Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1468) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv. Elméletileg ma jön meg az új procim e 5450. Prochűtőm egy Arctic Freezer 7 Pro, tápom corsair 400w, alaplap gigabyte ep45 ds3r f9-es bios-al , mostani procim pentium dual core e5200. Videokari 7750, HDD 300GB samsung és egy dvd író olvasó, más nincs a gépben, még venti sem. Ez így jó lesz az új procinak? Illetve ha megvan a proci csak beleteszem hűtőt ráteszem elindítom gondolom a Windows nem fog elindulni újra kell rakni de ha valami nem klappol akkor proci vissza bios frisítés olvastam valami mikro kódokat is azt is megcsinálni aztán megint proc csere win telepítés és talán örülök. Tudom nagyon lámának nézek ki de nem vagyok az, csak xeon procival nem volt még dolgom. Minden perifériát én vettem 2009-ben én raktam össze wint én telepítettem rá mindig.de azóta csak port fújtam le róla. Biosba sosem turkáltam, nem tuningoltam sose. Ellőre is köszönöm az építő jelegű segítséget.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.