Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Syrius XIX válasza Jim74 (#24540) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Küldj 1 linket és már be is tolom nekik, 4500/hó-ért! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24552) Syrius XIX válasza drr (#24541) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én úgy gondolom, h nem, mert számtalan alkalmazás van, amit eltérő verziószámmal is tudunk használni, pl.: Skype, X-Fire, MSN, stb...! De am. ki tudja? Az ördög nem alszik! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24553) Syrius XIX válasza penge edy (#24513) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Edy!
Az az IP cím, amit a Tunngle mutat, nem a valős IP címed, hanem a Tunngle féle virtuális IP címed! ;) Mindentől függetlenül lehet hogy az kell valahova, nem tudom!? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24554) Syrius XIX válasza Jim74 (#24529) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A 2. havi 5 $! :N

Az elsőt viszont letöltöttem és ki is próbálnám, ha benne vagy 1 közös próbába(mert ugye csak akkor van értelme, ha legalább 2N +próbáljuk!)! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24555) Syrius XIX válasza x63 (#24545) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Amikor majd megint látjuk 1mást és tudunk együtt :))ni, mert akkor lesz miről! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24556) Jim74 válasza Syrius XIX (#24551) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem nagyon értek a VPN szerverekhez ilyen szinten, csak gondoltam az lehet még egy megoldás.

A LAN on Internetre: csináld meg a hálózatot meg az invite file-t és küldd át mailen. Délután megnézzük, ha lesz rá időm, mert most sajna gályázás van :(

(#24557) Jim74 válasza Syrius XIX (#24554) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jut eszembe... Pont ma cseréltetem ki a modememet, mert 30-asról 50-es netre váltottam és a jelenlegi docsis 2.0-ás modem már nem elég az 50-eshez. Ha megkapom ma az újat és sikerül is beüzemelnem (és lesz időm), akkor mehet a teszt :K

A szűk keresztmetszet a szabadidő... Pont pár napja rendelték el nálunk a kötelező túlórát... 1 hónapon keresztül heti +6 órát és +két hétvégi napot kell lenyomni... :F

(#24558) drr válasza Syrius XIX (#24509) üzenetére


drr
őstag

Eszembe jutott egy olyan dolog. Mi lenne ha rendszergazdaként futtatnánk a Tunngle-t? Lehet segítene...

(#24559) Syrius XIX válasza drr (#24558) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nálam most már úgy van,. sőt a settings-be is úgy állítottam be, ahogy a Tunngle oldalán ajánlják, 1 próba esetleg most? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24560) drr válasza Syrius XIX (#24559) üzenetére


drr
őstag

Gályázom... :O :W

Milyen beállításokra gondoltál egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#24561) Jim74 válasza Syrius XIX (#24559) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megvan az új modem :DD. Már csak haza kéne menni, meg beüzemelni. De pont ma van egyéb rendszeres heti elfoglaltság is... Azért megpróbálom összehozni, hogy tesztelhessünk.

(#24562) Syrius XIX válasza Jim74 (#24561) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, hogy tudjuk összehozni!
Felraktam, de csak 2 pontja van:

Ha az Invite Partner-re nyomok, akkor ezt adja ki:

Gondolom a "Nick Name"-hez annak a nickneve kellene, akit meg akarok hívni.

A Session rész viszont érdekes, mert nincs benne GRID!

Ha viszont így állítom be:

Mert gondolom, nekünk ez a Real VNC kellene, akkor tovább megy ide:

ami még nem is lenne annyira nagy baj, deinnen hogyan tovább? :F

Van 1 advanced része, de ott mindjárt azt kéri hogy:

Na és ide milyen session name-t írok be és milyen portot??? :F:F:F

Lehet, h 1szerű, de nekem itt +állt a tudomány! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24563) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A Tunngle ajánlása alapján viszont beállítottam a routerben a portokat úgy, ahogy ők mondják, csak +kellene próbálni csatlakozni hozzám (egyáltalán látszik-e?)! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24564) Jim74 válasza Syrius XIX (#24563) üzenetére


Jim74
nagyúr

Próbáljuk a Tunngle-t, mert a LANoI-hez most nincs türelmem.... Kicsit sz*ptam a UPC-s modemmel...

(#24565) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Én bent vagyok, Tunngle-n keresztül! :K

Készítsek szerót? X be van nyomva! :K

V Spekafotzi szeróján vagyok most! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24566) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Én lettem a szeró, keressetek, próbáljatok + kapcsolodni!

Szeró neve: S Attila :K

19 : 00-kor jövök vissza! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24567) Jim74 válasza Syrius XIX (#24566) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egy db szervert láttam Nomad néven... :U

(#24568) Jim74 válasza Syrius XIX (#24566) üzenetére


Jim74
nagyúr

A Lobby részt nem szoktátok használni chatelésre? Van külön magyar részleg.

(#24569) Syrius XIX válasza Jim74 (#24568) üzenetére


Syrius XIX
addikt

nem, hol van?

+van, ott vagyok, de nincs ott senki! :(

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24570) #92891904


#92891904
törölt tag

Gyertek! Örököltem egy szerót:)

(#24571) Syrius XIX válasza #92891904 (#24570) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én jönnék, de nem látok 1-et sem! Ezért készítettem 1-et, de azt + te nem fogod látni :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24572) Jim74 válasza Syrius XIX (#24571) üzenetére


Jim74
nagyúr

Se Hafes-t, se Téged nem látlak :F

(#24573) #92891904 válasza Jim74 (#24572) üzenetére


#92891904
törölt tag

Megszakadt a netem.
De most én is csináltam.

(#24574) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

X-Fire kilőve, mert a kutya sem szólt hozzám rajta keresztül, akkor + minek menjen? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24575) Syrius XIX válasza #92891904 (#24573) üzenetére


Syrius XIX
addikt

+van még???

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24576) Syrius XIX válasza Jim74 (#24572) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nagyon úgy látom, h ez sehogy nem jön össze nekünk! :(((

Én nem tudom, csak kérdezem:

Itt a PH-n is vannak rendszergazdák és programozók, de hol vannak ilyenkor, amikor probléma van?
Nem hiszem L, h senki nem tud semmilyen +oldást, amikor a magyar szakemberek világszinten is Lismertek!!!

:W

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24577) penge edy


penge edy
tag

Syr kár hogy kilötted mert nekem mindig bevan löve ,azthittem ma nemakar senki gurulni
:((

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#24578) penge edy


penge edy
tag

nemlehet hogy a Tunngle névnek ,és a grides névnek ugyan annak kell lennie?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#24579) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#24576) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ezen az oldalon alaposan le van írva, és képekkel illusztrálva a Hamachis csatlakozás.
Nézzétek át, hátha segít. :K

Nézzétek át, (Hamachi) :F

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24580) Ventur@


Ventur@
senior tag

Strezitől infó a DiRT 3 topikban a GRiD-ről miért lőtték le a szervereket:

Azért mert lejártak a hállózati protokol liszenszjogai ...

Nem nagyon értek hozzá, de szerintem ez azt jelenti, hogy nem is lesz újra multi támogatása a játéknak :( . Marad a hamachi és társai.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24581) Jim74 válasza Ventur@ (#24580) üzenetére


Jim74
nagyúr

Elég szomorú, hogy csak 3 évre vették meg. Akkor miért nem csinálnak egy pachet, amivel át lehetne tenni mondjuk GFWL-re? :F

(#24582) kpal válasza Ventur@ (#24580) üzenetére


kpal
veterán

Jó lenne a Grid 2 az hosszabbéletü lenne . Még most is a boltokba 5k-ért adják a Gridet pedig az online rész kinyirása miatt lehtne 500Ft is .

(#24584) kovsol válasza Jim74 (#24581) üzenetére


kovsol
titán

miért ölnének bele még pénzt, mikor már hasznot nem hoz nekik, mert a 990Ft os árkategóriás játék már nem termel szinte semmi bevételt, főleg hogy már szinte mindenki megvette aki akarta.

May the Force be with you!

(#24585) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#24581) Jim74: Mivel már a rebesgetett 1.4-es patch sem jött ki hozzá (na meg ugye pc-seknek 0 azaz nulla DLC), így esélytelen, hogy legyen GFWL támogatás. Persze én is örülnék neki, de sajnos ez van. Lejárt az ideje :( .

(#24582) kpal: Nagyon remélem én is, hogy a 2 hosszabbéletű multitámogatással fog menni. Valószínűleg - sőt szerintem 100% - hogy GFWL-es lesz, akkor pedig meg van az esély rá, hogy nem 3 év után nyírja ki a CM :) . Na meg ha megnézzük sehol egy modern versenyautós játék (NFS: Shift 2 nekem konkrétan csalódás, ezért nem veszem ide pedig, versenyautózás van dögivel benne :) ), szóval csak lesz esze a CM-nek :) (Na meg példa: DiRT 2-3. Mind a kettő multija él, pedig mindkettő "rally" játék :) . Igaz komoly modern konkurenciája sincs :D ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24586) - = Zk = - válasza dzsavermadar (#24583) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Úgy látom a sör nem hűtött!!! "
És ráadásul nem 1,5L -es Heineken :)) :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24587) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Tisztelt GRID hiányban szenvedő táraim!

Visszatettem a Hamachinak ezt a példányát, mert állítólag ezekkel a beállításokkal működnie kell:

A 276-OS HSZ-T NÉZZÉTEK!!!

Jó lenne, ha valaki feltenné, beállítaná és +próbálnánk még 1*! Előre is thx!

Hálózatot már kiépítettem, csak valaki jelezzen vissza, h csatlakozna és küldöm az adatokat privibe! THX előre is! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24588) Jim74 válasza kovsol (#24584) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igazad van, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem a GRID 2-t csinálták meg előbb a DIRT 3 helyett???? :F Még az F1 2011 is hamarabb fog kijönni, mint a GRID 2.
Lehet, hogy költséghatékony, de semmiképp nem felhasználóbarát ez az üzletpolitika... :(

Eddig a lépésükig nagyon szerettem a Codemasterst. A Dirt 2-t és a 3-at is megvettem. Nem a megjelenéskor, de nem is 990,-Ft-ért.
Valószínűleg a GRID 2-t is meg fogom vásárolni, de nem a CM miatt, hanem az itteni társaságért.

[ Szerkesztve ]

(#24589) Jim74 válasza Syrius XIX (#24587) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha lesz időm, akkor mindenféleképpen felrakom és leteszteljük. :K

GRID-ezni akarok a megszokott TÁRSASÁG-gal!!!!!!!!! :O

(#24590) Jim74 válasza Ventur@ (#24585) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igen. Szépen lesz*rták a PC-seket....
Olvastam valamelyik nap olyat, hogy XBox-on megy a multi :Y Bár lehet, hogy kacsa... :F

(#24591) drr válasza Syrius XIX (#24587) üzenetére


drr
őstag

Telepítem azonnal, X benyomva :K

(#24592) drr válasza drr (#24591) üzenetére


drr
őstag

És milyen hálózatot adjak meg, amikor kérdezi? Nyilvános, otthoni? Milyen legyen :F

(#24593) zodo válasza Syrius XIX (#24576) üzenetére


zodo
nagyúr

Annyit már kiderítettem nektek hogy pl Hamachi esetében mindenkinek egyforma verzió számú kiadás szükségeltetik. Minden résztvevőnek tudnia kell majd a szerverkészítő Hamachis IP címét amit majd meg kell adnia valahol.*

*Valahol = Bocs de nem folytam bele a témában és nem igazán értettem vagy tudtam megjegyezni a segítségem magyarázatát a progi használatával kapcsolatban.
Tömören azt mondta "egyszerű" mint az egyszer egy:

- Hamachiban létrehozni a szobát.
- Gridben létrehozni a szerót és csatlakozni, játszani.

Viszont megértem az elkeseredett harcotokat de azt ne várjuk a PH-s társadalom tagjaitól hogy ők nézzenek rá a Grid topik esetleges bajaira. :F :(

Ha végképp nem megy akkor tessék kérdezni ami nem szégyen szerintem pl.:

Hálózatokról alaposan - mélyvíz
Wlan, wifi, vezeték nélküli hálózat kérdések és válaszok
Otthoni hálózat és internet megosztás

[ Szerkesztve ]

(#24594) Syrius XIX válasza zodo (#24593) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hamachi-s IP címet nem kérdezett, Dzsaverrel próbáltuk, csak a szeró nevét és jelszavát!

Én a GRID topic-on belüli tagokra gondoltam, amikor azt írtam, h "Közöttünk ias vannak rendszergazdák és programozók!".

Thx az 5letekért. ;) Esetleg ha összejönne, akkor :))ni is fogsz jönni? :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24595) Syrius XIX válasza drr (#24592) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Azzal a részével én nem is foglalkoztam, de gondolom nyílvános! Ha mégsem, akkor ráérünk mást beállítani! Priviben küldöm, ami kell! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24596) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Eddig eljutottunk, chatelni már tudtunk.
Én tudtam "pingelni" Zyl-t, de ő engem nem.
Ennek viszont sejtjük az okát - az én router beállításaim enyhén szólva zavarosak.
(Majd korrigálom őket)
Ezért kell másnak is kipróbálni, akivel tudjátok egymást "pingelni"

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24597) zodo válasza Syrius XIX (#24594) üzenetére


zodo
nagyúr

Biztos hogy nem tudok jönni. :(

Tudod már "uncsi". ;)

(#24598) Rototti válasza dzsavermadar (#24596) üzenetére


Rototti
senior tag

Nem tudom kinek milyen a rendszere, mit tud/nem tud nélkülözni, de a hamachi nagyon érzékeny progi, sokszor próbáltam már más játékhoz használni, szinte sosem működött. Viszont én azt javasolnám, hogy aki teheti router és tűzfal nélkül próbálja meg, mert így hogy a legtöbben router mögül próbálkoztok az esély a működésre majdhogy 0.

Emlékezzetek csak vissza, hogy mennyiszer fordult elő online, hogy nem tudtunk egymáshoz csatlakozni pl.: "BS-Team mentesítő". Ha már akkor is bezavartak ezek, akkor az hamachinál csak erősödött.

Kimi - The King of Spa

(#24599) Jim74 válasza Syrius XIX (#24595) üzenetére


Jim74
nagyúr

Elküldtem a hálózatcsatlakozási kérelmemet....

X, skype benyomva

[ Szerkesztve ]

(#24600) dzsavermadar válasza Rototti (#24598) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Muszáj valamit próbálni, mert csak úgy hagyni mindent, azt nem szabad.
Ha nem is sikerül, monhatjuk, amit ilyenkor szoktak:
"...mi legalább megpróbáltuk" :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.