Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Noukoum válasza GeryFlash (#148) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem nem, az s20 nem az s10e utódja.

Nagyobb méret, kijelző, sokkal nagyobb felbontás 563ppi, 120hz, +2gb ram, 3 kamera, 8k videó, 4k 60fps előlap, nincs rajta jack, kijelzőbe épített ujjlenyomat, dex, sokkal nagyobb akksi, 25w gyorstöltés.

De nem is értem, a 2 telefon egyáltalán nem azonos kategória, honnan a fenéből szedted hogy az s20 az s10e utódja?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#152) Dare2Live válasza GeryFlash (#130) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Tehát a legkarcsúbb S20 is drágábbról indul mint az iPhone 11. Bohócok."

:Y Ott a pont. Ez tényleg durva.

Az árazás elszállt csak a kínai konkurencia mellett nem tudom mire föl. Én pocot 7év samsung után átmeneti telónak vettem, hogy majd akkor jövőre "S12" de megvárom mit tudnak a közeljövőbeli kínai csodák (mi 10, realmi, OP8...) és mennyiért. Sött ilyen árazás mellett még végül elgondolkodom egy Iphonen. Ami detto horror árban de a PRO kamerában+kamerahoz kapcsolodó SWben elképesztően jó lett.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#153) Maxxy10 válasza Dare2Live (#152) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hamar alább megy...

(#154) laci1892 válasza Noukoum (#151) üzenetére


laci1892
senior tag

.... ( Kár volt leírni )

Hülyeségeket ne írj.

[ Szerkesztve ]

(#155) Noukoum válasza Dare2Live (#152) üzenetére


Noukoum
veterán

A sima 64 gigás iphone 11 pro 80ezerrel nyitott drágábban mint a sima s20. Szerintem ez várható volt.

laci1892: lehet :)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#156) keIdor válasza Noukoum (#151) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is úgy tűnik, hogy S10 utódja az S20, S10+ utódja az S20+ és az Ultra most új.
Bár volt tavaly egy limitált S10 5G nagyobb kijelzője is volt, az lesz az S20 Ultra elődje.

S10e utódja nem lett bemutatva, vagy később jön vagy nem is lesz, esetleg beleolvasztják az “A” szériába.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#157) *Mukeey* válasza keIdor (#156) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Lehet lesz majd s20e gyengébb hw-el. Logikus lépés lenne, elvileg az S10e nem fogyott rosszul.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#158) Noukoum válasza keIdor (#156) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan. Szerintem megnézik mennyit változik az eladás szám. Ha nem csökken jelentősen az siker, mert kivezettek egy olcsó S szériás mobilt. (Ami egyébként előtte nem létezett) Nem hiszem hogy később fog jönni.

*Mukeey*: én úgy emlékszem hogy a 3 mobil közül az fogyott a legrosszabbul (s10,+,e).
Ami elég sok mindent elmond.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#159) keIdor válasza *Mukeey* (#157) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is az van most, szerintem a legjobb volt!:) Lapos kijelző, 5.8”-as méret, hagyományos, egyben gyorsabb ujjlenyomat olvasó, a nagyobb társaitól csak az aksi méreteket irigyeltem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#160) Linem


Linem
senior tag

Nekem továbbra sem tetszik az olyan teljes kijelzős telefon, amelyiken kamera sziget, vagy kivágott körök vannak. Videonál, játéknál, böngészésnél borzalmasan zavaró tud lenni. Miért kell ezt a szelfi kamerát még mindig ráerőltetni a kijelzőre...
A OnePlus 7T Pro tökéletes megoldás erre. Miért nem oldják meg a samsungnál is egy félmilliós telefonnál? :F

(#161) keIdor válasza Noukoum (#158) üzenetére


keIdor
titán

A legnépesebb Ázsiában a méretre gerjednek, szóval könnyen lehet, hogy nem ment el belőle annyi, hogy legyen utódja.
Valamint az edge kijelző, on screen ujjlenyomat olvasó és zoom kamera hiányzott.

De szerintem egy nagyon jó telefon lett, főleg az 5.8” lapos kijelzős mivolta miatt.
Kreált, réteg igényekre nem volt jó az tény.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#162) GeryFlash válasza Noukoum (#151) üzenetére


GeryFlash
veterán

Wáo, akkor gondolom az iPhone 11 pro max sem az XS Max utódja hisz +1 kamera, FHD felvétel helyett 4k felvétel, +800mA nagyobb akksi, 8mpx helyett 12mpx selfie camera.
XR vs 11-et le se írom, jóval nagyobb szakadék van a 2 készülék között azonos nyitóáron mint itt. 8k felvétel 3,7GB-os szarokra vágva, édesistenem :DDD
Sikerült elérnie a Samsungak azt, hogy a legolcsóbb flagshipje 200 dolárral drágább legyen mint a legolcsóbb iPhone. Mind ezt anélkül hogy saját OS-t tervezne vagy hogy 4 éves OS update lenne. Zseniális.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#163) Quqesz válasza K0vasz (#104) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Látom van akinek nem esett le még, hogy az 5.8 coll az NEM kicsi, káva ide vagy oda. És igen, a kávák kisebbek lettek, nem véletlen cseréltem le az S8+-t P30-ra. Kb ugyan akkora kijelző(-0. 1 coll), kisebb házban.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#164) doooo válasza lolal (#128) üzenetére


doooo
veterán

Csak Apple eszközeid vannak, és te beszélsz az árazásról, meg, hogy melyik gyártó mit ad cserébe...? Ehhez azért vastag bőr kell az arcra... elismerésem. :DDD

(#165) Lajtorja válasza Linem (#160) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Talán a vízállóság miatt :F

--- ---

(#166) Sinesol válasza doooo (#164) üzenetére


Sinesol
veterán

Apple esetén ott a szoftver, ami valami felárat azert indokol teló fronton, a Samu meg mezei Android. Miert fizetne barki többet, amikor kb. ugyanezt a tudast megkapod a következő flagship Huawei-el vagy egyéb kinai csucstelóval?

Btw. csak mert Apple cuccai vannak, már meg sem szólalhat árazás kapcsán vagy mi? Mi köze a véleményalkotás szabadságához annak, hogy milyen cuccai vannak?

[ Szerkesztve ]

(#167) joey04 válasza Amos17 (#109) üzenetére


joey04
titán

de, viszont az indulóár is magasabb lett, az ultra meg eleve egy magasabb árkategória. ezért a rinya. ha csak a forintot igazították volna ki, nem lenne gond.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#168) BusinessGuy válasza Amos17 (#109) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Rinya...Szép és jó a dollár árfolyam...csak ha a dollárral nézed az is 420k-425k...Rohadtul nem 485k..
Az európai ára meg 1350 euro...Vagyis ha kimegyek röcsögefalvára ahol már az euro az alap, ennyiért vágják hozzám. Ez 440k....Ez sem 485k...Undorító ami ebben a nyomorult országban megy, és akkor te vagy a bűnöző ha trükközöl ahogy tudsz...
Ráadásul a szutyok exynossal.... Nagyon elszállt a samsung, remélem odaverik a kínaiak megint.... lassan jöhetnek a xiaomi elleni szankciók is....

[ Szerkesztve ]

(#169) doooo válasza Sinesol (#166) üzenetére


doooo
veterán

Úgy, ahogy ő beszél, egyértelműen mindenféle pártatlanság nélkül, racionalitás nélkül... miszerint mindenki megteheti, csak a Samsung nem, mert az Samsung... nem, már meg sem szólalhat a témában. Nem azért, mert Apple cuccai vannak, az csak a szánalmas képmutatását igazolja.

Az iOS meg nem ér felárat... miért is érne... nem felsőbbrendű valami, ugyanolyan operációs rendszer, mint a többi, ilyen alapon vagy mind felárat érdemel, vagy egyik sem.

Mindazonáltal mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik (meg lássuk be, előállítani is egyre drágább őket). Ezért van az Apple, a Samsung, meg a Huawei is a csillagos égben az áraival...

(#170) Juhaszatti válasza lolal (#128) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Nem kell megokoskodni, hogy nem az mert minőség meg ilyen szar pr szövegek. "

"Mosógép gyártó vállalat meg nem az apple hogy ikon legyen, akármennyire kapálózik"

Azért ez utóbbi néhány fokkal szarabb PR szöveg, mint a minőséggel érvelni.

(#171) Luck Dragon

Szuper készülékek lettek, de az árazás most nagyon komolyan vastag lett. :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#172) Juhaszatti válasza GeryFlash (#148) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem egészen. Az S10e és S20 nem igazán állítható párba. Az S10e sokkal több ponton meg volt vágva a többihez képest mint most az S20, és még csak nem is ugyanaz a méretkategória.
Ezzel szemben az S20 simán az S10 egyenesági folytatása, hiszen ugyanúgy minimális különbségek vannak a Plus verzióhoz képest, ráadásul méretben is alig van eltérés.

Ahogy az Ultra is egész más méret mint a tavalyi Plus, ezzel szemben az idei Plus ugyanaz a kategória mint tavaly.

Szóval
S10e -
S10 - S20
S10 Plus - S20 Plus
S20 Ultra

Tavaly az "e", idén az Ultra egy új irányvonal. Az "e"-vel a szériára eddig jellemző méreteknél kisebbet kedvelőket, és vékonyabb pénztárcával rendelkezőket, idén a mégnagyobb méretek piacát, és egy még magasabb árkategóriát céloztak meg egy új iránnyal.
Valószínűleg majd a jövő évi palettából kiderül, melyikre van nagyobb kereslet.

(#173) BBke


BBke
tag

Ilyet sem fogok venni. Az ára és a mérete miatt. Ha olcsóbb is lenne, akkor sem venném meg, a mérete miatt. Várom az Iphone 9 (SE2) megjelenését. Kíváncsi leszek az árára, és a tesztekre. Ha minden kötél szakad, akkor marad az S7. Samsung vagy Iphone... más opció nincs. Nem kell mindenáron új telefon... :))

(#174) #40047616 válasza Zewa (#103) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen de amíg mi egyszerű földi halandók itt élünk Magyarországon, magyar fizetésből addig ránk ezek az árak vonatkoznak és nem az amerikai

(#175) enginev3.0


enginev3.0
félisten

485ezer
Nem normálisak

Megnézem majd őket élőben, de szerintem ennyi is lesz a kapcsolatom ezekkel a készülékekkel, nem tetszenek, egy pár évvel ezelőtti Note sokkal szebb volt ezeknél

Jól jön most minden gyártónak a Huawei kiesése, lehet árat emelni, gyakorlatilag -1 konkurencia

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#176) thebear007 válasza doooo (#169) üzenetére


thebear007
aktív tag

A Samu bevallottan az Apple mellé helyezi magát, nekem van mindkettő, de azt veszem észre, hogy az Androidhoz hozzá se nagyon nyúlok. A piac árazza a terméket, egy használt Samsung, Huawei eladhatatlan normális áron, az Apple még mindig tartja az értékét. Talán nem véletlen.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#177) Richie86


Richie86
senior tag

Huh, kicsit durvák az árak :DDD
Viszont a sima S20 bejövős...
Talán majd jövőre :U

(#178) janeszgol


janeszgol
félisten

Szépek, okosak, gazdagok. Ez jellemző ezekre a telefonokra. Felvetődik a kérdés, ohgy szükség van ezekre? Szükség van már erre a tudásra, erre a felszereltségre?
Mindenesetre nekem a Note 10 (a kicsi, a nagyobbnak gyengébb a kijelzője, az nem tetszik) is baromira bejött, meg az előtte lévő összes Note, így ezt az évtized ugrást nem érzékelem, mint amit a számozás magyarázata ad.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#179) leslien


leslien
nagyúr

ezekkel a feltételekkel sztem sokkal barátságosabb lenne mindeki számára az S20 pláne SD 865 el... és elég lenne sokunknak a sima S20 is,de itt csak 4G van...
[link]
nem lehet ezzel kezdeni vmit h ugyanazt fizeted és kapsz itt egy szart?!
minden szarra van már vmi jog.. én úgy érzem h megkülönböztetnek minket.. ;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#180) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Hosszú idő óta az első S széria amiben nem látok fantàziát. Kifejezetten ronda mint az X/XS alma.
Tele szúrták hangzatos specekkel, hogy legalább az adatlap jól mutasson.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#181) janeszgol válasza Ádám16 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a kicsi telefonok kedvelője vagyok, nálam az S10e ment volna.... de hogy a power gombot feltették a jobb felső sarokba, így úgy voltam vele, hogy dugja fel a tervező magának.
A legjobb kicsi telefon továbbra is az XZ2 Compact.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#182) lolal


lolal
senior tag

Nézzük akkor szoftveres/hardveres oldalról, miért is mondom amit mondok. Hardveres oldalon nagyon korrekt készülék, de EU ba exyfossal jön, ami bizonyítottan gyengébb, illetve nem optimalizálnak rá mint az SD re így az akkumlátorodat is jobban zabálja. Más kínai gyártók, de még régi nagyobb nevek sem csinálják meg ezt, hogy európába elküldik a szemetet. Jah te európai vagy ezért jó neked ez is ? Folytassuk tovább a szemlét. Jack nincsen, amikor tavaly pl volt, idén “többé” már nem futotta. Persze dobálózhatnál, hogy de az “ePpLűn siiincs” , de sajnos/nem sajnos aki iOS-t szeretne használni annak nincsen olyan alternatívája amin lenne, droidon belül bőven. Kamerát tekintve nagyon király lesz az fix, de van vele egykaliberű bőven, mégse ennyi az annyi. Meg valjuk be őszintén...átlag pista előkapja lő pár képet a kutyáról, gyerekről, kocsiról stb, nem profi fotós (amire a samsung nem is jó btw szoftverei miatt) így a f*sz métegetésen és a pr nyálverésen kívül nagy észrevehető értéke nincsen.
Szoftveres szempontok. A samsung droidot használ ami tény. Hiába próbálják, valami hatalmas világ 8.csodájaként beállítani a One Ui-t nem több egy extrás launchernél pár jó funkcióval. Na már most bármelyik kínai dzsunkára ráhúzol egy jó launchert, közel hasonló élményeket kapsz. De nézzük tovább, mi indokolja ezt a hatalmas felárat ? A gagyi exynos ? A tömeg android szoftvere ami más gyártóknál is ott van, és ugyanennyire jók ha nem jobbak lásd oxygen, mi ui stb... Az árfolyamos béna dumádat meg hagyjuk, ha kimatekozod a régi 10 es széria árait se jön ki a számisztika a gyenge forintal. A Samsung elvan magától szállva de nagyon durván. A huawei megfingatása nekik nagyon jól jött (hacsak nem ők állnak a háttérbe) így elmeháborodottan árazhatnak.
Abba belekötni, hogy apple userként hogy merek vélleményt alkotni ilyenbe, nettó beismerés, semmi nem indokolja ezt a hatalmas árat csak a samsung konoksága. Az ár mögött nincsen akkora tartalom. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#183) janeszgol válasza tisvol (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt cáfolom. Az S3 sokkal jobb volt, mint az S2 (ez nem meglepő) és az S4 nem hozott akkora húha érzést az S3-hoz képest. Az S5 szerintem anno egy jó telefon volt, ami elfeledet lett, feleslegesen lehúzott, bár nem okozott húha érzést. Az új generációs telefonok közül pont az S7 az, ami mérföld kő, hiába az S6 alapozta meg ezt. Az S8 erre tudott kontrázni, az S9 valóban nulla, az S10 megint rátett egy picit. Szóval az érdemben említhető S széria tagjai:
S1, S2, S3, S7, S8, S10.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#184) leslien válasza janeszgol (#183) üzenetére


leslien
nagyúr

S7 ig volt itthon vagy a globalnak értelme... S8 -tól jöttek a gondok az Exynos al....

Kasya

SD vs Exynos...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#185) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mindenki dobja el a fényképező gépét és videó kameráit - itt a mindenes... :D
Ja, mégsem. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#186) Kasya válasza leslien (#184) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mikre gondolsz?

(#187) leslien válasza Kasya (#186) üzenetére


leslien
nagyúr

tényleg most nem mész USA útra? :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#188) janeszgol válasza Dare2Live (#80) üzenetére


janeszgol
félisten

Anno az S8 275 ezer forintról indult, az S9 meg 285 ezerről. Ehhez képest az S20 szerintem nem drága 325 ezerért, bár az 5G antenna beleférhetett volna ennyiért alapból. Ez mindenképp óriási mínusz pont lesz, hiszen ezeket a telefonokat már jellemzően nem kettő évre veszik. Már az S7-et sem. Az árral változik a szokás.
Mindegyik modellbe belekerülhetett volna az 5G antenna alapból. Nem kell a 4G-5G kavarás.

(Fentebb volt némi bizonytalanság, hogy az 5G-s tud-e régebbi technológiákat. Természetesen azokban is ott van a 2G, 3G és 4G. Az 5G nem zár ki semmit. És ezek az SoC-k már integráltan tartalmazzák az 5G antennát, nem kiegészítő antennával van megoldva, ha jól tudom.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#189) HarleyCustom válasza GeryFlash (#130) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:F
Az a baj, hogy drágább, mint a 11?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#190) janeszgol válasza HarleyCustom (#119) üzenetére


janeszgol
félisten

A forint mesterségesen van gyengítve. Az államnak mindkét irányból jó: kivitelnél többet kap, behozatalnál meg az állampolgár többet adózik. Ennyi a történet.
Természetesen ezen időre felkérik a sztárokat, hogy kreáljanak valami álhírt (most pl a Norbi, meg az a fehér keresztény férfi szidalmazó), amik állandóan mennek majd a tévében. Le kell kötni az idió… bocsánat, a tisztes választópolgárokat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#191) ttt1


ttt1
őstag

Én 2017 októberében vettem meg a kínai "csúcs" telefont ami fele annyiba került mint az akkori kóreai csúcs készülék. Ekkor ez 90 e Ft-ot kóstált. Ez volt az Mi6 (melesleg a mai napig megy szépen napi használatba van). Kb. 2,5 év alatt eljutottunk oda, hogy a kínai "csúcs" lesz 200 e a többi pedig 400-500 e ft. Sajna a fizetésem közben nem nőtt a dulpájára ,de még a másfélszeresére sem. Lehet bennem van a baj, vagy rossz helyen dolgozom .. :)

(#192) borand válasza GeryFlash (#162) üzenetére


borand
aktív tag

Bár értem a felvetésed, hogy nincs saját OS, de az S20 hardverileg és tudásban (oké processzor-) sokkal többet ad, mint a bazári sima i11. Több tárhely, sokkal jobb kijelző, jobb kamerás képességek, ujjlenyomatolvasó stb..

Meg amúgy tedd egymás mellé a két telefont. Kész röhej az egyik.
https://www.phonearena.com/phones/size/Apple-iPhone-11,Samsung-Galaxy-S20/phones/11175,11266

Hozzá teszem tényleg öngól a Samsung részéről az egész és kétlem, hogy a nem rég bemutatott Note 10 lite és S10 lite, ami ezeket a 200-300 ezer forint közötti igényeket kiszolgálná. De úgy látszik, hogy oda mást szánnak.

[ Szerkesztve ]

(#193) sasa134


sasa134
addikt

Na, akkor ezt majd jövőre, BF-kor, 500Eur-ért. Addig kibírja az S8am.

Minden gyártó megbolondult az árazással sztem...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#194) Lacy6 válasza janeszgol (#190) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ma is tanultam valamit. :)
Méghozzá, hogy Niedermüller a kormánynak dolgozik és parancsra, tett egy megbélyegző, kirekesztő, gyűlöletkeltő kijelentést.
Még véletlenül sem azért, mert családellenes, magyarellenes és keresztényellenes.
Norbi is a kormánynak dolgozik és szintén parancsra tett egy megosztó kijelentést, még véletlenül sem (ahogy utólag bevallotta) marketing célból.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#195) keIdor válasza thebear007 (#176) üzenetére


keIdor
titán

HTC is így gondolta, aztán ment a gödörbe.
Samsunggal ez nem fog ugyan megtörténni a mérete miatt, de egyszer egy pofon még lesz ebből.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#196) janeszgol válasza Lacy6 (#194) üzenetére


janeszgol
félisten

Az üzlet, az üzlet. Norbi kétoldalról is jól járt. Vagy akkor most jöjjön más is, és nyugodtan sértegetheti az embereket marketingből (még ha igaza is volt Norbinak).
Teljesen azt az érzetet kelti, hogy meg volt neki engedve.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#197) Stevo80a válasza devil-k (#1) üzenetére


Stevo80a
kezdő

"Az a kérdés, hogy ezután hova lehet meg tovább fejleszteni, ha mondjuk nem nézzük a kamerát? Mi lesz az innovációs trend a következő években? A kamerát már meglovagoltuk rendesen."

Parasztvakitasban meg boven lehet fejodni!!!
Persze ennek a kamera az alapja. A digitalis zoom azert messzire egy rohej, ott meg van minosegi fejlesztes.
A kihajthatosagnal lehet fejleszteni, mert jobb lenne kisebb meret, meg jobb akkumlator(allitolag a litiumosok helyett lesz ujfajta).
Majd kitalalnak valamit(termeszetesen hulyeseget!!)

(#198) gyuri81


gyuri81
veterán

Nem semmi árak az biztos, ha a magyaroszági fizetési viszonyokat nézzük. :(
Legalább most a kedves ámerikai felhasználók is ízelítőt kapnak abból az érzésből, hogy milyen fél havi fizetésüket( vagy harmadát..) egy nyamvadt telefonra elkölteni. ( Itthon meg lassan kéthavi átlagbér lesz egy csúcsteló)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#199) Stevo80a válasza ttt1 (#191) üzenetére


Stevo80a
kezdő

A kinai sajnos meg mindig kinai. Mondom ezt P30 pro tulajdonoskent. Bar az arkulonbozet miatt a Szijamiau azert megeri.

Mas: Most akkor okoz az 5G agyrakot vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#200) petymeg


petymeg
addikt

Ez a durva árazás, amit az Apple kezdett megfertőzte már a többit is. Lásd Samu, Huawei, Oneplus. A többiek is felzárkóznak majd.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.