Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Syrius XIX válasza dugojancsi (#24648) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Thx, a videót végignézem és +látjuk4

Ted: Ezt is köszi, de ezen már túl vagyunk, így kezdtük és ez alapján! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24652) - = Zk = - válasza dzsavermadar (#24628) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez jó :C

(#24643) kpal
no igen, van benne valami!....de nem holnap lesz Grid 2, szal én keresek más elfoglaltságot a gurulászáshoz ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24653) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Na akkor most +int Lment kb. 2-2,5 óra a semmivel! :(((
Most megyek és Tunngle-n keresztül tolok 1-2 ebéd előtti menetet! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24654) Doomgiver válasza Neil Watts (#24629) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Az amit Ken Block művel a pályán azt rengeteg gyakorlás eredménye és még így is elbassza...

Érdekes Tanner Foust miért verte meg a Ken Block által rendezett Gymkhana versenyen ? :D
Ken Block egy forintot nemér...

És tudod pár nap gyakorlás után simán megcsinálnám ugyanezt ;) (Vezetési tapasztalatom az van elég hidd el ) :R

Colin McRae 4ever !!! :R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#24655) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szóljatok, ha valaki +nézte és átállította, amit a #24647-es HSZ-emben írtam, akkor elindítom a Hamachi-t és +próbáljuk4 Ez kb. 2 perc! ;)

Addig is irány a Tunngle! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24656) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#24655) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Átállítottam a Hamachiban, sőt a Virtuál Servernek ( a routerben) is adtam valami címet.
Megpróbálhatjuk. :K

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24657) Rototti


Rototti
senior tag

Eszembe jutott még valami: volt olyan játék, ami azt követelte meg, hogy a playereknek a hamachis ip-címük első kettő/három tartománya megegyezzen.
Pl.: player1: 5.88.135.8; player2 5.88.135.14

Ezt úgy lehet elérni, hogy nagyjából egyszerre indítjátok el a hamachit, mert akkor hasonló címeket kaptok.
Nem tom, hogy számít-e ez, de ez is megérhet egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#24658) dzsavermadar válasza Rototti (#24657) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Köszi, ezt is bevetjük alkalomadtán. :K :R

Eddig most nem jött senki, és nemsokára meg én nem leszek. :F :W

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24659) intercooler válasza Doomgiver (#24654) üzenetére


intercooler
őstag

"Az amit Ken Block művel a pályán azt rengeteg gyakorlás eredménye és még így is elbassza." Mért ki nem hibázik szoktál nézni rallyt vagy valami hasonlót, nincs olyan hogy valaki ne hibázzon.

Na azért megnéznélek pár nap gyakorlás után mit csinálnál. rallyzol talán? :U Akkor esetleg elhiszem. Hány éve nyomja már ezt nem olyan könnyű mint ahogy látszik.

[ Szerkesztve ]

(#24660) Doomgiver válasza intercooler (#24659) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Eltaláltad... Igen rallyzok.

Az egészet éreznikell... Az a Ford is televan mindenféle elektroikai faszsággal ami megkönnyiti a dolgát. Így mindenki tudna szórakozni akinek tehetsége érdekeltsége van ez iránt...

Példának felhoznák egy B csoportos Audi Quattrot. Megnézném mitkezdene vele Az isteni Ken Block ... Igen csak leszakadna a keze mire végigvisz egy-két szakaszt... :R

[ Szerkesztve ]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#24661) kpal válasza Syrius XIX (#24645) üzenetére


kpal
veterán

Ma ez az.

(#24662) drr


drr
őstag

Találtam egy ilyet: [link]
Majd próbáljuk már meg eszerint a Hamachit

Meg van egy másik is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24663) drr válasza drr (#24662) üzenetére


drr
őstag

Na, a második link alapján csináltam meg a beállításokat és úgy tűnik SIKER!!! :Y
Holnap várom a jelentkezőket!!!
Ha kell, csinálok leírást!
:DD

[ Szerkesztve ]

(#24664) drr válasza drr (#24663) üzenetére


drr
őstag

Harmatfriss kép :DD

(#24665) kpal válasza - = Zk = - (#24652) üzenetére


kpal
veterán

Én addig nem gurulok :N ;)

(#24666) Jim74 válasza drr (#24664) üzenetére


Jim74
nagyúr

Wow :Y
Megcsináltam én is a beállításokat a videó alapján. Érdekes módon, most nem halt meg a netem a 10-es metrikától...
Majd nézegetem a fórumot napközben, hogy mikor tesztelhetünk.

És a képen lévő szereplők bármelyike csinálhatott hálózatot és mindenki tudott mindenkihez csatlakozni?

Egy kérdés:
a videó azt írja, hogy a Hamachi háálózatának "Private"-nek kell lenni. Ez azt jelenti, hogy "Otthoni"-ra kell állítani? Nekem jelenleg nyilvános-ra van, mert az "Otthoniban" nem bízok :B

[ Szerkesztve ]

(#24667) drr válasza Jim74 (#24666) üzenetére


drr
őstag

X benyomva, beszéljünk ott :K

(#24668) drr válasza drr (#24663) üzenetére


drr
őstag

Drága Barátaim!

Úgy fest, a tortúrának vége, mert az előzőleg linkelt beállítással
TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK MINDEN! :DD

Jim74 kollégával az imént próbáltuk ki a dolgot, beállított mindent úgy, ahogy a videóban volt és íme az eredmény!

Ha én csináltam szerót, ő is látta és fordítva. Tehát a videó alapján állítsátok be a dolgokat és minden olyan lesz mint régen!
Ha nem megy a ping, vagy nem látszik a kreált szerver, a tűzfalat le kell tiltani ideiglenesen, de ez is változó, nem minden tűzfal esetén igaz. Illetve a routerben lehetséges, hogy engedélyezni kell a Hamachi által használt két portot is.
Várom a többieket is, nagyon izgatott vagyok :Y
Alig aludtam 3 órát és mégis pörgök, mint valami zárlatos Bíró Ica :DDD
X benyomva, figyelek!

A Hamachi hálózatom neve: drr-zolee76, jelszó a szokásos: grid :K

[ Szerkesztve ]

(#24669) Jim74 válasza drr (#24668) üzenetére


Jim74
nagyúr

Annyit hozzátennék, hogy pl. én semmit nem bűvészkedtem sem a routerben, sem a tűzfalon és ment simán. Ráadásul laggmentesen...

THX Zolee :C :R

Ja, és a második link szerint állítottam be én is.

(#24670) intercooler válasza drr (#24668) üzenetére


intercooler
őstag

Isten király vagy :C :C :C

Annyit fűznék hozzá, ha nem tudsz pingelni meg téged se, akkor tüzfal off, és akinek eset smart security van abba is ki kell nyomni nekem úgy lett jó. :DD :DD

(#24671) drr válasza drr (#24668) üzenetére


drr
őstag

Újabb bizonyíték!

Épp intercoolerrel játszom, vagy a grides nevén OvErLoCk.
Nála is az Eset Smart Security tűzfalát kellett letiltani ideiglenesen és minden ment flottul, láttuk egymás szeróit és tudtunk csatlakozni is egymáshoz gond nélkül! :D

(#24672) intercooler válasza drr (#24671) üzenetére


intercooler
őstag

:R :R :R :R

(#24673) Jim74 válasza drr (#24671) üzenetére


Jim74
nagyúr

Zolee for President! :DDD

Remélem délutánra végzek a melómmal és tudunk egy többszereplős, hosszabb tesztgurulást megejteni

[ Szerkesztve ]

(#24675) drr válasza dzsavermadar (#24674) üzenetére


drr
őstag

Köszi dzsav! :U

Jim, azért a president egy kicsit túlzás :DD

[ Szerkesztve ]

(#24676) intercooler


intercooler
őstag

Újabb bizonyíték :DD :DD


(#24677) drr válasza intercooler (#24676) üzenetére


drr
őstag

Zsír!!! :C

(#24679) GNKING válasza intercooler (#24676) üzenetére


GNKING
tag

Tőlem is egy kép!!!

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#24680) drr válasza dzsavermadar (#24678) üzenetére


drr
őstag

Csatlakozom!

Isten éltessen Zyl!

(#24681) intercooler válasza dzsavermadar (#24678) üzenetére


intercooler
őstag

Ez több mint valószínű mert nem hinném hogy tud róla :) :)

Nagyon boldogot Syrius :C :C :C :R

(#24682) Syrius XIX válasza Rototti (#24657) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem számít, mert amikor feltelepíted a Hamachi-t egyedi IP címet kapsz és ez addig nem is változik, amíg le nem törölöd a Hamachit, de thx! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24683) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Viszont kérlek benneteket, hogy írjátok meg nekem MAGYARUL, hogy mit kell tennem, mert az angol tudásom, jóindulattal is mondva "hiányos". :R :R :R
Win XP-m van. Köszönöm!

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24684) Syrius XIX válasza drr (#24663) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Ha kell, csinálok leírást!"

Igen, kellene! THX!!! ;)

De előre szólok, router mögül játszok! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24685) Syrius XIX válasza drr (#24668) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"a videó alapján állítsátok be a dolgokat és minden olyan lesz mint régen!
Ha nem megy a ping, vagy nem látszik a kreált szerver, a tűzfalat le kell tiltani ideiglenesen, de ez is változó, nem minden tűzfal esetén igaz. Illetve a routerben lehetséges, hogy engedélyezni kell a Hamachi által használt két portot is."

Menjünk sorjában:

A videóban pl.: az automatikus metrika van beállítva (nem is nyúlt hozzá!).

Tűzfalam nem befolyásolja, tanítható és +jegyzi!

Honnan tudod, melyik portot használja a Hamachi? :F

Azt írd már le pls! :K Beállítani be tudom, most a 22209-es van beállítva.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24686) Jim74 válasza Syrius XIX (#24685) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szöveg is van írva a videónál és ott azt írja, hogy a metrikát 10-re állítsd. Ha ettől az internetkapcsolatod megszakad, akkor töröld le az átjárót.

(#24687) Ventur@


Ventur@
senior tag

drr: Na megcsináltam amit betettél és jelentem nálam is működik :) . Igaz pár net ki és belépés kellett, de ez csak pár mp volt. Nem omlott össze a netem sem semmilyen beállítástól. Felvettem a kapcsolatot, látom is csak nincs bent senki :) .

Aki esetleg van az jelezzen már 12:45-ig, mert addig ráérek :) . Utána nem mert WTCC - Brno :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24688) dzsavermadar válasza Ventur@ (#24687) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ment privi, próbáld meg. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#24689) #49533440


#49533440
törölt tag

Halihó!

Én is megcsináltam ezt a beállítgatós témát!

Csatlakoznom kell a meglévő hálózathoz? vagy új hálózat létrehozását kell csinálnom?

hogy fogom látni a grides szerókat?

köszi :B

üdv :R

(#24690) drr válasza #49533440 (#24689) üzenetére


drr
őstag

Csatlakozz hozzám, fent már leírtam hová, de csinálhatsz te is külön és akkor csatlakozunk oda :K

(#24691) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

Hosszas tanácskozás után a helyzet annyit változott, h végre már a többiek látják a szerót, amit csinálok és tudnak csatlakozni is!

Én senki szeróját nem látom, ennél fogva csatlakozni sem tudok!

11111111, legalább 1 irányba már műxik! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24692) Syrius XIX válasza #49533440 (#24689) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Létrehozhatsz új hálózatot, de akkor csak azok tudnak hozzád kapcsolódni, akik a te szeródon vannak!

Csatlakozhatsz más szerójához, de akkor a szeró készítőtől kell kapj szeró nevet és jelszót! És úgy fogod látni a szerókat!

Szerintem elég, ha azok csinálnak szerót, akik 100-99* szoktak szerót készíteni általában. Természetesen ettől függetlenül csinálhatsz te is sajátot! és aki akar, majd jelentkezik nálad!

:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24693) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#24678) üzenetére


Syrius XIX
addikt

THX, igazán +lepődtem, mert nem gondoltam, h van aki tudja! Mindjárt :O ok! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24694) Syrius XIX válasza #49533440 (#24689) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szeró név: Syrius-XIX

jelszó: grid

Természetesen ez most nem a GRID-ben, hanem a Hamachiban! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24695) #49533440


#49533440
törölt tag

Köszönöm a segítséget!

Úgynézki sikerült beállítani mindent. :C

(#24696) #49533440 válasza Syrius XIX (#24694) üzenetére


#49533440
törölt tag

nemtudok belépni mert valami kérvényt elkéne fogadnod vagy mit...ahhoz hogy csatlakozzhassak! :DDD

(#24697) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Srácok!

17 : 00 körül kellene 1 próba :))ást csinálni, aki már csatlakozott hozzám, pls. próbáljon + belépni (akár most is, a szeró kész van)! :R

PetAIR: Már Lfogadtam, jöhetsz (1etlen BMW-s barátom ;))! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24698) Syrius XIX válasza #49533440 (#24696) üzenetére


Syrius XIX
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#24699) #49533440 válasza Syrius XIX (#24697) üzenetére


#49533440
törölt tag

Oké! D.u. 5körül érkezem a Bömbölővel! Addig felkészítem a futamra! :C

Üdv :R

(#24700) Jim74 válasza Syrius XIX (#24697) üzenetére


Jim74
nagyúr

Erre megpróbálok én is megjelenni :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.