc alatt, kiírta, hogy complete.
Power led világít.

update: már a wifi led is :DDD

Ez azt jelenti, hogy már beléphetek a tomatoba vagy várjak még?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#7638) Pete55555 válasza Pete55555 (#7637) üzenetére


Pete55555
addikt

Aqqqqqqqq életbe - VÉGRE :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#7639) Intruder2k5 válasza Pete55555 (#7638) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha netán nem volt még, mielőtt nekifogsz beállítgatni, töröld az NVRAM-ot. Ha már beállítottál ezt-azt, számíts rá, hogy minden vissza fog állni alapra.

(#7640) Pete55555 válasza Intruder2k5 (#7639) üzenetére


Pete55555
addikt

Töröltem :R

Már nekiálltam beállítani is, van net, vezetéken és wifin is, sőt, ami érdekes, eddig telón (Xiaomi Redmi3 Pro) csak olyan 45 Mbps jött át gyári sw-n, most meg 80/90. Ezt hogy??? Mondjuk nem baj :D

Vezetékkel is tűrhető :D LINK
Rossz a link :((( 5 ping, 218/108 le/fel.

DIGI 200/100 - tán a ping jobb is lett, ilyen 5 köré nem nagyon ment le eddig.

(#7641) Intruder2k5

Most, hogy mondod... van a közelben néhány másik router.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#7641) Intruder2k5 válasza Pete55555 (#7640) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet szerencsésebb a Tomato csatorna választása.

(#7642) v1rus


v1rus
tag

Hahó!

Érdeklődnék, hogy az alábbi képen látható eltérés normális-e szerintetek CPU használat tekintetében, mert szerintem nem az.
http://prntscr.com/earo3y

Továbbá maga a tény, hogy 50% vagy 90% a CPU terheltsége egy sima nagyméretű fájl SAMBA-val megosztott routerre dugott USB3-as külső vinyóra való felmásolásakor wifin a laptopról miért eszi ennyire? A feltöltés sebessége Total Commander szerint 10 MB/s (szóval 80 Mbps), ezt viszont kicsit kevésnek érzem, túl sokat várok talán? A RAM nagymértékű használtsága a másik érdekesség, erre tipp?

Mindeközben a routeren nem folyik egyéb irányban komoly extra forgalom vagy más, most még a VPN sincs benyomva rajta, torrent le/feltöltés sem megy és semmi egyéb, egy youtube videó megy, az a plusz nethasználat csak.

FW az a pár napos legújabb előtti stabil gyári.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7643) Intruder2k5 válasza v1rus (#7642) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A RAM-ról ugye már sokszor leírtuk, azért van, hogy használja a router, nem pedig, hogy üresen álljon. Ha van belőle szabad kapacitás, azt a rendszer jellemzősen cache-elésre fel szokta használni, sokkal gyorsabb onnan betölteni egy szükséges file-t, alkalmazást, mint sem a flash memóriából. SSH konzolon a free és a cat /proc/meminfo parancsok részletesebb infót adnak, hogy mire is van pontosan használva a RAM.

(#7644) v1rus válasza Intruder2k5 (#7643) üzenetére


v1rus
tag

Köszi. Az nem baj ha arra használja a RAM-ot, hogy cache-eljen minél több dolgot, ez a rész tiszta így akkor.
http://prntscr.com/eas08h
Úgy tűnik a nagy része valóban cache-re megy el, ez a rész letudva. Többi kérdésre esetleg ötlet?

Közben bekötöttem vezetékkel is a laptopot és most úgy másolok fel a routerre kötött HDD-re, így már 25MB/s, ami egy fokkal jobb, de még ha a wifi nem is tudna többet, a kábeltől azért többet várnék el. CPU most 100%-on ki van facsarva ahogy másol fel, szóval gondolom nem is bír többet ennél. Ennyire erőforrás-igényes lenne a SAMBA másolás? (Lefele is mozgattam ugyan azt a filmet, ugyan úgy 25MB/s és 100% CPU, tehát ezek alapján maga a fájlátvitel ennyire leszedálja szegényt.)

[ Szerkesztve ]

(#7645) Intruder2k5 válasza v1rus (#7644) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, a fileműveletek elég komoly erőforrásokat tudnak felemészteni, akár Samba-n, akár FTP-n, és a 25MB/sec ezen a routeren kitűnő eredménynek számít, szerintem az átlag inkább 20MB/sec körül, vagy még ez alatt van.

(#7646) v1rus válasza Intruder2k5 (#7645) üzenetére


v1rus
tag

Akkor megnyugtattál ezzel kapcsolatban. Közben rápróbáltam már a kíváncsiság kedvéért FTP-n is, hogy mi a helyzet, de ott is 25MB/s az átlag, úgyhogy igazad van, nincs különbség a kettő közt. El kell fogadni, hogy ennyit tud (nem olyan rossz ez általánosságban se már rájöttem belegondolva). Az meg, hogy telnet-en sokkal kevesebb CPU használatot mutat, mint a webes felületen azt elengedem, végül is a webes lesz az igaz, hiszen nem bír gyorsabban másolni, ergo valóban 100%-on pörög. Köszi még egyszer a gyors segítséget :R

(#7647) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

100 Megás Invitel netem van.
A kábellel csatlakozó gépen a Speedtest 100-104 Megabitet mutat, míg a wifis gép esetében kb, 60 Megát.
A wifi esetében ez jó érték, vagy valamit a routernél kellene átállítani?

(#7648) Gubek-Einste válasza GEPESZ66 (#7647) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) van használva az eszközök?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4 GHz-s csatorna képről.
Milyen kliens eszközzel/adapterrel használod?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7649) GEPESZ66 válasza Gubek-Einste (#7648) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Kb. 10 m van a HP laptop (WIN10), és a router között.
Fal van, de ajtó nincs.
Melyik programot ajánlod, honnan töltsem le?

(#7650) Pete55555


Pete55555
addikt

Lassan ott tartok, hogy megveszem a külső HDD házat a routerhez, amibe majd egy WD zöld (régebbi) winyó fog menni.

LC-Power Acrux - ezzel a házzal van valakinek tapasztalata esetleg? Linuxxal elvileg kompatibilis...

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.