Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) NavySeal


NavySeal
senior tag

Reálisan szerintetek mi várható a sima S20-tól SoT-ban FHD-ban 120Hz-en?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#602) Noukoum válasza NavySeal (#601) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem 5-6 óra a reális. Nyilván felhasználás függő, kíváncsi vagyok a tesztekre.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#603) szkaroly válasza wong kok wah (#598) üzenetére


szkaroly
senior tag

Huawei dolgozó? :U

Poco X3 Pro

(#604) akooos válasza Aryon87 (#596) üzenetére


akooos
veterán

Érdekes, nekem sem a Note8 sem az S10+ nem igényli az állandó wipe cachet és egyebeket. Mind a kettőt tökéletes megelégedéssel használom/használtam. Mégsem fikázom a huaweit a "hozzáértő" ismerősök miatt, akiknek mindenre IS 4 app van telepítve innen-onnan. Hát persze, hogy aki balfék, annak minden telefon szar. Nem te, csak általánosságban.

(#605) ForRedGlory válasza NavySeal (#601) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én nem várok csodát.

S20: 5.5 óra
S20+: 6.15 óra
S20 Ultra: 7 óra

Tippre.

[ Szerkesztve ]

(#606) Atomgeszi válasza Pythoncobra (#599) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"
Biztos jók a kínaiaiak is, de marhára utálnám, ha amikor megkommentelnék egy kína tárgyú fórumot, rámszólna valaki a telon keresztül, hogy "hohó, csak tisztelettel kínáról...!":Y"

Biztos így van. :D :D

(#607) Juhaszatti válasza fairi (#595) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ránézésre rendesen össze van tapizva a kamera. De ezek így tényleg nem jók.
Kíváncsi leszek miket hoznak még ki belőle.

(#608) fairi válasza Juhaszatti (#607) üzenetére


fairi
addikt

Amennyire lehet megtöröltem, de nem tökéletes.
Samsung szereti a zajszűrést, és közben élesít is rendesen, persze szaturáció is magasan.
Kamerán belül ezer üzemmód volt, mindenféle okos mód és optimalizáló mód.

(#609) sittes79


sittes79
addikt

S9et cserélném s20+ ra leginkább de nem tudom megérne e az ultra? :F :F

(#610) NavySeal válasza ForRedGlory (#605) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ezzel én már kibékülnék a Pixel 2 után:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#611) Kasya válasza ForRedGlory (#605) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a 7 ora durva lenne. Felek, inkabb csak 5,5-6 lesz.

(#612) leslien válasza fairi (#597) üzenetére


leslien
nagyúr

ez melyikkel készült?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#613) fairi válasza leslien (#612) üzenetére


fairi
addikt

Ultra főkamera

(#614) Maxxy10 válasza sittes79 (#609) üzenetére


Maxxy10
addikt

Èn is ugyan így vagyok. Samsungnál van telefon beszámítás és egész jó árat adnak az S9-èrt (250 font) így 550 fontban megállna a sima S20.

(#615) #24536576 válasza lolal (#584) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azzal ugye tisztában vagy, hogy a OneUi nem a launchert takarja? A Nova a kezdőképernyőt és az alkalmazástárat változtatja meg, semmi többet. Legalább néznél utána. :U

(#616) sittes79 válasza Maxxy10 (#614) üzenetére


sittes79
addikt

Én a tulparton vagyok-Írország - ott 350 eur s9+ így kb 700 eur lenne s20+ csak nem tudom hogy ez dual sim es vajon?

(#617) doooo válasza Pythoncobra (#599) üzenetére


doooo
veterán

Én is csak pislogok az ilyen "allandoan wipe cache, factory reset" részeken... de már megszoktam az ilyen sztorikat... meg azt is, hogy egyenesen szembe mennek mindennel, amit az évek alatt tapasztalok. Ez van...

(#618) Aryon87 válasza wong kok wah (#598) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát persze. Szerintem az amcsik előbb tudnak mindenről a Facebook és Google jóvoltából, mint a kicsi sárga ferdeszeműek...

Pythoncobra: mind azért nem, legalábbis kínai vonalon. A koreaiaknál viszont valóban. LG sem volt hibátlan, nemhogy Samu..
Van egy igényem, ha nem teljesít, taka van.

doooo: Note 8 a 2 hónapja alatt kapott pár wipe cache-t, és vagy 4x húztam újra.. S9+ szintén wipe cahe játékosdi volt, és 2-3x kapott újrahúzást a 3 hónapja alatt, de legalább jó volt míg az S10ek meg nem jelentek.. S7edge-re már nem is emlékszem, annak rövid pályafutása volt.

Kínairól (P30Pro és Mi8) ilyeneket nem tudok mondani mily érdekes.. Ők se tökéletesek, de kb tizedannyi baj sincs velük.

Remélem nálunk MM-ben ki vannak akva a 20-ak, kíváncsi vagyok mit is tudnak..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#619) k-adi


k-adi
nagyúr

Nem elég hogy bazi nagy méretben de elég horror az ára is.. sajnos valamilyen szinten várható volt. :U sajna a p40 kiesik a GMS hiánya miatt, pedig a Huawei erős konkurenciája a Samunak... van egy olyan sejtésem, hogy ez is erősen közrejátszott a pofátlan árazásban... ja meg a note20 is elmebeteg áron fog nyitni, tuti biztos. :)

Mondjuk aki most nyitó áron megveszi az s20 Ultrát, annak adnék mellé egy beutalót az elmegyógyra is. :D

A 3 perces bemutató videóhoz csak annyit, hogy, csak a kameráról szól elejétől a végéig ami már önmagában vicces.. Rájöttek, hogy fotózás uncsi, most jön a videózás. Bedobják a 8K varázsszót, persze csak 4-5perces limittel és 24fps? Persze gyerekcipőben még, valahol el kell kezdeni ezt is..
JA és a lényeg!!! A 100x ZOOM!?!!?! Az biztos, hogy a marketing bullshit az megy.

A kinézete olyan amilyen, a kamerasziget elrendezése fogás miatt ilyen + a többieké is ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#620) <Lacy85> válasza Aryon87 (#596) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szupi. Már csak azt nem értem, hogy az S9+, meg a Note 8 üzemideje hogy jön az S20-hoz? :D
Meg talán azt is meg lehet érteni, hogy nem mindenki fog ki selejtes darabot.
Lassan 3 éves itthon az S8+. Soha nem kellett még factory reset neki. Wipe cache talán egyszer. Mai napig gyári akksi, simán elmegy egy napig.
A Note 9 is több, mint 1 éves. Szintén semmi gondja. Power bank sincs itthon. :D

(#621) Juhaszatti válasza Aryon87 (#618) üzenetére


Juhaszatti
addikt

4. éve nyúzok Samsung telefonokat, korábban egy S7 Edget, most egy S10-et. Újrahúzni csak az S7 Edget húztam, azt is csak főverzióváltáskor, mert úgy gondoltam hogy jobb ha megcsinálom. Nem azért mert bármi probléma lett volna. Az S10-nél már frissítés után sem, teljesen felesleges lett volna, anélkül is remekül teszi a dolgát.

Viszont ez alatt a 4 év alatt 5db Huawei/Honor készülék fordult meg a családban, mára 1 maradt, és valószínűleg több nem is lesz. Pont azért mert sokkal több a gond velük.

Ezért mondom mindig hogy ahány felhasználó, annyi tapasztalat, tök felesleges az általánosítás még szériákra is, nem hogy komplett márkákra (kivételek a tényleg alja dzsunkák). Az hogy te személy szerint melyiket preferálod jobban, vagy én melyiket preferálom a személyes tapasztalataim alapján, az egy dolog. De hirdetni kár, mert lehet hogy akinek mondod meg éppen ellenkező tapasztalatokkal bír.

(#622) mjani1172 válasza Juhaszatti (#621) üzenetére


mjani1172
addikt

Milyen gond colt velük?

(#623) S e t h válasza <Lacy85> (#620) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha tovább etetitek, akkor még lobogó kínai zászlós gifeket is fog hozni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#624) Szakiii válasza Aryon87 (#618) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem is hallottam meg errol.. nekem note 8 van kb 1.5 eve de arra se emlekszem volt e valaha ujrainditva az erkezo frissitesek miatti ujrainditast leszamitva.. most kaptam egyet 2 hete, elozo meg szeptemberben jott es nekem azota nem volt meg ujra se inditva a telo es tokeletes volt. :)

(#625) bendegruz válasza Donki Hóte (#558) üzenetére


bendegruz
őstag

Egyébként az akkumulatorok sem nagyon birjak 3 evnel tovabb. Ergo ha pl akksit akarsz csereltetni a mai ragasztott keszulekekben, az nem olcso es ki tudja hogy ugyanugy ossze is rakjak-e, ahogy volt…

En is samsungot nyuzok az s2 ota. Nagyon meg vagyok elégedve az s es a note szeriaval. Azon kivul, hogy romma torom oket, semmi baj nem volt egyikkel sem

Csak ezek az árak keszitenek ki… :))

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#626) Juhaszatti válasza mjani1172 (#622) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Leginkább szoftveres, a hardverrel nem volt probléma. Az EMUI-val nem sikerült megbarátkozni, a bugok és fagyások miatt.
Hozzá kell tenni hogy csak a 2 Honor volt felső kategória, a Huaweiek csak közép.
A bosszantó apróságokon kívül egyetlen kirívó eset volt a P10 Lite-al, de azt le is írtam már egy másik topikban.
Mikor a P10 Lite lefagyott, semmit nem lehetett kezdeni vele, viszont bitangul el kezdett forrósodni. Fogalmam sincs milyen folyamat ragadhatott akkor be, egyetlen egyszer fordult csak elő, de ez elég is volt ahhoz hogy egy kamaszlány kedvét végleg elvegye a márkától. Le is cserélte amint tehette.

(#627) Chrys_ válasza Aryon87 (#618) üzenetére


Chrys_
addikt

Te miért itt küzdesz az általad preferált cuccokért? Az egy másik thread. Légy boldog azzal, hogy nem kell wipe-olnod egész nap. Mi is megvagyunk nélküle...

(#628) mg1992mg válasza Chrys_ (#627) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Akkor nem csak én kezdem unni, jólvan... :K

(#629) mjani1172 válasza Juhaszatti (#626) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem nincs vele ilyen gondom, (de a Samsunggal sem volt) :)

(#630) bendegruz válasza Aryon87 (#618) üzenetére


bendegruz
őstag

Te akkor nagyon szerencsetlen lehetsz a samsungokkal vagy szetromolod oket. Nekem s2, s5, s7edge, most meg note 8… egyiknél sem voltak az általad tapasztalt dolgok…

Asus Rog Strix Scar III

(#631) spawn21 válasza Aryon87 (#618) üzenetére


spawn21
veterán

Az az érdekes, hogy nekem egyik telefonommal sincs bajom. Kivéve a 11 pro dobja el időnként a hálózatot telefonálás közben :DDD
(10 plusz, op7pro, g8s :DD )

iPhone 13p

(#632) Kasya válasza bendegruz (#630) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem az ilyen egyenki tapasztalatokat is erdemes szemelott tartani, akkor is, ha nem ez az altalanos. Lehet, hogy neki ilyen tapasztalata van vele. Valoszinu olyan 3rd party appokat es ugy hasznalja, ami ezeket elotudja idezni.

Sajat tapasztalat:
Anno S2-tol S5-ig ruhelltem a Samut. Sajnos azt kellett hasznalnom cegesnek, de a gyakori halozat eldobas es telefon lefagyas miatt inkabb betettem a fiokba es a sajatomat hasznaltam. Mikor a topikokba szova tettem, en voltam a hulye es a troll, mert masnak jo volt.
S6 ota valami valtozott. Nem csak minosegben, de tudasban is a legjobban szolgalja ki igenyeimet.

[ Szerkesztve ]

(#633) xZer0kidx válasza Juhaszatti (#626) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Nagyon nem ide való, de valóban sok gond volt az EMUI-al. Mate 10Pro-nál android 8-ról 9-re váltásnál volt egy masszív kamera downgrade, konkrétan azóta automata módban alig lehet éles képet készíteni. Ez már alapból megöli kicsit a gyártóba vetett bizalmat. A hónapokig tartó fantomrezgések és ugyanennyi ideig tartó "tárhely megtelt" probléma már csak hab a tetejére. Szeretem a készülékeiket mert az üzemidő zseniális, de szoftverben van még hova fejlődni...

Na de ,hogy ne legyek teljesen off, a One UI főleg a 2.0 lepipálja az ő rendszerűket. Ez a testreszabhatóság és lehetőség áradat nagyon tetszik. Remélem ezek az újonnan bejelentett kooperációk és az ezzel kapcsolatos mélyebb integráció egyszer leszivárog a többi készülékre is egy jó frissítés formájában.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#634) whatwhatwhat válasza lolal (#584) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Látszik nem olvastad amit korábban írtam, idézem neked:
"A one UI NEM csak egy launcher. Egy launcher nem cseréli le neked a értesítési/gyorsbeállítási felületet, se a lock screent, se a natív samsung alkalmazásokat."

Egyébként meg nem értem mi akarsz ezzel mondani. A samsung végzett felületi módosításokat az androidon, ezt nevezik one ui-nak. Ez egy hozzáadott érték amit csak a samsungtól kapsz meg, akár tetszik neked személy szerint, akár nem. Ennek egy részét(a launchert), egyébként le tudjuk cserélni egy egyszerű alkalmazással letöltéssel. iOS-en nincs semmi féle ilyen lehetőség, ott csak és kizárólag azt kapod, amit az apple éppen kitalált. És ebből te azt szeretnéd kihozni, hogy az ios jobb? Jól értem? Az a probléma, hogy androidon megvan a lehetőséged, hogy lecseréld valami másra a launchert, ha esetleg nem tetszik?

(#635) Kasya válasza whatwhatwhat (#634) üzenetére


Kasya
nagyúr

2020-ban még mindig a launcheren csamcsogunk :D
Mar el is lehetne felejteni ezt a szot, mara anyira nincs jelentosege. Teljesen temazhato, atszabhato, lecserelheto.

(#636) Juhaszatti válasza mjani1172 (#629) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, ezért is mondom hogy kár általánosítani, nem ugyanazt tapasztalja mindenki. Használd egészséggel :R

(#637) sittes79


sittes79
addikt

Tesokaim megrendeltem s20+ Telefon becserevel 700 eur volt szerintem single sim-es meg gondolom az alap s20+ modell, ennyit nekem megert, hja meg adnak fullest is, fullos lesz. Man csak tok kéne meg majd fólia ha kell. Jujj de jó lesz

(#638) beci


beci
őstag

Valahogy nem gyozott meg a kamera...
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#639) leslien


leslien
nagyúr

na végéig taperoltam az S20 familiát... hát S20 Ultra bazi nagy és edzeni lehet vele..
a tobbivel nincs probléma méretileg.. kijelző az briliáns ami várható volt.. a kamera az már most könyörgött Gcam után, Exynos nem játszik... ismét az SD verza lesz a nyerő , de nem akarom elrontani nagyon az örömöt....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#640) Donki Hóte válasza leslien (#639) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Árulnak ezekből SD verziót?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#641) leslien válasza Donki Hóte (#640) üzenetére


leslien
nagyúr

aha csak nem az EU ban ugyanis az szemtesnek tartják a Samsungnál...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#642) Aryon87 válasza Juhaszatti (#626) üzenetére


Aryon87
félisten

A Lite-k egy kalap sz..

Mindegy is, 2 alkalommal volt rossz tapasztalatom, a 3.nal mar jobb volt a helyzet. Nem a szivem csucske a marka, de nyitott vagyok ra, hogy kesobbiekben ujra megprobaljam ha ugy adodik. Csak ahhoz a kamerat es akkut kellene jobban osszerakni.

Kasya: nincs 3rd party app, csak playbol. Csak szimplan hasznaltam a telokat. 🤷‍♂️

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#643) akooos válasza Aryon87 (#642) üzenetére


akooos
veterán

A playből 90%-ban csak 3rd party appot tudsz leszedni :) Nagyon kevés appot gyárt a samsung ami nincs alapból a telefonon.

Bár úgyis mindegy, sosem fogsz ilyet venni, nem értem mi ez a nagy harc :) Egyrészt Samsung, másrészt nem snapdragon, ami a legfontosabb dolog a világon ugyebár :)

(#644) Aryon87 válasza akooos (#643) üzenetére


Aryon87
félisten

Attol meg nekifuthatok barmikor;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#645) jacis válasza Aryon87 (#644) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen aktív vagy itt egy Samsung topikban. Vajon mik a céljaid?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#646) Tiger. válasza mSchumi87 (#100) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Super makró sincs :(((

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#647) Aryon87 válasza jacis (#645) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugi, nem haboru inditasa;) Csupan erdekel a telefon

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#648) #40047616 válasza Kasya (#635) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igaz hogy már egyre jobban módosíthatóak a gyári launcherek de amíg nem lehet pl ikon méretet állítani százalékosan és vele együtt a szöveg méretét vagy bármilyen widgetet átméretezni hogy a mutatott tartalom nem csökken vele, vagy az egyik widgetre rakni egy másikat, stb..... addig én 2020-ban is a nova LAUNCHER-t használom. És vagyuk ezzel még pár ezren így sztem.

[ Szerkesztve ]

(#649) Kasya válasza #40047616 (#648) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezert is irtam, hogy cserelheto. Nem latom problemanak azt, hogy valaki mas launchert futtat. Minthogy sokaknak a GPS sem a gyari Maps, hanem a Waze. Megsem ostorozzak a Googlet emiatt. Sok gyari dologra kinalnak alternativat a fejlesztok. Ezert sem ertem, hogy meg hogy johet szoba a gyari launcher, mint tema.

(#650) #40047616 válasza Kasya (#649) üzenetére


#40047616
törölt tag

Akkor én értettelek félre bocsi! :U :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.