Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét !

Nem tudom hogy jó helyre írok kérésemmel!?

Egy egy dollárosba kép helyére valaki be tudná szúrni a fiam képét farsangra lenne ! :DD

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#1152) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1153) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1154) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Erről az adobe fresco - festő szoftverről van valakinek valami véleménye? Sajnos csak surface meg ipad-ekre létezik amit nem igazán értek, de talán egy ipad még bele férne később nekem. [link] Sajnos az árát sem tudtam megnézni, vagy a szokásos adobe csomag tagja mert akkor felejtős a havi sok euró..

(#1155) smc válasza soundsonic (#1154) üzenetére


smc
addikt

Parasztvakítás az egész, lassú is, keveset nyújt, szerintem. :)
És persze havidíjas. Csak akkor éri meg foglalkozni vele ha már eleve fizeted az adót Adobe-nak, minden más esetben ipaden Procreate, winen meg ami kézre áll.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1156) soundsonic válasza smc (#1155) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi! :) Neked sincs semmi új képed? Nézegetem a blogod, de ott sem látok semmit..

(#1157) smc válasza soundsonic (#1156) üzenetére


smc
addikt

Sajnos nincsen, karácsony óta nem volt idom semmire sajnos autó vásárlás miatt. (Túl pörögtem ezt is mint mindent)
De majd igyekszem visszarázodni, amúgy is jót szoktak tenni a kihagyások, egy hónap itt ott segít néha csodákra képes :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1158) Vikthor válasza soundsonic (#1153) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez tiszta Tristram a diabloból :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1159) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Én most egy kicsit, gyakoroltam a hagyományos rajz árnyékolási technikáit a digitálist kicsit félretettem.

(#1160) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1161) smc válasza soundsonic (#1160) üzenetére


smc
addikt

Indul a busó expressz :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1162) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Egy grafit rajzom beteszem, amit múlt évben rajzoltam.
Jó pár éve nem rajzoltam grafittal meg digitálisan is vagy 4 éve, amik megtalálhatóak itt a fórumon. Nincs időm sajnos :( Persze ez rossz kifogás... :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1163) soundsonic válasza LamaCube (#1162) üzenetére


soundsonic
aktív tag

nagyon rossz kifogás! Kéne egy kis időt keresned rajzolni mert nagyon jó amit most is belinkeltél! :)

(#1164) LamaCube válasza soundsonic (#1163) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen rossz :)
Köszönöm szépen! Próbálkozom :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1165) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Csengersimai templom

(#1166) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1167) mpierre válasza soundsonic (#1166) üzenetére


mpierre
veterán

Az eddigi legjobbad... Szerintem.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1168) soundsonic válasza mpierre (#1167) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszönöm szépen :) Igazából aqvarell hatásúra szerettem volna, de így digitálisan nem tetszett a végeredmény, ezértis mentem el ebbe az irányba

(#1169) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Kirta ingyenes festőszoftverével készült önarckép.

(#1170) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1171) HolloW


HolloW
senior tag

De rég jártam már itt :D Sokat fejlődtem az egérrel rajzolós korszakom óta. Épp nézegettem miket csináltam és raktam ki ide 14-15 éve. Berakom pár mostani rajzomat amit nem régiben készítettem.

STEAM - KOBRA KAI!

(#1172) soundsonic válasza HolloW (#1171) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Szuperek, gratulálok! :) Ha van kedved akkor több rajzod is megoszthatnád, hátha több embert is inspirálsz.

(#1173) smc válasza HolloW (#1171) üzenetére


smc
addikt

:R

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1174) HolloW


HolloW
senior tag

Nem vagyok valami aktív, de itt fent van elég sok.

[link]

STEAM - KOBRA KAI!

(#1175) soundsonic válasza HolloW (#1174) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Végignéztem őket és nagyon gratulálok! Némelyiknek tök jó mondanivalója is van. Szuper, ügyes vagy :)

(#1176) soundsonic


soundsonic
aktív tag


Dolgoztam rajta még egy kicsit, de még mindig elégedetlen vagyok vele.

(#1177) soundsonic válasza soundsonic (#1176) üzenetére


soundsonic
aktív tag

(#1178) mpierre válasza soundsonic (#1177) üzenetére


mpierre
veterán

Nem tudom megvan-e neked a Barcsay anatómia könyve (nem orvosi!).. Abból össze tudod szedni azt az anatómiai ismeretet, hogy a fül és az orr, hogy helyezkedik el megfelelően a koponyán, illetve az arc arányai hogyan viszonyulnak egymáshoz. Érdemes megszerezni...

Alapvetően az önarckép az egyik legnehezebb műfaj.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1179) soundsonic válasza mpierre (#1178) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi, már mások is felhívták reggelre a figyelmem az anatómiai problémákra amit ha tehetek orvoslok. Tudod, amikor csinálom órákig akkor kevésbé látom a hibákat csak ha kipihentem magam és kijövök az alkotási lázból fedezem fel a hibákat.

(#1180) soundsonic


soundsonic
aktív tag


Sajnos még mindig elég béna tengert tudok rajzolni :(

(#1181) mpierre válasza soundsonic (#1179) üzenetére


mpierre
veterán

Ez természetes. Szerintem ugorj neki újra. Ezt a képet így tartsd meg. Sikerülni fog.

Szerk.: Ez a tenger nem is béna. Mi nem tetszik rajta?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1182) soundsonic válasza mpierre (#1181) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nem elég élethű, pedig úgy szeretnék egyszer egy igazi viharos tengert rajzolni.

(#1183) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
A párom mutatott a neten egy festőkészlet csomagot, amiben ha jól emlékszem volt festék, vászon, ecset, meg minden. Az ára talán 15k körül volt. Meg szeretném venni a szülinapjára, csak nem tudom pontosan melyik fajta volt, illetve hol lehet ilyet kapni.
Tudnátok ebben segíteni?
Előre is köszönöm! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#1184) soundsonic válasza TomMusic (#1183) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Sok fajta van :) Ha meg van a Lidliben ott eleg igenyes fadobozos keszletet is lehet venni. Ha ott nincs akkor az uristenfestek.hu -n talalsz ilyesmiket, de ha olcson akarod meguszni akkor wish.com.

[ Szerkesztve ]

(#1185) TomMusic válasza soundsonic (#1184) üzenetére


TomMusic
őstag

Azt hiszem talán olyan volt, hogy előre meghatározott képet kellett megfesteni. Viszont nem tudom milyen anyaggal lehetett festeni (akvarell, olaj..), bár kezdők számára gondolom az akvarell ajánlott.
Köszi a linket, nézegettem, de ott nem igazán találtam ilyet (vagy csak én voltam vak :B).

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#1186) Luck Dragon válasza LamaCube (#1162) üzenetére

Ez nagyon szép lett. :)
Ilyenkor nekem is hiányzik a rajzolás mikor ilyeneket látok. :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1187) soundsonic válasza TomMusic (#1185) üzenetére


soundsonic
aktív tag

A kreativ hobby oldalon találtam bár lehet komolyabb képekkel szeretnéd. Itt van többfajta https://kreativ-webaruhaz.hu/Allatos-muvesz-keszlet-40-reszes-ajandekkeszlet-nagymeretu [link]

(#1188) LamaCube válasza Luck Dragon (#1186) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm! Sajnos azóta se "alkottam" semmit :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1189) TomMusic válasza soundsonic (#1187) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi, azthiszem megtaláltam közben, valami ilyesmi: [link] .
Nem pont ez, de valami ilyesmi. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#1190) TomMusic válasza soundsonic (#1187) üzenetére


TomMusic
őstag

Egy kezdőnek [ez] mennyire lehet vajon nehéz?
Vagy inkább [ezt] ?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#1191) soundsonic válasza TomMusic (#1190) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Szerintem ez inkább türelem kérdése is hiszen a "kontúrokon" belül kell festegetni, bár a kávés szerintem könnyebb.

(#1192) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1193) smc


smc
addikt

Vélemény? :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1194) soundsonic válasza smc (#1193) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Szuper! Végre látok valami újat tőled :) ,bár ha szabad ilyet mondanom az előzőek jobban tetszettek, de szeretnék én ilyet rajzolni..

(#1195) smc válasza soundsonic (#1194) üzenetére


smc
addikt

Az a helyzet hogy ezt kérték, ajándékba megy majd nyomtatva. Mi nem jó rajta? 2 hónapja csinálom, szóval kicsit már az agyamra ment.. :D Nem látom már hogy milyen..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1196) soundsonic válasza smc (#1195) üzenetére


soundsonic
aktív tag

A háttér és a fegyverek nagyon jók, de a karakter nekem kicsit élettelen, ha tudnám én sokkal több árnyékot használnék rajta (A háttérhez képest talán túl világos, lehet ez zavar egy kicsit)

[ Szerkesztve ]

(#1197) smc válasza soundsonic (#1196) üzenetére


smc
addikt

:R
Van benne valami.. köszi, még van időm javítani rajta, ballagásra lesz, az meg kitudja mikor.. :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1198) smc válasza soundsonic (#1196) üzenetére


smc
addikt

ilyesmire gondoltál?

Itt a színek mások, mert ez az eredeti verzió ami nyomtatásra megy majd így azt ne nézd. :_D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1199) soundsonic válasza smc (#1198) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Sokkal jobb a szememnek, szóval igen :)

(#1200) smc válasza soundsonic (#1199) üzenetére


smc
addikt

Én is úgy látom, ez lesz az irány, köszi! :R

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.