Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) Brian_GT válasza x63 (#24300) üzenetére


Brian_GT
őstag

szinte rögtön megérkezik... használj gmail-t..freemail stb várhatsz 1 napot...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24302) kdave9 válasza Syrius XIX (#24297) üzenetére


kdave9
tag

Sikeresen felspanoltam magam a mai bénázással, Yokohama B1-2-n találtam még 2 tizedet, így végre sikerült menni 53-on belül :))

-H-U-N-T-E-R-

(#24304) Syrius XIX válasza x63 (#24300) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem hotmail-es van, és még meg sem nyitottam, már ott volt! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24305) drr


drr
őstag

Egy kis délutáni csapatásra valaki?

(#24306) drr válasza drr (#24305) üzenetére


drr
őstag

Szóval nem, értem én...

(#24307) Brian_GT válasza drr (#24306) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én jönnék...teniszt nézek, de reklámnál átszoktam nyomni a tvt... megnézem ír e vki.
Nem tom meddig tart a csata...tegnap Fráncseszka Skiávone (betűzze le aki letudja :) )
és Li letolta kb 1 óra alatt...ma Nadal meg Federer tolja már 2 órája és még 2 set-ért megy a csata...hol lesz a vége? :)

De ha lenne vmi 3-4 fős csata akkor jönnék.... jelezzetek majd!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24308) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24307) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Készítek szerót, (ha nincs) de jó lenne, ha minél többen jönnétek és akkor kevesen férnének be hozzánk4 az lenne az ideális igazából, ha lennénk 12-N, mert akkor csak mi lennénk! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24309) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Én most egyenlőre befejezem a tenisz nézést...3 órája tolják... 7:5 7:6ról 5:7re hozta vissza Federer...most már kivárom mi lesz. Hatalmas match.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24310) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! :R Csak rátok vár, pls legyünk minél többen, mi magyarok! :K

Szeró neve: - Zyllion-PHTeam ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24311) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19 : 10-ig +tartom a szerót! Gyertek! :K

Közben töltöm le az FI 2010-et, amiből 34 perc alatt már lejött 3,4 GB. A program szerint még 21 perc és lejön a maradék 2,2 GB is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24312) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Tisztelt FP-Team tagság!

Ezúton (mert így 1szerűbb!) szeretném mindenkivel tudatni, hogy jelen helyzetben a bajnokság folytatásának lőttek 1 esetet kivéve!

Mégpedig azt, ha 12-N vagyunk, akkor mehet!

Másképp nem +oldható, mert nincs jelszavas rész!

További +oldásról =re nem tudok! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24313) #21346560


#21346560
törölt tag

Végig olvastam az utolsó 50 HSZ-t hogy rájöjjek mi is van most... pár napja nem voltam gépközelben és amikor szerettem volna haverokkal 1et jáccani, akkor meg-lepődtem...
Osztom az elöttem hozzászólók véleményét.
EZÉRT vegyem meg a játékot? A Daiblo2-vel még mindig tolom battleneten.... mikor is ? Már nem is emléxem olyan régi....
R.I.P. GRID

Faking Dirt3-at meg jól elcseszték... feltettem vissza inkább a 2-t

(#24314) Syrius XIX válasza drr (#24306) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Csatlakozom! Még most se senki! Én is értem! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24315) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Nah...ideértem erre már nincs match :(

ne felejtsük el all, hogy tudunk játszani csak 2vel többet kell kattintani, mert kell egy program.... időpont minden semmi sem változott...akik eddig is jöttek jöjjenek ugyan úgy!!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24316) ben1957


ben1957
csendes tag

Sziasztok !
Nem jön valaki játszani? :DD

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24317) Syrius XIX válasza ben1957 (#24316) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, gyere! ;)
szeró neve: - Zyllion-PHTeam

Írj ide, ha nem tudsz belépni! Akkor +csináljuk fordítva! Én megyek hozzád! :)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24318) ben1957 válasza Syrius XIX (#24317) üzenetére


ben1957
csendes tag

Ahogy leirtad,a Tunglén keresztül csináltam de nem talállak.Mit csinálok rosszul?

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24319) Syrius XIX válasza ben1957 (#24318) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor csinálj te szerót a GRID-N belül és én megyek hozzád, ok?
X-fire van?
Mi lesz a szeró neve?
Mi a Tunngle neved?

Tunngle nevem: Attila Szabó, +kereshetsz ott is! OK?

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24320) ben1957 válasza Syrius XIX (#24319) üzenetére


ben1957
csendes tag

ben1957

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24321) Syrius XIX válasza ben1957 (#24320) üzenetére


Syrius XIX
addikt

ok megyek!

Most néztem, nincs ilyen szeró! Vagy még nem csináltad +?

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24323) Jim74


Jim74
nagyúr

Nincs valami olyan program, amivel neten keresztül helyi hálót lehet létrehozni? Olyasmire gondoltam, mint a Tunngle, csak mondjuk az léphetne csak be, akinek megadja az ember a belépéshez szükséges adatokat.
Valami VPN-szerű dologgal talán meg lehetne oldani, hogy Tunngle-on keresztül kelljen gurulni, ha csak PH-s emberkékkel szeretne menni az ember.

Nem hiszem, hogy nincs valami normális megoldás :F

(#24324) Brian_GT válasza Jim74 (#24323) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem vágom skacok most mi a probléma folyam lényege....ott a Tunngle... a legkirályabb megoldás gamere.
Nem értem sajnos most min megy a hezitálás itt napok óta... kell jönni játszani azt kész.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24325) Jim74 válasza Brian_GT (#24324) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az a probléma, hogy ha zártkörű rendezvényt szeretnénk tartani, akkor nem tudjuk priváttá tenni a versenyt. Egy bajnokságnál pl. baromira zavaró, ha ki-be mászkálnak a szerverről menet közben.

(#24326) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24324) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Nem vágom skacok most mi a probléma folyam lényege...."

Pedig 1szerű Brian! Azon megy a problémázás, h nem tudunk magunk közt :))ni (kivéve, ha 12-N vagyunk ;)!), + a privát bajnokságoknak is lőttek ugyanezen okból kifolyólag! :((( Így már vili! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24327) Jim74 válasza Syrius XIX (#24326) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én azért csak kipróbálnám azt a hamachit, hátha mégis működik rendesen. Ott lehet állítólag jelszavazni. Valaki írta, hogy régebbi verziót kell felrakni. Talán valami 1.0.5....

(#24328) Syrius XIX válasza Jim74 (#24327) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Van Hamachi-m, csak nem tudom, melyik verzió! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24329) Jim74 válasza Syrius XIX (#24328) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem akarod kipróbálni? :B

(#24330) #49533440


#49533440
törölt tag

Ha nem "javul" meg az Online GRiD...én sztem kiszállok az online autóversenyzésből! :U :U

(#24331) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ben: Kész a szeró, ha nem látsz, akkor írj ide és csinálj te másikat, ok?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24332) ben1957 válasza Syrius XIX (#24331) üzenetére


ben1957
csendes tag

Szia Attila!
Csináltam én is szerót ,de nem jött senki.Téged meg nem találak csak azt a pár ruszkit akikkel játszottunk.

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24333) Syrius XIX válasza ben1957 (#24332) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Csinálj most és írj, ha kész! Megnézem, látlak-e, ok?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24334) ben1957


ben1957
csendes tag

Gyere a "Demo Derby" -be ott megint találkozunk.

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24335) ben1957


ben1957
csendes tag

Csináltam szerót : b Ben1957
Próbálkozz .

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24336) Syrius XIX válasza ben1957 (#24335) üzenetére


Syrius XIX
addikt

ok, jövök!

Sajnos nem látlak!

Készítek én, próbáld +!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24337) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szerintem mára ennyi!

Sajnos a sors ismétli önmagát! A meglévő szerók tele vannak barom oroszokkal, ti + csak sírtok és nem jöttök! :(((

Én még mindig állítom, h + tudnánk tölteni 1 szerót és legalább nyugodtan játsz6nánk! :K

11111111, feltettem az F1 2010-et, +nézem milyen az! Csá ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24338) ben1957


ben1957
csendes tag

Szia ! :)

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#24339) penge edy


penge edy
tag

sziasztok biztos hogy minden pachon döglött a szerver 1-4-ig?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#24341) Jim74 válasza dzsavermadar (#24340) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én csak egy szép rövidítést írnék ide:

FU CM! ;] :P

(#24342) drr


drr
őstag

Srácok, lehet mégis Hamachi-val kellene próbálkozni? ITT egy videó! Ott van jelszó is. Szánjunk már rá egy kis időt, lehet megérné :U

(#24343) Doomgiver válasza drr (#24342) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

A hamachi a laggosabb gépgyilkolósabb megoldás....

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#24344) Jim74 válasza drr (#24342) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vagy meg kellene próbálni a Tunngle-on keresztül, de a szerót olyan névvel létrehozni, aminek a végén ott lenne, hogy "only for PH users". Hátha vannak annyira intelligensek, hogy nem jönnek egy ilyen egyértelmű jelzés esetén a "szobába"... :U

(#24345) drr válasza Doomgiver (#24343) üzenetére


drr
őstag

A videón egy 100%-an működő leírás van, meg kellene próbálni... De a Hamachi fórumon olvastam, hogy lagg esetén régebbi verzióval kell próbálkozni. Nehogy már feladjuk!!! :Y

(#24346) Jim74 válasza drr (#24345) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor tesztelj! :C

(#24347) benjemin1994


benjemin1994
tag

Szasztok!
Valaki hallott olyat hogy nem megy a GRiD multija? Már többen is kérdezték. Nekem most nincs fent a grid azért kérdem!

(#24348) Ventur@ válasza benjemin1994 (#24347) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igen a hír igaz. ~1 hete lelőtte a CodeMasters a szervereket. Azóta vagy Tunngle vagy Hamachi-n keresztül lehet csak játszani.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24349) benjemin1994 válasza Ventur@ (#24348) üzenetére


benjemin1994
tag

De ez mire volt jó nekik?? :(((
Ez szinte az egyetlen autós játék aminek jó volt a multija :O
Francba :W

(#24350) drr válasza Jim74 (#24346) üzenetére


drr
őstag

Ha betársulsz, akkor tesztelek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.