Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5489) inf3rno válasza CJ4567 (#5488) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az egyedi dolog, ha alacsony sensen karból célzol, mint a többség, akkor nem zavar semmit a kábel. Én magas sensen célzok csuklóból, nálam nagyon sokat számít. Annak idején rtcw:et-ben 55% körül volt az accom a g7-el bemelegítés nélkül (nagyjából ez a max, ami elérhető abban a játékban cheat nélkül), legutóbb, amikor néztem ezzel a g400-al meg 40-45% körül volt több óra bemelegítéssel, és közel sem olyan jó játékosok ellen. Néha, ha sikerült elkapni a fonalat jó sok óra játék után, akkor felment a normális közelébe 1-2 pályára, de annak meg mindig az lett a vége, hogy kirúgtak. Sajna a jó játékosok átmentek et: quake wars-ra, vagy más játékra, aztán a végére már csak a low, max med játékosok maradtak, akik még nem láttak senkit fordulásból vagy ugrásból fejest lőni. Én is már évek óta nem játszottam vele egyébként. Abbahagytam jópár évre a játékot, fontosabb dolgokra kellett az idő.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.