Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) JJános válasza Syrius XIX (#25100) üzenetére


JJános
addikt

Rám számíthatsz! :)

2007-05-06 óta itt!

(#25102) ben1957


ben1957
csendes tag

Benézek én is !
;)

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#25103) drr válasza Syrius XIX (#25100) üzenetére


drr
őstag

Ha nem jön közbe semmi, én is leszek!

(#25104) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész van ám! Kb. 10 perc múlva indulás! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25105) JJános válasza Syrius XIX (#25104) üzenetére


JJános
addikt

Gyere át zolee szeróján vagyunk.

2007-05-06 óta itt!

(#25106) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

THX all, jó volt! Megjegyzem +int bejött amit mondtam - (Max. 4N szoktunk összejönni) -!

Mostantól GR-N, vagy T-N vagyok! (X-Fire benyomva! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25107) GNKING


GNKING
tag

Van nálam 1 ilyen kormány: Compressor Supreme HY-823.

Hogy tudom működésre bírni GRID alatt? Milyen driver, szoftver kell hozzá?

Miért nem középen áll meg?

Előre is köszi mindenkitől.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25109) drr


drr
őstag

[ Szerkesztve ]

(#25110) zodo válasza GNKING (#25107) üzenetére


zodo
nagyúr

Klassz, azt hittem már rég kormánnyal tolod. :)

Driver biztosan kelleni fog ha semmiképp nem ismerte fel az op.rendszer.
Nem sok mindent találtam erről a kormányról, talán ez a legközelebbi de kétségeim vannak driver ügyileg.

Kalibrálás az op. rendszer felismerés után:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Eszközök és nyomtatók\Kormányod (jobb klik)\Játékvezérlő -Beállítások\Tulajdonság ablakban

Játékbeli, funkció kiosztáshoz:

Controls menü/ Profile 1 és Costum itt rámész a Costumra nyomsz egy CTRL-t aztán Entert és beállítod ahogy neked tetszik.

Itt pedig a saját (régebbi ill. Logitech) amiben a driver beállítások is megtalálhatók.

"Miért nem középen áll meg?"

Ennek beállítására szolgál a kalibrálás menü.
Hozzáteszem a Force Ex-em soha nem áll középre a gép bekapcsolásakor.
pff. beállítom magam :D amúgy a játékon belüli irányítást nem befolyásolja.

Sok sikert!

Szerk:

Ha off képek akkor elmondom hogy megtaláltam a "Jómunkásember" célszerszámát.

[ Szerkesztve ]

(#25111) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nemsokára készítek GameRanger szerót (kb. 1 óra múlva), amit onnantól számítva grid jelszó alatt tartok 15 percig, amikortól kész lett! Ki fogom írni, mikortól számít a 15 perc. :R

X-Fire-t benyomom a szeró készítéssel 1időben! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25112) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! Innentől 15 percet várok, meglátjuk mennyien jövünk össze! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25113) GNKING válasza zodo (#25110) üzenetére


GNKING
tag

Köszi, közben én is megtaláltam a hozzávaló drivert, szoftvert!!

Szerettem volna már rég 1 kormányt, most lesz talán.

Grid-en belüli kormánybeállításokat nem tud valaki adni?

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25114) GNKING


GNKING
tag

Eddigi próbálkozásaim a kormánnyal katasztrófába torkollott!!! :O

Picit mozdítok a kormányon egyből beszedi teljesen a kereket, miért van?

Állandóan ellenkormányoz, még akkor is ha nem kellene!!!

Vagy én vagyok nagyon béna, vagy a kormány szar.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25115) Jim74 válasza GNKING (#25114) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem a kormány sz*r (nem, nem politizálok, kizárólag a hardvert minősítettem :DDD ).

Én már annyiszor besz*ptam az olcsóbb dolgokkal, hogy most már inkább kiadok többet egy cuccért, de akkor általában azt kapom, amire számítottam.
Pl. kontroller téren csakis kizárólag Microsoft Xbox360 for Windows :R

(#25116) JJános válasza GNKING (#25114) üzenetére


JJános
addikt

Én sokszor próbáltam kormánnyal gridezni.
Még egyszer nem tudtam úgy beállítani, hogy legalább úgy menjek, mint billel. :)

2007-05-06 óta itt!

(#25117) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nekem nem nagyon jön össze a beállítás, pedig GRID-eznék én is megint valamikor, ha lehetne.

(#25118) GNKING


GNKING
tag

Már szinte minden problémát megoldottam, kivéve az állandó ellenkormányzást. :C

Az ellenkormányzást meg lehetne valahogy szüntetni akkor frankó lenne a játékélmény is!!! :K

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25119) drr


drr
őstag

Cső Mindenkinek!

Megérkeztem Magyarországra, gurulni nem tudok, de rátoksasoslok ám! :D

(#25121) zodo válasza GNKING (#25114) üzenetére


zodo
nagyúr

Elő időszak nem lesz könnyű pláne nem Grid-el. :N
Szokni kell és megtalálni az ideális beállításokat persze ez nem sim úgyhogy csak megközelítőleg lesz élvezhető.

Nem tudom milyen lehetőségek vannak a driverben de nézelődj a "problémamegoldó topik" oldalain ott találsz még Rolly-tól is egy-két hasznos infót.

Talán elsőre vedd kisebb értékre a "Centering Spring-et" vagy kapcsold ki teljesen hogy ne húzza vissza középre. (Csúszkán lehet állítani ennek erejét a Logitech kormányok driverében)

(#25122) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Talán ma eljutok oda, hogy telepítem a Gridet, és a hozzávalókat. :F
Estefele már játszani is szeretnék, de ha nem megy, akkor holnap már biztosan. :U

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25123) Syrius XIX válasza TOM-202 (#25117) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ne aggódj, vagyunk így 1 páran! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25124) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Várok mindenkit (jelenleg Tunngle-n)! :R

Pillanatnyilag így! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25125) penge edy


penge edy
tag

sziasztok ! voltam Tunnglén de sajna nemláttam a szeródat ,megpróbálom a hamachi hejett a T-t visszarakni adapter beállitásoknál felülre,ha ugysem lessz jó,legfeljebb játszom másokkal :P

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#25126) Syrius XIX válasza penge edy (#25125) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kb. 20 : 00-ig voltam Tunngle-n! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25127) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Srácok ki tudna nekem segíteni abban, h az előző telepítések ne legyenek bootoláskor benne a listában (a Win7 előző telepítései is benne vannak, mint választható lehetőség, pedig már régen nincs is!)? :F

[link]

Előre thx! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25128) GNKING válasza zodo (#25121) üzenetére


GNKING
tag

" Talán elsőre vedd kisebb értékre a "Centering Spring-et" vagy kapcsold ki teljesen hogy ne húzza vissza középre. (Csúszkán lehet állítani ennek erejét a Logitech kormányok driverében) "
Nem találtam sehol ezt a beállítást. Nem rak fel semmiféle segégprogit!!!

Nagyon idegesítő azért ez a beállítás!!! Sokszor nem is középre húzza az autót, teljesen más irányban!!!

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25129) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25127) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ha jól gondolom, amiről beszélsz, akkor szerintem indításkor, azt hiszem F8, és a BIOS-ban vannak ilyesmi lehetőségek, hogy elsődleges boot, meg talán ott lehet törölni is ezt azt. Próbáld meg, nézz körül ott. Ha ott látod még a törölt dolgokat, akkor biztosan ott lehet megszabadulni is tőlük. Ezt persze nem tudom, csak egy tipp. :F :U

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25130) TOM-202 válasza Syrius XIX (#25123) üzenetére


TOM-202
senior tag

A hétvégén teszek megint egy próbát, hátha összejön.

(#25132) zodo válasza GNKING (#25128) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát erre írtam hogy nem tudom mik a lehetőségek nálad de akinek Logitech kormánya van és felteszi a drivert akkor kap egy Logitech Profiler alkalmazást amelyben testre szabható a kormány beállításai.

Képen felül maga a "program" alatta pedig a "globális eszköz beállítás" ablaka amelyen megtalálható amiről beszélünk, további lehetőségek mellett.

Ha nincs driver mármint segéd alkalmazás akkor csak az vezérlőpult/eszközök/kalibrálás segíthet a középállás beállításában vagy játékon belül vedd feljebb a holtjátékot.
Nincs jobb ötletem. :(

Saját vélemény:
Nem tudom miként került hozzád de a kép alapján nem sok jót néztem ki abból a kormányból, szóval ha komolyabban érdekel a téma akkor vegyél akár használtan egy Logitech-et vagy Thrustmaster-t. Ajánlom pl. a Force Ex-et mint ami nekem is van, remek kis kormány sok programozható gombbal és 10k alatt hozzájuthatsz.
Olvasni való a témában.

(#25127) Syrius XIX

Ehhez a Boot.ini fájlt kell szerkeszteni ha jól tudom de... jobban jársz az op.rendszer újratelepítésével.
Utóbbi esetében első lépésként mentsd a fontos adataidat és a telepítésre szánt partíció formázásával kezdj ekkor elkerülhető a régebbi, rendszer által automatikusan létrehozott indító bejegyzések ill. "old win mappa" létrehozása ami tárolja a régebbi indító bejegyzéseket.
Elsőt verziót csak azért nem ajánlom mert akár adatvesztéssel is járhat ha hibázol.

Szerk:

Egyszerűbb lenne az eset ha "több rendszeres" géped lenne amikor több eltérő op. rendszer van használatban így könnyebb lenne a törlésre szánt op. rendszert kiválasztani de így melyik win7-et törlöd. :F
Hozzáteszem én sem értek a témához de anno sokat sz..tam a dual boot-os rendszerem telepítésével, indításával.

[ Szerkesztve ]

(#25133) drr válasza zodo (#25132) üzenetére


drr
őstag

A telepítős témával kapcsolatban...
Én már évek óta nem telepítettem oprendszert. Ghosttal le van mentve a pöpecül feltelepített rendszer a progikkal együtt és ha gáz van, akkor visszatöltöm 5 perc alatt :Y
Ha valamelyik programot nem tudom frissíteni, mert sokkal újabb verzió jött ki belőle, akkor újraghostolás után uninstall, telepítés és ha minden friss, megint csinálok egy mentést és így kb fél évig nyugodtan vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

(#25134) zodo válasza drr (#25133) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze ez jó és szép de most épp egy "hibás" rendszerből kellene "megfelelőt" varázsolni.

(#25135) drr válasza zodo (#25134) üzenetére


drr
őstag

Hát akkor mentse az adatait, csináljon egy fullos újratelepítést, aztán meg ghostoljon :U

(#25136) dzsavermadar válasza drr (#25133) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Kérlek benneteket, írjátok már le nekem ezt a "Ghost"-olást.
Annyit hallottam már róla, de nem tudom, hogy is kell csinálni. :N
Most is vagy két napom ráment, mire minden nagyjából összejött. :W
Köszi!

Keresgéltem én ez ügyben, de nem lettem sokkal okosabb.
Azt tudom,hogy mi a lényege, de a megvalósításnál, fogni kéne a kezemet a hozzáértésem hiánya miatt. :U

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25137) drr válasza dzsavermadar (#25136) üzenetére


drr
őstag

[link]

De a lényeg:

Mentés: Local > Partition (mindig ha legalabb két felé van partícionálva a vinyó!) > To Image > vinyó kiválaszt > a menteni kívánt partíció kiválaszt > hova? > megkérdezi, hogy tömöríteni akarod-e (fast-ot mindenképpen) > biztos? (naná > miután megcsinálta kilépsz és ennyi volt a mentés.

Visszaállítás: A legfontosabb, hogy csak is oda ghostolj vissza ahonnan ghostoltál és ne kavard a partition és disk ghostokat, mert lehet hogy működik, de én nem tenném....
Local > Partition > From image > honnan? > hova (vinyó) > hova (partíció) > biztos? ( IGEN)

A progi linkje privátban ;)

[ Szerkesztve ]

(#25138) dzsavermadar válasza drr (#25137) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Köszi!
A belinkelt oldalt ismertem, de elég régi a dátum, és nem mertem "háttér támogatás" nélkül bármit is csinálni. :N

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25139) Syrius XIX válasza zodo (#25132) üzenetére


Syrius XIX
addikt

THX!

Az a helyzet, h többrendszeres a gép!

1. Aktívan a Win7 Pro-t használom,

2. Másik winyón fent van az Ultimate (nemrég került feltelepítésre), de érdekes módon, csak az előbb említett boot képernyőn lehet választani. (Megpróbáltam már azt is, h boot eszközként azt a winyót választom, amin az Ultimate van, de akkor meg 1szerűen L sem indul! "Disk boot failure. Please enter a system disk and press enter!" ezt írja.)

3. XP is fent van, 1 3. Winyón. (Ha boot eszközként azt a winyót választom, amin az XP van, már indul is!)

Az azért minden esetre vicces (nekem legalábbis szerintem :D !), hogy XP alatt valóban tudtad szerkeszteni azt a bizonyos file-t, ha tudtad, melyik sor melyik telepítésedhez tartozik, itt +, na 11111111! :(((

Tudom, melyik választás esetén, melyik rendszer fog Lindulni, csak 1szerűen zavaró, h olyat is mutat, ami már rég nincs! :F Szuper ez a Win7, de most tényleg! ;]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25140) Syrius XIX válasza drr (#25137) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A progi link-jét igazán Lküldhetnéd nekem is! THX! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25141) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRanger-en vagyok, ha esetleg jönne valaki :))ni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25142) drr válasza Syrius XIX (#25140) üzenetére


drr
őstag

(#25143) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRanger-en pangás van!

Hamachi-t elindítottam, időnként benézek, van-e valaki!
X-Fire-t benyomom.

Tunngle-n játszom! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25144) Matsushita válasza Syrius XIX (#25143) üzenetére


Matsushita
tag

Hi Syr!

Jönnék Hamachi-n :)) -ni.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#25145) Syrius XIX válasza Matsushita (#25144) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Gyere :)

Szeró neve: Syrius-XIX/2

Jelszó: grid :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25146) Matsushita válasza Syrius XIX (#25145) üzenetére


Matsushita
tag

:R Köszi!

Próbálom....

"új tagoknál kézi megerősítést igényel...." Hmm...

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#25147) Matsushita


Matsushita
tag

OKé, látlak! :C

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#25148) Syrius XIX válasza Matsushita (#25146) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lfogadva! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25149) Matsushita válasza Syrius XIX (#25148) üzenetére


Matsushita
tag

Múúúkodick! :C

:R Danke!

És most? Hogyan tovább? Indítsam a GRID-et ?

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#25150) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25145) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Most lettem kész a Grid telepítéssel, van még szeró? :F
Hamachin bejelentkeztem hozzád. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.