Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4351) mazda626


mazda626
addikt

Csatlakozzatok a hivatalos PT klánhoz is. Csak akkor lehet RX7-est nyerni, mi nem hivatalos klán vagyunk. Jelentkeztem oda is, meglátjuk elfogadják-e.

(#4352) kisvardai válasza Veg1ta (#4349) üzenetére


kisvardai
tag

sikerült:???
megtudod nézni?:??

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4353) kisvardai válasza kisvardai (#4352) üzenetére


kisvardai
tag

na megyek játszani gyertek!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4354) PaJa1 válasza mazda626 (#4351) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem az autókat az egyéni versenyzők között sorsolják, akik a játékidő alapján vannak beosztva. Meg szerintem csak márc5től 19ig métik a játékidőt

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4355) Amur válasza Veg1ta (#4325) üzenetére


Amur
addikt

magyarul írtam,csak betartottam hogy a tárgy "join aeria games" legyen.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4356) Veg1ta válasza Amur (#4355) üzenetére


Veg1ta
tag

Már megírtam én is magyarul. Elküldtem 14 embernek, várom a pontokat! :)

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4357) vizibal


vizibal
tag

Még egyszer megkérek minden kedves leendő pHtorque klán tagot, hogy:
-itt, a PH-fórumban jelezze csatlakozási szándékát az Xfire-azonosítójának megadásával
-jelentkezzen a klánba a http://www.xfire.com/clans/phtorque/ címen, bejelentkezés után az "Apply to Join" gomba kattintva

A sorrend természetesen felcserélhető, de kérlek titeket, hogy mindkét lépést hajtsátok végre, így jelentősen gördülékenyebb lesz a felvételi procedúra. Köszönöm.

Ui.: Tehát ki szeretne pl. pesta007-ként belépni?

(#4358) kisvardai válasza vizibal (#4357) üzenetére


kisvardai
tag

név:kisvardai

megtaláltáál remélem sikerült!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4359) kisvardai válasza kisvardai (#4358) üzenetére


kisvardai
tag

jajj öcsém nekem annyira lelassitja még jobban a gépem ez az x file vagy mi!!!!szerintem most ne csidálkozzatok ha laggolni fogok naon!!!

boccs hogy nem hsználtam a MOD-ot

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4360) ABnormal válasza vizibal (#4357) üzenetére


ABnormal
őstag

első hozzászólásban van egy elég szép lista az itteni és PTben használt nickekről...

(#4361) Veg1ta


Veg1ta
tag

Akkora idióták vannak ebben a játékban. jamesford3 nekemjön egy párszor erre írom, hogy Dont hit me. Mire ő megfenyeget, hogy 25 körben kilök. Közel voltam az első 2-höz majd 28 körben lökött ki a f*sz! 4.-nek jöttem be de akkor már írtam neki szépeket. Erre meg azzal jön hogy holnaptól engem bannolnak, mert jelenteni fog. :W :W Egyre több az ilyen D meg E osztályos majom. Persze tisztelet a kivételnek.

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4362) vizibal válasza ABnormal (#4360) üzenetére


vizibal
tag

Igen, tudom. De képről lévén szó, elég nehéz keresni benne (azért pesta007-et csak sikerült megtalálnom). És pont azért kértem, hogy itt a fórumban adják meg az Xfire-ös azonosítót (ami egyébként nincs az említett listán), hogy ne nekem kelljen keresgélnem mindenkiét.

De hogy ez a fórum ne csak a klánunk ügyes-bajos dolgairól szóljon, javaslom, hogy a csatlakozási szándékotokat (és az Xfire-azonosítótokat) ezután priviben küldjétek.

Remélem, ez így mindenkinek megfelel. :R

(#4363) vizibal válasza Veg1ta (#4361) üzenetére


vizibal
tag

Az ilyeneknek az jelenti a boldogságot, hogy mások szórakozását elrontják. Ha mindenféle válogatott sértést írsz neki, azzal jelzed, hogy elérte a célját. És ha elküld egy screenshotot vmelyik GS/GM-nek, akkor még te szívod meg. Próbálj meg túllépni ezen, inkább küldj egy replay tape-et az ütközésekről, screenshot-ot a fenyegetésről az illetékeseknek. Baromi idegesítőek tudnak lenni az ilyen gyíkok, tudom én jól. De meg kell őriznünk az önuralmunkat, bármilyen nehéz is.

(#4364) kisvardai válasza vizibal (#4363) üzenetére


kisvardai
tag

kisvardai a nick azon az x file izén rajta vagyok sikerült:??

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4365) Veg1ta válasza vizibal (#4363) üzenetére


Veg1ta
tag

Na vettem egy 20-as csomag replayt. Hogyan kell vele a versenyt felvenni???

Képet mivel lopok ki a játékból?? (print scr-rel nem sikerült)

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4366) kisvardai válasza Veg1ta (#4365) üzenetére


kisvardai
tag

a meccs végén elmented és kés!!!!replay asszem és adsz neki nevet és kész!!!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4367) vizibal válasza Veg1ta (#4365) üzenetére


vizibal
tag

Közvetlenül verseny után a szobában rákattintasz a Replay gombra (a kick és a backpack között), utána a Save gombra (ha egy nap többet is mentesz, lehet, hogy át kell nevezned a fájlt). Vagy a főmenüben a Replays menüpont alatt el tudod menteni a legutolsó versenyedet (de csak azt).

(#4368) Veg1ta válasza vizibal (#4367) üzenetére


Veg1ta
tag

Köszi szépen mindkettőtöknek! Most már kénytelen leszek ráállni a replay-ekre, mert egyre több a játszani egyáltalán nem tudó hülye. Sőt a legtöbben összetévesztik a játékot a Destruction Derby-vel.

És képet mivel tudok kilopni?

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4369) Shad0w válasza Veg1ta (#4368) üzenetére


Shad0w
senior tag

print screen-el. A képek a PT könyvtárán belül a screenshots könyvtárba kerülnek.

(#4370) Veg1ta válasza Shad0w (#4369) üzenetére


Veg1ta
tag

:R :R :R

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4371) Veg1ta


Veg1ta
tag

Nem tudok játszani, mert 5 percenként megszakad az internet. T-fosline, köszönöm szépen! :agyonlő szmájli:

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#4372) erdol


erdol
senior tag

TA-ban KING a legjobb idő tulajdonosa,én tegnap játszottam vele.Először az tűnt fel hogy előre hátra ugrál a kocsija.Laggol?Már amíg láttam mert úgy elhúzott előlem mint a szél.Már máskor is megfigyeltem ha valaki laggol akkor nagyon gyors,persze ez nem mindenkire igaz gondolom de feltűnt néha.
Ja és ma nekem is volt egy olyan hogy mérföldekkel vertem két quadrót egy versenyen aztán a következőre jött egy harpoon is és akkor meg teljesen irányíthatatlan lettem szinte húzott a kocsi kanyarokban.Az egyik quadró meg is vert elég jelentősen.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#4373) Shad0w válasza erdol (#4372) üzenetére


Shad0w
senior tag

Mondom én, hogy bugos a harpoon. Mostmár nem is játszom ellenük, értelmetlen...

(#4374) buvez


buvez
tag

dejó....kidobott és nem enged vissza :( elöször azt mutatta, hogy tele van, most meg csatlakozásnál nem lép tovább

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4375) Dr. Romano válasza Veg1ta (#4361) üzenetére


Dr. Romano
veterán

jamesford3-al hasonlót tapasztaltam én is. Nagyon idétlen, kerüljétek!! :W

Egyébként valami gáz van a szerverrel... nem tudok felcsatlakozni (most olvasom; ua a helyzet mint buveznek) :((

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4376) buvez válasza Dr. Romano (#4375) üzenetére


buvez
tag

ahogy látom bent is egyre kevesebben vannak, legalábbis csökken a jelzőcsík....

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#4377) MaciG


MaciG
addikt

Kb mikorra várható az új patch? :DDD

Ez a panama GT nagyon faja, így a kép alapján, remélem lesz olyan gyors, mint az RX 7 :C

BANZAII

(#4378) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Az én fekete listámon az első helyen ketten osztoznak, Diablo_PL, MysteryX_PL.
Ezek 2en nagyon szervezettek, az 1ik keresztbe áll a pályán a másik kőröz, és tudatja a másikkal, hogy hol van az akit ki kell ütni. PL: megyek az élen, Diablo_Pl mögöttem, a másik a célgörbe végén keresztbe, Diablo_PL üzeni hogy ő a második kocsi, tehát az elötte haladót ki kell ütni. És ez így megy folyamatosan. Nagyon bosszantó! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#4379) PaJa1 válasza MaciG (#4377) üzenetére


PaJa1
őstag

Panama, intimi, vette márc végére várható. Evo, wrx márc közepére várható
mentem aludni pápá

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4380) UnConnecteD válasza buvez (#4374) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nalam is ez van most

(#4381) mackosajt


mackosajt
addikt

Volna egy kérdésem.

Ismerősöm már többször is elszenvedte a telepítést, és az uninstallt, mert a GameGuard nem akar működni.
Egyszerűen olyan, mintha nem települne, ezért aztán nem is tud belépni a játékba.

Régebben már fönt volt neki (CB időben) akkor ment.
Most nem.

Van valakinek valami tippje?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4382) PepeDon válasza mackosajt (#4381) üzenetére


PepeDon
tag

Tűzfal nincs feltelepítve? Nekem az fogta meg a gameguardot és nem tudott csatlakozni. Amíg játszom ki is kapcsolom, ne vizsgálja az is a csomagokat.

(#4383) vizibal válasza PepeDon (#4382) üzenetére


vizibal
tag

Azért egy kicsit merész dolog tűzfal nélkül netezni. Nem kell ahhoz a netet böngészned, hogy vki meghackelje a gépedet. Szerintem inkább próbáld meg engedélyezni a tűzfalban a GameGuard nethasználatát.

(#4384) PepeDon válasza vizibal (#4383) üzenetére


PepeDon
tag

Öreg nem figyéltél: "...mikor játszom..." . :D Egyébként mindig megy a tűzfal. Tűzfal (kaspersky) tanuló módba még ki is engedné, de én annyira nem csökkentem a képességeit. (tanuló - vagy mi a szösz a neve - sose kérdez meg dolgokat csak 1x. én meg van hogy engedem az adfolyamot, van hogy nem.) Azért csak a másik módba használom. Így viszont minden egyes csatlakozást külön kell engedélyezni. Tehát mikor belépek egy szobába, akkor egyesével dobálja a szoba tagjainak ip-jét, hogy kihez akarok csatlakozni.
Az elején engedélyeztem a játék exe-jét, de rögtön utána elkezdte kérdezgetni a xxxx.des kiterjesztésű fájlokat is. Na akkor kapcsoltam ki. Így ha PT akkor tűzfal off. Sok államtitok nincs a gépen :D, hogy feltörjék, ha meg kilépek a játékból visszakapcsolom a tűzfalat. A múltkor is feldobott valami ablakot, hogy msn exploit ......, amit már magától tiltott is le.

(#4385) UnConnecteD válasza vizibal (#4383) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

9 eve igy hasznalom, es nem szokott gond lenni. az XP-s tuzfal be van kapcsolva, de aki akar valamit, annak ez nem lehet akadaly, sajnos :(

(#4386) kisvardai válasza UnConnecteD (#4385) üzenetére


kisvardai
tag

Hello
Na mi van miért van itt ilyen kihalás:???

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4387) mazda626


mazda626
addikt

Már Phoebus mellet a Subtropolis is nyitva van!

(#4388) Dr. Romano válasza mazda626 (#4387) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Cool meg is lesem... (bár szerintem sok értelme nincs :) )

("csúcsidőben" a Phoebus alatti csík még a P-betűt sem éri el :D )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4389) mazda626 válasza Dr. Romano (#4388) üzenetére


mazda626
addikt

Rohadtul felidegesített a játék. Nem is nagyon ment most, 2:14-es időket mentem B-Roadon, de az hogy lehet, hogy egy Kawana 2:00 körüli és alatti időket megy? :O

(#4390) MaciG válasza mazda626 (#4389) üzenetére


MaciG
addikt

Ha tuningolt volt akkor elképzelhető :K

Amúgy lehet hülye kérdé ez egy autós játéknál, de ti mikor többen összegyűltök és megy a race fenn szokatot leni ventrin,ts-en,stb.???

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#4391) Dr. Romano válasza mazda626 (#4389) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Meg lehet tele volt a hátizsákja is ;)
(esetleg rosszabb esetben speedbugos volt... a gyorsulós fajtából :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4392) PaJa1 válasza MaciG (#4390) üzenetére


PaJa1
őstag

Általában este játszok, akkor meg csajjal dumálok szpájkin verseny közben :) Bár nehezen megy a multitask :D
Jah kinyílt a Subtropolis is. Tegnap a Phoe közel 85%os telítettséget mutatott.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4393) Plokijuma válasza Plokijuma (#4304) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Noh, a múltkori hosszú hozzászólásom elérte az eredményét. Az Invictus egyik alkalmazottja megkeresett engem a speedbuggal kapcsolatban. Úgytűnik nem nagyon tudtak róla. :(
Legalább erősen elkezdtek foglalkozni az üggyel.

A kérésem felétek az lenne, ha tapasztaltok komolyabb speedbugot (ami egyértelműen speedbug), akkor azt töltsétek fel és linkeljétek be ide, mivel a replayek sok mindent elárulhatnak a fejlesztőknek. (ha már be volt linkelve, akkor linkeljétek be újra, hogy nagyjából egy helyen legyen mind.)

Tudom, hogy pár ember gyűjti az extrémebb eseteket, főleg rájuk gondolok, hogy aktivizálják magukat ez ügyben. Elsősorban TA-s replayekre gondolok, mert ott sokkal egyszerűbben bizonyítható a speedbug megléte (pl. 1 másodperccel egy valaki gyorsabb önmagában, mint a komplett mezőny). Más módokból is jöhet speedbugos replay, de az egyértelműen az legyen (egy-egy közel HIBÁTLAN kör, azonos körülmények közt futva (pálya, kocsi, ballansz), de több másodperces köridő eltéréssel)

(#4394) PaJa1 válasza Plokijuma (#4393) üzenetére


PaJa1
őstag

Kira, téged legalább megkerestek. Én csak GMnek írtam, mást nem tudtam tenni, úgy látszik hogy ez utóbbinak nincs eredménye.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4395) kisvardai válasza mazda626 (#4389) üzenetére


kisvardai
tag

nem hiszem én a wizz-emell mentem 2:05:627 időt full és a backpack is félig volt!!!!!!!

Project Torque nick:kisvardai Level:B-V. www.tarhelymail.extra.hu itt a PT-nek a foruma én meg a haverom csinálta még nincs kész,de reggeljetek!!!!

(#4396) Shad0w válasza PaJa1 (#4394) üzenetére


Shad0w
senior tag

Harpoonos problémámat is említetted?

Vagy akkormár, Ploki, ha úgyis "kapcsolatban" állsz egy invictus-ossal akkor megemlíthetnéd, erről annyi replayt csinálok amennyit akar...

[ Szerkesztve ]

(#4397) ABnormal válasza Shad0w (#4396) üzenetére


ABnormal
őstag

te is kapcsolatban állsz,mivel kedves fórumtársunkról van szó,bakker olvassatok már vissza egy kicsit néha :D

(#4398) Plokijuma válasza Shad0w (#4396) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nyílván olvassák ezt a fórumot, különben nem kerestek volna meg engemet.
(Máshol nem írtam erről a hibajelenségről, szóval biztos olvassák :) )

Paja: GM-kel kapcsolatban ezt írták:
Remélem nem haragszanak meg rám, hogy ez az egybe az ő levelük egy részét ide copy-pastezom.

"Sajnos a GM-ekkel nem tul szoros a kapcsolatunk, tudtommal egy reszuk amugy is onkentes, es bar lelkesek, sokszor egyszeruen nem juttatnak el hozzank fontos informaciokat, vagy onalloan igyekeznek megoldani olyan dolgokat, amiket pedig nekunk kellene, ha szolnanak... Dolgozunk rajta, hogy 'jobb legyen az informacioaramlas', de azert meg vannak ilyenek."

[ Szerkesztve ]

(#4399) Shad0w válasza Plokijuma (#4398) üzenetére


Shad0w
senior tag

Oké. :)

(#4400) Dr. Romano válasza Plokijuma (#4398) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van, az Invictusnál is olvassák már egy ideje.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.