Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) drr válasza Syrius XIX (#25650) üzenetére


drr
őstag

Megvolt, de én se látlak... :W :W :W :W :W :W :W :W
Miért nem lehet belőni az X-et? Tapogatózunk a sötétbe, elkerüljük egymást, basszus!!!
Elegem van már ebből "b...szuk a rezet" állapotból, ami nap mint nap zajlik itt :O

[ Szerkesztve ]

(#25652) Jim74 válasza drr (#25651) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én most csak azért nem morgok, mert úgyis szervizben van a VGA-m...

Egyébként hálózatos topikból várok egy visszajelzést valami OpenVPN-nel kapcsolatban. Azt írta a srác, hogy ők is azt használják valami másik játékra, merthogy a Hamachi egy vicc...

(#25653) Syrius XIX válasza Jim74 (#25652) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Jim nekem ez vakfolt, ezért csak 5let szinten kérdezem: És a Ventrilo??? :F

Apropó! Mi van a Lan On Internet-tel? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25654) Jim74 válasza Syrius XIX (#25653) üzenetére


Jim74
nagyúr

A Lan On Internetet egyelőre elvetettem, mert nem látom át a működését. A ventrillo-t nem ismerem. Utánaolvasok.

(#25655) JJános válasza dzsavermadar (#25647) üzenetére


JJános
addikt

Igazad van Dzsaver! Folytassuk! A hozzáértők meg próbálkozzanak mindennel amiből szerót lehet csinálni! :)

Igyekeztem GN után, és sikerélmény!

2007-05-06 óta itt!

(#25656) Brian_GT válasza Jim74 (#25654) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ventrilo egy hangkommunikációs program ami ugyan olyan elven működik, mint a Team Speak nevű program.
Lehet benne chatelni is, de ilyen privát chat módon, mint pl egy tunngle esetén... hangbeszélgetésre való leginkább.
Lehet csinálni saját szervert aminek ha megadod az ipjét a többieknek akkor rátudnak csatlakozni és tudtok beszélgetni.
Persze mindez nem kell ha tudsz egy szervert amire alapból feltudtok csatlakozni.

De ha ilyenben gondolkodtok és nem skypeot akartok, mert vkinek nincs olyan nete ami elbírja a skypeo-t akkor Team Speak...abból is természetesen a 3as verzió.
Team Speakhez képest a Ventrilo egy vicc és nehezebb is kezelni.
Team Speak meg pofon egyszerű.

Viszont mivel még mindig ennyi a bajlódás, hogy nem jó a hálózatotok, ennek a működéséhez is megfelelő beállítások kellenek, anélkül ugyanis nem tudnak csatlakozni többiek sem.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25658) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, merre vagytok én most bementem a 3-as szobába! :K

Készítettem szerót, ott leszek 1 darabig! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25659) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sehol senki! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25660) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Még mindig sehol senki!!! Átmentem GameRanger-re, aki akar, ott +talál! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25661) drr válasza Syrius XIX (#25660) üzenetére


drr
őstag

Tesómék hazajöttek, nem nagyon leszek hétfőig...

(#25663) penge edy


penge edy
tag

Jólenne valami közös kiruccanás délután ,ami tuti lessz,nem lehet vagy talán én ottlennék, de kivéve a Rangert ott nagyon szaggat :P

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#25664) Syrius XIX válasza penge edy (#25663) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A GameRanger nekem is szagatott Win7 Professional alatt.

Amióta feltettem az Ultimate-t, azóta ugyanolyan simán fut, mint a Tunngle!

Nem tudom, mi az összefüggés, vagy van-e jelentősége, de ez tény! Sőt a videókat is GameRanger-ben készítem! :K

Negatív hatás is van azért! Tunngle nem megy Ultimate alatt.

2 lehetőségem van:

1. Ha videózni is akarok, akkor Ultimate-t kell betöltenem és GameRanger-rel játszani,

2. Ha veletek akarok Tunngle-n játszani a Professional-t kell betöltenem, de akkor sajnos nem tudok videózni! :(((

Én biztos leszek délután, csak még nem tudom, hogy hol!

Tőlem akár már most is jöhet a mehet! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25665) Syrius XIX válasza Syrius XIX (#25664) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tiszteletem uraim!

Mostantól vagyok, csak nem tudom hol kellene legyek!? Írjatok! :K

=re GameRanger-rel kezdek, de írjatok, h mi legyen!!! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25666) JJános válasza Syrius XIX (#25665) üzenetére


JJános
addikt

Tungle-ba menj. Hármas vagy négyesbe, és írj, és jövök. :)

2007-05-06 óta itt!

(#25667) intercooler válasza JJános (#25666) üzenetére


intercooler
őstag

ugyanott vagyok :K

(#25668) intercooler


intercooler
őstag

tungle 1 es szobába vagyok

(#25669) JJános válasza intercooler (#25668) üzenetére


JJános
addikt

Nem látlak sehol. Zyl se jön. Ennyi volt? :(

2007-05-06 óta itt!

(#25670) Syrius XIX válasza JJános (#25669) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Eddig toltam GR-N (videók készültek, majd +látjátok)! :K

KB 20 perc múlva megyek Tunngle-re, csak írjátok +, h melyik szobába menjek! THX! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25671) JJános válasza Syrius XIX (#25670) üzenetére


JJános
addikt

Négyes. :U

2007-05-06 óta itt!

(#25672) Syrius XIX válasza JJános (#25671) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok! Kb 5 perc és jövök!

+próbálom a Professionalból átmásolni a Tunngle beállításait Ultimate-be. Ha nem megy, akkor átmegyek Pro.-be, legfeljebb nem lesz videó! :(

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25673) JJános


JJános
addikt

Kétszer húsz is eltelt. Már nem várok. :B

2007-05-06 óta itt!

(#25674) Syrius XIX válasza JJános (#25673) üzenetére


Syrius XIX
addikt

akkor azért nem láttalak benneteket :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25675) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem sikerült amit akartam. :((( Vagytok még? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25676) JJános válasza Syrius XIX (#25675) üzenetére


JJános
addikt

Melyikba vagy? Mindbe néztelek. :O

2007-05-06 óta itt!

(#25677) Syrius XIX válasza JJános (#25676) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A 2-S szobában vagyok!

De csak úgy tudsz szobát váltani, ha újraindítod a Tunngle-T! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25678) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sőt! Most már csak én vagyok a 2-S szobában!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25679) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Átmentem az 1-Sbe

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25680) JJános válasza Syrius XIX (#25678) üzenetére


JJános
addikt

Beléptem újraindírottam a gépem is, erre te kiléptél. Csinálj szerót azért. Hátha. :((

2007-05-06 óta itt!

(#25681) JJános


JJános
addikt

Csináltam szerót Bennel vagyunk. :)

2007-05-06 óta itt!

(#25682) JJános válasza JJános (#25681) üzenetére


JJános
addikt

Idáig toltuk GN-el, és Bennel. Zyl 17.00 óra óta vártam, hogy gridezhessek.
Ez itt a gond. :((

2007-05-06 óta itt!

(#25683) Jim74


Jim74
nagyúr

Így a kispadról figyelve, kényszerszünetre ítéltetve küldöm Nektek, sok szeretettel :D :

SBM - Sebességmámor (MR2 - Akusztik) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#25684) Brian_GT válasza Syrius XIX (#25677) üzenetére


Brian_GT
őstag

Téves... fent csak leikszeled a szobát amiben vagy és kiválasztod a másik szobát!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25685) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, részemről a GR letörölve. maradok offline vonalon

kérdés mesterek: feltuningolom a procit, és rögvest olyan FPS ingadozásom lesz, CPU laggal egybekötve, hogy be.szrok. ez mitől lehet?
mert ha pl az emelt órajelen újratelepítem a Gridet, akkor jó.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25686) Brian_GT válasza - = Zk = - (#25685) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mert Core2 és X2 vonaltól kezdve a procikban erőforrás megtakarító rendszer van és mikor idle vagyis nincs terhelés alatt, akkor leveszi az órajelet...pl az enyém leveszi 2.6ról 2.2-2.3 körül.
Ez pont azért van, hogy ne terheld fölöslegesen a procit ha nem kell és ne egyen 600W-ot.
Tuningolás esetén ezért ajánlott ezt kikapcsolni, mert nagyon nagy értékek között fog ugrálni a CPU órajele és nem tesz túlzottan jót neki.
Mondjuk a tuning sem. Mekkora-milyen procid van hogy húzni akarod?

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#25687) - = Zk = - válasza Brian_GT (#25686) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Phenom II X4 940BE.
és easy tunerrel néztem .de ezt csinálja AOD közben is. pedig csak így tudom megoldani a tuningot és hogy legyen CnQ-m.
lehet ki kell kapcsolani a CnQ-t biosban, hogyha szoftveresen tuningolgatok. megpróbálom, köszi :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25688) Ventur@ válasza - = Zk = - (#25687) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem teljesen értek hozzá, de ha nem emelsz feszültséget, akkor CNQ megmarad tuningnál is :) . Szintén giga lapom van (770 UD3 rev2.0), de nekem csak egy AM3-as X2 240 és most 3250 Mhz-en megy a proci és van CNQ :) . Annyi, hogy én kicsit alulfeszeltem a procimat (1.3 V-ra), mivel magasabb az alap VID-je (1.425 V), mint az átlag 240-eknek.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25689) - = Zk = - válasza Ventur@ (#25688) üzenetére


- = Zk = -
félisten

770-es lapokban van CnQ, a 790-ekből kimaradt :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25690) Ventur@ válasza - = Zk = - (#25689) üzenetére


Ventur@
senior tag

uppsszzz...ezt nem tudtam :B . Akkor vedd semmisnek, amit írtam :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25691) - = Zk = - válasza Ventur@ (#25690) üzenetére


- = Zk = -
félisten

semmi baj. neked legalább működik ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25692) JJános válasza Syrius XIX (#25678) üzenetére


JJános
addikt

Írod, hogy most már csak te vagy a kettes szobába. A következő meg, hogy átléptél az egyesbe.
Na ez az ami miatt nem fogok gridezni. Mi a xarnak kell mászkálni?
Kiborító. :(((
Bemegyek, látlak, hogy ott vagy a szobában, lehetett volna valami gurit kezdeni, erre kilépsz. :(
Miért mászkálsz? Azért, hogy ne talizzunk? :W :W :W

Ha kommunikáltál volna többet simán összejön egy kis guri, és sokkal előbb. GN is én is, és Ben is kerestük az alkalmat rá. Erre te meg bujócskázol. Ne csodálkozz, ha kitörlöm a GRID-et, és megyek rfactorozni.

2007-05-06 óta itt!

(#25693) Jim74 válasza - = Zk = - (#25685) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem egy 955BE van 890-es lapban 3,6GHz-re húzva és nem tapasztaltam ilyeneket. C'N'Q is működik.

(#25694) Syrius XIX válasza JJános (#25682) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1 kis nosztalgia tőlem neked JJ:

Coll OFF 7-1

;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25695) Syrius XIX válasza Brian_GT (#25684) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lehet, h téves, de a gyakorlati tapasztalat(-om) azt mutatja, ha csak bezárom a szobát és kiválasztom a másikat, akkor ott csak egyedül jelenek meg oldalt, még az-50 fős szobában is és mindaddig nem látok senkit (szerót sem a GRID-ben), ameddig újra nem indítom a Tunngle-t!

De ha gondolod kipróbálhatjuk!

Lépj be az egyik szobába (de ne az alapszobába) írd, melyikbe vagy.

Én belépek 1 másikba, bezárom, belépek abba amelyikbe te vagy. Nem fogjuk látni 1mást!

Cáfolj rá! ;) Én örülnék a legjobban, ha neked lenne igazad! :K

Én is tudom, h ki X-LM és választok másikat!

Nekem úgy nem működik, ill. szobát váltani tudok, csak nem látok senkit!
Ha ez csak az én anomáliám, akkor nem szóltam és örülök, h másnál ez nem fordul elő. Majd csak megbírkózok a helyzettel!
;]

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25696) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#25687) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Amit biosban beállítasz, azt fixen +tartja, de akkor viszont szoftveresen hagyd békén!
Vagy szoftveresen, vagy hardveresen tuningold! A 2 együtt nem egészséges és teljesen felesleges. Döntsd L, vagy ez, vagy az!

Energiatakarékos üzemmódot + állítsd be Teljesítmény centrikusra és akkor nem fog le, fel venni semmit! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25697) Syrius XIX válasza JJános (#25692) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Miután belépek 1 szobába, min 10-15 percet ott várok! A GRID-ben szerót addig nem csinálok, amíg legalább azt nem látom, h jött még valaki!

Ennél többet mi a szarra várjak?

Ülök a gép előtt és lesem a semmit? Nrem azért ültem oda!

Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, ha a 10-15 perc kevés arra, h +találjatok! :(((

"Ne csodálkozz, ha kitörlöm a GRID-et, és megyek rfactorozni."

Felnőtt ember vagy, a te döntésed. Ebben tényleg nem tudok segíteni!

Én már régen +mondtam:

A minőséget nem vagyok hajlandó szarra cserélni (tisztában vagyok azzal is, h a hiba bennem van, LismRM)! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25699) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, ez mennyire jó, mert nincs összehasonlítási alapom:

:F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25700) Brian_GT válasza Syrius XIX (#25695) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nálad lehet, mert akivel én játszom mindenkinek működik így...hálózatod nem tud mit kezdeni magával akkor.
Nem csak gridezek Tunngle-n, mint korábban is mikor feljött az alternatív lehetőség már úgy javasoltam, hogy régóta használom másra...és jópár másik haverommal aki nem grides játszunk és 2 katt mindnek a másik szobába átlépés ha valamiért szükséges.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.