Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) NavySeal válasza hogabesz (#900) üzenetére


NavySeal
senior tag

1. Nem biztos, h várni kell, ezt csak én feltételezem, hogy addig is eltarthat a reszelgetése a sw-nak
2. Én azt nem mondtam, hogy ez jó igy

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#902) Tiger. válasza Aryon87 (#899) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amúgy erősebben szól, mint a 10-es sztem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#903) ForRedGlory válasza Aryon87 (#899) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lefordítom a nyelvedre, mert láthatólag nem érted.

Az isteni P30 Pro topicodba bejár folyamatosan egy Samsung felhasználó, aki folyamatosan kiigazít benne, hogy az isteni P30 Pro telefon kamerája nem is olyan jó, ami mellé folyamatosan és görcsösen linkelget a lelki békéjének megnyugtatása érdekében a hülyeségeit*.

*hülyeség, mert egy meg sem jelent telefonnal hasonlítja össze a P30 Prot, de nem fogja fel, hogy semmi értelme, mivel nem végleges szoftver van rajta. Továbbá nem veszi észre, hogy a kutyát nem érdekli a topicban az, ahogy futtatja a kis kedvenc telefonját.

Folyamatosan flamelsz, fáj a lelki világodnak, ha valaki nem úgy látja a dolgokat, ahogy te, ezért folyamatosan "helyreigazítgatsz". Egy Samsung topicban marhára nem hiányzik sem a telefonod, sem az állandó okosságaid, amivel megállás nélkül fikázod okkal/ok nélkül a telefont, mert ismételten mondom: meg sem jelent hivatalosan...

Majd akkor gyere összehasonlítgatásokkal, ha megjelent és szar lesz a kamera, de még utána is inkább az legyen a célod, hogy elfogadod más véleményét és nem görcsösen önigazolsz olyan topicban, ahol nincs létjogosultsága.

Írogass a fotók mobillal topicba, ott úgyis csípik a szemléletedet... vagy fikázd saját topicodban a Samsungot, ott biztos találsz lelki társat hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#904) kchris78 válasza NavySeal (#890) üzenetére


kchris78
veterán

mondjuk ezt nagyon nem értem. kidobnak valamit a piacra hogy adott esetben jó szar képet csinál azzal a felkiáltással hogy majd pár hónap múlváig csak sikerül a szoftvert is megírni hozzá? (már ha tényleg kb hasonló az alap minőség mint az s10)

[ Szerkesztve ]

(#905) akooos válasza Aryon87 (#899) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudod még megvenni. Tavaly az s10 is ilyen volt nézd csak vissza a topikot. Ahogy forgalomba került, jött rá egy méretes update. Itt is jön majd, ha lesz retail verzió.

(#906) NavySeal válasza kchris78 (#904) üzenetére


NavySeal
senior tag

Lsd.: akooos hozzászólását. Még nem megvehető, biztosan nem a végleges a sw. Mondjuk az tényleg nem a legjobb marketing húzás, hogy aki most próbálgatja, nem a végleges felhasználói élményt kapja...ez gáz

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#907) Tiger. válasza NavySeal (#906) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Még a végén lehet, hogy lesz super makró.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#908) Hoes válasza ForRedGlory (#903) üzenetére


Hoes
aktív tag

Viszont az is flame amit te csinálsz most!

Nézzük akkor a tényeket, amibe szerintem senki sem fog belekötni!
A Samsung kiadta a piacnak a készülékeket, hogy a felhasználók kipróbálhassák és előrendelhessék!
Na már most ha tényleg úgy van, ahogy páran írták, hogy nem retail verzióval dobták a nagyközönség elé akkor ez egy jogos támadási ok a Samsung felé, ez a lehető legnagyobb "öntökön szúrás" . Nem csodálkoznék ha tényleg ennyire buták lennének a Samsungnál.

A másik tény amit az előző modellek bizonyítanak, a Samsung kiad 3-4 javítást aztán elkezdi szépen visszabutítani az aktuális modellt.

Az S8, S9-nél teljesen korrekt volt már a megjelenéskori kamera ( és egyéb ) teljesítmény, nem igazán kellett azonnali javítócsomagra várni!

Bármi is az igazság, egyik sem jó a Samsungra nézve. Egyre jobban kapkodnak.

(#909) LoGeN90 válasza ForRedGlory (#903) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

+1, Koszi, h leirtad. Remeljuk elmegy hamar aludni a huaweies pizsamajaban.

Hoes: buta emberek vannak a Samunal, bezzeg ha te vezetned a ceget? :K

[ Szerkesztve ]

(#910) cdl válasza Hoes (#908) üzenetére


cdl
senior tag

A Note 10 kiadásakor is sírva fakadtak a felhasználók a kamera minősége miatt.
Aztán pár frissítés után sokkal jobb lett. Ez már természetes lassan.

(#911) Hoes válasza LoGeN90 (#909) üzenetére


Hoes
aktív tag

Lehetsz gőgös de a tényeken nem változtat...
Te viszont személyeskedésbe mész bele épp, ami szintén nem egy célravezető út.

(#912) Hoes válasza cdl (#910) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ez pont a kapkodás miatt volt már akkor is. Előző modelleknél nem volt ez jellemző. Vannak olyan gyártók akik a friss modelleken is kiválóan használható sw-t használnak, nem kell nagy hibákat javítani egyből.

[ Szerkesztve ]

(#913) Ricardo válasza LoGeN90 (#909) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet mosolyogni, de igaza van. Ha ez a "végleges" piacra szánt szoftver, akkor messze nem olyan nagy előrelépés (ha egyáltalán az) mint ahogy állítják. ha meg nem a piacra szánt verzió , akkor nem túl okos húzás ezzel próbára bocsájtani a vásárlókhoz.

(#914) cdl válasza Hoes (#912) üzenetére


cdl
senior tag

Jaja. A 8-9 alatt még nem volt ez. Aztán tavaly már így alakult. Meglátjuk, hogy most a 20 és ősszel a Note is így jön e ki.

(#915) Aryon87 válasza akooos (#905) üzenetére


Aryon87
félisten

Jo ezt megertem. Mikor anno az S7edge-t megvettem MM-ben, meg le se frissult, de mar fotoztam vele, es franko kepeket csinaltam vele.
Oke kiallitott darab amit nezek, amin demo cucc megy, de ketlem, hogy belenyulna az a kameraba.
Meg azt sem tartom jonak, hogy nagy javitocsomag kell megjelenes utan, ami mar csiszol a kameran.
Lehet szidni engem, hogy hater vagyok, de akkoris adok arra, hogy ha beharangoznak valamit hogy hudekiraly meg ilyen olyan ujitasok, de akkor az nullpercesen is hudekiraly legyen, nem pedig olyan, mint egy 5 evvel ezelotti telefon.
Erdekes, se a HTC-m, se a mostani kinaim nem kapott nagy frissitest a kamerara hogy azt rendberakjak, de meg az S9+ eseteben sem emlekszem, hogy javitocsomagom jott volna a jobb minosegert.
Szal lehet hogy Huawei pizsamabaan beszelek, de van szemem.
Ha fikazni akarnam, akkor azt sokkal csunyabban tennem, de nem teszem, mert en is kivancsi vagyok mit is tud ez. Es ilyen osszegert ez nem elfogadhato szint

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#916) NavySeal válasza Aryon87 (#915) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ebben igazad van, ez gáz a Samutól. Én azért bízom benne, hogy megjelenéskor rendbeteszik majd és hozni fogja a szériától elvárható szintet.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#917) k-adi válasza cdl (#910) üzenetére


k-adi
nagyúr

a videózás is javult a note10ben ?

(#918) Aryon87 válasza NavySeal (#916) üzenetére


Aryon87
félisten

Biztos rendbeteszik egyszer

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#919) <Lacy85> válasza Aryon87 (#915) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"mert en is kivancsi vagyok mit is tud ez."

Mégha csak erről lenne szó. De sajnos nagyon nem.
Mióta megvetted az első XY Huawei-t, azóta mást sem látok Samu hírek, tesztek alatt, mint "Fúúú, de ciki", "Fúúú, de szar", "Bezzeg a Huawei".
Ezt nagyjából az utolsó 3-4 Samsung telefonnál (Note-ok, S-ek).
De ugyanezt műveled az üzemidő kérdésével is. Így szar, úgy szar a Samsung, bezzeg a Huawei.
Miközben Note 9 óta simán az élmezőnyben vannak 4000+mAh akksival szerelt Samuk. Semmivel nem rosszabb az üzeidejük, mint a kici kínainak.

De mondjuk azt sem értem, hogy miért telefonokat nézeget, aki ennyire a fotózásra van rápörögve, meg ennyire a mindene a képalkotás.
Erre vannak tök jó céleszközök. Telefonnál meg nem nagyon tudsz mellényúlni manapság, mert egy bizonyos árszint felett az összesnek jó kamerája van. Legyen az Apple, Huawei, Samsung, vagy bármi.

(#920) Aryon87 válasza <Lacy85> (#919) üzenetére


Aryon87
félisten

Volt celeszkozom. Eladtam, jo a zsebemben levo cucc.
Talan azert szolom meg a gyartot mert gaz amit ad azert az osszegert amit elkernek. Mert epphogy nem egy beta statuszban levo telefont akar lenyomni a juzer torkan, amit majd nagy frissitescsomagokkal kalapal ossze.
Vagy ott egy pelda a 10-es csalad. Nesze semmi fogd meg jol, kapott egy uj kulsot es ennyi. Semmi erdemi ujitas, a 20-assal hozza be a lematadasat, amit mas mar elozo evben mar tudta.

Uzemidoben meg valoban gyatra, amit szerintem ezuttal sem sikerul optimalizalni, hiaba az 5 ezres akku.
Majd kiderul mi lesz vele a kesobbiekben.
Papiron jo, majd a gyakorlati resz beszel az userek altal, bar a legtobbje elfogult lesz ugyis, igy maradok a sajat szememnel + valaki altal ki is fogom probalni, mikor mar kaphato lesz...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#921) Thom!


Thom!
veterán

Én amit (nem hivatalos) kamera fotókat láttam a nagy marketing dacára hozzácsapva az árazást nem is értem a Samsungot...
Szoftvert rendbeteszik? Sose voltak erősek ebben.

(#922) Hoes válasza <Lacy85> (#919) üzenetére


Hoes
aktív tag

"De mondjuk azt sem értem, hogy miért telefonokat nézeget, aki ennyire a fotózásra van rápörögve, meg ennyire a mindene a képalkotás."

Ilyen alapon te is vehetnél egy Nokia 3310-et, az is tökéletes céleszköz telefonálásra. Meg mindenre vennél céleszközt!
Járkáltál te már jó pár kilós fotós felszereléssel kiránduláson? Nem egy leányálom megsúgom neked! Tervezett fotózasra jó, stúdióba, profi felhasználásra jó egy ilyen "céleszköz".

"Telefonnál meg nem nagyon tudsz mellényúlni manapság, mert egy bizonyos árszint felett az összesnek jó kamerája van. "

Ez is eléggé sablonszöveg lett manapság de sajnos pont az S20 széria bizonyította ezt be legutóbb, hogy téves a felvetésed. Igenis sok difi van kamerában csúcstelefonok között is.

[ Szerkesztve ]

(#923) akooos válasza Aryon87 (#920) üzenetére


akooos
veterán

Khm mate30 és az árazása :))

(#924) Hoes válasza akooos (#923) üzenetére


Hoes
aktív tag

A legjobb vétel szerintem ha valaki olyan kaliberű készüléket keres!

(#925) Aryon87 válasza akooos (#923) üzenetére


Aryon87
félisten

Az meg mindig olcsobb mint az Ultra.. oke, minusz Google

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#926) joey04 válasza Aryon87 (#925) üzenetére


joey04
titán

tehát lényegében drágább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#927) Hoes válasza Aryon87 (#925) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem mintha a Google létfontosságú lenne!

(#928) NavySeal válasza Hoes (#924) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ja, meg egy másik eszköz, amin mennek a Google szolgáltatások, míg a HMS kinövi magát...ez se opció sztem

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#929) Hoes válasza NavySeal (#928) üzenetére


Hoes
aktív tag

Az opció mindig saját igényeken keresztül körvonalazódik egy embernél! Nekem nem lenne fontos a Google, másnak igen.
Én az LG-t pártolnám még de ... Ott sem mennek simán a dolgok!
Pixel család lenne a lehető legjobb választás kedvezőbb árszabassal.

(#930) NavySeal válasza Hoes (#929) üzenetére


NavySeal
senior tag

Igen, bár azzal az a gondom, hogy itthon nincs supportja a Pixeleknek. A másik meg a design...szvsz az kritikán aluli. Pedig én is választanám, hisz most is egy P2-m van, de amit a 4-es szériával műveltek annyi pénzért az azért felháborító.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#931) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Megkérhetném, hogy aki nem építő jellegű hsz-ekkel operál, hanem csak flame-elni és savazni jön, az eltakarodna a lóbaszó francba?
Egy vélemény, oké. Kettő, még oké, de folyamat tolni a "szerintem ezér szar, azér szar, a Huawei így meg úgy..." témát barom unalmas. Leszarom komolyan, telefont akarok venni, azért jövök ide, hogy infómorzsákat szedegessek össze, erre azt olvasom hogy ki mint hogy boldog a jelenlegi kis telójával és hogy minden más mennyivel olcsóbb-jobb-akármibb mint az új S20 széria.
Komolyan ha nem ez fog menni a Mi 10/Pro fórumában vagy a leendő flagshipekében, akkor seggbe lesztek rúgva...
Menjetek a dühöngőbe vagy Facebookra ott mondogassátok a magatokét, maradjon már ez egy (fél)szakmai fórum, ahova információért jövök, nem faszméregetésért.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#932) NavySeal


NavySeal
senior tag

Valaki váltott már kompaktabb készülékről ~160mm környékére ( S10+, P30 Pro, OP7T, stb)? Megtapizva most a P2-t használva az S20 jó méretnek tűnik, de elgondolkodtam egy S20+5G-n is. Csak az még az S10+nál is nagyobb...Mennyire "szokhatóak" ezek idővel? Sajna a szemem is kezd "rakoncátlankodni" így 45 körül:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#933) Aryon87 válasza Tsebacsi (#931) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Kaptal infot a kamerakat illetoen, + par kepet hozza (eleg csak a cimszereplo kepeit megtekinteni). + Kritikat es nem elvezkedest, amit ugy latom ismet nem tud emeszteni a markakozosseg. Jellemzo.
De akkor kivansagodnak eleget teszek es takarodok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#934) Hoes válasza NavySeal (#930) üzenetére


Hoes
aktív tag

A Pixeleknek mindig is különcködő, egyedi formájuk volt. A P2 XL-re szinte mindenki azt mondta a környezetemben, hogy nem szép, én meg imádtam. Képeken mindig csúnyábbak amúgy a Pixelek, kézben viszont vonzóbbak, érezni a minőséget. Én sajnos kézben még nem fogtam r XL-t de biztos vagyok benne, hogy meg tudná szerettetni magát, főleg amit nyújt más téren cserébe.
Ha jó helyen veszed, a Support sem probléma, pl. Turbado. Prémium garanciával azonnal adnak másikat.

(#935) Tsebacsi válasza Aryon87 (#933) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mindennek megvan az egészséges szintje, csak itt páran ezt nem tudjátok tartani, mindig sikerül elmenni rossz irányba. Mintha a Huawei bzmeg az isten jobb farpofája lenne, holott pont jól tudhatnád Te is, hogy mennyire elbaszták a Mate10Pro kameráját pár frissítéssel. És lehetne sorolni az összes gyártó egyik-másik telefonját is, ahol valami -hopp- nem úgy jött ki, ahogy akarták/elképzelték. LG G4 alaplaphibája, ugye?

(#936) fairi Ha még csak most jöttél rá, hogy userként vagy betatester, akkor én kérek bocsánatot, az elmúlt minimum 10 évben már ez megy soksok mindennel, legyen az autó-telefon-okostévé-akármi.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#936) fairi válasza NavySeal (#886) üzenetére


fairi
addikt

Biztos sokat még javulni, első szoftverek és következő hónapokban lesz tucatnyi javítás.
Igazából képek láttán az az érzésem nincs meg a Samsungnak nincs meg az a szoftveres potenciál, ami kell a nonacell kihasználásához.
9 pixel információját kell úgy átlagolni hogy kapj egyet. egyszerűnek hangozhat, de mégse.
Deep Fusion vagy msarthDR nevezetű megoldások jól működjenek idő kell ez igaz, vagyis ahogy telnek hónapok fog javulni az s20 ultra.
Magyarul bétáért fizetünk 480 ezret és reménykedünk javul majd ez. :W

(#937) Hoes válasza Tsebacsi (#931) üzenetére


Hoes
aktív tag

Remélem a stílusodat valamelyik admin meghálálja egy mindenki számára megfelelő lépéssel!

Meg egyébként amíg a názáreti Jézus ( vagy egy admin ) nem szól, hogy ki és hova takarodjon addíg neked nüansznyi jogod nincs erre! :D

(#938) retroid válasza Tsebacsi (#931) üzenetére


retroid
senior tag

:R Én csak pislogva olvasom az előző több oldalnyi fekáliával egyező kommentet.... Bajok vannak a fejekbe... Nem kicsi nagy bajok :U :(
Itt tényleg a "szakmázásnak" kellene dominálni nem a kémiai laborokba illő savazásnak..... :W

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#939) Tsebacsi válasza Hoes (#937) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jaj vártam hogy legyen egy felháborodó is, jelents fel, az úgyis olyan magyar :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#940) retroid válasza Hoes (#937) üzenetére


retroid
senior tag

Szétb@szni a topikot is ennyi értelme és joga van kb mindenkinek
De várjunk csak inkább annyi sincs

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#941) Hoes válasza Tsebacsi (#939) üzenetére


Hoes
aktív tag

Megnyugtatlak, soha senkit sem jelentettem fel! :)
Nyílvánosan tetted amit tettél, majd bírál más!
Saját magaddal szemben kellene lennie olyan minimális igénynek, hogy trágárkodás nélkül formálsz véleményt!

(#942) Hoes válasza retroid (#940) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ugyan mivel ******-m szét a topikot? A kultúrált hangvételű véleményemmel? Ez egy nem szakmai topik, ahol tudtommal szabadon beszélhetünk a tartalomról, amennyiben etikusan tesszük azt.

(#943) retroid válasza Hoes (#942) üzenetére


retroid
senior tag

Fárasztó hosszú hosszú percekig folyamatosan megszakítás nélkül azt olvasni hogy azt bizonygatja itt mindenki miért ér annyit az S20 széria mint egy mekis happy meal játék.... :U :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#944) TODI1111


TODI1111
addikt

Én úgy gondolom, hogy a mai felsőkategóriás telefonok bármelyike elfogadható képet készít. Én nem szoktam nagyítgatni a képeket és azt böngészni, hogy mi hol élesebb és miért homályosabb a kép széle. Az elkészült képeket nem csak a telefonon hanem tv-n keresztül is szoktuk nézegetni a családdal. A gyermekeim pedig elég gyakran válogatnak az elkészült képekből olyanokat amit ki is nyomtatnak és kikerülnek a lakás különböző helyeire. Nálunk az a képek lényege, hogy például ha ránézünk egy-egy régebbi képre akkor elöjönnek az emlékek és egy jó beszélgetés kerekedik belőle. Részemről mindegy, hogy kinek melyik a kedvenc gyártója mert bármely készülékkel készült képet szívesen megnézem. Ebből kifolyólag az sem zavar ki hogyan sarazza a samsungot ( csak ezt jó lenne ha a saját készüléke topikjában tenné) én már előrendeltem egy ultrát. :)

(#945) Aryon87 válasza Tsebacsi (#935) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt már nem tudom hogy elcseszték volna, mert addigra már nem volt meg a teló. Kis ideig még volt az új szoftveres verzióval, de ott még nem tapasztaltam gondot.
Sose mondtam hogy a Huawei tökéletes, csak más látja ezt, tisztában vagyok a hibáival, amiket nem tagadok le és istenítem a magasztosba. Ennél a közösségben viszont már megtapasztaltam korábban, hogy egy rossz szó a márkáról, és elátkoznak a halálba.
LG is más tészta, ott utólag jött ki az alaplaphiba, de kamerában jó is volt. És én csak a kamerát illettem itt + a bumszli szigetet talán. A telefon egyéb dolgairól szót se említettem és nem is húztam le, hogy így kelljen visszareagálni, pláne hogy írtam is, az S20+ érdekelne is..

És tessék, itt az S7edge-vel készített képeim, az első képek nullpercesen készültek. Semmi frissítés vagy ilyesmi, de nem is készített takony képet úgy hogy agyontömöríti. Mindegyik kép bőven 5mb felett van..
Ugyanezt elmondhatom az S9+-al készültekről is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#946) Tsebacsi válasza Hoes (#942) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon ügyesen időzítetted a kulturált véleményed, egy olyan emberbe "rúgtál" még bele (ForRedGlory) akinek már amúgy is elege lett másokból, te lettél a jéghegy csúcsa. Nekem is az elmúlt 2 nap olvasgatása szülte a kirohanásom, mert már nem szakmai infót kaptam, csak vitát hogy ki szerint miért szar egy még meg sem jelent telefon...

(#945) Aryon87: Jó rendben. Viszont ma teszteltem az S7Edge-et egy S10e mellett, plusz Redmi Note7, és sajnos az S10e nyert, annak nem volt fátyolos a képe, és jóval részletgazdagabb volt. Ettől eltekintve az 10e-be belenagyítva is találni olajfestmény jellegű dolgokat.

Én csak örülnék, ha nem ide-oda mondogatás lenne, hanem szakmai jellegű kivesézés...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#947) leslien


leslien
nagyúr

akkor jöhetek a csakisasnapdragon... fos a exynos... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#948) Aryon87 válasza Tsebacsi (#946) üzenetére


Aryon87
félisten

Szakmai még nem lesz itt, míg az előrendelők meg nem kapják a telókat. Az meg még vagy 2 hét(?) (és igen, ezzel tévedtem, azt gondoltam, hogy nálunk MM-ben már kapható is, ha már ki van rakva).
Én pedig külsősként szándékoztam vélemény alkotni, ami tudtommal nincs megtiltva, ahogy az sem, hogy más márka tulaja nem írhat ide, mert itt max elvakult szakmaikat fogsz kapni, hogy hibátlan, tökéletes, ajjdejó imádom stb.
Az olajfestményes részre pedig nem véletlen írtam, hogy ráférne egy újraalapozott szoftver, mert itt valamiért még erősebb a kenődés.
És ha már én vagyok a gonosz Huawei fan, halkan megsúgom Neked, hogy van egy Mi8-am is a P30Pro mellett, ami kamerában néha jobb 2 éves létére, szal ennyit erről ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#949) Tiger. válasza leslien (#947) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:DD
#eskulonbenisnincsrajtamakro#😂

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#950) mSchumi87 válasza NavySeal (#932) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Hát mivel S20+ nincs olyan széles mint az S10+ igy kényelmeseb lehet a fogása, de hosszab valamivel mint az S10+ es nehezebb is, en pl nem valtanák S10+rol S20+ra mert egy uvegfolia + tok es mar most is 220gram felet vagyok es nem annyira kényelmes mar igy az S10+. Az S20+ ugyan ezekkel még nehezeb lenne, S20 lenne tokeletes méretre vagy a Note 10 de sajna mindkettoben van olyan ami nem tetszik így en nem váltok az éven :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.