Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devil-k


devil-k
nagyúr

Az a kérdés, hogy ezután hova lehet meg tovább fejleszteni, ha mondjuk nem nézzük a kamerát? Mi lesz az innovációs trend a következő években? A kamerát már meglovagoltuk rendesen.

Kár, hogy ezt a fényes, ujjlenyomat gyűjtő felületet nem képesek elhagyni...

- mozi bolondéria -

(#2) Botnet64


Botnet64
csendes tag

Hihetetlen, hogy elszaladtak a nyitóárak. Egyébként nem értem ezt a designt, tök úgy néz ki, mint bármelyik középkategóriás Galaxy az A szériából.

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#3) Plug Life


Plug Life
senior tag

100x zoom 😆😂

(#4) leslien


leslien
nagyúr

most akkor a Ultra az SD verza lesz itthon is?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) Linkin1994 válasza leslien (#4) üzenetére


Linkin1994
senior tag

nem Ide exynos jön

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#6) #24536576


#24536576
törölt tag

Jól tippeltem az Ultra árát. :Y 5G se jár hozzájuk. :DD Provident vonalak égésnek indulnak.

(#7) Keem1


Keem1
addikt

Nee már, leültem nézni az élő adást 20:08-kor. A cikk már kint. Ezek szerint az élő első 8 percében már bemutatták az S szériát? Most a Z Flip van. Máskor ennyi késés bőven volt, még 15 perc alatt se maradtál le a lényegről...

[ Szerkesztve ]

(#8) papi77 válasza leslien (#4) üzenetére


papi77
addikt

Exynos 990 (7 nm+) - Global
Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) - USA

Egyébként jól tippeltem az árazással kapcsolatban az egyik előző topikban:
"legolcsóbb S20 (8/128, 4G) 325 ezer forintba kerül, az S20+ (8/128, 4G) 360 ezer forintról indul, az 5G-vel megspékelt változat már 395 ezer forintot kóstál. Az S20 Ultra pedig itthon 485 ezer forintba fog kerülni"

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem vitás hogy jók lettek, de az árak, most nagyon elszaladtak. Eddig is tudtak árazni, de ez most vastagon fogott.

kengyel

(#10) andor80


andor80
senior tag

Marad a P30 pro
Ennyiért semmivel nem jobb,hogy megérje.
Az ultra ára meg elmebetegségen is túl.Értelmes dac/amp ezekben sincs .Á beteg .Egy legjobb redmi és ezek közt se nagyon van mindenapi használatban érdemi különbség.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) leslien válasza papi77 (#8) üzenetére


leslien
nagyúr

remek a szemét k..rva anyukájukat...USA alapból 5G kap S20 is ... mi meg busásan fizessünk érte?! miért engedik ezt? miért engedi ezt az EU ? Exynos hulladékot..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) winss


winss
tag

Az s20 ultra mérete bejön meg a kamerája, de az ára az durva. :D Na a hátulja meg rettenet ocsmány, bár egy tok sokat segíthet rajta.

(#13) joey04 válasza Keem1 (#7) üzenetére


joey04
titán

Az előbemutató helyszíne egy rendezvényközpont tizedik emelete volt

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

Én az S20e-t nagyon sajnálom, hogy nem jött. Ennyire nem ment az S10e?

Btw semmi értelmét nem látom már ezeknek a készülékeknek, egy S10 simán mindenre elég, de a feleségem S9-e is tök jól fut. Nem tudom, hogy mennek el így is milliódarabok ezekből.

(#15) #16514048


#16514048
törölt tag

"a telés lencse mögött ücsörgő 64 megapixeles szenzor viszont igen. 8K felbontásnál történő videózásnál ezt használja a két telefon, de a látószöget a normálhoz igazítják"

Tehát nem "telés" lesz az a lencse, hanem ugyanúgy ~26mm ekvivalens, különben 8K videóknál csak szűkebb látószög lenne elérhető.

Fotóknál meg úgy oldja meg a zoom-ot, hogy a 64 megapixelből vág ki részletet majd nagyítja azt fel 12 MP-re. Magyarul teljesen kukázták az optikai zoom-ot a 8K kedvéért, biztos megérte...

[ Szerkesztve ]

(#16) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A sima S20 számomra ideális méretű, és nem semmi hogy 4000mAh került bele.
Az S10-et viszont elégedetten használom több mint fél éve, biztosan nem fogok váltani, nem csak a borsos nyitóár miatt.
Azért az akkut meg a 120Hz-es kijelzőt irigylem. :B

(#17) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A 100 x zoom beépítésével egy olyan igényt elégít ki a Samsung, ami most még nem létezik és valószínűleg sosem fog létezni :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#18) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Hát erre sem fogom lecserélni az S10et az is biztos. Nálam a méret miatt max a sima 20 jöhetne a szóba, a másik kettő már túl nagy. Nincs értesítési led továbbra sem ami részemről hatalmas fekete pont, a hátulja az összesnek botrány ronda kategoria kb, bár a sima s20 még emészthető, de a 10es szeria elrendezése sokkal szebb. Jack is off... Rádásul jó nagy tepsik, az ultra kamerás képességei az pozitívum, de majdnem fél milla? Brutál....

[ Szerkesztve ]

(#19) trepaky


trepaky
kezdő

485 ezer....egy koszos telefon. Gazdagék vásárolhatnak....( Jack nincs, visszajelző LED nincs, FM rádió nincs ( USA- ban van!) . Most leírom, h a Dxomark 150.pontot ad rá. De abszolút képminőségben nem látunk javulást. 8K...Olyan forró lesz a teló, h megolvad. És ide, hozzánk? Amikor a HD- s TV adás is prémium kategória. Ugyan már. 485 ezer....Vastag bőr.

(#20) keszi1991


keszi1991
tag

Ez a Tof kamera mit tud, mire jó? És miért hagyták le a sima s20rol? Nem akarok peklapat telefont, komolyan h nem lehet már normális méretű telefont venni...

(#21) tisvol


tisvol
aktív tag

Hát, a Samsungnál és nálam is megszakad egy sorozat. Eddig mindig a páros szériák voltak meg. S2, S4, S6, S8, S10. (öregszem, a fenébe....) A városi legenda szerint, jobbak is voltak a páratlan szériánál.

Üdv:T.

(#22) fairi válasza trepaky (#19) üzenetére


fairi
addikt

Az s20 ultra az brutális lett, az ára nagyon jó lett, na jó pontosítók, nagyon jól jönne nekem :C

(#23) Plug Life válasza Juhaszatti (#16) üzenetére


Plug Life
senior tag

Igen, a 150x70mm méret az kellemes...

(#24) Luki26


Luki26
csendes tag

Te jó ég... 6,2" a "legkisebb" S20 modell... Még pár év és 7" alatt nem lesz telefon... :(

(#25) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Sajnos nincs időm most megnézni, de azt hittem ez a "google együttműködés" a youtube musicra terjed ki a spotify ellenében. Na ezért nem lottózok. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#26) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ó basszus, pedig nem akartam megvenni, de ezt most nagyon odatette a Samsung.

A 20+ lenne az ideális. Az Ultra már nevetséges árban van.

(#27) EnterR válasza leslien (#11) üzenetére


EnterR
veterán

Tiszta gagyi az a zexynos. :C :C

PSN ID: marquuard

(#28) trepaky válasza fairi (#22) üzenetére


trepaky
kezdő

Személyi kölcsön
Vagy jól emelkedett a fizud. És az egykulcsosadó nyertese vagy.

(#29) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Engem csak az érdekelne, hogy mit fog tudni az S30 széria, vannak már pletykák? ;]

Megyen!

(#30) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Semmi hajlított kijelző...

(#31) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem értem az ár miatt hisztizőket.
1.Eleve lehetett számítani erre, hogy nem lesz ingyen.
2.Ha nincs rá lóvé akkor nem kell szídni senkit, nem kötelező megvenni. (Én sem teszem).

(#33) Kasya


Kasya
nagyúr

485k es csak egy Buds lesz ajandekba az elorendeleshez... lol. Itt mar elvarnam a Watch Active ajandekot.

[ Szerkesztve ]

(#34) bigsee válasza trepaky (#28) üzenetére


bigsee
addikt

Ehhez van valami közöd?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#35) arn


arn
félisten

Az ara ennyiert vicces, no de majd fel ev mulva 60%os aron jobb lesz. Masik... a keret. Mar az s10nel is rohadt idegesito, hogy bizonyos helyzetekben nem tudja, hogy fogja az ember (foleg fotozasnal), hogy ne nyulon bele a kepernyobe. En az s8 utan is gondolkodtam, hogy lapos kijelzo kellene, az s10etol a rammeret es a harmadik kamera hianya tartott vissza, amugy siman azt vettem volna. Remelem egy ido mulva visszaternek erre, es akkor lehet a kavat vekonyitani. De igy max nezegetni jo, hasznalni nem.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#36) Kasya válasza CptAdamica (#29) üzenetére


Kasya
nagyúr

Varj egy honapot es szivarogni fognak. Aztan majd az uborkaszezonban jobban megindulnak, mikor az Apple mutatja be az uj szeriajat (es jon a Note).

(#37) weberzolee


weberzolee
aktív tag

"Az is érdekesség, hogy a 8K-s felvételeket mindenképpen 4 GB-os fájlokra tagolja majd a telefon, egyrészt ez egyfajta limit a FAT32 fájlstruktúrában, másrészt így könnyebb majd az utómunkát is megoldani"

Hát ez nem érdekesség, hanem szánalom. Egyrészt nem értem miért kell 2020 -ban FAT32 -t használni (ez valami Android követelmény?), másrészt izgalmas lesz összefűzni a videót. Filmet tuti nem fog forgatni vele senki. Kíváncsi lennék hogy hány perc fér bele 8K -ban a 4GB -os méretbe.

(#38) #16514048 válasza CptAdamica (#29) üzenetére


#16514048
törölt tag

Persze, hogy van.

1000x digitális zoom, 8K@60fps, 240Hz. Kezdőár 550k HUF.

(#39) papi77 válasza EnterR (#27) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem úgy gondolja,hogy ha már száznyóc mega a kamera,akkor a proci ne legyen már 30%-al gyengébb,mint a SD865! :)

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#40) leslien


leslien
nagyúr

előrendelés a Telenornál.. S20+ 5G ??? akkor most még is van 5G?
előrendeltem max megy vissza.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#41) Juhaszatti válasza leslien (#40) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, ez a cikk is ezt írja:

"S20+ esetében azonban 4G-s és 5G-s verzió is elérhető lesz"

(#42) Jhonny06 válasza leslien (#40) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ki mondta, hogy nincs? A cikk is említi..

(#43) Cathulhu válasza weberzolee (#37) üzenetére


Cathulhu
addikt

Foleg vicc abbol a szempontbol, hogy mikor a MS kozkinccse tette az exFAT-ot, akkor a linux pont a samsung implementaciojat vette at (emlekeim szerint mar az S2-m is tudott exFATot).
Hogy belso flash miert nem lehet mondjuk ext4, azt meg vegkepp nem ertem.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#44) Zé.


Zé.
tag

Újkori technológiai hősködés, mert semmi értelme nincs a 100x optikai zoomnak,
és a 8K felvételnek telefonba! Ebből következően az ára is értelmezhetetlen...
Ugyanez a Sony 4K mobil kijelzője is. Abszolút semmi értelme!...
Mellesleg a hátsó design ronda is. Tech demo játékszer gazdagoknak, ennyi... :N

(#45) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

100x zoomnál egy kicsit remeg a kezed és az egész kép elmozdul :DDD

(#46) leslien válasza Juhaszatti (#41) üzenetére


leslien
nagyúr

[link]

Jhonny06

na mit írtam van ott + ? két vaksi... ;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az igen! Nem lesz olcsó, bár nem lepődtem meg rajta. A magyar fizetések is növekednek ilyen ütemben évente, mint a telefonok árai? ;]

S20-ra beneveznék :K

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#48) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Független lesz?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#49) Donki Hóte válasza MarkCsiha461 (#45) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez nyilván úgy igaz, hogy OIS nélkül egy kicsit remeg a kezed, akkor az egész kép bemozdul.

De ebben van OIS :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50) Noukoum válasza Botnet64 (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Kellett a sok madárnak örülni a Huawei folyamatnak. Nesze nektek, ilyen az amikor nincs konkurencia! Remélem az apple új telefonja 700ezren nyit, 11s-ként.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.