Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nagyon tetszik az a hátlap a kameraszigettel. Ja nem..

https://utdetailing.hu/

(#202) Chrys_ válasza mutyuru (#133) üzenetére


Chrys_
addikt

Hol kapsz S20 Ultra 5G-t 1139€-ért megjelenéskor? németeknél a 128GB változat is 1340€ indulási áron lesz [link]

(#203) beastars


beastars
tag

Azért az a durva hogy teljesen hülyére veszik europát. Árazás, exynos, 5g hiány a alap s20 ban. De ami vicces hogy még tapsikolunk is szerete europában.

(#204) Ateszpapa válasza Valentino K. (#102) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Egyetértek.
Számomra nem ér ennyit egy telefon sem.
Ráadásúl csak 128GB van, ennyiért ez kevés.

[ Szerkesztve ]

(#205) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Vajon milyen a makrója, és milyen a hangja?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#206) kelly416


kelly416
veterán

"Az 5G verziók ára további 2 grammal nehezebb, ha valakinek ez fontos lenne."
Már ezt is pénzben mérjük?

(#207) BusinessGuy válasza Stevo80a (#199) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

A kínai sajnos rohadtul nem kínai még mindig, és mondom ezt mate 20 pro tulajként úgy hogy megjártam az eddigi teljes samsung s vonalat és xs-ig az apple-t....

(#208) leslien


leslien
nagyúr

és igaz a hír h saját hazájukban is a SD 865 van mivel S20 5G lesz kínálatban... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#209) kengyel


kengyel
nagyúr

Most nézem a Vodafone előrendelést, és az S20+, nem is 5G náluk, de az ára 300+os.

kengyel

(#210) #27070592 válasza Luki26 (#24) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ma is visszasírom a sony z3compact telómat..
Egyébként kamerafronton érthető a Samu lépése: gyártjuk a 8k tévéket, de nincs hozzá "tartalom"? Hát akkor bízzuk a tartalomgyártást a felhasználókra..

(#211) szemy94 válasza janeszgol (#183) üzenetére


szemy94
senior tag

Én S10 (lyuk) megjelenése után döntöttem el, hogy veszek egy régebbi S csúcsot, az S8 és S9 között alig volt árbeli különbség, így S9 lett, tovább támogatják, meg ugye jobb helyen van az ujjlenyomat olvasó :U
Tehát a vásárlás idejétől is függ , hogy kinek mi a jobb ;)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#212) krbC


krbC
tag

Nagyon ronda ez a kamera rész.(szerintem). Egészen a cikk végéig mégis, úgy gondoltam, hogy a sima s20 befutó lehet nálam, de ez az árazás... Bár mit vártunk az s10 lite után.. Sajnos tükrözi az értéktelen forintot is ez az árazás. Várom mikor jönnek az újabb csúcstelefon fantázia nevek, pl. simán lehetne 4 5 kis tesó( kék, zöld, sárga, piros stb..) és a csúcstelo meg a jó öreg MEGAZORD! :DD

-gl hf-

(#213) Noukoum válasza GeryFlash (#162) üzenetére


Noukoum
veterán

Hát ha nem érzed az nem az én bajom, csak hagyd abba a trollkodást. Befejeztem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#214) borand válasza kengyel (#209) üzenetére


borand
aktív tag

Azért ez nem meglepő, mivel 360 ezer az alapára. :DDD

(#215) hito


hito
nagyúr

Tök jó, én imádom ezt az új trendet az árakat illetően! Régen, amikor kijött az új széria, mindig ment az agyalás, hogy megvegyem-e, előfizut hosszabbítani nem lehet minden évben, tejóégmostmitcsináljak, stb-stb.

Az árazásnak köszönhetően tökéletesen megszűnt a dilemma. A bemutatókon max azt kísérem figyelemmel, hogy 2 év múlva milyen készülékek közül választhatok majd ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#216) janeszgol válasza szemy94 (#211) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez mindig igaz, csak mi nem erről beszéltünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#217) odani válasza Zé. (#44) üzenetére


odani
tag

Abszolút így van. De hát a Samsung ugyebár "megkutatta", hogy mi kell a jónépnek, persze, hogy legyen hivatkozási alap lefejleszteni a bármit. A bármi szart, a bármi feleslegeset.
Mert hogy ez történik a mobiliparban.
Sokan meg tapsikolnak hozzá, biztos itt, a fórumon is kapok majd a fejemre, hogy "márpedig kell a 8K meg a 100x zoom". Lóf@szt kell. A bevétel a Samsungnak, meg a piaci pozíció, az kell, a "szakértő" közönség meg asszisztál hozzá. A Föld nevű bogyót meg lehúzhatjuk a klotyón.

(#218) sasa134


sasa134
addikt

ha USA-ban veszek egy SD-os S20-at, akkor az fog itthon működni gond nélkül? (hálózat, mobilnet, stb)

Avanti Roma

(#219) hemaka


hemaka
nagyúr

Inkább rádobnék és egy moto razr vagy z flip, ez kb annyira mozgat meg, hogy sehogy se. :DDD

(#220) Northlight


Northlight
csendes tag

Az undorítóan ronda kamerarendszerrel és az elb*szott árazással is sikerült lemásolni az Apple-t. Gratula Samuka :C Arról nem is beszélve hogy egyiket se tudnám egy kézzel használni még minimálisan se.

(#221) leslien válasza sasa134 (#218) üzenetére


leslien
nagyúr

működik...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#222) andor80 válasza Sinesol (#166) üzenetére


andor80
senior tag

"Apple esetén ott a szoftver, ami valami felárat azert indokol teló fronton,"
Mi van ? Miért a szándékos belassításért a fagyásokért a Droidnál gyengébb biztonság miatt? Tényleg érdekel.---

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#223) Predatorr válasza *Mukeey* (#147) üzenetére


Predatorr
őstag

Csakhogy a Snapdragon tele van biztonsági résekkel, és sehol nem olvastam arról, hogy ezt bármilyen szinten orvosolták volna. De azért nyomják, mint az Intel procikat, biztonságról meg kussolnak. A szolgáltatásokat nézve még az S8 is veri a mai nem Samu cuccokat (azóta sincs mire lecserélnem a szar hajlított kijelző miatt, erre a Xaromi is ráment erre az extra javítási bevételre), szóval van mire pénzt kérniük, csak nem ennyit. Tudom én, hogy a magyar bruttó átlagkereset már tavaly novemberben 406.000Ft- volt :Y (utólag, akkor még csak 386.000 :U ), tehát az átlag magyarnak ez nem tétel, de akkor is. Emirátusokban fele ennyibe került az S8 is (kvázi minden cég onnan hozta be), gondolom, csóró arab olajsejkeknek ezt is bagóért adják.

Northlight: Egész biztos vagyok benne, hogy ebben is van 1 kezes üzemmód. A kamerarendszert meg ki nézegeti? :F

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#224) -Faceless- válasza hito (#215) üzenetére


-Faceless-
őstag

Pontosan. Régen még gondolkozni kellett rajta. Manapság pedig dönthet az ember, hogy vajon vesz egy ilyen telefont, vagy egy Mi Note 10-et, és egy 165cm-es tv-t egy PS4 Pro-val, ha 512-eset nézel pedig még egy Switch is belefér pár kosár KFC-vel.

(#225) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon drágák lettek sajnos.
Várni kell a vásárlással legalább fél vagy háromnegyed évet és akkor lesz olyan áron elérhető amit egy átlag ember (én) fogcsikorgatva meg tud majd adni érte.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#226) beci


beci
őstag

S20 plusra benevezek,az ultra nagyon tepsi mar nekem. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#227) Silenzio


Silenzio
addikt

Véleménykomment. Ér savazni, de előre szólok, visszakapod, és neked lesz rosszabb. Jobban járunk mindketten, ha csak simán eszmét cserélünk.

Tavaly vettem egy S10-et (240e Ft), de nem tetszett, gyenge volt a videominőség. Aztán elcseréltem egy iPhone XR-re. Azon keveselltem a kamerák számát, ezért 20e ráfizetésével elcseréltem egy P30 Próra. Annak a sárgás színei és a borzalmas videóapp-kompatibilitása nem jött be, ezért elcseréltem egy Mate 20 Próra és egy iPhone SE-re, amit anyámnak adtam. A Mate 20 Pro-val is kompatibilitási problémák voltak, és olykor frame drop, ezért vettem egy iPhone X-et (160e), annak azonban borzalmas volt a fényereje, és nem volt elég filmszerű a képe (mélységélesség - hobbi filmes vagyok) a picsányi szenzor miatt, ezért megváltam tőle, és vettem egy Xiaomi Note 10-et (152e). Sajnos a Filmic Pro csak a főkamerát kezelte, és a legtöbb felvétele szaggatott felbontástól és fps-től függetlenül, ezért túladtam rajta, és vettem egy Xiaomi Mi9-et (90e). Itt már decens minőségű volt a mozgókép, de nagyon felkúrt, hogy szintén csak egy kamerát kezel a Filmic Pro, ezért eladtam, és vettem egy iPhone 11-et (300e). 962 ezer Ft-ot költöttem okostelefonra 2019-ben... Ezzel nagyjából elégedett vagyok. Nem válok meg tőle, belefáradtam.

Közben volt időm alaposan kitapasztalni az okostelefon-szférát, és rájöttem a piszkos kis trükkjeire és a gyengeségeire. A mélypont egyértelműen az agyonajnározott P30 Pro volt a számtalan kompatibilitási hibájával, a szánalmasan alacsony videós bitrátájával, az erőltetett fotós és videós trükkökkel, a sárgás RYYB szenzorával és a kamu hold-módjával. Aki egyszer kipróbálta, biztosan érezte a remekül sikerült felvételek okozta sikerélmény ellenére, hogy itt valami nem kóser. Olyan volt, mint egy videojáték, még a kézremegés is csak PRÓBÁLTA követni a valóságot, de időnként kilógott a lóláb. Az i11 ezekhez képest szinte semmit se tud, de azt legalább igényesen és megbízhatóan teszi.

Közben vettem egy régi, lerúgott MILC-et a decens fotó és videóminőség ellenére, meg egy közepes bridge-et ami 4K-t is tud, ha kell a viszonylag filmszerű kép és a nagy zoom. Ha kimegyek és lefotózom a holdat, pontosan tudom, mit csinálok, mi és miért történik.

Mondandóm lényege: az "okostelefónia" vanitas vanitatum. Ezeknek az S20-as (eleve: Miért 20? Eddig miért nem tudták lekövetni az évszámot?) feature-öknek nincs valódi értékük, hovatovább a nagy részük csalás vagy csúsztatás. A 16 GB rammal is kitörölheted a valagad, ARM architektúra ide vagy oda, amikor a nyers erő egy atom prociéval vetekszik - és akkor sokat mondtam. Továbbra sem fognak AAA kategóriás játékok futni a telefonodon, csak a rengeteg mikrotranzakciós, reklámokkal agyontűzdelt fos, mint a Gardenscapes meg a Candy Crush, továbbra sem effektelsz, vágsz, továbbra sem kezelsz adatbázisokat a telefonon, szoftveresen sem fejlődik semmi. És a hab a tortán az, amivel a Samsung engem örökre elveszített, hogy önkényesen kivették a manuális videó módot, ami miatt befürödtem az S10-zel, most meg nagy csinnadrattával bejelentik, hogy ismét lesz. Eleve ezért vettem mindig Samsungot S7 óta. Elmehetnek a (mindenki képzeljen ide olyat, amiért egy hét ban jár).

Ez az egész vanitas vanitatum. Tudom, hogy az oldal profiljával ellentétes, de mindenkit arra kérnék, ne kövesse el azt a hibát, mint én, hogy eszetlenül cserélget a semmire, legalábbis addig ne, míg lehet egy mély meggyőződésünk, hogy a fogyasztói szokásainknak hála b@sszuk szét a bolygót. Én felvállalom, hogy azért cserélgettem hisztérikusan, hogy az életemben keletkezett űröket betömködjem. Biztosan nem vagyok egyedül. Ha tényleg cserélni kell, fontold meg, de egy S8-ról például biztosan nem éri meg váltani. Sőt, tán S7-ről se. A párom a mai napig egy tökéletes állapotban lévő Note 3-at nyúz, 2 napig bírja az akksi, 5%-okkal elketyeg egy órát, közben FB, Messenger, Viber vígan megy. Ennél nem kell több a userek zömének.

A papírcsomagolás műanyag helyett nem elég a lélek megnyugtatására. A fejekben kell rendet tenni, és úgy tűnik, ebben nem a telefongyártók lesznek az úttörők. Szóval ne legyetek konzumidióták, mint én, a tudatos vásárlással többre megyünk.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#228) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Undorító kamera elrendezés hátul ? ✅

Lyuk a kijelzőn annak ellenére hogy a fele ennyi pénzből gazdálkodó konkurencianal már van teljes képernyő mellett pop up camera vagy kijelző mögött lévő kamera ? ✅

Európában már megint az erősebb és fogyasztás terén jobb Snapdragon cpu helyett a Samsung saját kínlódása ? ✅

Tudáshoz képest már Apple szintű nevetségesen magas ár ? ✅

Még jó hogy nem vagyok fanboy vagy profi fotós aki be tudja beszélni magának hogy kell az a 100x zoom....MWC-n fognak ennél fényévekkel jobb telefonokat bemutatni.
Kamerát leszámítva semmit nem tudnak felmutatni amiért megérné az Apple után a Samsung által is bevezetett "sznob adót" kifizetni .

(#229) #24536576


#24536576
törölt tag

Fura, hogy senki se kérte, hogy ne 1,5 évig legyenek támogatva a telefonok, esetleg a csúcskészülék fél milláért ne fél év késéssel kapja majd meg a legújabb droidot. 🤔 Várom már a Note családot, nade nem az innováció miatt, hanem az árazásért. :DD

(#230) #24536576 válasza Darth_Revan (#228) üzenetére


#24536576
törölt tag

Melyik forgalomban lévő telefonnak van kijelző mögött a kamerája? Pop up gondolom csak valami vicc volt. :D

Ennyi pénzért én is inkább iPhone-t vennék. Azt nem fogja fel a Samsung, hogy az Applenek nincs alternatívája ios fronton, ezért bármennyit kérhet. Droidos teló meg... Mint égen a csillag.

(#231) janeszgol válasza Silenzio (#227) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsi, de nagyon válogatós vagy. Zavart, hogy csak egy kamera van a telón? Kit érdekel, ha az megfelel? Én maradtam volna a Xr-nél a helyedben, és megspóroltam volna egy csomó pénzt. (Igaz akkor sajnos a személyes tapasztalatot is, ami viszont nekünk fontos, szóval köszi.)

Amit egyértelműen kár volt megvenni, az az iX. A jó kis 256 kbps sztereót (Xr) elcserélted 96 kbps mono hangra (Xr előtt minden iPhone ilyen). Ne csak a kép legyen jó, hanem a hang is! Sokan erről megfeledkeznek sajnos. Jaj legyen 8k, jaj legyen szép a képe, ne dobálja a framet, lassítva látom, hogy mos stb, de ha a hang vacak, azzal senki nem foglalkozik. Miért nem? Te hogy állsz ehhez a témához? Látom nagyon finnyás vagy a kamerára, ezért kiemelten fontos a véleményed ebben a témában nekem. Köszi.

Azt tudom, hogy bármely kompakt fényképező mono hangja is leverheti akár a sztereos telefonok egy részét. Példákat is tudok sorolni.

(#232) kengyel válasza borand (#214) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is az lepett meg, ismerem a Samsung árazásait, mindig az S- szériát veszem. Most lehet ezt kihagyom, de pörgeti az agyam.

kengyel

(#233) Darth_Revan válasza #24536576 (#230) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Semmi baj a pop up kamerával, csak az összeesküvés gyártó alufolia sapkás emberek rettegnek hogy "mi van ha elromlik ?!".
Jah meg azok akiknek pszichiátriai betegségük van és 5 percet nem bírnak ki egy szelfi nélkül és 1 másodpercet kell várniuk hogy kiugorjon a kamera.

Piacon meg sehol, de OPPO mar több kiállításon is mutogatta és youtubereknek is küldött példányt tesztelgetni.

Nubiara leszek kíváncsi, ha ők is AMOLED kijelzőt használnak (eddig azt használták így elég ciki lenne IPS-re visszatérni) akkor az s20 Ultrahoz kb fele annyiért kamerát leszámítva minden terén jobb készüléket fognak adni (erősebb hardver, jobb kijelző, jobb töltő, stb)
Bár azzal a márkával nem lehet a buszon vaganykodni Pistikenek :(

[ Szerkesztve ]

(#234) Tetsuo válasza leslien (#4) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Az Ultra már a tablet kategóriában idul. ;)

(#235) HarleyCustom válasza Silenzio (#227) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

Pixel 4? Mi a véleményed?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#236) Silenzio


Silenzio
addikt

"a decens fotó és videóminőség ellenére" - elérése érdekében akart lenni, nem ellenére, csak rosszul aludtam.

(#235) PreikeStoleN:
Az elérheti az Apple szintjét, frame dropról és kompatibilitási problémákról nem hallottam még. Sajnos utoljára Nexussal volt dolgom Google-ből.

(#231) janeszgol:
Egyetértek. Sajnos. Lehet, rémeket látok, de egyelőre még videóminőségben is jobbnak tűnik az XR, mint a 11.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#237) atike


atike
nagyúr

"a Samsung kutatása azt az eredményt hozta, hogy a legtöbben azért vesznek új telefont, mert jobb kamerát szeretnének használni"

Na, rájöttek végre... :)

16/512... Atyaég... :Y

A 100x zoom az csak papíron poén, szerintem nagyjából használhatatlan (és értelmetlen) lesz a mindennapokban.

"Az is érdekesség, hogy a 8K-s felvételeket mindenképpen 4 GB-os fájlokra tagolja majd a telefon, egyrészt ez egyfajta limit a FAT32 fájlstruktúrában, másrészt így könnyebb majd az utómunkát is megoldani" :F

FAT32? Ez komoly?

Másrészt - miért könnyebb így az utómunka...? :U

(#238) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Valahogy sejtettem, hogy ez lesz, mikor először jött ki egynél több csúcsmodell egyszerre. És ugye így már a csúcsmodellnek is van csúcsmodellje. Vajon a kisebb modellekbe miért nem fért bele a jobb kamera? Így erőltetik rá a felhasználókra a tepsiket. Már várom az S30-as szériát, remélem ott a legkisebb méretűbe nem tesznek SD439-et...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#239) Meizu80


Meizu80
junior tag

Akik itt szidják az Exynos-os Samsung-okat, megnyugtatásul közlöm, 3 ilyen van a családban és semmi gond velük (van köztük lassan 2,5 éves is - ja és mellesleg mindegyik csak A szériás). Az én A50-em is gyors, nem laggol, nem fagy és használattól függően 7-10 óra SOT-ot tud (aki nem hiszi, szivesen belinkelek ide majd egy akkuhasználati statisztikát). Volt Snapdragon-os kínai telefonom (több is, köztük két Xiaomi is), azokkal sokkal több gond volt, mint az A50-el, ahogy lehetett, szabadultam is tőlük. Nem minden a hardver, lehet akármilyen SD proci a kínaiban, meg Isten tudja mennyi RAM, ha alatta egy nagy rakás sz.r a szoftver! Amíg a családban a Samsung-ok szépen tették/teszik a dolgukat, addig én nyakra-főre cserélgettem a kínai telóimat, mert mindnek kivétel nélkül volt valami nyűgje! Na ezt untam meg!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#240) #24536576 válasza Darth_Revan (#233) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vagy esetleg valakinek többet jelent a vízállóság. :D Van hallássérült ismerősöm, ők elég sűrűn használják az előlapi kamerát. Mivel gondolom te nem, így a hosszútávú tartósságáról nem tudsz érdemben beszámolni. Mindenesetre ez a középre rakott bibircsók a leggázabb megoldás ever.

(#241) leslien válasza Meizu80 (#239) üzenetére


leslien
nagyúr

csinálj már vele egy normális képet vagy videót.... mellesleg felső kategóriáról beszélünk.. :U

Silenzio
+1 a i11...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#242) janeszgol válasza Silenzio (#236) üzenetére


janeszgol
félisten

Huh az igen. Na erre nem számítottam. Ha szeptemberig beteszik a 11-et a céges kínálatba azt hoztam volna ki, de akkor marad inkább a Xr. Nekem amúgy az is nagyon tetszett két éve, az év telefonjának (év kedvence is) választottam (szvsz kategória, ahogy 2019-ben pedig az iPhone 11 lett a kedvencem, a második a Note 10 kisebb verzió).
Köszönöm szépen a választ!

(#243) Meizu80 válasza leslien (#241) üzenetére


Meizu80
junior tag

Nem fényképezésre meg videózásra vettem a telefont, azokra vannak céleszközök. Mellesleg a tesóm A8-a egészen jó képeket lő, ha már itt tartunk. Az A50-nek tényleg sz.r a kamerája, de nálam ez huszadrangú szempont.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#244) Atomgeszi válasza HarleyCustom (#235) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem az már ott elvérzik,hogy max 1080p.

(#245) Atomgeszi válasza Meizu80 (#239) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Almát hasonlítasz körtével.

Nem baj, helyetted megtették külföldi oldalak, akik ugyanazon készüléket hasonlították össze csak épp más SOC-cal(Samsung - Snapdragon vs Exynos)

(#246) Atomgeszi válasza Darth_Revan (#233) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Popup kamerával megoldott az IP68?

(#247) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Jól látom, hogy itthon hivatalos forrásból csak szolgáltatóknál lesz 5G képes 12GB memóriás S20+ kb 400k környékén? MM-ot kivéve (ahol valszeg elrontották a specifikációt) mindenhol 4G/8GB-ot írnak :S

Forintárfolyam, Apple árazás, 27% áfa, stb... nem igazán érdekelt eddig, önmagában még az Exynost is benyeltem volna, de ha tényleg nem kapni itthon rendes forrásból független 5G változatot akkor lehet az 5. évét is ki kell húznia az öreg S7 Edgenek.

--- ---

(#248) Atomgeszi válasza Meizu80 (#243) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tehát Te szívesen cipelsz magaddal 4 eszközt 1 helyett?

Ilyen árak mellett már régen célszerű lenne a 4 eszköz kiváltása egyetlen egy eszközzel, de valamivel el kell adni jövőre is a picivel "jobb" készüléket.

(#249) #93187072 válasza leslien (#11) üzenetére


#93187072
törölt tag

Most őszintén.. minek neked az 5G? Amire kiépült 5G hálózat lesz, amit lehet is használni, addigra már rég lecserélted a telefonod legalább 2x, de inkább 3x. Az 5G semmi egyéb most, mint marketing BS (telefonok esetében).

(#250) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

S20+ 4 mm-el hosszabb, mint az elődje, szélessség, vastagság ugyanaz.
Nem érzem a "tepsisedést".
A 100x zoom szerintem is csak egy újkorában még érdekes játék, el lehet vele hülyülni.
Viszont a mindennapi használat során nem kötelező a használata, de egy 5-10x jó zoom nagyon hasznos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.