Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) Jim74 válasza ficsor001 (#24150) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mondjuk azt nem hiszem, hogy a Te beírásod miatt kapcsolta volna le a CM a szervert.
Lehet, hogy ez Neked mókás, de szerintem elég sok embernek tönkretették most a szórakozását... :(((

(#24152) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Itt azért még nem tartunk.

Meg fogjuk találni a megoldást. Én még nem temetkeznék.

Van pár alternatíva, csak amiről én tudok.(Pl.amit Jim is írt), szerverbérlési lehetőségek is vannak. 12 fős (lehet több fős is) szerver havi 1500 körül - mínusz az engedmény, Stb.
Sajnos technikailag nem értek hozzá, de azt hiszem, itt sokan vagyunk, és csak-csak összedobjuk a tudásunkat a cél eléréséért. Ha akarjuk, megoldjuk! :C :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24153) Brian_GT válasza Jim74 (#24149) üzenetére


Brian_GT
őstag

Van benne lan rész is igen és játszható Hamachin keresztül is természetesen, de ha már virtuális lan megoldás akkor Tunngle.
Sokkal egyszerűbb és ügyesebb dolog, mint a Hamachi.
Én jelenleg is használom esti lövöldére haverral.
Ha röviden kellene leírnom működését, akkor az összes játék ami multis egy listában a-zig elérhető, kategóriákra felosztva ( akció,rpg, autós stb.), de persze kereső is van benne.
Ha megtaláltad a játékot akkor úgymond bemész a játék szobájába/lobbyjába és onnantól aki bent van ugyan abban a szobában látják egymást.
Ez ha megvan egy korábbi regisztráció, akkor kb 3 másodpercet vesz igénybe.

Természetesen aki csinálja a szervert annak meg kell oldania, hogy rátudjanak csatlakozni és akik csatlakoznak azoknak sem árt a lagg elkerülésre végett jól beállítani a dolgokat.
Az előnye, hogy nem kell mindegyik játékhoz külön portot nyitni akinek routere van, csupán a program portját kell megadni és a benne lévő összes játékhoz utat nyit.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24154) #49533440


#49533440
törölt tag

"játék korát figyelembe véve" ??? :Y

1500millió éves gamék meg mennek még mindig online (Cs. Quake3. Diablo2 stb stb )

nekem gyanus ez a kijelentés hogy megszűnt! :C

(#24155) Brian_GT válasza dzsavermadar (#24152) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ezek a szerverbérlési dolgok nem teljesen így működnek.
Ahhoz attól kell a játék online működése, pl. egy Call of Duty stb. esetében.
Szerverbérléssel egy meghatározott játékost elbíró szervert kap a megrendelő, aki tetszés szerint tudja alakítgatni a játékot, amihez a szervert megkérte.
Jelen esetben ez úgy működne, hogy kérsz egy x játékost elbíró szervert a host-tól aki adja és akkor az a tied lenne. De Gridnél ez nem így működik, ő sohasem adott ki Dedikált Serverre ,, engedélyt"... ő hasonlóan működtette ha hasonlítanom kellene vmihez, mint az MW2 esetében.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24156) Jim74 válasza Brian_GT (#24153) üzenetére


Jim74
nagyúr

Na ez azért biztató és jó hír :C :R
Lehet, hogy kellene majd egy részletes leírást linkelni ide, hogy mindenki képben legyen, többek között én is. :B

(#24157) Jim74 válasza #49533440 (#24154) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vagy csak gyorsan leráztak....

(#24158) Brian_GT válasza Jim74 (#24156) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nagyon szívesen segítek Tunngle-on keresztül összehozni a dolgot, viszont azt elnézést mindenkitől de a szerverkészítést nem vállalom majd be, mert a hostolónak aki a szervert készíti teljes hozzáférést kell engedni, hogy a vírusírtó ne akadályozza, ez pedig azt jelenti, hogy bármit bekaphatok tőletek.
Mikor játszom haverral ő tőle azért tudom nem jön semmi át, de x számú embertől azért nem kockáztatnám meg.
Ha ezt vki átvállalja helyettem akkor én is nagyon szívesen jönnék továbbra is gurulni.

Fél 7 után vagyok 20:35ig...ha vki privátban megkeres akkor segítek neki a telepítéstől az indításig a dolgot.... kb. 10 perc megcsinálni...fel kell rakni egy pár M programot, majd újraindul a gép beállítva a hálózatot...kell rá egy regisztráció, amiről jön egy aktivációs cucc mailra... ha ez megvan be lehet jelentkezni és már mehet is. Ha van router akkor a tunngle portját engedélyezni kell és ennyi.

Ha valaki kiváncsi nézelődés képp addig is : Tunngle

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24159) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24141) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én most próbáltam, de sajnos :((( ugyanaz a helyzet, mint tegnap4 1 pillanatra bejön és utána közli, h a "kapcsolat +szakadt!"! :((( szakadjon +! :((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24160) ficsor001 válasza Jim74 (#24151) üzenetére


ficsor001
tag

Ajjj nem gondoltam komolyan nyugi hogy emiatt kapcsolták le :)
Hát itt a jó idő ki kell mozdulni ;)

(#24161) Syrius XIX válasza Jim74 (#24147) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor marad a privát szeró LAN-ba kötött gépekkel! :K Csak 1 olyan router kell hozzá, aminek van 12 portja! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24162) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

A Tunngle os dolgot én is támogatom... jobb mint a hamachi... szerintem :R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#24163) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24158) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Az FP-Team-ben pl. 16-an vagyunk! Én +bízok bennük és érdekelne a megoldás (főleg ha jelszavas szeróról van/lenne szó)!!! :K

Sőt ebben az esetben (ha kell) a HOST szerepét is bevállalom és ha azon múlik, akár egész nap bekapcsolva hagyom a gépet! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24164) Jim74 válasza Syrius XIX (#24163) üzenetére


Jim74
nagyúr

:R :C

(#24165) Brian_GT válasza Syrius XIX (#24163) üzenetére


Brian_GT
őstag

Okés...megcsinálhatjuk... ha adsz privben egy msn címet akkor azon keresztül sztem mehet a dolog...vagy ha van mikrofonod akkor skypeot mondanám. Gyorsabb, kényelmesebb.

Csak nekem kell 1-2 perc mert letöröltem a Left4Deadet erre ez is olyan, hogy elrontja a fontjaidat....esküszöm lassan tényleg nem rakok fel semmit csak gyárit. Unom ezeket a dolgokat már.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24166) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Akkor most nincs más hátra, mint 1 kis Carrier! :(((

Vagy ráveszem a srácokat és 3-an tudjuk tolni LAN-ba! Az is több, mint a semmi! Vagy veszek az asszonynak is 1 gépet és már 4-N vagyunk 1 jó kis családi :))áshoz! :D

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24167) Syrius XIX válasza Syrius XIX (#24166) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szerintem ebből max. holnap délután lehet valami, mert már viszonylag későn van belevágni, ha leszel holnap! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24168) Brian_GT válasza Syrius XIX (#24167) üzenetére


Brian_GT
őstag

Leszek ha minden igaz...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24169) Jim74


Jim74
nagyúr

Egyébként nem értem az egészet. Nincs 3 éves a játék és megszűnik az online rész hozzá???? :((

Így vegyen az ember eredeti játékot :((

Legközelebb tegyék közzé megjelenéskor azt is, hogy meddig lehet online használni a játékot... :((

[ Szerkesztve ]

(#24170) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24168) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok! Amikor elérhető leszek, dobok ide üzit! Am. e-mail címem ott van az adataim között! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24171) Brian_GT válasza Jim74 (#24169) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen ez egy nagy érvágás nekem is ha eredeti játékot nézem, mivel én is ha valami jó áron van megveszem.
Sajnos ezzel is azt erőltetik, hogy vedd meg a játékot amikor megjelenik, vagy nem sokkal utána, mert ha sokat késlekedsz és az áresést várod, kockáztatod azt, hogy amiért megveszed elveszti értelmét.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#24172) Syrius XIX válasza Brian_GT (#24171) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tisztelt GRID társadalom!

THX ALL FOR RACES & WILL BE GOOD MY FRIENDS! ;)

Legalábbis, amíg nem lesz jobb! Ne adjátok fel a reményt, hátha mégis 1* csak....! ;)

Mindent összevetve azért jó volt! :K Sőt!!! Eddig a legjobb! :C

Szerintem azért időnként írhatunk ide 1másnak (remélem ezt az oldalt azért nem zárják be ugye???)!

:R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24173) intercooler válasza Syrius XIX (#24172) üzenetére


intercooler
őstag

Hát ilyet komolyan nem hiszem el :O :O

Akkor marad a tungle vagy más játék :(( :((

Ki mivel játszik még ami ingyenes és online?? elsősorban autósra gondolok

[ Szerkesztve ]

(#24174) Thomaster12


Thomaster12
tag

Hali!

Hát én is szomorú vagyok. Régen sokat játszottam, és nagyon jó volt.
A carrier mód kicsit unalmas :D

A szerver emlékére:

http://www.youtube.com/watch?v=NHiP2deDNS4

Bocs hogy nincs hang.. de remélem megteszi :))

Akinek esetleg ismerős vagyok, PredatorX volt a nevem. ;)
Mindenkinek sok jó játékot kívánok.

Én most a dirt3-al játszok, egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#24175) Jim74 válasza Syrius XIX (#24172) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ahogy ismerlek szerintem össze fogod hozni, hogy lehessen multizni :K

Legrosszabb esetben ott lesz jövőre a GRID 2, addig meg spórolunk rá, hogy rögtön megjelenéskor meg tudjuk venni :K

A topik meg szerintem nem fog meghalni, mert nem csak a GRID miatt járunk ide :K

(#24176) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Akár összejön, akár nem, van itt egy lehetőség, amit megpróbálhatunk online. :F

Klikk a képre!

:K :K :K

Akit érdekel, szóljon bátran! Pár napon belül konkrétumok is lehetnek. :C

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24177) john_trapéz


john_trapéz
tag

a Dirt3-nál a Dirt2 szerintem jobb... na meg olcsóbb is. (én 990-ért vettem.)
a Dirt3-ban megőrülök attól a Ken Block-os trükkölős szarságtól.

hiányozni fognak a lacsettis-bömbölős futamok, na meg a freesztájl drift. :)

(#24178) intercooler


intercooler
őstag

Na akkor marad dirt 2-3 meg split second :K meg lehet visszarakom nfs world ot

[ Szerkesztve ]

(#24179) Jim74 válasza dzsavermadar (#24176) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az rFactorral csak az a problémám, hogy ahhoz nem lehet leülni úgy, hogy csapatok gyorsan egy fél órát. Nekem túl van bonyolítva és túlságosan realisztikus.

De lehet, hogy nem foglalkoztam eleget vele.

(#24180) Jim74 válasza john_trapéz (#24177) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kérdés, hogy a Dirt 2-höz meddig lesz online támogatás :F

(#24181) Jim74 válasza Brian_GT (#24171) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nálam ezzel csak azt érték el, hogy kétszer is meggondolom, hogy megvegyek egy Codemasters játékot a jövőben.
Ha ezt egy héttel hamarabb adják elő, biztos hogy nem rendelem meg a Dirt 3-t, csak azért sem... :(((

(#24182) intercooler válasza Jim74 (#24181) üzenetére


intercooler
őstag

Dirt3-at nem fogod megbánni szerintem :)

rfactor nekem se jön be az már túl szimulátoros grid meg inkább arcade volt.

Akit esetleg érdekel nézze meg a split secondot igaz kicsit se hasonlít a grid-re, de nagyon pörgős meg minden. És ugyanúgy megy mint a grid.

(#24183) x63


x63
aktív tag

A Codemasters mongyon le !!!!

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#24184) john_trapéz válasza x63 (#24183) üzenetére


john_trapéz
tag

lájkolom. :)

(#24185) drr válasza Jim74 (#24147) üzenetére


drr
őstag

És akkor most ennyi volt? Nem hiszem el!!! Nincs semmilyen megoldás, mondjuk Hamachi vagy LAN game?
:O :O :O :O :O :O :O :W :W :W :W :W :W :W

(#24186) Jim74 válasza drr (#24185) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már van ez ügyben mozgolódás. Lehet, hogy Syrius fel fogja vállalni a host szerepét, mint azt fentebb is írta, és akkor minden megy tovább :R

Mondjuk akik rankeden tolták, azokkal még jobban kiszúrtak, mert azt végképp nem lehet más megoldással pótolni...

Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem képesek legalább 5 évig online hátteret biztosítani egy játéknak... :W
Megérteném a döntést, ha már kint lenne legalább 1-2 hónapja a GRID 2, de ez így nem igazán volt korrekt húzás... :(

(#24187) drr válasza Jim74 (#24186) üzenetére


drr
őstag

De Jim, fentebb írták, hogy ősrégi játékoknak is van szervertámogatása, miféle politika ez a CM részéről? Szemetek, most túrom a netet, sehol egy bejegyzés vagy közlemény, csak úgy lekapcsolnak mindent?
Az oroszok se tudnak semmilyen megoldást egyenlőre... :W

(#24188) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Így jártunk a GRID-del??? :F :F :F

Megjegyzés:
Furcsának találom, hogy még kapható az üzletekben a játék, és nem hiszem, hogy olyan hivatalos nyilatkozat melléklettel, hogy "online nem játszható".
Még az is lehet, hogy ez így törvénysértő.
Arról nem is beszélve, hogy elég rossz reklám lenne maguknak a jövőre nézve.
Mindenesetre furcsállom ezt így.
Talán csak egy felmérés, hogy mennyi reagálás érkezik.
Talán nincs mégsem vége.
:F :F :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24189) Jim74 válasza drr (#24187) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én azért bízom az internetes társadalom leleményességében. :DD
Eddig gyakorlatilag szinte minden felmerült problémára találtak megoldást :K

(#24190) Jim74 válasza dzsavermadar (#24188) üzenetére


Jim74
nagyúr

Külföldön is ki vannak akadva rendesen:

GRID fórum

(#24191) Steady74


Steady74
addikt

Fordász barátomtól értesültem tegnap mit történt, hát ez az idő is eljött...

Nagyon sok kellemes élményem volt a játékkal kapcsolatban, melyet kizárólag ranked és privát futamokon játszottam, sokszor hétköznap hajnalokig, majd másnap Pepi barátommal a felvett videókat elemeztük órákig.. Rengeteg embert ismertem meg, akiket tisztelek: Hunman, Pincér, Fordrász, Rolly, Rototti, Dugojancsi, kpal, Dzsaver, Ted, a BSTeam-osok, és még sorolhatnám... közel 3000 futammal a hátam mögött azt mondhatom jó volt, de sajnos ennyi volt. Sokukkal ugyan az F1 2010-ben együtt nyomjuk az ipart, szóval a kapcsolatok azért nem szakadtak meg teljesen mindenkivel.

A GRID 2-ben remélem találkozunk!

Steady

[ Szerkesztve ]

(#24192) Jim74


Jim74
nagyúr

Komolyan mondom, mindjárt sírok :O :O :O

A GRID volt az utóbbi idők egyetlen játéka, ami online is lekötött :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#24193) Ventur@


Ventur@
senior tag

Szomorúan olvastam én is, hogy megszünt a support-ja a játéknak. Eléggé érdekes húzás ez a CM-től, egy alig 4 éves játékkal szemben.

Itt mutatkozik meg a játék egyik nagy hibája: nem voltak dedikált szerverek.

dzsaver: Véleményem szerint nem törvénysértő az amit csinált a CM. Sehol sem garantálta, hogy x évig lesz online játék lehetőség a játékhoz. Gondolom úgy gondolták, hogy itt az idő befejezni. Részben meg is értem. Semmi új nem jött ki évek óta a játékhoz. Még az az árva 1 DLC sem, ami a konzolosoknak igen. Szó volt régebben egy 1.4-es patch-ről. Abből sem lett semmi.

Az már megint más történet, hogy a DiRT2 és 3 megy egymással párhuzamosan online. GRiD 2 meg ha minden jól meg 2012-ben jön csak (annó volt egy cikk a gamepod-on, hogy követik egymást a részek és ott azt nyilatkozták a CM-től, hogy egy GRiD egy DiRT. Ehelyett: DiRT -> GRiD -> DiRT 2 -> DiRT 3 -> GRiD 2?... no komment!). Na innen nézve elég szemét húzás ez a CM részéről, hogy lelőtte az online játékot.

Remélem, hogy az netes közösség talál ki valamit rá, mert éppen a napokban tettem fel újra, hogy kicsit körözgessek majd. Offline meg már nem kihívás egyik szinten sem :D .

Na majd időnként benézek, hátha van infó :R !

ficsor: Több olyan játék is kapható még, amihez már rég nincs multi támogatás, szóval ez nem biztosíték :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24194) ficsor001


ficsor001
tag

Szerintem nem kell aggódni :)
Több játék sem jó, valami update van vagy mi.
Nem jelentettek be semmit szóval lehet ezzel még játszani csak türelem. Meg kapható a boltokban is, akkor csak nem árulnák ha nem lehetne vele multizni.

(#24195) Jim74 válasza Ventur@ (#24193) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem Dzsaver arra gondolt, hogy nem az online lelövése törvénysértő, hanem, hogy a mai napig árulják úgy a játékot, hogy van multi része, holott nincs. Azért ez erősen a fogyasztó megtévesztése kategóriába tartozik. Minimum egy sajtóközlemény elvárható lett volna, valamilyen csatornán, vagy a honlapjukon.

Mondjuk az is igaz, hogy sem az 576, sem a CDGalaxis kínálatában már nem elérhető a játék...
Lehet, hogy ők tudtak már valamit? :F

(#24196) Jim74 válasza ficsor001 (#24194) üzenetére


Jim74
nagyúr

A próféta szóljon Belőled, de a CM support válasza nem igazán ezt sejteti....

(#24197) ficsor001 válasza Ventur@ (#24193) üzenetére


ficsor001
tag

Hát akkor nem tudom, igazából ez az első és egyetlen játék amivel multiztam eddig.
Habár engem úgy nem vágott földhöz hogy nem lehet vele játszani, legalább kimozdulok :D

Majd lesz ami lesz...
azért jó lenne még párszor gurulni vele.

(#24198) ficsor001 válasza Jim74 (#24196) üzenetére


ficsor001
tag

Hát igen abban igazad van.
De biztos megkímélhették volna magukat attól hogy most több ezer levélre válaszolgatnak ahelyett hogy tettek volna egy közleményt ki a hivatalos oldalukra hogy mostantól nem lesz multi és akkor nem bombáznák őket most levelekkel hogy mivan.

(#24199) Ventur@ válasza Jim74 (#24195) üzenetére


Ventur@
senior tag

Miskolcon a Media Markt-ban még volt pár Bestseller változat. Lehet ők nem tudnak a dologról :D .

Amúgy, ahogy nézegettem PS3 tulajok sem tudnak játszani (már ha jól olvasgattam :B ). Szóval két lehetőség van:

a, Tényleg csak nyári nagykarbantartás van és ezért nem mennek a szerverek.
b, Tényleg nincs tovább online móka :F .

+1 kiegészítés: jön az 1.4-es patch és azért áll minden. Ez utóbbit kétlem, mert sehol semmi hivatalos infó a CM-től.

De isten lássan lelkem, hogy ficsonak legyen igaza és lehessem majd még küldeni neki online, mint ahogy eddig is :)

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24200) Jim74 válasza Ventur@ (#24199) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igen, ezeket én is olvastam, de mindenki csak találgat. Hivatalos infó meg csak annyi van, amit a CM support visszaírt. Az meg elég egyértelmű, sajnos :(

Kéne szólni a PH vezetésének, hogy boltolja le a CM-mel, hogy átveszik a multi üzemeltetését, mi pedig valami jelképes összegért cserébe tolhatnánk tovább a multit :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.