Hirdetés

2020. január 22., szerda

Gyorskeresés

(#851) jimspie

jimspie
(tag)

Csak azért tettem be, hogy lecsekkoljátok, nem azért, hogy most egyesével véleményt írjatok róla.
A robotok scraplingek - szemétből vannak, aránytalanok, nem szimmetrikusak, ezért vannak szándékos hibák, asszimetriák. Ez a koncepció. Persze bele lehet kötni ,de delesleges mert amatőr vagyok és még sehol sem tartok.

(#852) jhos910 válasza jimspie (#851) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Ha csak képeket akarnánk nézegetni a neten akkor néznénk profikét, nem a tiéd. Nem belekötni akartam hanem segíteni. De látom, hogy sértődés lvl 1 kipipálva.

(#853) jimspie válasza jhos910 (#852) üzenetére

jimspie
(tag)

Óh dehogy sértődtem.
Azért tettem be mert magamból indultam ki. Én nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a fórumon más magyar amatőrök hol tartanak, miket rajzolnak. Lehet, hogy te nem vagy kíváncsi rá, de mást érdekelhet. Engem az amatőrök is érdekelnek.

Amúgy látom én, hogy itt-ott elég sz*r, de hát ennyi tellik tőlem. Hidd el, ha jobb lennék már javítottam volna.
Na meg egy idő után ha 5 órát csesződök egy rajz felett úgy hagyom ahogy van. Egye meg a fene majd legközelebb jobb lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#854) jimspie

jimspie
(tag)

Amúgy bocs. Ha fórumozok akkor mindig mindenki azt hiszi, hogy offenzív vagyok meg sértődős. Elfelejtem, hogy ezek nektek csak szavak és nem láthatjátok azt, hogy mindezt milyen gesztussal kívánom átadni. Ez az én hibám, mindig elfelejtem.

(#855) #78687232

(törölt tag)

Az anyagok tetszenek a legjobban (amiket golyókon érzékeltettél). Az arany, a selyem, a 'piros' és a fém laszti lett a legjobb. Gyorsan belenézve a Cliffs lineart is marha jó, arra megy is a plusz.

(#856) LamaCube

LamaCube
(addikt)

Hagyománnyá vált nőnapi virág firkálmányom. Speedpaint róla

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#857) jhos910 válasza LamaCube (#856) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Jó lett, még szerintem annyit lehetne esetleg módosítani, hogy egy fókuszpontot kialakítani ahol részletesebb lenne a rózsa. (bevett szokás a szem megvezetésére)

(#858) LamaCube válasza jhos910 (#857) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Teljesen igazad van. A fény megcsillanásánál lenne az a pont és a környékén. Valószínűleg javítom nőnapig csak kevés az időm :O
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#859) HolloW

HolloW
(senior tag)

a halál árnyékának völgye :) nagyon vidám kép

STEAM - KOBRA KAI!

(#860) jhos910 válasza HolloW (#859) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Lehetne nagyobb a kontraszt a világos és sötét részek között (mert alig látszanak a részletek plusz nem túl drámai a hatás), illetve az alsó figurát nem tenném annyira az aljára, inkább a harmadoló vonalakra (lásd aranymetszés). Javaslom ezeket a videókat is.

[ Szerkesztve ]

(#861) #78687232 válasza jhos910 (#860) üzenetére

(törölt tag)

Semmi baj nincs a komponálással, összvissz tényleg csak a színek lettek túl sötétek.

(#862) jhos910 válasza #78687232 (#861) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Szerintem meg van :P

(#863) HolloW

HolloW
(senior tag)

legutóbbi csendéletem, 4 óra volt kb

STEAM - KOBRA KAI!

(#864) jhos910 válasza HolloW (#863) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

A mécses tetejének a síkja illetve a többi tárgy síkja nem passzol illetve nekem a színek kicsit fakók.

(#865) mulleragnes

mulleragnes
(újonc)

Keszitene(vagy inkabb rajzolna) valaki nekem Pokemonos cuccokat. Irjon ide aki tud: mulleragnes1@gmail.com Kosz! :))

(#866) HolloW

HolloW
(senior tag)

hellgate :)

[ Szerkesztve ]

STEAM - KOBRA KAI!

(#867) Bunken

Bunken
(tag)

Üdv mindenkinek!

Látom itt vannak PS használók és értenek is hozzá.
Segítséget szeretnék kérni, vagyis inkább szívességet. Van egy képem és egy elképzelésem. Ha valaki vállalná a dolgot az jelezze legyen szíves.

Amiket itt látok képeket azok alapján szerintem a 10 perces folyamattal sokat mondok.

Előre is köszi annak aki vállalja.

(Ha lesz aki vállalja akkor részletezném a dolgot.)

[ Szerkesztve ]

(#868) HolloW

HolloW
(senior tag)

desert town

STEAM - KOBRA KAI!

(#869) jhos910 válasza HolloW (#868) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Tetszik abszolút viszont nem értem, hogy miért a fa van a fókuszpontban? Illetve erősen megbillenti balra a kép egyensúlyát a nagy sötét rész.

(#870) jimspie válasza LamaCube (#856) üzenetére

jimspie
(tag)

Szerintem egy picit definiáltabb élekkel kellene dolgoznod. Úgy értem eléggé homályosak az éleid, sokkal karakteresebb hatást keltenél , ha ezeket nem mosnád el. Van ahol ez abszolúte működik viszont nem mutat túl jól, ha az egész képen ily módon vannak elmaszatolva az élek.

(#868) HolloW

Marhajó!

[ Szerkesztve ]

(#871) jhos910 válasza jimspie (#870) üzenetére

jhos910
(aktív tag)

Fókusznak híjják.

(#872) LamaCube válasza jimspie (#870) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Igen a fókusz hiányzik. Korrigálni fogom, amint lesz időm. :R

(#873) HolloW

HolloW
(senior tag)

ez kicsit assassin's creedes lett a végre, pedig csak valami enviromentet akartam összedobni :D

STEAM - KOBRA KAI!

(#874) #78687232 válasza HolloW (#873) üzenetére

(törölt tag)

Hű, ez nagyon klassz lett! Nekem elsőre a TF2 színvilága ugrott be.

(#875) sqpp

sqpp
(őstag)

Én is bemutatom pár munkám, bár én grafittal dolgozom általában :)

[ Szerkesztve ]

(#876) jimspie válasza sqpp (#875) üzenetére

jimspie
(tag)

Annak a macskásnak nagyon rémálom-horror feelingje van :D

(#877) sqpp válasza jimspie (#876) üzenetére

sqpp
(őstag)

Áhhh :D Az a legrégebbi ezek közül amúgy :)

(#878) jimspie

jimspie
(tag)

Cintiq teszt :))

(#879) Andrew31 válasza jimspie (#878) üzenetére

Andrew31
(senior tag)

Húúúú, milyen? :)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#880) LamaCube válasza jimspie (#878) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Szuper!

(#881) sptkyle

sptkyle
(senior tag)

AVE minden művészléleknek.
Ne haragudjatok meg érte, de linkelnék egy hirdetést, ami ide kapcsolódik, és félő, hogy az apróhirdetések között nem találja meg a célközönségét. (természetesen amennyiben zavar titeket a poszt, kimoderáltatom)
[link]

Szép napot mindenkinek.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#882) jimspie válasza sptkyle (#881) üzenetére

jimspie
(tag)

Sztem elfér ez itt.

(#883) lofagi

lofagi
(addikt)

Nagyon ügyesek vagytok! :] Tetszenek a képek amiket feltöltöttetek. Gondoltam feldobok már akkor én is egyet. :]

Ez se ma készült mondjuk. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#884) LamaCube

LamaCube
(addikt)

Sziasztok!
A fiam edzőjének /hölgy/ a búcsúztatására készült. Kedvence a frézia. Speedpaint videó róla ITT található.

(#885) MarQs válasza LamaCube (#884) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Ez igen mutatós lett! :K Nagy GRAT!
Még nem találkoztam a szoftverrel... mi az, amiért jobban preferálod a Sketchbook-ot, mint pölö a PS-t?
Jobban kézre áll az ilyen munkákhoz?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#886) LamaCube válasza MarQs (#885) üzenetére

LamaCube
(addikt)

:R

Nem is tudom valamiért ezzel a progival kezdtem használni a táblát. Őszintén még ps-el nem próbáltam. :N

(#887) MarQs válasza LamaCube (#886) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Még csak nem is elérhetetlenül drága az örökös licenc! Asszem beizzítom a próbaverziójukat, aztán meglátjuk... :)

(#888) LamaCube válasza MarQs (#887) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Először azért tényleg próbáld ki, hogy bejön-e neked. :K

(#889) MarQs válasza LamaCube (#888) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Mindenképp! Köszi! ;)

(#890) frisco

frisco
(aktív tag)

Sziasztok,

Prezentációt gyártok holnapra és egyedi, céges Powerpoint háttereket kerestem.
Találtam kettőt ami szimpatikus de van rajtuk eltávolíthatatlanul egy-egy céges logo amire nekem nincs szükségem.

Tudna segíteni nekem abban valaki, hogy "leszedi" a képről ezeket úgy hogy az eredeti háttér megmaradjon?
Az én tudásom sajnos meghaladja.

köszönöm előre.

(#891) LamaCube válasza frisco (#890) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Egy képet bedobhattál volna ide, hogy mégis mekkora az a logo... :K

(#892) frisco válasza LamaCube (#891) üzenetére

frisco
(aktív tag)

Céges logo (gyógyszer) nem akartam publicitást csapni.
Te tudsz segíteni?

Privátban elküldöm ha igen.

(#893) LamaCube válasza frisco (#892) üzenetére

LamaCube
(addikt)

Kész!
Átküldtem! :K

[ Szerkesztve ]

(#894) menledge

menledge
(senior tag)

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok e, ha nem akkor tudnátok mondani egy topikot amit zargathatok a kérdésemmel!?

A problémám, volna egy logó, egy 3d-s kocka a háló benne fehér és a lapok színezve vannak, tehát mint 1 rubik kocka. A baj ezzel, h nem szimetrikus, hanem össze visza el vannak csúszva...
Sajnos nem értek a photoshophoz, megpróbáltam paintben :B :DDD alkotni, de inkább nem is mondok róla többet..
Tudnátok erre valami egyszerű progit, esetleg olyan fórumtársat aki tudna segíteni benne?

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#895) MarQs válasza menledge (#894) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Töltsd fel valahova a képet (pölö Dropbox) és adj hozzá egy linket hozzáférésképp! Szerintem többen is tudunk vele itt kezdeni valamit...

[ Szerkesztve ]

(#896) menledge válasza MarQs (#895) üzenetére

menledge
(senior tag)

Köszi a választ, és a segítséget is!

Erről volna szó: logo

Még esetleg annyi az előzőekben leírtak mellett, hogy az L betű szára vékonyabb az alsó részhez képest, esetleg még ennek megvastagításában kérnék segítséget. Mert a paint nem jött be... :O :DDD

(#897) MarQs válasza menledge (#896) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Ezt te magad készítetted?
Ahogy nézem, a pirosak vannak elcsúszva, a többi négyzet mintha a helyén lenne...
Elég kicsi a kép felbontása, ami a munka és a végeredmény szempontjából nem a legszerencsésebb, de persze kilehet hozni belőle valamit... :)

(#898) menledge válasza MarQs (#897) üzenetére

menledge
(senior tag)

Nem, ezt egy logocreator-al csináltam, csak próbáltam paintbe csiszolgatni rajta.. Több, kevesebb sikerrel. Próbáltam saját magam is ilyen 3D-s kockát létrehozni, de nem sikerült.

(#899) MarQs válasza menledge (#898) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Megteszi?
Ha szeretnél még rajta csiszolni, szólj nyugodtan! Itt-ott még lehetne rajta...

Innen is eléred!

[ Szerkesztve ]

(#900) MarQs

MarQs
(senior tag)

Ezzel a logóképpel kicsit meggyaláztuk a topikot, tekintettel a felsorakozó remekebbnél remekebb alkotásokra, de... hát na. :D Neked segítség kellett, nekem meg megesett a szívem... :DDD

Van amúgy erre alkalmasabb topik? Ha nincs, kéne csinálni...!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.