Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#735) Noukoum válasza ForRedGlory (#723) üzenetére


Noukoum
veterán

Khm oled kijelző
iphone x előtt:
”Kinek kell a samsung féle beégős hulladék oled, senkinek. Gagyi zöldülős szutyok. Csak a retina display.”
iphone x megjelenése utàn:
“Hú az oled technológia megérett arra hogy oledbe kerüljön, soha többet gagyi fekete ips”
Aztán iphone xr-> “Hát azért a hd Ips is nagyon jó kijelző, nem éri meg a pro:

Iphone x / 8 előtt:
”Hú kell a francnak a gagyi vezetékmentes töltés, nem hatékony , ja meg kihasznál ilyet egyáltalán? Semmi értelme.”
iphone x után: “ Basszus hol lehet vezeték nélküli töltőpadot venni? A Xiaomiba nincs vezetékmentes töltő úristen szar, oneplusban sincs hogy akar ez flagship lenni?? Spórolnak mindenen”

Gyorstöltés iphone x előtt:
” Este töltöm, nincs szükségem ilyesmire. Ez csak kinyírja az aksit, példát nem tudok rá felhozni de na”
Gyorstöltés iphone x után: “hol lehet az apple oldalán kívűl gyorstöltés venni? Ez egy nagyon király funkció”
Gyorstöltés iphone 11 után: “Az apple azért nem adott mellé gyorstöltőt hogy kímélje az aksit.”

Iphone X előtt: “nekünk nem kell ez a gagyi kàvamentesítés, minel. Az iphone design így jó ahogy van”
Iphone X után: “Basszus ez nagyon szép, ezek a kávák. Sokkal jobb mint eddig”

Ipad pro 2018 megjelenése előtt: “ Az apple sohasem fogja a mobileszközön leváltani a lightningot, mivel az sokkal jobb mint az usb c. Szar usb c fúj
Ipad pro 2018 megjelenése után: “Az apple azért nem cseréli le az iphoneokon a csatlakozót usb c-re, hogy az eddigi eszközöket ne kelljen kidobni, védjük a környezetet. ”

Iphone 11-es széria előtt:
”Az iphoneokba nem kell nagy akkumulátor mert az ios jól van optimalizálva, kisebb aksival is 2szer addig bírja nálam mint bármilyen szar droid”
Iphone 11 széria megjelenése után:
“Hallod ez nem merül le délben, kibír egy napot! Wow. Powerbank kell esetleg valakinek? Töltő amit eddig magammal hurcoltam?”

Iphone 7 és Xs megjelenése előtt:
“Szerinted ki a francnak kell vízállóság, sose ejtem vízbe. Balatonba meg úgysem viszem be.”
Iphone Xs megjelenése után:
”Ez jelenleg az egyik legfontosabb funkció a felsőkategóriában. Nem tudom a Xiaomi meg a oneplus mit akar ezek nélkül, de szarok és nem hasonlítható össze semelyik iphonenal természetesen”

Iphone X megjelenése után:
“Nekünk nem kell hatalmas felbontás, semmi érteme egy ilyen pici eszközön. Nem vagyunk mi sasszeműek feleslegesen meg ne legyen benne. Az android telefonok csak parasztvakítás miatt rakják bele, hogy jobban nézzen ki a specifikáció
iphone x megjelenése után:
“Úristen ez a kijelző, kell ez a felbontás ez alá soha nem adunk”
iphone Xr megjelenése után: “Hát nem is látszódnak a pixelek, annyival nem is rosszabb.
Eközben ők a Xiaomi mi a3 totyikban “Fúj 720p felbontás, gagyi kínai”

iphone x megjelenése előtt:
”A samsung gagyi üveg hàtlapja kell a fenének, gagyi fogádt ad csúszik törik semmi értelme”
iphone x megjelenése után: “ úristen de jó ennek a mobilnal a fogása, és de gyönyörűen néz már ki! Ez alap így a 21században”

Iphone 6 megjelenése előtt:
“Senkinek nem kell 4inch feletti mobil, semmi értelme. Az android telefonok használhatatlanok, ezért felesleges a nagy kijelző”
iphone 6 megjelenése után :“Aztadekirály ez a brutálisannagy kijelző! Kell!”

És még sorolhatnám... Szerencsére nem mindegyik ilyen 2bites, de na. Sajnos nem csak fórumon hanem a valóságban is ilyenek. Én nem mondom hogy droidnál nincs egyáltalán ilyen, de az fix hogy ennyire durva nincs. Hiába van almám (nem is egy) nem szeretek alma topikban járni, mert teljesen máshogy gondolkodnak az emberek. (A multkor például simán megakarták magyarázni nekem hogy egy 400e+os mobilnál teljesen természetes dolog hogy 2hetente lemented hddre a képeket mert betelt a tárhely. Én voltam a hülye, aki szerint ez nagyon gáz.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.