Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) drr válasza drr (#25246) üzenetére


drr
őstag

Már vasárnap sem tudtunk összejönni...
Ez nagyon elszomorít :(((

(#25252) Jim74 válasza drr (#25251) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szívok ezzel a hülye routerrel. Lehet, hogy rá kellene raknom egy nem gyári firmware-t (DD-WRT) és megoldódnának a problémák...

(#25253) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Üdvözlet hölgyek!!!

Sajnos egy jó ideig nem voltam, illetve ha voltam nem is nem ennyire ráérősben... ez a szuper állások amiket lehet találni annyira lekötik a figyelmemet, hogy időbe telik eldöntenem, melyik 500.000-es nettó melót fogadjam el. Hiába eláraszt az ország jobbnál jobb ajánlatokkal :D

Szóval hiányzik egy jó kis gurulás így figyelni fogom ha játszotok és jönnék ismételten.
Persze csak akkor ha Tunngle party lesz, mert nekem a Hamachi nem játszik. Tunggle-n tolom a játékokat és nem akarok egy laggolós vackot is mellé.
Szóval szóljatok ha van kedvetek tolni Tunnglen.

Sziasztok!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25254) drr válasza Brian_GT (#25253) üzenetére


drr
őstag

A Hamachin való játék egyáltalán nem laggol... Nem értem miért zárkózol el előle. A bekonfigolása sem ördöngösség és ezidáig mindössze 2 embernek van vele gondja a router miatt (Jim és Zyl)

(#25256) Syrius XIX válasza Brian_GT (#25253) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A Hamachi egyáltalán nem laggol. GameRanger-t is felteheted nyugodtan, ott legalább még jelszóval is le lehet védeni a szerót! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25257) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRangeren kész a szeró! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25258) drr válasza Syrius XIX (#25257) üzenetére


drr
őstag

A GR laggol nekem szokás szerint...

Most merre vagytok, se Tunnglén se Hamachin nem lálak...

(#25259) Syrius XIX válasza drr (#25258) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tunngle-t próbálom beindítani, de nem akarja :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25260) #92891904 válasza Syrius XIX (#25259) üzenetére


#92891904
törölt tag

Nekem megy! Ott a szeró is :)

(#25261) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem indul el a Tunngle!
Most vagy marad a GR, vagy Hamachi!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25262) drr válasza Syrius XIX (#25261) üzenetére


drr
őstag

Én csak 7 után leszek, közbejött egy dolog. Utána ha kell éjfélig nyomom :Y

(#25263) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Háttérkép tőlem, nektek:

;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25264) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Beindult a Tunngle, ott vagyok! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25265) #49533440


#49533440
törölt tag

Üdv!

Nekem csak a GR! lenne jó. A Hamachi-t ha beállítom nincs netem vmiért :F !

:R

(#25266) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25264) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia Zyl!
Örülök, hogy újra itt vagy. :C

Én is jönnék, de jelenleg csak GR, vagy Ham. :K

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25267) drr válasza #49533440 (#25265) üzenetére


drr
őstag

Olvasd el még 1x a leírásomat!!! Azért nincs neted, mert nem törölted ki az Alapértelmezett átjáró IP-jét!

Srácok, sajnos nem érek ma ide, bocsi :(((
Tudom, hogy én sírok a legtöbbet, hogy nem jönnek össze az esti gurik, de közbejöttek dolgok... Sorry :B

(#25268) dzsavermadar válasza drr (#25267) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Mára már én is befejeztem. Nem sikerült gurulni. :((( :U

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25269) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRangeren toltam idáig! :C

Nem nagyon jöttetek, de majd talán holnap! Szabin vagyok még holnap, írjatok! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25270) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25269) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Azt írtad, tunnglén vagy! :F

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25271) drr válasza Syrius XIX (#25269) üzenetére


drr
őstag

Majd nyomd be az X-et holnap :R

(#25272) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Pff srácok... beköszöntem csak..jóccakát mindenkinek!! Eddig Dirt3aztam online.
Amióta kijött az 1.1 patch kaptam egy új játékot... tényleg minden játékra igaz 2011től, hogy mikor kijön az egy béta és a patchel lesz olyan, mint régen a rendes kiadott gamma.
egészen más az irányítás... jobban megy mint korábban grafra is... vhogy az odőjárás dolgok is jobbak-szebbek minden.
ááá marha jóóó....
kb. 3 perc összehozni, hogy menjen...akit érdekel keressen privátban ez ügyben.

ki ne hagyjátok...megtaláltam grid 2ig mivel tolom... marha sokan tolják és semmi lagg semmi... istentelen jó.
Ilyen színcsoportban toljátok... olyan mint a 2ben a csapatverseny...szóval ha te elbénázol egy futamot társad még kihúzhat a slamasztikából...kész co-op buli... ááá nagyon feldobott.

Nem volt időm megnézni korábban...de mondták próbáljam ki az 1.1el..hát ááá emberek...goo Dirt 3!!!

Jó8!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25274) drr válasza dzsavermadar (#25273) üzenetére


drr
őstag

:DDD

(#25275) Syrius XIX válasza Brian_GT (#25272) üzenetére


Syrius XIX
addikt

No Dirt3! This is a GRID Topic! Letíltsalak vazzeg? :F

Menjél Dirt3-azzál és örülj magadnak! Már így is elég kevesen vagyunk itt! Mivel nem CM-es, kizártnak tartom, h lenne olyan a Graf.-ja, mint a GRID-nek! ;)

Még 1 ilyen HSZ-t + ne lássak!!! :((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25276) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hafes jelentkezz!!! :K

X-Fire benyxomva! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25277) drr válasza Syrius XIX (#25276) üzenetére


drr
őstag

Zyl, nem látlak X-en!!!

(#25278) Syrius XIX válasza drr (#25277) üzenetére


Syrius XIX
addikt

akkor most nézd! ;)

Olyat sz***am, mint az állat!

Feltettem 2. rendszernek az Ultimate-t és rátolattam vele a frissítéseket!

a 97 db. frissítés 9- ment mostanáig! :((( De már fent vagyok X-en! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25279) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hamachi szerót most indítottam, akinek kedve van jönni :))ni, hajrá! :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25280) Brian_GT válasza Syrius XIX (#25275) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem tudom mi bajod van ember.... egyszerűen szóltam, hogy végre elfogadható szintű lett a játék.
Nem tudtam, hogy Grid témán kívül más nem lehetséges itt...akkor szerintem egy félmillió hsz-t lehetne törölni.

Tudod nagyon jól, hogy imádtam én is Gridezni és mai napig szeretek is de Tunngle kivül máson nem fogok.
Azt is mondtam ott nagyon szívesen indítok szerót, mert az enyémet látja mindig mindenki és soha nem volt gond ezzel, mivel nem router mögül tolom.

Szóval hátrébb az agyarakkal kolléga!!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25281) Jim74 válasza Syrius XIX (#25275) üzenetére


Jim74
nagyúr

Fel kell, hogy világosítsalak, a Dirt 3 is CM "gyártmány".... :U

(#25282) Syrius XIX válasza Jim74 (#25281) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Np Jim! De biztos van annak is saját Topic-ja! :K

Innen már nem kellene azt a pár embert elvinni, aki egyáltalán még itt van!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25283) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

=re tunngle-n vagyok 1 darabig! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25284) Syrius XIX válasza Brian_GT (#25280) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"... egyszerűen szóltam, hogy végre elfogadható szintű lett a játék."

Semmi gond Brian! Én is "csak 1szerűen" szóltam, h ez nem a Dirt3 Topic!

Am. hurrá! Akkor toljad! Ide + GRID-ezni gyere, szeretettel várlak! ;) Mellesleg 1. 000 éve nem láttalak! :F

Az én szerómat is látja mindenki! A gond nem itt van, hanem Hamachi-ban, de a szerómat ott is látja mindenki. A gondok ott kezdődnek, h én nem látom más szeróját a GRID-N belül! :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25285) #49533440 válasza Syrius XIX (#25284) üzenetére


#49533440
törölt tag

szeretnék a hamachis hálózatotokhoz csatlakozni...megtennéd hogy törlöd a régi nevem ...asszem valami "PetAIR E30" volt!

és leírnád a hálózati azonosítót meg a jelszót!

köszönöm :R

(#25286) drr


drr
őstag

Egy kis kötődés a GRID-hez, meg ugye szeretjük is őket :C

AC/DC - Thunderstruck (Live At Donington) HD

[ Szerkesztve ]

(#25287) #49533440


#49533440
törölt tag

PLS!! hamachi azonosítót meg jelszót! :U :U

:Y

(#25288) Syrius XIX válasza #49533440 (#25287) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Syrius-XIX és grid!

Gyere, még pont beférsz, mert 14-N vagyunk benne! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25289) dzsavermadar válasza drr (#25286) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

:C :C :C
Jó lenne ott lenni a tömegben. :Y :Y :Y

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25290) drr


drr
őstag

Kösz a mait, elment a net azért léptem le látszólag.
Bocs a sok bénázást és minden egyéb mást is. Holnap új nap virrad és minden más lesz :R

Fontosak vagytok nekem, szeretném, ha tudnátok :B

(#25292) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#25219) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Szia! Háát asszem egyenlőre maradok az F1-nél. De néha bele szoktam olvasni a fórumba itt. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a CM lelőtte a múltit :((( a GRID-nél. De úgy látom a csapat jóban rosszban együtt! :D

Mondjuk egy GRID 2-nek örülnék! :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#25293) dzsavermadar válasza Rolly Dy07 (#25292) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia!
Igyekszünk, ami tőlünk telik. :K
Majd nézz vissza a napokban, mert találtam régi, tavaly szeptemberi videókat.
1-2 napon belül, ide kerülnek a PH-ra.
Láttalak benne téged is. Lehet, hogy nem hosszan, de ott voltál.
Tudod, mi nem egymás mellett szoktunk autózni. :D :D :D

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25294) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Írjatok, hol gurulnátok szívesen:

1. Tunngle,

2. GameRanger, vagy

3. Hamachi!

Készítek szerót! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25295) Jim74 válasza Syrius XIX (#25294) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hamachi, ha menne :DDD
Nemsokára tolom fel a DD-WRT firmware-t a routerre. Ha papírnehezék lesz az 1 hetes cuccból, akkor agybajt kapok :DDD

(#25296) Syrius XIX válasza Jim74 (#25295) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha be tudsz lépni majd hozzám, akkor írd le privibe pls, h mit és hogy, ok!?

Mikor csináljam?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25297) #49533440 válasza Syrius XIX (#25288) üzenetére


#49533440
törölt tag

telivan a szeró! nemtudok csatlakozni! :F

(#25298) Jim74 válasza Syrius XIX (#25296) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ki kellene próbálni. Lehet most?

(#25299) drr válasza Jim74 (#25298) üzenetére


drr
őstag

Én ráérek, ha gondolod...
X-et nyomd be és beszélhetünk is közben

(#25300) Syrius XIX válasza Jim74 (#25298) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lehet!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.