Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) menledge válasza MarQs (#899) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönöm szépen! Nagyon király!

Milyen csiszolásokra gondolsz? Szívesen fogadok bármi féle tanácsot!
A színek kicserélésében még akkor kérnék segítséget. Mert vannak duplázások meg össze nem illő színek is.
Meg amivel én még tegnap próbálkoztam az, hogy megpróbáltam elforgatni a B-betűt... de nem gondoltam volna, hogy erre sem vagyok képes... se paint, picasa.. az ACDSee editorja se képes rá. Vagy csak én vagyok ilyen béna?

(#900)

Ez nem volt célom, remélem senki nem vette úgy!
Igazából én is azért itt tettem fel, mert ezen kívül csak az Adobe Photoshopos topikot találtam.. oda nem volt pofám írni ezzel kapcsolatban... :B

[ Szerkesztve ]

(#902) MarQs válasza menledge (#901) üzenetére


MarQs
senior tag

Skiccelj paintben - vagy amivel jobban kézre esik - egy tervet, hogy hogyan helyezkedjenek el egymáshoz képest az "LB" (forgatva) és a kockák, meg hogy a színek hogy legyenek! Elég egy fekete-fehér rajz is a színek betűjeleivel (P/S/Z)! Ha megvan, töltsd fel ugyanúgy Drive-ra! Nem számít hogy sikerül, csak a lényeg jöjjön át!

Szerintem amúgy senki nem sértődik meg ezért a kis kitérőért... ;)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#903) menledge válasza MarQs (#902) üzenetére


menledge
senior tag

Csináltam pár félét, mert nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb.
A forgatás változtatást azért gondoltam ki, mert ez ugye egy rubik kockán lesz rajta. Ott elég kicsi a hely és a dupla kocka sok lenne talán olyan kis területre. Ezért gondoltam, hogy a B betű döntve és akokr oda közé a kockát.
Skicc :B

szerk.: Az élek továbbra is fehérnek gondoltam, csak így könnyebb volt megcsinálnom, és elfelejtettem visszaállítani :D Meg írtad, hogy volna még mit csiszolni rajta, itt mi(k)re gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#904) jhos910 válasza MarQs (#900) üzenetére


jhos910
aktív tag

(#905) menledge válasza menledge (#903) üzenetére


menledge
senior tag

Azóta gondolkoztam a színeken, és csak a bal alsó maradt. A többit elvetettem. :)

(#906) MarQs válasza menledge (#905) üzenetére


MarQs
senior tag

Dobom a linket! :)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#907) menledge válasza MarQs (#906) üzenetére


menledge
senior tag

Nagyon szépen köszönöm! Még azt a betűmegdöntést kérhetném amiről múltkor is volt szó? :)
Bocsi, hogy ilyen sok hülyeséggel zargatlak, de azt nem tudtam egyszerűen megcsinálni sehogy :( és az volna az utolsó! :B

(#908) jhos910 válasza menledge (#907) üzenetére


jhos910
aktív tag

Ha nincs döntött verziója a betűnek akkor ugyan ezzel a technikával meg tudod dönten.
Csak értelemszerűen a középső pontot kell megragadni nem a sarkot.

(#909) menledge válasza jhos910 (#908) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönöm!

Hirtelen ötlettől vezérelve sikerült másképp megoldanom, de nem az a látvány fogadott mint amit elképzeltem. :(
Így keresgélek tovább, hogy is lenne jó! :)

(#910) MarQs válasza menledge (#907) üzenetére


MarQs
senior tag

Készítettem egy döntött verziót, de a csatolt PS fájlformátummal (*.psd) saját kezűleg is tudsz rajta változtatni ha szeretnél - rétegekre (elemeire) szedtem a képet! Ha módosítanád, dobj fel egy PS-t, nyisd meg a progit, majd dobd rá a .psd fájlt!
Jelöld ki a képen módosítani, áthelyezni kívánt elemet (réteget, mint a kocka, vagy valamelyik betű) a "rétegek" ablakban, aztán a "ctrl+t" billentyűparanccsal használd a jhos910 által linkelt videóban látható funkciókat!
Ha nem menne, dobj rám egy privátot!

LINK

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#911) menledge válasza MarQs (#910) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönöm szépen!

Azóta nekem is sikerült a forgatás, de nem igazán úgy néz ki, mint ahogy elgondoltam.. :((

Szóval most megpróbálok majd "design ötleteket" kérni, hátha egy ebben jártas embernek van egy jó ötlete.

Még egyszer nagyon köszönöm a sok segítséget, amit adtál! :R

(#912) MarQs válasza menledge (#911) üzenetére


MarQs
senior tag

Nagyon szívesen!
Holnap, vagy a héten, esetleg a hónapban te is segíts egy ismeretlen ismerősnek és add tovább neki, hogy ne felejtse tovább adni! :)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#913) menledge válasza MarQs (#912) üzenetére


menledge
senior tag

Ezzel nincs gond, más topikban én is aktívan segítek, de a ps nálam fekete folt :DDD

Eddig nem is volt szükségem rá, csak most, hogy logót szeretnék tervezni magamnak... szembesültem vele, hogy hiába képzelek el valamit "vászonra" vinni teljesen más :O
Tudom persze lehetne megterveztetni, de hát az nem két forint és tanulóként minden forintnak erősen megvan a helye.

Írtad, h dobjak fel egy PS-t itt melyikre gondoltál? Van valmi egyszerűbb ingyenes vagy próbaverziós változat?

[ Szerkesztve ]

(#914) MarQs válasza menledge (#913) üzenetére


MarQs
senior tag

Folytassuk privátban! Vagy lépjünk át egy relevánsabb topikba!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#915) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Nagyon régen nem rajzoltam, de most volt egy kis időm. Várom a kritikákat. Holnap lesz speedpaint is róla.
BÉKA

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#916) LamaCube


LamaCube
addikt

Látom nem nagyon pörög a topik. :( Egy újabb rajzom digi táblával. Egy fotós csoportban akadtam a képre és meg tetszett a cicus. Természetesen engedélyt kértem a lerajzolására. Akit érdekel megnézheti a speedpaint is, hogy hogyan készült.

[link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#917) Peetyaa


Peetyaa
tag

Sziasztok!
Ha valaki figyeli a topicot és van egy kis felesleges ideje, át tudna festeni nekem egy felnit? Grafit szürke színben lennék rá kíváncsi. Dobok róla egy linket. Előre is köszönöm!
http://www.gtrsport.hu/GTR/leopard.jpg

(#918) jhos910 válasza Peetyaa (#917) üzenetére


jhos910
aktív tag

Melyik részét?

(#919) Peetyaa válasza jhos910 (#918) üzenetére


Peetyaa
tag

Igazából ilyen felni van az autón amit vásároltam, viszont ebben a formában kicsit "bucsusnak" tartom. Kíváncsi lennék hogy mutatna ha az egész grafit szürke lenne, vagy bronz. Ha nem tetszik eladom... Szóval a kérdésedre a válasz, arra lennék kíváncsi hogy mutatna ha fullra telibe fújatnám grafit szürkére, esetleg bronz színűre.
Előre is köszönöm ha segítesz! :)

(#920) Dorien


Dorien
veterán

Gratula a képekhez, nagyon jók! :)

Egy kis inspiráció:
Clive Barker: Abarat - The Artist's Passion

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#921) Creepy


Creepy
tag

A digitalizáló géppel dolgozóknak ajánlom a MediBang Paint programot, elégszépen lehet a programban dolgozni, és könnyen kezelhető is. ;)

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#922) Creepy


Creepy
tag


A művelet 45 perc volt.
Használt program: MediBang Paint

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#923) Rolplay


Rolplay
csendes tag

Hali! Itt lenne az én kis alkotói studióm :) most lököm fel a képeket amiket PS-el csináltam :) akinek kell valami írjon és megcsinálom neki :) Oldal: https://www.facebook.com/RolplayA/

Rolplay

(#924) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni. volna egy óra (2 képe), amire a bőr szíj helyett fémet kellene "rajzolni".

Bőr szíjas képek: [kép], [kép]
Fém szíjas képek: [kép], [kép].

Ha esetleg nem jók a képek, a forrás: [link] és [link]

Meg tudja ezt valaki csinálni nekem?
előre is köszönöm.

(#925) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

Egy ráérő lelkes grafikus segítségét szeretném kérni, szerintem neki fél óránál többe nem telne. Egy üvegre egyedi címkét szeretnék, ha az alap megvan, onnantól tudom szövegezni a psd-t :) Esetleg PM-ben tudnánk egyeztetni, ötletelni, és köszönettel veszem a segítségetek!

(#926) Dorien


Dorien
veterán

A kapu őrzője (Guardian of the Gate) A4, grafit

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#928) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kellene egy kis help. Van egy kézi rajz szkennelve png formátumban és erre kellene egy ív mentén valami dizájnos betűtípussal ráírni egy szót.
Kb mintha egy rajzolt szivárványra ívesen ráírnám, hogy "szivárvány". Ebben tud valaki segíteni?

A fizetség vatikáni valuta alku szerinti mennyiségben. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#929) #78687232


#78687232
törölt tag

Milyen rég jártam erre, teljesen kihalt a topic? :(

(#930) Dorien válasza #78687232 (#929) üzenetére


Dorien
veterán

Ki ám. :)

Majd feltöltöm néhány újabb rajzomat...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#931) #78687232 válasza Dorien (#930) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én is hozok valami teljesen új rajzot, be kell röffenteni a fórumot.

(#932) Dorien válasza #78687232 (#931) üzenetére


Dorien
veterán

Jaja! :)
Homokanimáció rulez:

Blackfield - Jupiter

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#933) #78687232 válasza Dorien (#932) üzenetére


#78687232
törölt tag

Van még olyan anyag, amit nem használnak fel? Az utóbbi egy-két évben rengeteg megvalósítást láttam, természetesen baromi jó az összes!

Deviantart-on lezártam a 2012-2018-as mappámat. Sajnos rengeteg idő kimaradt alkotás nélkül, más irányba ment az életem, stb.. Most ismét nekiálltam sűrűbben rajzolni, az elmúlt hat évből megosztanék pár munkát

1
2
3

(#934) #78687232


#78687232
törölt tag

Újdonság
asd

(#935) Dorien válasza #78687232 (#934) üzenetére


Dorien
veterán

Jók nagyon. Gratula! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#936) #78687232 válasza Dorien (#935) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi! Ezzel már régóta küszködtem, nehéz szülés volt.

(#937) mpierre


mpierre
veterán

Ilyen topik is van? Nagyon jó. Jó volna elővenni a rajztáblát és tustollat. Max fotón tudok pár korábbi agymenést prezentálni...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#938) soundsonic


soundsonic
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#939) #78687232 válasza soundsonic (#938) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezeket mivel készítetted? PS? Ott rétegben tudsz húzni segédvonalakat perspektívához. Valahogy sosem sikerült sokáig csiszolnom a tudásom digitális rajzolásban :((

(#940) soundsonic válasza #78687232 (#939) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Artrage 5. Ebben van perspektivikus "mód" is és ment ps fájlba is.

(#941) soundsonic


soundsonic
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#942) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#943) #78687232 válasza soundsonic (#942) üzenetére


#78687232
törölt tag

Milyen táblát használsz? Nekem se ártana újat venni, az eredeti Geniusom nem sokat ért. :DDD

(#944) soundsonic válasza #78687232 (#943) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Az elején egy wacom intuos - om volt, de nagyon nem tudtam megszokni, hogy a táblán rajzolok és a monitoron kell néznem az ecset/ceruza kurzorát. Viszont adtak hozzá egy artrage lite szoftvert ami önmagában is nagyon jó (sokat tud), de ezt pár hónapja kedvezményesen upgradeltem artrage 5-ös verzióra. A nyáron sikerült összegyűjtenem egy UGEE 1910b drawing monitorra és most azt használom. Egyedül a felbontása zavaró kicsit mert 1400x900-as és nincsenek gyorsgombjai. Ebayon már elég türhető áron lehet kapni fhd ips kijelzős gyorsgombos rajztábla monitorokat mérettől függően. Azt hiszem 13 colos van már olyan [60-65]ezer forintért. Ha lehetne hasonlót vettem volna, de csak később kezdtem el itt nézelődni mint ahogy megrendeltem egy hazai kereskedőtől az ugee-t

Ja és igazából nem kell félni mert ezek a monitorok a legtöbb (szerintem minden professzionális) programmel együtt működnek és van nyomásérzékenység meg ha van touch meg stb. PS, Ai, Krita, Artrage, Corel Draw stb..

[ Szerkesztve ]

(#945) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#946) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Én az Artrage szoftvert azért szeretem, mert bár az alábbi képen én is csak próbálgattam volna, de lehet valós drámai ecsetkezelést, térbeli vastag festék hatást elérni. (Még én is csak kísérletezek vele, de már láttam videót róla hogy csinálják). Photoshoppal, Corel Draw-al, Affinity Photo-val stb ez nem reprodukálható.

[ Szerkesztve ]

(#947) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Gyerkőc kari ajándéka, 4 v 5 óra eredménye, annál nem volt több.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#948) soundsonic válasza Vikthor (#947) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Szép munka és nagyon szép ajándék :)

Én most egy éjjeli vázlatolgatásom hoztam el:

(#949) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#950) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.