Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

S10 tulajként nem mondom hogy egy-egy funció nem kéztetne cserére (főleg az akksi és a gyorsabb töltés, illetve a kevésbé lekerekített és a 120hz-es kijelző), de azt a hátlapot már nincs isten ami lenyomja a torkomon. Az iPhone 11 békaszem optikái ehhez képest műalkotások. Ez már az a szint ami nem ellensúlyozza a funkcionalitás az ocsmányságot.

Az a baj hogy az S10 túl jóra sikeredett, és nincs isten hogy én ezt lecseréljem, ami nagy szó nálam :D

All→M8

(#302) whatwhatwhat válasza BiP (#281) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Mondjuk lehet, hogy nem az i11-el kéne hasonlítani őket, hanem a pro-kkal.

(#303) Kasya válasza whatwhatwhat (#299) üzenetére


Kasya
nagyúr

One UI-t hasonlitani az iOS-hez, eleg irrealis. Apple okoszisztema azert kicsit tobb, mint egy dizajnos felulet.

(#304) HarleyCustom válasza Vaze (#294) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az irigység, egy emberi tulajdonság. Ellene küzdeni felesleges ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#305) forgonati válasza Cattle_Decap (#55) üzenetére


forgonati
őstag

Te mit nem értesz azon, hogy másképp nem tudják megoldan az IP védelmet? Százszor volt már róla szó száz különböző topikban. Popup kamera emiatt kiesik. Kijelző mögé kamera meg még mindig nem megoldható, legalábbis elfogadható képminőséggel. Szóval ez maradt. Ha nem tetszik nem veszel, de nem értem miért kell rinyálni. Megérteném ha lenne más alternatívájuk, de jelenleg nincs. Ők se büszkék rá szerintem, mint ahogy egyik gyártó sem. Azért takargatják.

Keelah Se'lai!

(#306) HarleyCustom válasza whatwhatwhat (#299) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Másrészt ilyen logikával minden benzines autó pont ugyanaz...”

Mé’, nem? De. :) Ugyanolyan szar mindegyik.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#307) Lajtorja válasza HarleyCustom (#297) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Egy linket dobj már kérlek, náluk nem látok árat. Vodánál 405k a kártyás/lista ára a (remélhetőleg) 5G/12GB S20+nak.

--- ---

(#308) HarleyCustom válasza Lajtorja (#307) üzenetére


HarleyCustom
veterán

[link]
Parancsolj kérlek! :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#309) beastars válasza Vaze (#294) üzenetére


beastars
tag

Szerintem meg nem irigység. Simán hülye aki s10+ vagy note 10+ vált át. Vagyis bocsi nem hülye mert a hülyének is megéri hogy 2019 ben veszek egy telot 300 felett rá fél év es közel félmillio és van egy ujabb telom picivel több ram , proci nagyobb akksi , kijelzö.stb szoval 800 ezer kiadtam már és nem vagyok hülye csak simán én nézem hülyének és irigynek aki nem veszi meg és irja hogy milyen sokba kerül. Szerintem igy akartad értelmezni nem? Szoval egy a lényeg mi vagyunk irigyek.

(#310) spawn21 válasza Silenzio (#227) üzenetére


spawn21
veterán

Mintha magamat olvasnám.
nagyon hasonló módon viselkedtem, hasonló okokból.
:R

iPhone 13p

(#311) jacis


jacis
nagyúr

Valaki tudja hogy élőben mikor lehet majd megnézni őket valahol?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#312) Atomgeszi válasza Meizu80 (#258) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem csak annyi, hogy más kínai fele annyiért belerakja az SD865-öt, mint ők a házon belül is szarabb Exynost, Európának jó lesz alapon.. Ez ami egy trágárság. Nem mintha SD-al megvenném a Samut, mert nem érdekel, se ezért az árért(se olcsóbban), se a "tudásért" ...

Kb olyan minthogy egy autó gyártó belerakna amcsiknak több Le-s, több Nm-s motort, ami megbízhatóbb és még a fogyasztása is jobb, ide Európába meg tennék a szarabb blokkot, amit maguk fejlesztenek. Ráadásul mindent összevetve jóval drágábban.

(#313) Vaze válasza atike (#296) üzenetére


Vaze
őstag

Nem gondoltam komolyan,csak gondoltam temat valtok,es most nem a samu lesz alazva,hanem en :D :D
Termeszetesen en is sokallom az arat,en sem ertek vele egyet,de sajna az arakat ok szabjak meg es nem mi :(

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#314) Lajtorja válasza HarleyCustom (#308) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Szuper, köszi! :R Így picit kevésbé vagyok elszomorodva, remélem tényleg az 5G változat lesz náluk.

--- ---

(#315) SkyLine3000 válasza Vaze (#294) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nyilván azért szapul vki egy telefont, mert nincs pénze megvenni... Ecsém! :DDD
Nekem lenne pénzem megvenni egy ilyen drága telót, de már elvből nem adok ki 50-60nál többet semmilyen telóra. És hangsúlyozom, nem azért, mert nincs rá pénzem, hanem mert az én értékrendembe nem fér bele, h egy ilyen használati tárgyért ennyi pénzt kiadjak.
Na, mindegy. A lényeg, jó nagy baromságot írtál, akár poén volt, akár nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#316) moleculez válasza Vaze (#313) üzenetére


moleculez
veterán

Amíg megveszik addig nem drága. Pont. Majd a piac eldönti. Az Apple amikor 1000$ fölé ment, ugyanez volt. Az lett a legsikeresebb.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#317) VGNGR


VGNGR
senior tag

Én eddig 3 genenként váltottam kivéve az elején, volt S, S2, S5, S8 most következne ez, de biztos nem ezzel a nyitóárral. :F Az S8 képességei, sebessége a mai napig megfelelnek, csak már kicsit ütött-kopott, meg az usb C-s töltő rész se megy, de azért vezeték nélkül még fel tudom tölteni. ;]

(#318) beastars válasza Atomgeszi (#312) üzenetére


beastars
tag

+ :C

(#319) Vaze válasza moleculez (#316) üzenetére


Vaze
őstag

Igy ahogy lokod :)

SkyLine3000 Legalabb az kiderult,hogy neked nem lesz ilyen telefonod es pont. ;)

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#320) BiP válasza atike (#293) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem van egy ismerősöm, aki viszonylag gyakran cserélget, (évente 2-3-4x) mert szeret új dolgokat kipróbálni (aztán valahogy azért mindig az iphone-hoz keveredik vissza), de azért még ő sem csinál ilyen kanyarokat. Meg ő a biznisz részében tök ügyes, így viszonylag olcsón jön ki minden cseréből, így nem öl bele annyi pénzt.
(összeadni meg felesleges az árakat, hogy ~900e-et költött 1 év alatt, hiszen a cserénél eladjuk a régit is)

(#294) Vaze: jól meg van húzva az a nyereg? Csak aggódom, nehogy leess a magas lóról. ;]
Nyilván szeretnénk, mert jó a cucc, csak nem ennyiért. Meg itt a többség nem lehordta, hanem egyszerűen csak az árát sokallja. Nem ugyanaz. Egyszerűen nem normális 3-4-500ezerért telefonkészüléket venni.

(#302) whatwhatwhat : Ha azt akarom kihozni, hogy drágább, persze, hogy találok olyan modellt a kínálatban, hogy igazam legyen :)

(#312) Atomgeszi: Sosem értettem, hogy az EU piacra miért kell más készüléket csinálni, miért nem jó 1 proci worldwide. Nekik is pluszmunka 2x annyi típust gyártani, tesztelni,stb.
Amúgy egyébként autóknál ma is megvan ez a piaci modell. NY-Európába és K-Európába ill. európán kívülre nem ugyanaz az autó megy. De igaz ez egyéb háztartási termékekre is (mosószer, kaja)

[ Szerkesztve ]

(#321) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ezt utálom a gyártókban. Ha a top kateg kell,akkor vedd meg a tepsi méretű tabletet. Megsem tudod fogni,kivéve ha 210 cm-es nyakigláb vagy péklapát tenyerekkel illetve hogyan rakod zsebre? Lassan már külön telefon táska is kell, nemcsak laptop táska :U ;] Kinézetre semmit sem változik sajnos, sima 20 túl "gyengus" a többihez képest. Így még jó darabig nem lesz droidra váltás.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#322) Vaze válasza BiP (#320) üzenetére


Vaze
őstag

Nyugi stabil vagyok,mint a Magyar forint :D :D
Nem normalis,de meg fogjak venni nyugi!

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#323) BiP válasza Vaze (#322) üzenetére


BiP
nagyúr

:)
Meg fogják, abban én is biztos vagyok. Már itt a topikban is írták néhányan, hogy Ultra előrendelve, meg mennek itt a szolgáltatói árlista linkek.
(közben égnek a Providentnél a vonalak :) ;] )

[ Szerkesztve ]

(#324) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Gondolom volt már, de azért belinkelem.
Galaxy S20 Ultra: Official Introduction

(#325) NavySeal válasza BiP (#323) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mi a fukkért gondolja bárki is, hogy aki vesz, az Providentre vesz?! Ha meg igen, mi a baj azzal, ha kifizeti? Nem igazán értem az ilyen - szerintem rosszindulatú - megjegyzéseket.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#326) atis78 válasza Vaze (#294) üzenetére


atis78
tag

Valoban nagyon szembeotlo hogy mennyien nem tudnak felulkerekedni az arazason de szerintem nincsen rajta semmi csodalkoznivalo hogy ide jutottunk.
- mar evekkel ezelott ment a folyamatos rinyalas ha csak 4giga RAM volt. Tessek itt a 12-16 csak gyozzetek fizetni. Az mar mas kerdes hogy max 1% nak van ra szuksege.
- Ugyanez igaz a hettertarra. meg ha van is SD slot kell a 256/512. Sokan PCben tartanak ekkora SSD-t a systemnek. Megkapod csak fizesd meg.
- Veszi mindenki a nagyobbnal nagyobb tepsiket. Nagyobb kijelzo, nagyobb felbontas, magasabb ar.
- 3 kamera alatt mar piacra se lehet dobni egyetlen keszuleket se. Tobb szenzor tobb optika magasabb ar.
- Aztan nyilvan ott az akksi is amibol szniten nagyobb kell hogy ezt mind ertelmes uzemdovel meghajtsa. Ergo ettol is dragabb az egesz.

Abszolut nem meglepo hogy elszalltak az arak. Nem emiatt kell sirankozni hanem meg kell tanulni olyan termekeket kivalasztani amire valoban szuksegunk es ki tudjuk hasznalni, minden mas csak penzkidobas.

(#327) Meizu80 válasza Atomgeszi (#312) üzenetére


Meizu80
junior tag

Részben egyetértek, de nyilván nem árulok el újdonságot, hogyha leírom, hogy a hardver nem minden! Lehet sz.rozni az Exynos-t, de az összes eddigi telefonjaim közül ezen fut a legstabilabban a rendszer! Nem vagyok elvakult Samsung-fan, nem azért vettem az A50-et, mert el vagyok ájulva a márkától, hanem, mert azt láttam, hogy a környezetemben ez bevált többeknek is. Az, hogy Európába Exynos-sal jött, az ellen nem lehet mit tenni. Használható a telefon a mindennapokban, amire nekem kell (és itt a lényeg az utolsó 3 szó)? Igen. Stabil a rendszer? Igen. Pont. Hogy másnak mi a prioritás, nem érdekel, magamnak vettem a telefont, nem másnak!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#328) hito válasza NavySeal (#325) üzenetére


hito
nagyúr

"Mi a fukkért gondolja bárki is, hogy aki vesz, az Providentre vesz?!"

Így igaz! Van aki Cofidis hitelre vesz :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#329) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mit akartok nem is drága, a 11 pro maxnak 19k a törlesztője.
Nem szóltam, ez is 20 körül van.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#330) VGNGR válasza BoneDragon (#324) üzenetére


VGNGR
senior tag

Az milyen menő már, hogy a Samsung ofisöl bemutató videójának 3 perce az első másodperctől az utolsóig kizárólag a telefon kameráiról szól. :W

(#331) Parallaxis válasza whatwhatwhat (#299) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mástól is kapsz one UI-t?

Az One UI csak egy launcher, alatta ugyanaz az Android van mint ami a többi gyártó készülékén. Nem a többitől eltérő rendszer, csak más grafikai megoldás.

Másrészt ilyen logikával minden benzines autó pont ugyanaz.

Pontosan. A Samsung és a többi droidos gyártó benzines autót gyárt az Apple meg elektromost (ala Tesla). Mindkettő autó, csak éppen teljesen más elven működik.

(#332) atike válasza Parallaxis (#331) üzenetére


atike
nagyúr

...hogy mi működik más elven....? :DDD

(#333) Donki Hóte válasza atike (#332) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jobs megmondta, hogy más elven működik, és kész :R

Mit lehet ezen nem érteni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#334) BoneDragon válasza VGNGR (#330) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahogy az itteni cikk videójában is emlitve van, samu ráfeküdt a kamerára. Én még mindig kivagyok az emberektől, hogy kicsivel élesebb képért, amit szabad szemmel nem is látsz azon a kis szar kijelzőn, képesek kiadni +2-300k-t. :D Inkább veszek 100 körül egy telót, meg egy kamerát ami ezerszer jobb képet lő. Igen igen az nem fér el zsepbe...Meg is érdemlik az emberek ezt az árazást. 2-3 év és milliókat fogják súrolni az új flagshipek. Azt hiszem nem mostanában cserélem le az S8+om.
Csak csendben figyelem mi történik.

(#335) janeszgol válasza Parallaxis (#331) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért az Apple az elektromos?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#336) VGNGR válasza BoneDragon (#334) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nálam is marad egyelőre az S8, meg a Pentax K5 a 2,8-as optikákkal! :D

(#337) Kasya válasza janeszgol (#335) üzenetére


Kasya
nagyúr

A reszvenyek arazasa miatt. ;]

(#338) Parallaxis válasza atike (#332) üzenetére


Parallaxis
addikt

...hogy mi működik más elven....? :DDD

Hát ha neked az Android felépítése és a rajta futó alkalmazások megegyeznek egy natív Unix rendszerrel és azon futó alkalmazásokkal (az iOS ugyanis az), akkor nem mondtam semmit.
De szépen megvárom amíg droidon futtatsz egy iOS appot, vagy fordítva, iOS-en Androidost :)

--

A két rendszernek max kinézetében (UI) vannak közös elemek, de a motorház alatt teljesen mások az alapok (pont mint a példában, az elektromos és benzines autó is hasonlóan néz ki, csak éppen a motortérben eléggé eltérő dolgok vannak).

[ Szerkesztve ]

(#339) Parallaxis válasza janeszgol (#335) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mert a Teslát szokták az autók Apple-jének hívni. Pl.: [link]

(#340) kalanchoe válasza FIREBLADE78 (#321) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Lassan már a kisebb méretű táskák is kicsik lesznek egy telefonhoz. :D

(#341) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Valaha réges-régen ez egy szakmai portál volt. Ma már csak any@zni jönnek ide az emberek (ahogy most én is :D ).
Akit az ár zavar az menjen az index/blikk cikkekhez. Kutyát nem izgatja, hogy nincs rá pénzed vagy vagy van de elvből nem vennél. Nekem se futja új bmw-re mégsem megyek egy autós portálra kommentelni h drága, nem ér ennyit meg a trabant amúgy is jobb.

A Single Take funkció vajon lecsoroghat korábbi modellekhez is vagy ez nem szimplán egy szoftveres megoldás?

(#342) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Kár, hogy a Galaxy budshoz ki kell bontani... engem csak az érdekelne, a telefont meg továbbadnám :)

(#343) markknight


markknight
veterán

Abszolút jó telefon, az ára totál átlagos. Elgondolkodtam, hogy lecserélem a 11 pro-mat, bár nyilván gyáva vagyok meglépni. Egyébként a 12 giga ram és a 100 megapixeles zoom kifejezések hoztak erre a cikkre.

[ Szerkesztve ]

(#344) mizoli válasza BiP (#323) üzenetére


mizoli
addikt

Nem tudtad felhívni őket? :D

(#345) Richie86 válasza markknight (#343) üzenetére


Richie86
senior tag

Ez gondolom irónia akart lenni... :U ;] :DDD

(#346) lolal válasza Vaze (#294) üzenetére


lolal
senior tag

:U De irigykedek ember... bohóc

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#347) Tiger. válasza markknight (#343) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azért a 10szeres optikai zoom ami veszteség mentes , is jól hangzik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#348) Donki Hóte válasza markknight (#343) üzenetére


Donki Hóte
veterán

108 megapixeles!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#349) Csabis


Csabis
aktív tag

Egyet nem veséztek ki, amelyet nagyrészt mindig szoktak ..
Vajon mi lehet a dobozban ... mert arról szó nem esik ...
Illetve említve van hogy nuku 3.5 jack, na mi van helyette?!

(#350) junior11


junior11
veterán

Megy a show látom rendesen :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.