Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Jim74 válasza Syrius XIX (#25300) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tele van a hamachi szeród. törölnél? Újra-raktam a hamachit és újra fel kellene venned

Közben Zolee-val tesztelünk egyet.

[ Szerkesztve ]

(#25302) Jim74


Jim74
nagyúr

Rakom vissza a gyári FW-t a routerre...

(#25303) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hamachi szeró van! Aki úgy gondolja! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25304) drr válasza Syrius XIX (#25303) üzenetére


drr
őstag

Már ott is vagyok :DD

(#25305) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25303) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ma nem tudok jönni sajnos, töltök le és fel is. A grid pedig nem szereti ezt. :(((

A YT-vel is volt egész nap gondom.
A Krónika is csak most megy felfele (pedig délelőtt kész volt), de nem ezerrel. :W :W
Még 100 percet jelez, és csak 24%-on van. :(((

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25306) Jim74 válasza Syrius XIX (#25303) üzenetére


Jim74
nagyúr

Visszament a gyári firmware, mert a DD-WRT-val sem tudtam csatlakozni.... :(
Számomra is marad a Tunngle, vagy a GR... :(

(#25307) dzsavermadar válasza dzsavermadar (#25305) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

És nem sikerült mégsem feltöltenem, mert a vége előtt szétkapcsolt. :W :W :W

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25309) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Kicsit késve, de megjelent.
Őrült egy gurulások voltak, de nekem tetszett. :C :Y :DD

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25310) drr válasza dzsavermadar (#25309) üzenetére


drr
őstag

:R

[ Szerkesztve ]

(#25311) Cadal


Cadal
őstag

Sziasztok! Egy kis help kellene. Nemrég újra feltelepítettem a GRID-et, és csinálom a Grid World túrát. Viszont úgy emlékszem, hogy korábban mikor játszottam vele, tudtam csapattagot is indítani így megnyertük a csapatversenyt is. Most viszont nem találom, hogy hol tudnék pilótát toborozni. :F El kell érni egy szintet, vagy mi? thx.

(#25312) Cadal válasza Cadal (#25311) üzenetére


Cadal
őstag

Oké, megvan. Ez segített: [link] :B

dzsavermadar: :R okés, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#25313) dzsavermadar válasza Cadal (#25311) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Pontosan, jól gondolod. :K
El kell érned egy bizonyos szintet, lóvét, ilyesmi (régen volt, pontosan nem tudom) :F

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25314) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRangeren vagyok! :K

Ha tudnám, h innen a PH-ról jöttk annyian, akkor még le is jelszavaznám! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25315) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Gondoltam kiírom, h készítek Hamachi szerót!
Nem tudom, csak kérdezem: Esetleg jönne valaki? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25316) drr válasza Syrius XIX (#25315) üzenetére


drr
őstag

Ma sajnos nem hiszem, hogy ideérek :W

(#25317) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25315) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Én most ráérnék, de gondjaim vannak a géppel.
Alig tudtam elindítani. Hiányzó NTLDR fájlra hivatkozva nem indult.
Most nem merem leállítani sem, hogy nagy küzdéssel elindult, hanem próbálok mentéseket csinálni, és ezen ügyködöm most.
Nem tudom meddig tart, de azt már látom, hogy ma nem lesz gridezés részemről. :W :(((

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25318) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Nem jöttetek! :((( Azért jól Lvoltam! ;):

:C

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25319) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#25317) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem újratelepítés volt véletlenül?

Vagy most máshova telepítettél?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25320) drr válasza Syrius XIX (#25318) üzenetére


drr
őstag

Sajnálom, tesó, nem jött össze :(((
De nagyon odatetted magadat, gr :R

(#25321) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25319) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

De, nemrég volt újra telepítés, kapott egy régi HDD-t pluszba, de a telepítés ott van ahol régen, de most az új Hdd a C,és a telepítésé a D.
Csúsztak a betű elnevezések.

Grat a versenyekhez :C

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25322) Jim74 válasza dzsavermadar (#25321) üzenetére


Jim74
nagyúr

Állítsd át a HDD-k bootolási sorrendjét a BIOS-ban.

vagy

Azon a HDD-na, ahova a Win7 van telepítve (a hiányzó NTDLR üzeentből arra következtetek, hogy Win7-et telepítettél) helyre kell hozni a boot részt. Ezt a telepítő lemezzel történő bootolással tudod megtenni, de a pontos folyamatra nem emlékszem fejből. Annyit írj be a google-be, hogy "hiányzó NTDLR" és kismillió oldalt fog kidobni :DDD . Sajnos nem Te vagy, aki így járt, én is besz*ptam már :K.

Mielőtt nekiállsz, azért mentsd el a biztonság kedvéért a fontos adataidat. :U

Lehet, hogy ott lett elszúrva a dolog, hogy mindkét HDD rá volt kötve e gépre Win7 telepítéskor és a boot részt nem arra a HDD-re rakta, ahol maga a rendszer ténylegesen van.

Ezért szoktam mindenkinek javasolni, hogy amikor Win7-et telepít, húzza le az összes HDD-t a gépről fizikailag és csak az legyen rákötve, amire telepít.

(#25323) drr válasza dzsavermadar (#25317) üzenetére


drr
őstag

(#25324) Ventur@ válasza dzsavermadar (#25321) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én is jövök egy megoldással, ha kell még dzsaver mester :) . Nekem ez működött korábban azért írom le:

1. Xp telepítő cd be
2. Javítókonzolt előhívod
3. majd ezekt kell beírni: fixmbr és fixboot.

Voálá. Örül, boldog és nekem sört küld :D .

Jim74: NTDLR hibaüzenet általában XP-nél van, ha valamiért elhasal :) . Nekem is volt régebben jópárszor, de hogy mitől az talány. Mióta W7-et használok boldog ember vagyok... és minden másra ott a Master Card :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25325) Jim74 válasza Ventur@ (#25324) üzenetére


Jim74
nagyúr

Láttam én már Win7-nél is ;]

(#25326) Syrius XIX válasza Ventur@ (#25324) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Win7-nél ugyanúgy előfordul! Nekem amikor ilyen volt, úgy oldottam +, hogy a gyerekhez átvittem a winyót és ott rámásoltam a hiányzó NTLDR-t!

1 másik esetben a telepítőlemezt raktam be és automatikusan kijavította a hibát a DVD-ről! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25327) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GameRangeren vagyok! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25328) drr válasza Syrius XIX (#25327) üzenetére


drr
őstag

Fél 8, nyolc körül vagyok várható...

(#25329) Syrius XIX válasza drr (#25328) üzenetére


Syrius XIX
addikt

ok :)

Majd írj, hova menjünk! Jó a Hamachi is! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25330) drr válasza Syrius XIX (#25329) üzenetére


drr
őstag

Ezt a választ vártam :C

(#25331) drr válasza Syrius XIX (#25329) üzenetére


drr
őstag

Várakozok Hamachin...

(#25332) drr válasza drr (#25331) üzenetére


drr
őstag

Már nem :(((

(#25333) Jim74 válasza Syrius XIX (#25329) üzenetére


Jim74
nagyúr

De jó nektek, hogy megy a Hamachi :F

(#25334) Syrius XIX válasza Jim74 (#25333) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Éppen megy, csak sajnos nekem is 1irányú! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25335) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Köszönöm a segítségeket, de mivel nem indult a gép, így csak utólag tudtam megnézni.
Amit javasoltatok, azokat mind végigpróbáltam sok variációban. Kétfajta telepítőlemezzel is próbálkoztam.
A baj ott volt, hogy semmilyen variációban nem bootolt be. Hiába CD, hiába Bios állítás.
Így az általatok javasolt/linkelt megoldások egy részéhez el sem jutottam.

Kerítettem egy régi HDD-t, azt beraktam, a mostaniakat kiiktattam addig,(ezt is muszáj volt) és így telepítettem az XP-t. (Jim, nem Win7)
Most már megint működök valamennyire. A "rossz" rendszer még megvan, és lehet, hogy javítom majd a segítségetekkel, de csak próbából, aztán storno. :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25336) Jim74 válasza dzsavermadar (#25335) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még érdemes lenne a hibás rendszeres HDD-n egy Sentinelt futtatni, mert lehet hogy a boot szektorban hardveres hiba van. Jártam sajnos már így, 2 nap és rengeteg win telepítés próbálkozás után jöttem rá, hogy a HDD rossz... :F

(#25337) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Mondanám, h készítek szerót, de úgy látom, nagyon nem történik semmi! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25338) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#25335) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha 1* rászánod magad és frissíted, akkor tegyél magadnak szívességet és frissítsd fel "Pro"-ra! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25339) #49533440 válasza Syrius XIX (#25337) üzenetére


#49533440
törölt tag

én mennék! :C (hamachi)

:R

(#25340) Syrius XIX válasza #49533440 (#25339) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha még mindig jönnél, akkor kész a szeró! X-Fire benyomva! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25341) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hamachi szeró mostantól van! ;)

Akinek van kedve :))ni, jöjjön sok szeretettel várjuk (már 2-N vagyunk Pet-tel)! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25342) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25341) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nálam a Grid kilőve a hétvégére sajnos. :U
Talán holnap napközben még belefér egy kis guri. :F

10 - 14 óra között egy órácskát tudok szakítani szinte bármikor. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25343) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ezt nektek! ;)

Am. gyertek, már 5-N vagyunk! :C

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25344) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Gyertek, gyertek, már 6-an vagyunk! :K

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25346) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ilyenkor 5-N? Thx és grat! ;)

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25347) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítek Hamachi és GRID szerót!
17 : 30-ig várok, ha addig senki, akkor GR vagy T! :R

Gyertek minél többen! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25348) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ha nem, hát nem! Legfeljebb akkor írjatok, ha valaki jönne! X-Fire benyomva! ;)

Sejtem miért vagyunk ilyen kevesen.

Tudom az én hibám, de akkor sem vagyok hajlandó feladni a minőséget valami szarért! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25349) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Valaki próbálta már a játékot Intel HD integrált VGA-val?

(#25350) Syrius XIX válasza csƵ (#25349) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, de gondolom hogy aki laptopról nyomja, az már igen, emrt abba nincs is más! ;)

Miért van valami probléma, vagy csak simán nem tudod? Gyere próbáljuk ki!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.