Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

De ez exynos verzio, snapdragonos biztos jobb lesz :) Plusz 120Hz volt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1602) trepaky válasza Noukoum (#50) üzenetére


trepaky
kezdő

.

[ Szerkesztve ]

(#1603) joey04


joey04
titán

gyenge a telep? dolgozz többet :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1604) Ricardo válasza Tsebacsi (#1599) üzenetére


Ricardo
félisten

Pocophone f1.

(#1605) BiP válasza Tsebacsi (#1594) üzenetére


BiP
nagyúr

Töltő van itthon meg irodában, de hogy én nem fogok powerbankot cipelni a mindennapokban, az fix.

(#1606) Tsebacsi válasza BiP (#1605) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lehetőség, tetszik érteni. 200gramm, akkora mint egy telefon. Nagy teher :U :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1607) bendegruz válasza GaS- (#1582) üzenetére


bendegruz
őstag

Egyszerű samsung hater
Egyszeru, mint a faék :-)

Asus Rog Strix Scar III

(#1608) trepaky


trepaky
kezdő

A gsmarenan jól lehúzták a telót a hivatalos tesztjükben. Érdemes elolvasni!

(#1609) BiP válasza Tsebacsi (#1606) üzenetére


BiP
nagyúr

Értem én, évente egyszer jól jön. De napi szinten hurcolni + tölteni plusz egy eszközt macera.
Az a teló, ami rendszeresen lemerül nap közben, az nem jó - mármint az adott felhasználáshoz.

(#1610) Tsebacsi válasza BiP (#1609) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ebben egyetértünk! :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1611) Titana


Titana
tag

Jó reggelt mindenkinek. Tudom, hogy láma :B kérdés, de a sestor-ba mondták, hogy az ultránál nem lehet aksit cserélni ez tényleg így van?
Akkor ugyan úgy kapsz majd egy új készüléket mint az iPhone-nál szokták :Y ?

(#1612) Tsebacsi válasza Titana (#1611) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egy még meg sem jelent telefonnál szerinted lehet erre hivatalos, pontos választ adni?
Tudtommal eddig csak egy cég szedte szét a telefont és ott is azt állapították meg, hogy az akkumulátor nehezen távolítható el a kijelző megsértése nélkül. Véleményem szerint elég nagy baklövés lenne a Samsung részéről ha egy olyan telefont gyártottak volna amin nem lehet roncsolás nélkül akkumulátort cserélni. Az más kérdés, hogy cserélni kell vele a kijelzőt is. Ez van, prémium termék.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1613) Titana válasza Tsebacsi (#1612) üzenetére


Titana
tag

Köszi a választ. Azért ettől függetlenül ilyen árkategóriánál már a samsung is megtehetné, hogy cseréli a készüléket és nem szétszedik, ami azért valljuk be olyan lehetőséget is vonz magával, hogy nem biztos, hogy megtartja azt a tulajdonságát, hogy vízálló marad a készülék, mint ahogy már jó pár embernek volt ilyen esetben problémája, pedig a hivatalos samsung márkaszervízben javították. Na mindegy majd kiderül. Mindenesetre már nagyon várom, hogy átvehessem az Ultra készülékemet. :)) :DD

(#1614) Tsebacsi válasza Titana (#1613) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az Apple ezzel egyedül van, egyedül is lesz egy jó darabig hála az égnek, nem véletlen élnek meg jól az Apple garancián túli szervizek :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1615) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Szerintetek ez mennyire lehet igaz, azt irja a tag, hogy pro módban csinálta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1616) Tsebacsi válasza Tiger. (#1615) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem kizárt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1617) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ezt az exynost nem lenne hátrány már elfelejteni.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1618) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Biztos voltam, hogy ez lesz.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1619) NavySeal válasza Tiger. (#1618) üzenetére


NavySeal
senior tag

Azért csak javítanak még az Exynos-on...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1620) doooo válasza Tiger. (#1618) üzenetére


doooo
veterán

Nem nagyon meggyőző holmi szedett-vedett kínai fickónak az összehasonlító videója... meg az erről készült értelmetlen cikk sem. De úgy általában véve sem érnek sokat az összehasonlító YT videók, főleg az ilyen no name-ek. Semmi értelme ezen pattogni.

(#1621) Parallaxis válasza doooo (#1620) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem kell ezekre a tesztekre támaszkodni, mert már jó ideje bebizonyosodott, hogy a Snapdragon SOC-ok jobbak több téren. Nem véletlen, hogy jó páran inkább kockáztatják a garancia nélküliséget, de azt választják itthon is.

Pattogni meg van értelme, mert talán ha elég sokan pattognak, akkor a gyártó is komolyan veszi és nem adja ugyanazon az áron, vagy drágábban a gyengébb tulajdonságú készülékét. Mert itt igazából ez a gond, hisz miért fizet egy EU-s vásárló ugyanannyit, vagy többet, mint az USA-ban vásárló, ha a termék több téren eltér negatív irányba?

Adják mindkét készüléket megfelelő árazásbeli különbséggel és a vásárló döntsön. Ha így lenne, akkor jogos lenne, hogy kit érdekel az egész, hisz a kedves vásárló már a pénztárcájával szavazott az adott SOC-al szerelt eszköz mellett, utólag miért reklamál, de amíg erre a gyártó nem ad lehetőséget, addig sokan eléggé átverve érzik magukat.. Jogosan.

[ Szerkesztve ]

(#1622) Tiger. válasza doooo (#1620) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én a saját bőrömön tapasztaltam anno, s9 vs u11. Használtam egy csillag kereső 3D-s programot, mondanom sem kell, a tavalyi s835-os köröket vert rá.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1623) doooo válasza Parallaxis (#1621) üzenetére


doooo
veterán

Mindenkinek szíve ügye mit választ. Mindazonáltal én sem vagyok boldog, amiért az idén egész furcsa lett az új Exynos... és most valóban alaposan lemaradt, holott ez korántsem volt minden évben így. Ettől függetlenül azt is tudom, hogy a hétköznapokban észrevehetetlen az, hogy hány század másodperccel később nyit meg valamilyen appot. Egy 3 éves SoC is teljesen pörgős még mindig, a játékok meg szinte ugyanúgy futnak mindenen egy bizonyos szint felett, ha meg nincs kellően optimalizálva a játék készítői által az adott hw-re, nos az sem a hw hibája.

(#1624) Tiger. válasza doooo (#1623) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nézted a videót, játékokban is alul marad, de nem azért mert gyengébb lenne, hanem mert jobban melegszik, és emiatt vissza veszi a teljesítményt , és sztem 60 és 40 fps közt elég sok a különbség.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1625) papi77 válasza Tiger. (#1624) üzenetére


papi77
addikt

Igen,ez az egész emlékeztet anno az sd810 sztorira! :U

Az első: NOKIA 1611

(#1626) Tiger. válasza papi77 (#1625) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ott rosszabb volt az sd.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1627) Parallaxis válasza doooo (#1623) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez nem idén kezdődött, több éve így van.

Azt meg simán észreveszi a kedves user, hogy laggol a készülék és azt is, hogy az amerikai tesztekhez képest kevesebb az üzemideje.

[ Szerkesztve ]

(#1628) Tiger. válasza Parallaxis (#1627) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Már peticiót gyűjtenek, hogy kukázzák a jövőben az exynost.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1629) mizoli válasza Tiger. (#1628) üzenetére


mizoli
addikt

A petíció kicsit vicces. Ha senki (vagy csak nagyon kevesek) vennék, nem gyártanák.

(#1630) BiP válasza mizoli (#1629) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem még mindig nem tiszta, miért van egyáltalán 2 féle?

(#1631) akooos válasza BiP (#1630) üzenetére


akooos
veterán

Mert az exynos a Samsung saját gyártású chipje, amit USA-ban nem értékesíthet.

(#1632) hogabesz válasza Tiger. (#1628) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Maximum azt lehet(ne) elérni egy petícióval, hogy Európában is legyen SD verzió. De azt, hogy "kukázzák az exynost"? Persze, majd pont az internet népe fogja eldönteni, hogy egy gyártó mit gyárthat :)

(#1633) BiP válasza akooos (#1631) üzenetére


BiP
nagyúr

Végre, valami infó. Oké, de akkor meg minek gyárt sajátot, ha az gyengébb, pénzbe kerül, stb. miért nem mindenhol Snapdragonnal értékesíti?! Költői a kérdés, biztos nem akar másoktól függeni, gondolom TV-kbe is tudják használni az Exynos chipeket, stb.

(#1634) Tiger. válasza hogabesz (#1632) üzenetére


Tiger.
nagyúr

[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1635) hogabesz válasza Tiger. (#1634) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Oké, én elhiszem, hogy van ilyen petíció, meg is néztem. Akkor kérdezek. Mi van ha összejön bármennyi aláírás is, miért érdekelné ez a Samsungot? Nem pár ezer netes alaírás fog dönteni. Ő az eladásokat nézi, vagy tévedek? Ha fogy az Exynos és mondjuk olcsóbban gyártja mint amennyiért a SD-t veszi akkor nem fogja ez szerintem zavarni. Félre ne érts, én is szívesebben használnám a SD-os verziót.

(#1636) doooo válasza Parallaxis (#1627) üzenetére


doooo
veterán

Ekkora lemaradás nincs több éve. Nem nehéz utánanézni a tényeknek. Ne keverd a Kirinekkel. Azok valóban örökös lemaradásban vannak.

(#1637) kalmandi


kalmandi
csendes tag

(#1638) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok, pár napja került hozzám egy S20 5G. Belaktam, egyből érkezett rá egy kB 500+ MB-s frissítés. Felraktam, a március 1-i biztonsági frissítést is tartalmazta.
Ujjlenyomatot, pint nem használok feloldáshoz, csak a sima elhúzást.
A legtöbbször mikor akarom feloldani kb 2-3 másodpercig nem reagál semmilyen érintésre a kijelző, olvastam angol fórumon, más is panaszkodott erre a hibára.
Miután feloldottam tökéletesen érez mindent mindenhol, de ott elég gyakran vacakol. :((
Ti találkoztatok már ezzel? Esetleg valaki tud megoldást erre?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1639) Helltak válasza barcsajani (#1638) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Én is észre vettem ezt a hibát, nem mindig csinálja, de jó párszor előfordul egy nap..
Kijelző/ Védelem a véletlen érintések ellen beállítást kikapcsolod, akkor nincs ez a probléma elvileg.

Xiaomi 14 Ultra

(#1640) ForRedGlory válasza barcsajani (#1638) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez valami bug volt, mert előtte jó volt, illetve most már megint rendben működik, miután lejött az áprilisi frissítés. Én is tapasztaltam, a márciusi frissítéssel jött be.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.