Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) <MZ/X> válasza ReJim (#199) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Naggyon széppen köszi.:R

Original's never fit - Socket 370

(#202) <MZ/X> válasza Kaoru (#200) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Néked is nagyon köszi.

Original's never fit - Socket 370

(#203) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Bővebben: link

tudom nem nagyszámok, de magamnak elrajzolgatok mindig :)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#204) <MZ/X> válasza Kaoru (#200) üzenetére


<MZ/X>
őstag

ebbe lehet átrakni,beszúrni is vagy csak rajzolgatni?köszi

Original's never fit - Socket 370

(#205) Kaoru válasza <MZ/X> (#204) üzenetére


Kaoru
aktív tag

sztem lehet, de még nem próbáltam.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#206) ReJim


ReJim
őstag

nah, majd én is rakok fel képeket... bár én inkább csak webgrafikára szerkesztek...
de meglássuk. .:)

</end.?>

(#207) Twiggydoll válasza aDM|RaL^ (#203) üzenetére


Twiggydoll
tag

tök szépek! :C

[kép]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#208) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Dexter sztem próbáld ki az artraget, nagyon jó, egész reálisan lehet használni vele az ecseteket meg a festéket.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#209) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Tud valaki ajánlani egy olyan Photoshop-ot amiben lehet vágni, beszúrni, a hátteret más színűre alkotni stb.?

Original's never fit - Socket 370

(#210) Kaoru válasza <MZ/X> (#209) üzenetére


Kaoru
aktív tag

adobe photoshop. 30 napig ingyenes.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#211) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Szeretnék megmutatni nektek egy rajzot:

Bővebben: link

Néhány szó a keletkezéséről: az elkövető albérlőtársam hugicája, aki 11 éves. Nem, nem írtam rosszul... :) Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az édesanyja nagyon szépen rajzol, több kiállítása is volt már. Megkérte hát az édesanyát egy ismerős, hogy rajzoljon neki egy sárkányt, mivel azonban neki nem volt rá ideje így kiadta a feladatot kislányának. :)

A kép egy (nem tudom mi a hivatalos neve) elég nagy lapon (2 A4-es méret) volt, úgyhogy csak két adagban tudtam scannelni, mert nem fért be a scannerbe. Az összeillesztés emiatt egy picit látszik is.

Szabad kézzel rajzolt és egy kb. hatod ekkora képet vett alapul, ahol is a sárkányon egy lovas ült. Mivel lovasra nem volt szükség, ezért azt nem rajzolta rá, viszont ki kellett egészítenie (fantáziája alapján) a sárkányon takart részeket.

Szerintem zseniális lett, nekem majd' leesett az állam amikor megláttam... :R

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#212) Twiggydoll válasza Gh0sT (#211) üzenetére


Twiggydoll
tag

tényleg szép lett,bár csak másolás

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#213) Dexter68 válasza Kaoru (#208) üzenetére


Dexter68
addikt

Ránéztem a weben, igéretesnek tűnik... Ha lesz egy kis időm, megnézem :o)))

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#214) MarKoo


MarKoo
őstag

Nem nagy szám, de tessék: Bővebben: link

(#215) MarKoo válasza MarKoo (#214) üzenetére


MarKoo
őstag

Itt van mégegy: Bővebben: link
Sajnos csak fotózni tudtam jelenleg, mert nincs scanner ezen a gépen.

(#216) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

Tegnap este új felfedezésre jutottam,tök jó fotókat manipulálni .Eddig sosem érdekeltpedig jó móka

Íme a tegnapi termésem,szerény személyemmel:
Bővebben: link

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#217) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

hella, again!

Lassan aktuális lesz nálam is a tetoválás (pénz kérdése), és ehhez kérnék egy kis segítséget. Tudna-e nekem rajzolni valaki egy sárkányfejet? Most az egyediségről szól a dolog, mert nem akarok ilyen katlógusmintát választani, rajztehetségem meg még mindig földközeli. Nagyon megköszönném.

[link]
[link]

-Szóval olyanról lenne szó, h egy fekete-fehér sárkányfejre lenne szükségem, ami idővel majd kiegészítve lenne. az első linkből az ''arca'' kellene a gyíknak, a másodikon olyan mint egy csirke :D. A másodiknak viszont tetszik a homlok-része, a szarva, és a taralyos füle. Jó lenne látnom élesben is, h mire gondoltam. (hivatásos tetoválót is megkérhetnék a rajzolásra sztem, de ez még odébb van egy kicsit)

Előre is thx...

(#218) Móci


Móci
addikt

Üdv!
Lenne egy kérdésem a profikhoz :D :
nem tudna vki rajzolni nekem egyszerű kis mintát? Egy női félig ülő démonalakról lenne szó, s csak a körvonalait kellene elkészíteni nagy általánosságban.
Természetesen fizetnék érte, ha vki elvállalná.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#219) HolloW


HolloW
senior tag

Valaki ismeri ezt az orosz oldalt ? Bővebben: link

Ide szoktam rajzolgatni néha, alant pár ''művem''.

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

STEAM - KOBRA KAI!

(#220) Velocity válasza HolloW (#219) üzenetére


Velocity
aktív tag

hűűű, nemsemmi, minden elismerésem a Tiéd!

amúgy hogyan lesz belőle ilyen flash video? Jól jönne tutorialok gyártásához :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#221) Doviziozo válasza HolloW (#219) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Nagyon tudsz. :) Ez a Nicholson-os a legjobb. Grat.

Forza Rossoneri!

(#222) HolloW válasza Velocity (#220) üzenetére


HolloW
senior tag

[link]

Ezen a linken van amivel lehet rajzolgatni, elég primitív, de egy kis gyakorlással elég jó műveket lehet készíteni. Ne zavarjon, hogy orosz, elég könnyen bele tanul az ember :).
Elég rég írtam már ide, azóta vannak új képeim, linkelek párat :)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

STEAM - KOBRA KAI!

(#223) Damage


Damage
senior tag

Nem semmi 1-2 ember milyen jól rajzol innen, minden tiszteletem...
Sajnos nem tartozom közéjük, leginkább fényképek retusálással foglalkozom, ezt is csak amatőr és hobbiszinten. Inkább arra törexem, hogy ne legyen erre szükség és minél jobb fénykép szülessen. A legutóbbi ''munkám'' kb 5 perc alatt készült el:
[link]
Az öcsém képei, aki előszeretettel használja a PS-t:
[link]
Mind a 9 oldalon az ő képei láthatóak, nem mindegyik dig. ill. (PS utómunka), sok ''gyári'' kép van közte.
A barátnőm képeit majd feltöltöm, Ő rajzol, fest stb. A PC-hez, fényképezőgéphez nem nagyon ért, dig. rajztáblát szeretnék venni szülinapjára. Talán bescannelem a képeit addig és feltöltök párat azok ellenére, hogy nem szép dolog ''más tollával ékeskedni''...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#224) Kaoru


Kaoru
aktív tag

[link]
újra elkezdtem rajzolással próbálkozni, kép alapján első nekifutásra.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#225) Dexter68 válasza Kaoru (#224) üzenetére


Dexter68
addikt

... csak ne hagyd abba! ;) Jó lesz ez, csak gyakorolj sokat. Tónusozz, másolj képeket, figyeld meg az arányokat, fényeket, árnyékokat. Draw good, draw bad, just draw! :D :D Jó kezed van hozzá, jó szemed is... (figyellek egy ideje :DDD :DDD )

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#226) Troy. válasza HolloW (#222) üzenetére


Troy.
addikt

nem vagy semmi ! :Y :C

.

(#227) Kaoru válasza Dexter68 (#225) üzenetére


Kaoru
aktív tag

köszi, igyekszem!

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#228) Gyux


Gyux
csendes tag

Kezdő fotó szerkesztőnek milyen programot ajánlatok?????????????????(könnyű ,egyszerű, könnyen kezelhető, lehetőleg magyar) :F

Gyux

(#229) Kaoru


Kaoru
aktív tag

megint alkottam, próbáltam árnyékolni is, khm nem éppen úgy sikerült, ahogy szerettem volna.

[link]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#230) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló! Szerintem ez is ide tartozik! akinem van műve irány..... [link]
én nemrég photoshopztem egy autót hát nemlett a legjobb de legalább sokváltoztatás van rajta. Kép : [link] Az eredeti www.hyts.hu -n van !
Üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#231) Dexter68 válasza Kaoru (#229) üzenetére


Dexter68
addikt

Gyakorolj, csak gyakorolj! Érdemes. És figyelj az arányokra. Ha kihajtod a jobbkezét, kicsit hosszabb lesz mint a bal... Én szoktam olyat csinálni, hogy vettem egy hajlítgathatós fababát az ikeában és azt rajzolom, úgy, ahogy van... gyakorlásnak. Meg régen csináltam olyat, hogy a Poser nevű 3D embermodellező progiban beállítottam a pacákot, bevilágítottam és azt rajzoltam. Tanulságos.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#232) brownus válasza HolloW (#222) üzenetére


brownus
veterán

:R

(#233) burgatshow


burgatshow
veterán

Bár még nagyon félkész azért betenném: :B

A valós tárgy: [link]
Itt ugyan kék (nekem meg fekete), illetve a bal oldalát mutatják, de a lényeg látható szvsz.

És amit én rajzoltam(ok): [link]

(#234) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Mivel látom, hogy itt nagyon sok tehetséges művészember megfordul, ugy gondolom, itt kellene keresnem vállalkozókat egy csipcsup kis munkára. Biztosan sokan - ha nem mindenki - ismerik itt a Counter - Strikeot. Namost van annak egy eléggé közismert logója, egészen pontosan ez : [kép]. Itt egy nagyobb változat : [link]. Arról lenne szó, hogy a srác MP5 ösét, egy ügyes kezü ember ki tudná cserélni egy jól látható baltára, amit a vállán visz? Látszódjon a kezén, hogy a vállára fekteti, meg minden szal értitek, és a szinei a képnek ilyenek legyenek : [kép]. Szal ez az NBAs piros - kék logo, rajta a bácsival, amint egy baltát cipel. Mérete a képnek szerintem mindegy, de gondolom egy 800*600 minimum kell. Köszönöm szépen előre is ha valaki segit nekem! Meghálálom ha tudom! : ))

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#235) Kobe


Kobe
veterán

jómagam photoshoppal szoktam elkövetni műveket, ezek főleg fórumaláírások voltak de ráuntam a témára, mostanába inkább űrjelenetek és egyéb háttérképeket babrálok
[link]

ilyesmi képeket szoktam elkövetni ha időm engedi, a kézi rajzolásra nincs sajnos időm illetve nem is kamatoztattam ezen tehetségem pedig anno általánosban az iskola egyik legjobb rajzolója volta, szakkörök stb, de aztán jött a gimnázium ahol iszonyat pocsék művészet órák voltak és szószerint belehalt az ihlet a kezembe...mostanában fontolgatom egy usb s rajztábla beszerzését hátha azzal kedvet kapok megint és photoshoppal újraéled alkotóvágyam a manuális téren, de ez is a jövő zenéje még :)

(#236) burgatshow válasza Kobe (#235) üzenetére


burgatshow
veterán

Tábla beszerzésén én is erősen gondolkodok... :U

(#238) burgatshow


burgatshow
veterán

Te beteg vagy! :U

Najó csak vicceltem. Kurva jók... :R

(#239) Kobe


Kobe
veterán

ööö
hülyén hangzik ... de mik ezek ? jó ok h graffiti de mér pont olvashatatlan szövegek ? :D

(#240) Dexter68 válasza Kobe (#239) üzenetére


Dexter68
addikt

Höhöhö... én eddig azt hittem, hogy csak én nem értem... mondván, hogy öreg vagyok. De télleg jó vóna, ha oda lenne írva a helyes megfejtés :D Mert azt még értem, hogy ez a graffiti stílus, de nem baj, hogy nem jön át az üzenet? (ez persze csak egy általános filozófiai kérdés)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#241) bLaCkDoGoNe válasza Kobe (#239) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Piszkosul unalmas mindig ezzel a kérdéssel találkozni. Inkább kiszedetem a hsz-t, ha ennyire bassza a csőrötöket. Bocsánat, hogy bepofátlankodtam a ''művészek'' közé.


[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#242) brownus válasza HolloW (#219) üzenetére


brownus
veterán

hello,

nagyon jók! próbálkozom, de nem megy:)

megtennéd, hogy egy screenshotra oda írod mi-mit jelent? csak a legfontosabbakat:) köszi!
és mit kell belőni, hogy a végén nekem is kirajzolja?

vagy angol oldalban van iyen?

[Szerkesztve]

(#243) Kobe válasza bLaCkDoGoNe (#241) üzenetére


Kobe
veterán

nekem nem bassza a csőröm csak a graffiti az ugye legtöbbször szövegek rajzolgatásán alapul....nekem csak annyi a bajom hogy egy szöveg rajzának értékelését eléggé visszaveti ha 10 emberből 9 nem tudja mi az, a 10edik emg maga a készítő :DDD

(#244) rii válasza Kaoru (#229) üzenetére


rii
nagyúr

Eszméletlen jól tudsz rajzolni. talán a kinyújtott kezénél a csuklója vastagabb a kelleténél.

Én mnindig ledöbbenek, amikor grafikus kolleganőm leül az illu elé, és rajzol egy bácsit, egy gyereket, rajzfilfigura jellegel, de az arányony annyira ott vannak ... :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#245) BLiNk3r válasza Kobe (#243) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Csak egy kis ész és odafigyelés kell hozzá, és egyből tudod mi van odaírva.
/Egyébként meg ha mész az utcán, szerintem ott se tudod elolvasni a graffitik nagy százalékát/

Nem az a lényege a dolognak, hogy tök olvashatóan leírjanak valamit, hanem az, hogy ezt egy művészi formában tegyék.

És ha ezek a graffitik azok voltak, amiket bLaCkDoGoNe belinkelt egy másik topikba is, akkor - akárki akármit mond - nagyon faja rajzok.

(#246) rii


rii
nagyúr

nekem csak egy ilyen rajzom van:

[kép] [link]

lehet rajta látni, hogy nem másolat, annyira ......
De valós helyet árbázol

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#247) Kobe válasza Kaoru (#229) üzenetére


Kobe
veterán

javaslom a művészeti anatómia c könyvet kukkold át könyvtárban, részletesen le vannak írva a testarányok és illusztrálva is van :) szép csak egy két helyen hülyén adja ki magát az arány

(#248) c4-eXp válasza HolloW (#222) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Nagyon jók, nekem eszméletlenül tetszenek. Az uccsó nagyon ott van.:R

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#249) Rhywo!


Rhywo!
csendes tag

Hy mindenkinek!

Szeretném megosztani veletek a működéseim, amit Corel Draw és Photoshop használatával készítettem. Köbö 4-5 éve kezdtem bele a digitális művészkedésbe és teljesen magamtól tanultam meg mindkét progit... no persze még messze van az, hogy profinak nevezhessem magam, de az elképzeléseim, ötleteim nagyjából meg tudom valósítani ezzel a két progival. Nno és akkor gyüjjön a link:[link]... a photosnál, azon belül is a my_digital_art ban fogjátok megtalálni.

(#250) Rhywo!


Rhywo!
csendes tag

üpp!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.