Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) h4h01 válasza Wapmester (#500) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát akkor már tényleg csettinthet egyet thanos a csába :DDD 10 év kellett ecsém, hogy full kreténnek nézzék az embert, v hogy meg is hülyítsék én nem tudom ..

[ Szerkesztve ]

(#502) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Szerintem se ez a szeria lesz az amit a Samsung buszken mutogat majd hogy eladasi rekordokat dontot. Nem is szep, en meg most se ertem ezeket a szineket se, mint valami olcso jatek telefon szinek, alig valtozot valami, nem ertem ezt a kamera versenyt se, itt mar mindenki fotos vagy minek ez a sok kamera is mar, inkab aksit kene fejleszteni, abban van a jovo. Most eloszor nincs meg a must have erzes, pedig S,S2,S5 kivitelevel az osszes S szeria megvolt. S7- volt szamomra a legjobb Samsung telo. Na majd talan jovore :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#503) Aryon87 válasza mSchumi87 (#502) üzenetére


Aryon87
félisten

pontosabban akksit és a kameraszoftvert kellene újragondolni.
Amúgy az a kék nekem pl bejön.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#504) mSchumi87 válasza Aryon87 (#503) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igazad van az akksi es a szoftvert kene fejleszteni, de nem csak a kameraszoftveret hanem ugy egyben mindent. Mindig van hova fejlodni, csak tobb konkurencia kene.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#505) Aryon87 válasza mSchumi87 (#504) üzenetére


Aryon87
félisten

S9+ esetében a rendszerrel úgy nem is volt bajom. Jobban bosszantott a gyenge térerő és buta kameraszoftver.
Az élő fókuszt viszont átvehetné más is, na azt szerettem benne :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#506) joey04 válasza Pythoncobra (#449) üzenetére


joey04
titán

Nem csak itthon drágák pár éve a telefonok. Amikor átlépték az 1000 dollárt, akkor nagyon sok nyugat európai országban meg az usában is jelentek meg cikkek, vélemények, hogy ez már azért sok nagyon. Teljesen mindegy, hogy megfizethető-e.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#507) <Lacy85> válasza BiP (#492) üzenetére


<Lacy85>
addikt

P széria alatt jelenleg a P30-ra gondoltam. Teljesen vállalható telefon a mai napig (meg még pár évig). Ezen van még minden, ami google és megkapja (vagy már meg is kapta) az android 10-et is.

(#508) mjani1172 válasza Predatorr (#490) üzenetére


mjani1172
addikt

De hallottam.
Elég gusztustalanul nyomják itt páran, és még büszkék is rá.

(#509) pècsimunkás válasza Aryon87 (#483) üzenetére


pècsimunkás
addikt

És ez? [kép]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#510) beci


beci
őstag

Sziasztok. Kamera teszt varhato az elorendeles vege elott?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#511) Aryon87 válasza <Lacy85> (#507) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól tudod. Megkaptuk a 10es droidot.

Sky11: :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#512) leslien válasza beci (#510) üzenetére


leslien
nagyúr

talán egy két youtuber tesz ki , de náluk SD verza lesz...
egyébként nekem is elég lenne ezy S20 SD [link]
valószínűleg ez is lesz a végső cél... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#513) bendegruz


bendegruz
őstag

Szép-szép… de lassan dragabb, mint az alma???
Mi folyik itt gyelekik?

Asus Rog Strix Scar III

(#514) TODI1111


TODI1111
addikt

Lesz ami lesz, én berendeltem egy ultrát a telenortól (jelenlegi tarifacsomagomba 369990 Ft.). Visszahívás, egyeztetés megvolt. A szokásos kedvenc samsung tok is megrendelve. :DD

[ Szerkesztve ]

(#515) janeszgol válasza TODI1111 (#514) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindenképp írj véleményt! Félmillás telefonra remélem vigyáz a futár. Az autója nem ér annyit lehet. :)

(#516) lolal válasza TODI1111 (#514) üzenetére


lolal
senior tag

Fél év múlva, már a felét se éri majd. Inkább az auchanba vettél volna egy doboz Ultrát, olcsóbban kijöttél volna. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#517) Tiger. válasza leslien (#498) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én azt olvastam, hogy az ultráé valóban 0.8µm, de tömörít, és a végeredmény nem 108mp lesz hanem 12mp és 2.4µm ami már nagyobb, mint a plusszé.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#518) #40047616 válasza alcapone386 (#435) üzenetére


#40047616
törölt tag

A p30-at és a p30 pro-t még nem érintette a szabályzás.

(#519) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Kamera teszt

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#520) Malák


Malák
aktív tag

Nem értem, hogy miért kellett megszűntetni az S10e méretet. Nem vitték volna az emberek annyira? :F
Én nagyon szeretem, hogy hatalmas kijelzőre viszonylag kicsinek számító telefon, viszont teljesen flagship hw.
Egyedül a 100+ Hz hiányzik nekem, de ezzel bőven együtt lehet élni, ha több kompromisszummal járna az új.

(#521) Graphics válasza lolal (#516) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NE aggódj más pénztárcája miatt. Nem a Te pénzed.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#522) leslien válasza Tiger. (#517) üzenetére


leslien
nagyúr

én fázok attól a Isocell szenzortól inkább a Sony imx....
az a teszt simlis....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#523) Kajt válasza Tiger. (#519) üzenetére


Kajt
tag

A két Samsung mozgása és látószöge annyira azonos, hogy valószínű csak rahúzott egy filtert és Ultra-nak mondja. Clickbait.

(#524) leslien válasza Kajt (#523) üzenetére


leslien
nagyúr

igen az nem valós teszt... Itt lesz hamarosan... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#525) janeszgol válasza Graphics (#521) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Ha nem a gyerekeitől, háziállataitól vonja meg az ételt, italt, orvosi ellátást, ergo az egészséget, akkor letojom ki mit vesz a pénzén. (Saját magától megvonhatja mindezeket, az nem számít.)
Legalább lesz beszámoló is.

(#526) Donki Hóte válasza leslien (#522) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet, hogy majd a SONY szenzor még jobb lesz, de a pillanatnyilag a világ legjobb telefonba épített fényképezőgépe (a Xiaomi Mi 10 Pro telefonban) szintén ezt a 108 megapixeles Samsung Isocell szenzort használja, szóval nem olyan rossz ez a szenzor :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#527) gyurma888 válasza Donki Hóte (#526) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Nana, mindjárt jönnek a fikázók, hogy a dxomark hiteltelen és a Xiaomi kínai szutyok...
Esélyes, hogy nekem is egy Mi 10 Pro lesz a következő telefonom :K

[ Szerkesztve ]

(#528) Vaze válasza janeszgol (#525) üzenetére


Vaze
őstag

''Ha nem a gyerekeitől, háziállataitól vonja meg az ételt, italt, orvosi ellátást, ergo az egészséget, akkor letojom ki mit vesz a pénzén''

Mar bocs,de mi kozod van ahoz,hogy ki mit vesz a penzen?Es hogy ki vagy mi elol kolti el? :D
Csak nem sziveden viseled a Magyarok sorsat? :DD

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#529) janeszgol válasza Vaze (#528) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem, csak azok sorsát, akik másra vannak utalva. Gerinctelen féreg az, aki ilyet csinál.

(#530) Donki Hóte válasza gyurma888 (#527) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Esélyes, hogy nekem is egy Mi 10 Pro lesz a következő telefonom :K

Azért várd meg az árát, a sziamiau rajongók körében is megy sziszegés az új telefonok árának hallatán :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#531) Graphics válasza Donki Hóte (#530) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fent vannak már az árak. Hivatalos.

Nem igazán van markáns változás a Mi 9 Pro-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#532) kalimist válasza <Lacy85> (#484) üzenetére


kalimist
aktív tag

Tévedsz és csak a pontosság kedvéért: a CPU-ról beszélünk és abban van egyedül igazad, hogy mindegyik ugyanarra az ARMv8 utasításkészletre (ISA) épül. Ezt az utasításkészletet licenszeli az Apple az ARM-tól (és sok mindennel kiegészíti) majd a nulláról tervezi meg a nagy- és kis teljesítményű processzor magokat. Ugyanez a helyzet a Samsung Mongoose magokkal is de az Exynosban van még 2xA76 (lassan 2 éves) és 2xA55 (lassan 3 éves) ARM Cortex mag. Ezeket a magokat (és az A77-et is) az ARM tervezi szintén az ARMv8 utasításkészletre majd ezeket a kész magokat licenszeli a partnereinek. A Qualcomm ráírja, hogy Kryo de attól azok még az ARM által tervezett magok maradnak. A jelentős teljesítménykülönbség mellett talán fontosabb az energiahatékonyság és itt is nagyságrendekkel előrébb jár az Apple.
Egyébként a Te logikád szerint akkor az Intel tervezi az AMD procikat és fordítva az AMD tervezi az Intel procikat mert az x86 utasításkészlet Intel találmány az x86-64 pedig AMD. Ugye, hogy nem így van? :)

(#533) Donki Hóte válasza Graphics (#531) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tényleg fent van az ár, 195.000 Ft egy Mi Note 10Pro ára. :(

Ez a nyitóár Xiaomi viszonylatban pont annyira mellbevágó, mint Samsung viszonylatban az S20Ultra 480 eFt-os nyitóára :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#534) Graphics válasza Donki Hóte (#533) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ööö, Mi 10 Pro-ról beszélgettünk eddig... Mit keres most itt akkor egy Mi Note 10 Pro? :Uű

Azt a helyet meg hagyjuk, amit linkeltél :D Nem hivatalos hely amúgy sem.

xiaomi.cn ... GSMArena... , ott van infó.

Mint írtam, a Mi 9-hez képest nincs számottevő áremelkedés...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#535) Noukoum válasza Donki Hóte (#533) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ezzel vitatkoznék. Ennyire nem kéne szétválasztani a kettőt

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#536) Donki Hóte válasza Graphics (#534) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jogos, ezt benéztem, tényleg csak a Mi Note 10 Pro ára van fent (ami ugyanennyi a "hivatalos" boltban is)

De akkor hol látta a kolléga a Mi 10 Pro árát?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#537) Graphics válasza Donki Hóte (#536) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Írtam. Xiaomi.cn, GSMArena.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#538) Donki Hóte válasza Graphics (#537) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Uriember nem szerkeszt hozzászólást azután, hogy már válaszoltak rá :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#539) BiP válasza Donki Hóte (#530) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert ők is irigyek :)

(#540) adalbert1 válasza BiP (#492) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezzel én is hasonlóan voltam, az S9 launch környékén vettem S7-et 95-ért :) - az nagyon jó vétel volt, barátnőm a mai napig használja - nekem először egy A8 váltotta, de ott azért érezni, hogy nem csúcsmodell (nincs pl. OIS, vagy vezetéknélküli töltés), utána egy S10e-re váltottam 180k-ért, de én sem érzem túl nagy üzletnek, a 95k-s S7 jobban tetszett.

Az kicsit csalódás, hogy S20-ból nincs 'e' változat, de az S10e-t valószínűleg a garanciaidő végéig megtartom, addigra kint lesz már a következő Note és az S20 utáni S generáció is, remélhetőleg addigra lesz miből válogatni.

Illetve más említette, hogy ő inkább vett MILC gépet a fotózáshoz - én is ezen gondolkozom, hogy a családi kirándulásokat, szülinapokat, stb-ket jobb lenne inkább egy normális géppel megörökíteni, a mindennapi gyorsan lövök egy képet szükségletekre pedig megfelelő lenne a telefon is.

(#541) Graphics válasza Donki Hóte (#538) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

F5 :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#542) whatwhatwhat válasza Parallaxis (#331) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

+(#303) Kasya

A one UI NEM csak egy launcher. Egy launcher nem cseréli le neked a értesítési/gyorsbeállítási felületet, se a lock screent, se a natív samsung alkalmazásokat.
Ettől függetlenül a one ui csak egy példa volt, ettől jóval többet ad a samung által módosított android. Dex, link to windows, samsung szolgáltatások(cloud, backup, samsung store, stb.), más samsung eszközön hívás fogadás, good lock, custom kamera szoftver, csak hogy párat említsek. Persze lehet azzal jönni, hogy kinek mi felesleges, meg ezek közül minek milyen versenyképes válasza van más gyártónak, de most tisztán arról van szó, hogy miben különbözik a samsung féle android, mint a többi gyártóé. Sokban. Elég nagy tudatlanságra utal, hogy minden androidos készüléket pontosan ugyanolyannak tekintetek.

Parallaxis, ha szerinted minden benzines autó ugyanaz, akkor feltételezem ugyanolyan megelégedettséggel használnál egy trabantot mint egy audit. De persze ez csak elméleti kérdés, nyilván teslád van, az megéri a felárat, mert elektromos!

(#543) Parallaxis válasza whatwhatwhat (#542) üzenetére


Parallaxis
addikt

A one UI NEM csak egy launcher.

De nem is egy önálló platform, hanem csak az Android pimpelése. Ezért értelmetlen párhuzamot vonni az OneUI és az iOS között.

a samung által módosított android

Maga az Android nincs módosítva, csak plusz alkalmazások és API-k vannak hozzátoldva.

(#544) t72killer válasza Donki Hóte (#533) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Felnőttek a chinaphone-ok, vhol ekörül van egy felsőkategóriás teló reális ára normális kivitelben és supporttal. A kínainak se az égből hullanak a ritkafémek és a tényleg fejlettebb kameraszenzorok. Samualma meg totál elszálltak maguktól, miközben alig-alig nyújtanak már többet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#545) Noukoum válasza Parallaxis (#543) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan annyira értelmetlen mint az ios-t jobbnak tekinteni az androidnál mint tény.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#546) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Megnyomkodtam az ultrat, 120hz-en nagyon jó. Hangja rendben van, super makró nincs sajnos.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#547) leslien válasza Tiger. (#546) üzenetére


leslien
nagyúr

hol?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#548) Tiger. válasza leslien (#547) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szeged arkad Samsung experiencben.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#549) Donki Hóte válasza t72killer (#544) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bajban is van kicsit a Samsung, mert a Xiaomi elég jó fényképeket csináló telefont rakott a Samsung saját szenzora köré, ha a Samsung telefonja nem tud érzékelhetően jobb képeket csinálni ugyanazzal a szenzorral, akkor veszítenek a renoméból.

Gondolom, hogy ezért dobták be a 100x zoomot, mert egy sima objektívvel nem tudnának ráverni a Xiaomi teljesítményére.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#550) Atomgeszi válasza Donki Hóte (#526) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az első olyan teszt, ahol nem éreztem azt, hogy balfaszul csinálták a képeket és ez többet tudna. (Ügyesebb kezekben, aki használta a készüléket már 1-2 hónapig, azokkal még jobb képeket lehet majd lőni)
Szerintem jól sikerült. A videó is.

De sajnos nem IMX szenzor, így a gcamnak is lőttek nagy valószínűséggel..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.