Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) smc válasza soundsonic (#1000) üzenetére


smc
addikt

Alakul :D
Bár kicsit AZ-os lett, remélem nem bántok meg senkit :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1002) soundsonic válasza smc (#1001) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi :D bár remélem nem sikerült rémisztőre

(#1003) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1004) soundsonic


soundsonic
aktív tag

most ezen dolgozom

(#1005) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1006) psycroptic


psycroptic
őstag

Én a hétvégén nekiugrok ennek a jobb-agyféltekés dolognak. Digitálisan. Megvettem az épp akciós Affinity-t, van mär egy wacom intuos täbla. Hogyan tudnäm az ecseteket úgy beällítani, hogy az egyik pl.: 2B-s legyen a mäsik HB-s és így tovább. Van erre vonatkozóan egy tutorial vagy segédlet? Youtube a barätom? :R

PSNID: Tomy83PS

(#1007) smc válasza psycroptic (#1006) üzenetére


smc
addikt

Szerint nem fogsz találni senkit aki használja a progit, szóval vagy megoldod magadtól, vagy google. Szinte mindenhez van tutorial. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1008) psycroptic válasza smc (#1007) üzenetére


psycroptic
őstag

Az ecsetkezelése majdnem, hogy 100%-ban ugyanaz, mint a PS-é. Söt az egész program olyan, mint a PS csak nem elöfizetéses. No, de majd räkeresek.

PSNID: Tomy83PS

(#1009) soundsonic válasza psycroptic (#1006) üzenetére


soundsonic
aktív tag

A vimeo a hivatalos tutorial oldaluk: [link]

Én is nézegetem ám, de sajnos valahogy nem az igazi. Legalábbis nálam rettentően lagolnak az ecsetek többsége affinity-ben. És tudom, hogy a rajztudás nem az ecseteken múlik, de nem úgy importálja be a megszokott ecseteim photoshopból ahogy szeretném.

Én nem találkoztam rendes "ceruzával" affinityben, de ha Neked kifejezetten az kell, akkor próbáld ki az artrage-t. Épp tegnap jelent meg a 6. de abból sajnos még nincs béta és látatlanban nem adok ki 14000 érte (nekem megvan az 5. így 50%-al olcsóbb az upgrade).

Tudam ajánlani rajzoláshoz még a krita-t ingyenes és nagyon jó, de ez csak egy festő szoftver, pl textúrát nem tudsz "be-warpolni" stb..: [link]

(#1010) psycroptic válasza soundsonic (#1009) üzenetére


psycroptic
őstag

:R Köszi az infót! A minap próbälgattam és lag nem Volt észlelhetö, mondjuk én csak csuklóból rajzolok.(nem tudom, hogy a húzäs sebessége befolyäsolhatja-e :F )

PSNID: Tomy83PS

(#1011) soundsonic válasza psycroptic (#1010) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nem biztos, hogy még mindig a vimeo a tutorial oldaluk, mert mintha megcsappant volna a tutorial videó. (Az elején én itt nézegettem pedig).

Lehet, hogy nálam van a gond. vagy a huion táblám, vagy a gépem vagy a húzási sebességet vagy az ecsetet és nagyságát nem szereti. Amúgy én is már majdnem megvettem sokszor. :) Szeretek jogtiszta szoftvereket használni és az ára is baráti.

(#1012) psycroptic válasza soundsonic (#1011) üzenetére


psycroptic
őstag

Én leginkäbb fotó feldolgozäsra fogom hasznälni, de emellett szeretnék rajzolni is megtatnulni. Ezért nem akartam csak "rajzolós" programot venni. Ällítolag nagyon hasonló a PS kezeléséhez(azt mär megszoktam), csak nem elöfizetéses, hanem egyszeri Ära van. Próbälgattam a Skechbook-ot is, de ott meg zavart, hogy egyszerre csak egy ablakot kezel és sokszor kell majd mäsolnom a rajzoläs tanuläsa közben. A Corel Painter Essentials 6 Sem lenne rossz, de a kezelése nekem nem nagyon megy.

Szerk.: most van 20% az affinitiyra. Nem reklämozom csak mondom. :R

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#1013) soundsonic válasza psycroptic (#1012) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Majd inkább karácsonykor, vagy valamilyen kövi ünnepkor behúzom, de nekem az afinity designerre is fáj a fogam. Most inkább az új artrage festőszoftvert veszem meg. Brutálisan jó lett az ecsetek személyre szabhatósága.[link] Közben látom kijött a corel painter 2020 is, de az nmagyon drága..

(#1014) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Kicsit dolgoztam még rajta, de főleg a száján.Arra gondoltam, hogy elviszem egy kicsit más irányba majd.Lehet megpróbálom majd asztronautává varázsolni, vagy majd valami teljesen más lesz...

Vagy Ti melyik verziót választanátok? a vagy b?

[ Szerkesztve ]

(#1015) psycroptic válasza soundsonic (#1014) üzenetére


psycroptic
őstag

Én valamiért a B-t välasztanäm.

PSNID: Tomy83PS

(#1016) smc válasza psycroptic (#1015) üzenetére


smc
addikt

Szerintem is.
Természetesebb ebben a pózban, hogy kicsit megtámasztja a fejét szvsz.
Talán mert az eredeti is ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1017) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nekem van egy ilyen, hirtelen dobtam össze, a Holdra szállás évfordulója megihletett, meg egy fotó. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1018) soundsonic válasza Cyberpunk (#1017) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Szép munka, gratulálok :) Én most pár hete hozzá sem nyúltam a rajzeszközeimhez sajnos..

SMC blogját is nézegetem és jobbnál, -jobb műveket rajzol! Neki is gratulálok :)

[ Szerkesztve ]

(#1019) smc válasza soundsonic (#1018) üzenetére


smc
addikt

Köszi, azóta pár amiből nem készült videó.
Ezen dolgozgatok még:

Ezek meg csak úgy:


5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1020) smc


smc
addikt

Egy új.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1021) soundsonic


soundsonic
aktív tag

30 perces speedpainting foltokból skicc nélkül

Majd később talán finomítok rajta, és részletgazdaggá teszem

[ Szerkesztve ]

(#1022) soundsonic


soundsonic
aktív tag

2. fázis ,bár sajos már nem hasonlít Godot-ra

(#1023) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Ribizlin és a háttér textúráján is javítottam kicisit

(#1024) soundsonic


soundsonic
aktív tag

3. fázis

(#1025) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1026) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Így szerintem hasonlít Gal Godot-ra

(#1027) psycroptic válasza soundsonic (#1026) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem is. Nagyon ügyes vagy!:C

PSNID: Tomy83PS

(#1028) soundsonic válasza psycroptic (#1027) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Anyira azért nem, de gyakorlok szorgamasan.

(#1029) soundsonic válasza psycroptic (#1027) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Hogy haladsz a jobb agyféltekés rajzolással és az affinity photo ismerkedésével? Én megvettem az artrage 6-ot ,nem bántam meg ,de az csak egy festőszoftver, de elég nehéz kezelni, de hál Isten egyre több tutorial videó jön ki hozzá.

(#1030) psycroptic válasza soundsonic (#1029) üzenetére


psycroptic
őstag

Az Affinity nagyon szuper. Örülök, hogy megvettem. Egy kicsit nehézkes Volt az ecsetbeällítäs, de most abban is kiigazodom. És nem tapasztaltam lag-ot rajzoläs közben.

A jobbagyféltekésben, most jönne egy portré/fej rajzoläsa, de még leragadok a szemnél, mert még nem érzem elég jónak, ahogyan a végeredmény kinéz. Persze mindezt csak fekete-fehérben. Kellö gyakorlässal szerintem jobb lesz ez, de majd kiderül.... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#1031) soundsonic válasza psycroptic (#1030) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi :) Nem szeretnél az ecsetbeállításokról csinálni egy kis videót? Én abban akadtam el, pedig szívesen lecserélném a photoshop-ot

(#1032) psycroptic válasza soundsonic (#1031) üzenetére


psycroptic
őstag

Mi Volt az amit nem tudtäl beällítani? Szerintem talälok én neked videót a Youtube-on, mert én is onnan lestem el a beällítäsokat. Vagy tudok esetleg képernyöképet adni az én beällítäsaimról, mert a videókészítéshez ha nem pofonegyszerü, akkor bele Sem kezdenék... :D

PSNID: Tomy83PS

(#1033) soundsonic válasza psycroptic (#1032) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Ha találtál róla videót nekem az is jó, de akkor lehet én is találnék csak még lusta voltam..

(#1034) psycroptic válasza soundsonic (#1033) üzenetére


psycroptic
őstag

Példäul.

PSNID: Tomy83PS

(#1035) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1036) Luck Dragon válasza soundsonic (#1035) üzenetére

Szuper lett. Érdekes a fák kék kontúrja. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1037) soundsonic válasza Luck Dragon (#1036) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#1038) smc válasza soundsonic (#1035) üzenetére


smc
addikt

Érdekes, miben készült?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1039) soundsonic válasza smc (#1038) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nagyrészt akril festék, majd fotózva artrage festőszoftverrel befejeztem. Szóval félig digitális technika, félig hagyományos

(#1040) Luck Dragon válasza soundsonic (#1039) üzenetére

Mennyi készült hagyományos festéssel?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1041) soundsonic válasza Luck Dragon (#1040) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Akril vázlat:

Artrage:

Ennyi változtatást meg talán meg tudnék festeni akrillal is, csak lefotóztam az este és próbálgattam, hogy kéne folytatni majd

[ Szerkesztve ]

(#1042) Luck Dragon válasza soundsonic (#1041) üzenetére

Szuper :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1043) soundsonic válasza Luck Dragon (#1042) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszönöm, de azért ez túlzás :) Igazából az jelentette a gondot amiért belekevertem a digitális technikát, hogy a fémlemez amire festettem kb 1m X 1,70m ami elég nagy számomra és az állványnak is és kicsi a szobám ami megnehezítette, hogy megfelelő távolságból megnézhessem időnként. Igy próbáltam korrigálni a hibákat.

[ Szerkesztve ]

(#1044) Luck Dragon válasza soundsonic (#1043) üzenetére

Én vagy ezer éve nem festettem, csak néha rajzolók.
Főleg nem ilyen szinten mint ti. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1045) soundsonic válasza Luck Dragon (#1044) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Ne becsüld alá magad :) Én szívesen látnám a rajzaidat

(#1046) Luck Dragon válasza soundsonic (#1045) üzenetére

Rohangáló pálcika alakú emberek látványra nem vagy te kíváncsi. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1047) mpierre válasza Luck Dragon (#1046) üzenetére


mpierre
veterán

Már miért ne? :D

Amúgy, ahogy elnézegetem itt a dolgokat, lassan én is nekiugrok újra firkálgatni... Meghoztátok a kedvem a képeitekkel. Azonban én csak szigorúan analóg módon dolgozom.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1048) Luck Dragon válasza mpierre (#1047) üzenetére

Szintén zenész, most a progressoval ismerkedem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1049) draco31


draco31
veterán

Sziasztok!
Bocsánat ha nem igazán illik ide, de elakadtam.
A sztori az, hogy egyedi bankkártyát szeretnék igényelni az OTP-nél, lassan lejár a mostani. Azt találtam ki, hogy neon zöld legyen az egész eleje. #63FF20 kódra gondoltam. Meg is csináltam egy egyszerű programmal, de túl kicsi a méret.
Feltölthető fájlformátumok:
.jpg, .jpeg, .gif, .bmp, .png
Minimális képméret:
1030 x 670 pixel, 600 KB.
Maximális képméret:
4044 x 2552 pixel, 5 MB.
Ezek a kritériumok. 200kb fölé nem tudok menni ezekkel a formátumokkal. Ha átváltok másra, akkor méret ügyileg jó, csak a formátum miatt nem jó, és nem fogadja el.
Tudna ebben valaki segíteni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1050) soundsonic válasza draco31 (#1049) üzenetére


soundsonic
aktív tag

675Kb-re tudtam felrakni

innen tudod letölteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.