Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Na jó! Még 8 percet várok, aztán nézek valami nyitott szerót! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24802) Jim74 válasza #49533440 (#24799) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez tényleg NEXT --> NEXT --> NEXT --> FINISH jellegű program. :C

(#24803) intercooler


intercooler
őstag

Na ez szuper zolival próbáltam minden ok, és tényleg csak felrakod, telepítés nem kell semmit ba***atni megy simán :DD :DD :DD

Ma nem megyek, kicsit barkácsolók még;] majd rakok képet

[ Szerkesztve ]

(#24804) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Jim most volt, kb. 10 percet, de sajnos mennie kellett! Ezért 11 percig még tartom a szobát és ha addig senki, akkor go valamelyik nyílt szeró! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24805) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#24804) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nem tudom, hogyan tovább, mit kell csinálnom.
Látom a GR ablakában a játékot, látom hogy kik vannak benn,és nem tudom, hogyan tovább.
A gridben nem találtam játékot a Lan részben

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24806) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#24790) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, erre a hszre vártam.
mek a GR-re

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24807) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem nem küldi az aktivációs emailt, faxa :C

hát nem alapból törölte ez a hülye Hotmail:W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24808) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#24807) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Jól nézz körül, mert nekem pl.: a szemetesben landolt! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24809) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#24808) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem is :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24810) intercooler


intercooler
őstag

Na ezzel szenvedtem ma!!



(#24811) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szuper volt, köszönet:C...

Zolee-nak üzenem, hogy lője be a kontit. az érzékenységet. én is azt fogom tenni, miután kinyomtam a Shift 2 szemét:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24812) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Na, csak összejött a mai gurulás is. :DD :DD :DD
Majd kiderül mi lesz a győztes. :F GameRanger vs Hamachi :C

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24813) drr válasza - = Zk = - (#24811) üzenetére


drr
őstag

Igyekszem belőni, de nagy falatnak tűnik... :O

(#24814) drr válasza dzsavermadar (#24812) üzenetére


drr
őstag

a lényeg, hogy van választási lehetőség :C

(#24815) - = Zk = - válasza drr (#24813) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem nagy feladat, én is a netről/innen fórumról vadászok érzékenység beállítást:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24816) drr válasza - = Zk = - (#24815) üzenetére


drr
őstag

Ez egy SpeedLink XEOX, kellett neki XBOX emulátor, amit a játék mappájába kellett dobni. Sajnos az érzékenységén nem igazán tudok vátoztatni érdemlegesen. Attól tartok, hogy az emulátorban lévő *.ini fájlt kell módosítani jegyzettömbbel... :F

(#24817) - = Zk = - válasza drr (#24816) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áh, értem.
nekem PlayStation 2 konti van USB-n a gépbe döfve, amíg nem tudok profibbat venni.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24818) Ventur@


Ventur@
senior tag

Köszöntem a teszt gurulást srácok. Egy élmény volt :C .

Majd megpróbálok egy kis leírást készíteni az újonnan csatlakozóknak, hogy mi merre hány méter :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24819) drr válasza - = Zk = - (#24817) üzenetére


drr
őstag

Amúgy a hozzáértők asszongyák, hogy tiszta XBOX konti, sőt kézben még jobb is, mert gumírozott. Dicsérik, de én szopok vele mint a torkos borz... :W
Ha esetleg valaki tud megoldást, megköszönöm... :R

[ Szerkesztve ]

(#24820) - = Zk = - válasza drr (#24819) üzenetére


- = Zk = -
félisten

zB. google?:U...
én onnan vadászgatok most beállításokat. vagy FB:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24821) intercooler válasza drr (#24819) üzenetére


intercooler
őstag

A megoldás Gyakorlás Gyakorlás Gyakorlás Gyakorlás és Gyakorlás!! :K :K szerintem hiába állítgatsz érzékenységet ha még nem éreztél rá. :K :K CSak nyugalom nekem is több hét volt amíg megszoktam a kontit, a kormányról nem is beszélve ;]

(#24822) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kipróbálnátok így a Grid-et?:C
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24823) Jim74 válasza - = Zk = - (#24822) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ki, de kizárólag dinamikus cockpittel :)

(#24824) intercooler válasza - = Zk = - (#24822) üzenetére


intercooler
őstag

Ki de akkor már inkább 3 82-es tv olcsóbba kijön. Meg túl nagy a monitorok kávája, ugyanilyen van nekem is 1440x900 at visz. és mikor utoljára lehetett kapni 40 volt az ára :F

Én így tolom

(#24825) - = Zk = - válasza intercooler (#24824) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gratulálok hozzá...! :K
nekem nem fussa jelen felállás szerint egy G25-re. de ha más nem egy DFGT majd befigyel. remélhetőleg.

(#24823) Jim74
noh, akkor már jöhetne egy Lacetti félbevágott kasztni is szvsz:C...
amúgy én valahogy nem vagyok oda a dinamikus cockpitért... :N

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24827) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24828) Ventur@ válasza dzsavermadar (#24827) üzenetére


Ventur@
senior tag

:C :R

Oszt én voltam a hoszt :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24829) Jim74 válasza dzsavermadar (#24827) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jó látni, hogy feltámadt a poraiból a multi :C :R

(#24830) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Hellosztok!

Kellene egy kis segitség :) Egy olyan program kellene ami jó minőségben felveszi PL : az asztalok kattingatok vagy ilyesmi...

A frapsal csak játékokbn tudtam felvenni :S

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#24831) 0414setsuna


0414setsuna
tag

Miért lanba toljátok? :o Az online privát szeró már nem elég jó?

[ Szerkesztve ]

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#24832) Rototti válasza 0414setsuna (#24831) üzenetére


Rototti
senior tag

Lekapcsolták a szervereket.

Kimi - The King of Spa

(#24833) Sonja válasza Doomgiver (#24830) üzenetére


Sonja
veterán

Camstudio ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24834) drr válasza Doomgiver (#24830) üzenetére


drr
őstag

A google a barátod ;)
[link]

(#24835) #49533440


#49533440
törölt tag

Megcsináltam ezt a "GameRanger" progit...ha lessz szeró valaki jelezze! :D

(remélem tudok majd csatlakozni is) a hamacsit OFF-oltam... :U

üdv :R

(#24836) intercooler


intercooler
őstag

Van szeró OvErLoCk néven jel grid

(#24837) Jim74 válasza intercooler (#24836) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én nem látom. Mondjuk elég régi a beírás :)

(#24838) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szeró van! Szóljon, ha valakinek van kedve :))ni! Figyeljük az oldalt! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24839) Syrius XIX válasza #49533440 (#24835) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Van szeró, gyere! ;)

Szeró neve: Syrius

Description: PH 2. nap!

Jelszó: grid :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24840) #49533440 válasza Syrius XIX (#24839) üzenetére


#49533440
törölt tag

nemtudok csatlakozni :F " no late joining" ezt írja ki ...

tárgytalan... :R :R SRY :B

[ Szerkesztve ]

(#24841) drr válasza Syrius XIX (#24839) üzenetére


drr
őstag

Nincs net a du-i vihar miatt, szerintem nem tudok ma menni...
Végigpróbáltam mindent, amiről beszéltünk, az eredmény ugyanaz... Marad az a verzió, hogy meg kell szokni a kontit

(#24842) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Már ezt is tudjuk! Csak a HOST nem rakhatja tálcára a GRID-et! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24843) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#24842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

útólag is lehet csatlakozni a szerverhez, vagy nem? ezt néztétek Urak?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24844) #92891904 válasza Syrius XIX (#24842) üzenetére


#92891904
törölt tag

Miért nem láttalak???

(#24845) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#24843) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igen néztük és sajnos nem lehet! :(
Ez az 1-ik -!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24846) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#24845) üzenetére


- = Zk = -
félisten

francbe :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24847) Syrius XIX válasza #92891904 (#24844) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Rejtély! Ez + a másik -!

Van olyan, aki:

- router mögül játszik, mégsem tud hozzám csatlakozni és van, aki igen,

- nem router mögül játszik, mégsem tud hozzám csatlakozni és van, aki igen! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24848) Jim74 válasza Syrius XIX (#24845) üzenetére


Jim74
nagyúr

EZ azt jelenti, hogyha elindítja a host a játékot és nem vagyok bent éppen a gamerangerben, akkor nem tudok már csatlakozni?

Egyébként van most szeró, mert egyet sem látok.

(#24849) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#24846) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezért mondtam azt, h az lehet a +oldás: 2 futam között valaki leteszi a GRID-et a tálcára (NEM A HOST!!!) és kinéz ide PH-ra, h van-e valaki, aki csatlakozni szeretne!

Természetesen ki kell (!) írni ide, h van szeró és mit kell keresni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24850) Syrius XIX válasza Jim74 (#24848) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Így van! :((( Ki fogja írni, h folyik a verseny!

Sajnos úgy látszik, azok tudnak együtt :))ni, akik ott vananak a szobában, amikor a HOST Lindítja a mezőnyt!

Hacsak nem leszünk Silver or Gold users a GameRanger-ben! Gondolom felszabadulna! utána kellene nézni, h mennyibe is kerülne a Silver or Gold tagsági! ;)

Nincs most szeró, de ha azonnal visszaírsz, még van 10 percem! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.